Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Na kérem: ha hajlítható kijelző akkor azt így. Ezt bevállalnám.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Ez elég menő lesz :K Kár, hogy ilyen drágák a hajtogatós telefonok.

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Gyönyörű, de nem mernék a béta tesztere lenni! Egy évvel megjelenést követően már esélyes lehetne, de akkor meg már más okok szólnak majd ellene. :)

(#4) Nimda válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


Nimda
addikt

Pontosan. Ennek így van értelme és még a mérete is elfogadható.

(#5) Crafter32


Crafter32
őstag

Tetszik, de brutal drága. Kipróbálnám azért.

(#6) persil


persil
nagyúr

Ez meno?

Mert pl szerintem kegyetlen bazari, igazi ketpalcas.
Mas kerdes, hogy, ha eljut valami a legyartasig, akkor van ra igeny es lesz celkozonsege.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7) Nimda válasza persil (#6) üzenetére


Nimda
addikt

Hát, a szétnyitható hólapátoknál biztosan menőbb :D

(#8) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Nagyon bízom benne hogy ez az egész akkora pofára esés lesz az összes mobilgyártónak hogy kénytelenek lesznek nem ráerőltetni a piacra az általuk kreált óriási innovációkat hanem meghallgatni a vásárlóikat és a valós igényeket kielégíteni.

(#9) mrThomi


mrThomi
addikt

minek akkora káva alulra ???? negyed akkoraval jól mutatna, de így ?

Nothing Phone (2a)

(#10) papi77 válasza 2ofthem (#8) üzenetére


papi77
addikt

Valami hülyeséget mindig ki kell találni,hogy a részvényesekben új reményt keltsenek... :DD

Az első: NOKIA 1611

(#11) somogyib


somogyib
őstag

Szép az a koncepcióvideó de nem hiszem, hogy derékszögben meg tudnák hajlítani törni a kijelzőt, kell oda majd egy kis ív.

[ Szerkesztve ]

(#12) .Szaki. válasza persil (#6) üzenetére


.Szaki.
addikt

Számomra határozottan menő, nagyon tetszik. Ha már hajlított kijelző, akkor ezt így kell csinálni! :K

(#13) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nekem is tetszik, csak hát az ára :)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) Pjotr


Pjotr
senior tag

Like! Nem tablet kell kinyitva, hanem a mostani méret. Jöhet! Bár a videót elnézve az nem hajtott kijelző, hanem megtört. Nehezen hihető, hogy ebben a formában kivitelezhető és működőképes is egyben.

[ Szerkesztve ]

(#15) .Szaki. válasza Pjotr (#14) üzenetére


.Szaki.
addikt

Kérdés, hogy használat közben ez mennyire látszik, de szerintem ha csak egy nagyon minimálisan látszik, akkor ennyi kompromisszum beleférhet. Venném.

(#16) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Jol latszik, hogy kulfoldon is megfigyelheto egy visszarendezodes a kabitoszerpiacon. Ahogy nalunk is, ott is visszaszorulnak a designerdrogok es visszaternek az emberek a standard drogokhoz mint a kokain-heroin-eki. Felteszem ezt reagalta le a piac eleg okosan es koszonhetoen a fejletebb felszereleseknek/laboroknak es a novekvo keresletnek, valoszinuleg soha nem latott tisztasagu kolat foznek odakinn. Na ehez a kokainhoz jutottak hozza felutes nelkul azok a managerek , akik bearaztak egy sd710 es mobilt 1500USD+-ra.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#17) 2ofthem válasza -Skylake- (#16) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Köszi! Hangosan felnevettem :DD

(#18) 485


485
aktív tag

Egy szerencsétlen szalagkábelt sem tudtak hajlításállóra megcsinálni, kíváncsi leszek, hol tart most a technológia.

