Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ádám16


Ádám16
addikt

#aggyatokeggyet

(#52) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Nem vagyok különösképp oda a hajtogatható telefonokért, de ebben látok potenciált. A mai 18:9, 19:9 ... 21:9-re nyújtott készülékektől ugyanis agyidegzsábát kapok. Mivel ez a "jövő", ezért támogatnám, hogy akkor lehessen ezeket félbe hajtani, mert gyk. - számomra legalábbis, eredeti kiterjedésükben - ezek a készülékek használhatatlanok.

(#53) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Mint koncepció, tetszik, de nem tudom elképzelni azt, hogy a virtuális gombok kényelmesen elérhetőek legyenek azzal a kidudorodó kávával. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#54) csongi


csongi
veterán

Ez borzalmas.
Egy 6.2 kijelzobol csinaltak kavaval egyutt mimmax3 meretet. Az nem nagy? Ha meg felbe van hajtva a kis kijelzo kb semmire nem elegendo. allandoan ki kell nyitogatni, hogy erdemben lehessen barmit is csinalni.
Ahogy nezem a telefonalashoz is nyitott allapot kell. Ha nem, akkor egy aranytalan vastag kockaval kellene telefonalni. Autos tartoba el sem tudnam kepzelni az egesz cuccot.
Az az also kava meg...jo atya eg.Plusz vagy fel centire kiemelkedik a kijelzo sikjatol. ott kezelni a navigazios gombokat. De ha kavan lesznek, akkor is baromi kenyelmetlen lesz kezelni, meg ket kezzel is .
Jo kis video, de ne oljenek bele tobb penzt, felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#55) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Kellene mint egy falat kenyér! A külső kijelző pont elég egy szelfi kamnak, meg a hívó fél azonosítására mint régen, a többire ott a nyitott helyzet.
Azoknak, akik rinyálnak a négyzet forma végett: sosem volt Blackberrytek?
Ha ez így lemegy gyártásba, sikert jósolok neki, de nem a 16 éves gyerekek között... azt hiszem nem az az elsődleges célközönség, amit a tippelt ára is sejtet. Én nagyon bírnám!

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#56) Robert_F


Robert_F
tag

Ez valami állat! Mikor jön? : ) A Moto még mindíg tudja mitöl döglik a légy!

... minden reggel jusson eszedbe: ... ma van hátralévö életed elsö napja ... anonymous

(#57) Robert_F válasza maczera (#47) üzenetére


Robert_F
tag

: ))

... minden reggel jusson eszedbe: ... ma van hátralévö életed elsö napja ... anonymous

(#58) somogyib válasza Robert_F (#56) üzenetére


somogyib
őstag

Attól döglik, hogy rárepül a kijelzőre és összecsukod.

[ Szerkesztve ]

(#59) Nimda válasza csongi (#54) üzenetére


Nimda
addikt

Bizony megérettünk a pusztulásra, nekünk már semmi se jó. A gyártók elérték azt, hogy mindenkinek magasabb legyen az ingerküszöbe.

(#60) JoeYi válasza csongi (#54) üzenetére


JoeYi
őstag

nagyon fiatal lehetsz :) 15 éve az összecsukható telefon teljesen általános volt, a RAZR V3 meg a legmenőbb mind között. Nagyon szépnek kecsesnek és úgy általában jónak számított. A praktikuma pedig abban rejlett, hogy összecsukva kicsi volt. Férfi szemmel pedig a szétnyitás folyamata és a jóleső mechanikus kattanás tette szexivé

Szóval van ennek piaca már csak nosztalgia alapon is, de mivel ez a videó 100% render volt, ezért szerintem ez egy kamu, átverés

(#61) .Szaki. válasza JoeYi (#60) üzenetére


.Szaki.
addikt

:K

Bizony, így volt. Nekem is nagy vágyam volt anno egy ilyen telefon, csak mire összeszedtem rá a pénzt, addigra már pont kifutott, így kimaradt nekem. Akkori legjobb barátomnak viszont volt, így tudtam használni időnként. :)

(#62) 3mb3r válasza JoeYi (#60) üzenetére


3mb3r
tag

Tegyük hozzá, akkoriban nem is volt olcsó. Mint a Nokiának Mátrix (a pontos típusára már nem is emlékszem) mikor bejött.
Az az alsó kiálló rész sem zavarta a kutyát sem 🙂

(#63) ghiottone


ghiottone
nagyúr

3 RAZR modellről is van info, de majd meglátjuk mi fog ténylegesen megvalósulni.

1. SD710, 6-128GB, 3072mAh
2. SD8150, 8-128GB, 3500mAh
3. SDxxx, 6-64GB, 6800mAh

A harmadik tablet.

forrás - általában bejönnek az infói.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#64) #16820480 válasza ghiottone (#63) üzenetére


#16820480
törölt tag

A középső is valami tablet lehet szerintem, csak kisebb. Ez a SoC valami tabletbe-laptopba vanó, ha jól rémlik.