(#19) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Érdekes koncepció.... Kérdés, mit kezd vele a MotorolaLenovo. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20) kelly416 válasza -Skylake- (#16) üzenetére


kelly416
veterán

Az utolsó vesszőig azt hittem, rossz topikba tévedtem. :DDD

(#21) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Kellemes meglepetés lenne, ha tényleg gyártósorra kerülve megcsinálják.

Finn the human

(#22) ak76 válasza -Skylake- (#16) üzenetére


ak76
senior tag

Szerintem ez meg pont a zene, meg a többi szar hatása...😎

(#23) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Szerény véleményem szerint ez eddig a legélettelenebb ötlet, amit a gyártók kitoltak. Akkor már inkább egy kijelző, mint kettő és félbe hajtva dupla vastag... Áááányám borogass.

Megyen!

(#24) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

A Moto Razr V3. Eredetileg az egy pengére emlékeztető telefon, az akkori kor átlagához mérten. Innen is a Raz(o)r nicknév. A korhoz mérten ez egy seprűnyél, nem penge, már bocsánat.

(#23) san01: Szerintem is rossz úton vannak a gyártók, ha nagy reményeket tűznek a kijelző hajtogatásnak. Nagyon sok hasznos felhasználási területe van a kijelző hajlításnak, de az nem feltétlen a mobiltelefon piaca.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#25) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Venném! :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#26) DS39


DS39
nagyúr

vagány. :))

(#27) dz1989


dz1989
senior tag

Nagyon várom! :))
Az IP67 jó lenne
De remélem lessz 3.5mm jack

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#28) bagkri01


bagkri01
őstag

Ha e működő, kész készülék így fog kinézni megeszem a nem létező kalapom.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#29) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Soha nem szerettem a kihajthatós telefonokat. Ez se tetszik. :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#30) meganers


meganers
csendes tag

"tömegtelefon biztosan sehol nem lesz belőle"

Majd valamelyik utódjából!

(#31) noPublicFG válasza mrThomi (#9) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Gondolom ennek a (szellemi) elődjét még nem láttad!? ;)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#32) kelly416


kelly416
veterán

Az a baj, hogy csukva töpszli telefonáláshoz, minden beszélgetéshez kinyitni meg szerintem felesleges terhelés a kijelzőnek.
Na meg annyira terv csak, hogy még egy villanó sincs rajta sehol.

(#33) Šolaire


Šolaire
veterán

Eddig ez a megoldás tetszik a legjobban. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#34) lolal


lolal
senior tag

Nem tudom milyen fantáziát láttok ebben a telefonban srácok, de engem a 10 évvel ezelőtti Motorolákra emlékeztet, csak bazáribb kinézettel. Szörnyű. Ingyen se kellene. :U

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#35) CptAdamica válasza lolal (#34) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én is csak pislogok a sok jaj de király felkiáltáson. Örültünk, hogy meghaladtuk a kinyithatós telókat, most meg vissza és úúúú, de király. :D

Megyen!

(#36) Šolaire válasza CptAdamica (#35) üzenetére


Šolaire
veterán

Egyébként olyan mint a zsiráf. Szép meg tetszik de nem kéne. :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#37) Juhaszatti válasza CptAdamica (#35) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Sokan úgy vannak vele, hogy ha már hajtogatható telefon, akkor összehajtva legyen kicsi, kinyitva nagy. Ez olyan.
A Samsung és a Huawei megoldása összehajtva nagy, kihajtva meg mégnagyobb.
Biztos hogy ennek is meglesz a maga célközönsége. Annyi biztosnak tűnik, hogy sokkal életképesebb megoldás mint a Huaweié, a kifelé hajtható, gyakorlatilag védtelen kijelzőjével.

(#38) ORCA58


ORCA58
addikt

A legszebb és legcélszerűbb megoldás. Vajon mit bír majd a kijelző? Elég durván "megtöri".

(#39) 3mb3r válasza noPublicFG (#31) üzenetére


3mb3r
tag

Ott a pont.