(#65) ghiottone válasza #16820480 (#64) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A 8150 az az SD855 lesz. Az elején így nevezték még el a múlt évi Qualcomm processzorokat. A 6150-esre emlékszem még, ami a 675-ös lett.
Az MTK-nak volt 81xx-es lapkája.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#66) csongi válasza JoeYi (#60) üzenetére


csongi
veterán

Igen az vagyok. :).
1998 ota vagyok elofizeto. Nokia 3310 el kezdve. :).
Koszonom jol esett.

(#67) JoeYi válasza csongi (#66) üzenetére


JoeYi
őstag

amúgy a szétnyithatóság miatt a telefonálási hangminőség is nagyon jó volt. Az alsó rész szinte a szádig ért.

Hjaj, lehet venni kéne egyet a polcra :D Akkoriban ez prémium teló volt, ahhoz illő árazással én meg csak egy csóró diák voltam...

(#68) Mr.Grincs válasza .Szaki. (#61) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nekem is volt V3-asom természetes ezüst színben, kártyafüggetlenül vettem, újonnan a 49 990 Ft-ért valameliyik Media Marktban, talán a Westendben. Nagyon imádtam, soha nem volt semmi baja, vissza is sírom néha azt az időszakot :B

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#69) #65577472 válasza ghiottone (#63) üzenetére


#65577472
törölt tag

Kíváncsi vagyok, hogy milyen tabot dob piacra a Moto/Lenovo.

(#70) kibergx


kibergx
csendes tag

3000 mah alatti akksi? Xddd innent nézhet ki akàrhogy biztos hogy nem.

(#71) sz.balazs.95 válasza kibergx (#70) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

neked akkor ajánlom figyelmedbe az Energizer mobilját ;)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#72) 3mb3r válasza sz.balazs.95 (#71) üzenetére


3mb3r
tag

:Y

(#73) somogyib válasza 3mb3r (#72) üzenetére


somogyib
őstag

Az egy jó darab cucc, volt is cikk róla az mwc-ről. 18000 mAh. :)

[ Szerkesztve ]

(#74) lolal válasza somogyib (#73) üzenetére


lolal
senior tag

Érdekes lesz annyi fix. Am az Elephone U2 - az alapja annak is, csak konkrétan az egy power bank kijelzővel.
Az Energizer Ultimate U620S Pop is érdekesnek tűnt ( Elephone U2 átcimkézve) az előbújós kamerával.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#75) 3mb3r válasza somogyib (#73) üzenetére


3mb3r
tag

Nem is hallottam róla eddig, köszi a linket 😊
Vicces, de nekem tetszik ez a teló, még ha ilyen brutál vastag is.

(#76) somogyib válasza 3mb3r (#75) üzenetére


somogyib
őstag

Hát nem átlagfelhasználóknak való, az biztos. De ki-hogy...
Nekem mondjuk nem kéne. :)

[ Szerkesztve ]

(#77) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Na ez igen!!!

Végre, egy telefon telefon. Ide vele!!! :C :R

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#78) troviko


troviko
senior tag

Ez az első hajlítható kijelző, amire azt mondom, hogy tetszik. Az árát persze engedjük el, majd ha harmad ennyibe fognak kerülni... talán.

https://www.oldtech.hu/

(#79) zdanee


zdanee
őstag

Tetszene, de a hajlítható kijelzővel a fő probléma, hogy hajlítható. Azaz puha. Azaz karcolódik, mint az istencsapása, és nem tudsz üveget rátenni, max egy másik műanyagfóliát, ami meg felgyűrődhet. Azaz ezek a telefonok 1-2 évesen ugyan csak leharcoltak lesznek, akármennyire vigyázol rájuk.
A koncepcióvideó szép, de lehagyta a vakut a kameráról :D

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#80) SL-27 válasza zdanee (#79) üzenetére


SL-27
tag

Lehet elvetélt egy vízió, de azon se lennék meglepve, ha ezekhez 2 db-os kijelzővédő üveget gyártana valaki. Tudni kell pontosan a hajlítható rész méretét. Oda nem kell semmi :DD
A két üvegpanel zsanér felőli része meg le lenne vékonyítva, mint állat :C :DD :W

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#81) macskea válasza #16820480 (#43) üzenetére


macskea
őstag

Az S55 úgy volt kamerás mobil, hogy az aljába kellett külön beledugni egy dizájnolt kamerát. Szerintem a VGA felbontást se tudta, ellenben majdnem annyiba került, mint maga a telefon.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.