(#40) macskea válasza mrThomi (#9) üzenetére


macskea
őstag

Így épp olyan, mint anno a V3. Azaz megidéz egy elődöt. Amúgy csak egy lenne a naponta felbukkanó koncepciókból. Ennek legalább múltja van, ha jövője nem is biztos.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#41) macskea válasza kelly416 (#32) üzenetére


macskea
őstag

Két évig használtam egy Siemens S55-öt. Az A4-es lapnál kisebb telefonok előtt is volt élet. Ráadásul azoknak nem csak a neve volt mobil.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#42) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ennek a Motorolának szerintem több értelme van, mint a samsungnak a kinyit becsuk telefonjának, amit ha becsuksz akkor átsüvít rajta a szél. A Huawei okossága már igényesebb, jobban át lett gondolva. Akinek volt valaha Motorola V3-as vagy V3i készüléke azok látnak benne jövőt, ahogy én is, mert nekem is volt. De amúgy szerintem ez a hajtogatás telefonból tab méretté, annyira gagyi, meg szükségtelen, nah meg drága. Dehát mindenkinek más tetszik. Akár ez még jó is lehet de, majd kiderül.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#43) #16820480 válasza macskea (#41) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azoknak a neve telefon volt, mert mást sem nagyon lehetett csinálni rajtuk ;) A mostani mobiloknak sokkal több funkciójuk van, a hanghívás egy a sok közül.

(#44) #65577472 válasza mrThomi (#9) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ha nem lenne alul akkora káva, nem hasonlítana a V3-ra. Ez a koncepció nagyon rendben van, de az Y generációnak ez már nagyon retró.

(#45) elfelejtette válasza macskea (#41) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nálam csak egy évig volt Siemens S55, utána lecseréltem egy abban az időben már nagynak számító SX1, azt pedig egy mégnagyobb kinyitható Nokia 6260-ra.
Most meg minél kisebb telefont szeretnék.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#46) joey04


joey04
titán

Na, ez már kimondottan tetszik. Nem biztos, hogy jó lenne mindennapi használatra, de ezen a koncepción nagyon jól néz ki.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#47) maczera válasza joey04 (#46) üzenetére


maczera
aktív tag

Most nagyra vannak a hajlítható telefonnal, de amikor az Iphone 6plus meghajlott a farzsebben, akkor meg ment a rinya... :DD

(#48) Bossyy


Bossyy
tag

Azt hiszem, a video készítőjének eszébe juthatott a Trónok Harca, amikor zenét szerzett a képi tartalom alá :-)
Amúgy szerintem nagyon mutatós, mint ahogy az eredeti V3, V3i és főleg a V8 és V9 is az volt.

(#49) kelly416 válasza macskea (#41) üzenetére


kelly416
veterán

Értelek, én is használtam A1018-at, T10-et, T20-at (ezt szerintem vagy három évig és mai napig meg van, üzemel), volt Alcatel nemtudommi, de volt tapicskolós telefonunk is, amikor még sehol nem volt az alma az érintős telefonokkal, Alcatel One Touch ;] . És még sok minden volt akkoriban, természetesen nem maradhattam ki a Nokia 3210 teszteléséből sem, de volt RAZR V2 is a családban. Csakhogy más arányokkal rendelkeztek azok, mint ez. Ez egy négyzet alapterületű valami, ami szerintem marhára kényelmetlen, és tartani is kényelmetlenebb, mint egy bármilyen telefont, aminek legalább téglalap alapterülete van. Persze megszokás kérdése, de csukva akkor is nagyon alacsony szerintem. Mondom mindezt annak ellenére, hogy a Motorolákat mindig nagyon szerettem, mertek innovatívak lenni és jó dolgokat vezettek be a piacra.

(#50) moleculez


moleculez
veterán

Nagyon Scifi... Ebbe a telóba ez a SoC is overkill 855-t úgysem használná ki senki. Tudom ennyiért minimum 2 s855 legyen benne sorba kötve, de itt most nek azt kell megfizetni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.