Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Csak megcsináltad, köszi! :R

(#2) slimshady válasza Recon666 (#1) üzenetére


slimshady
senior tag

Ígéret szép szó... ;)

üdv.: SlimShady

(#3) kicsigixxer


kicsigixxer
újonc

megcsináltam működik Király!!!!
:DD :DD :DD :DD :DD

(#4) #35723520


#35723520
törölt tag

Ezek alapján tényleg gyerekjáték a telepítés! Köszönjük a részletes leírást! További sok sikert az android világában!!! :C :C :C

(#5) Priszi


Priszi
csendes tag

Nagyon köszönöm a cikket. Ez alapján nekem is sikerült. A másik verziót, ami egy újabb alapsávra épül, nem próbálta senki?

ByE: Priszi

(#6) slimshady válasza Priszi (#5) üzenetére


slimshady
senior tag

Igazán nincs mit... :R

üdv.: SlimShady

(#7) hevizms


hevizms
addikt

Teclast a10t tabletnél ugyanez az eljárás,természetesen a hozzávaló rommal.
Nem tudom melyik rom milyen,de amit én töltöttem le eddig a Teclasthoz,abban benne volt a livesuite,úgyhogy nem kellett külön letöltenem.
Viszont az inditási procedura ugyanez.Volume - nyomva tartva,közben usb rádug,majd bekapcs gomb nyomkodva.Települ és örül :C

Bátran neki lehet állni,nem kell félni.Szerintem nagyon elrontani nem lehet.Legyen feltöltve az akksija azt ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#8) kovgab


kovgab
aktív tag

UP, hasznos cucc

Ká Úr

(#9) Heller2


Heller2
aktív tag

Üdv!

Kérdés..azokat a műanyag kis négyzeteket, amik a csavarokat takarják oldalt, azt hogy lehet szépen kiszedni? Nem feltétlenül akarom a négyzeteket mgmenteni, csak a házat nem akarnám szétfeszegetni. Valaki szedett szét már ilyet?

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#10) slimshady válasza kovgab (#8) üzenetére


slimshady
senior tag

Köszi. :R

üdv.: SlimShady

(#11) slimshady válasza Heller2 (#9) üzenetére


slimshady
senior tag

Ez jó kérdés. A válasz szerintem óvatosan. Bár gondolom már kipróbáltad mióta írtál. Sajnos csak most láttam a hozzászólásodat. Remélem sikerült!

üdv.: SlimShady

(#12) Heller2 válasza slimshady (#11) üzenetére


Heller2
aktív tag

Üdv!

Igen, már túl vagyok rajta! ... :B Nem lett szép amit műveltem, de majd orvosolom a "sérüléseket"!
Aki esetleg tervezi a szétszedést:
A kis műanyag lapokat valami, szintén műanyag dologgal lehet lepiszkálni. Gyakorlatilag egy oda beszabott,kis fekete, kétoldalú ragasztólapocskára van ragasztva, ez a fekete dolog takarja a csavarokat is. Ezeket eltávolítva aztán már könnyű dolgunk van. Valahol egy szélet elkezdve, le lehet szedni a kijelzőt védő keretet. Az alaplapot aztán két kis csavar tartja, elég kicsik, így nehéz észrevenni őket. Ha már ezek sincsenek bent, akkor az egész belső részt kivehetjük. Csak óvatosan mert a szalagkábelek egy sárga ragasztó szalaggal vannak védve.
Lényegében ennyi. Nagyon puha a műanyag, így bármilyen erőszakosabb behatásra "kicsipkézi" a széleket.
Én az érintőképernyő hiba miatt szedtem szét, amolyan "már mindegy" alapon. De nem ez hozta meg a javulást... :P Volt a youtube-on az a videó, amikor a gyerek hajszárítóval melegítette a kijelző...Na, nálam ez sem működött, viszont az ablak melletti asztalon hagytam, sütötte a nap függönyön keresztül....nem tudatosan volt ez a dolog...Este gondoltam megint cserélgetem a romokat, hátha és nagy meglepetésemre működött a kijelző és azóta is gond nélkül működik!
Röviden ennyi....

Nem mertem elküldeni garanciában, mert az egyik sarkon volt egy kis karc, pont olyan szerencsétlenül, hogy biztosan belekötöttek volna...

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#13) slimshady válasza Heller2 (#12) üzenetére


slimshady
senior tag

Na, akkor a végén csak sikersztori lett. :)

üdv.: SlimShady

(#14) sajt02


sajt02
újonc

helló
Nekem is ainol novo 7 elf androidos tabom van, de nem talál rá illezstőprogramot a gép (win7)!
Elküldenéd nekem a te illesztőprogidad, vagy adol egy linket, honnan tölcsem le?
skype: doncsi02

Előre is köszi!

üdv: SAJT

(#15) sajt02


sajt02
újonc

oké rájöttem hogy az is le van irva:)

üdv: SAJT

(#16) nemreg


nemreg
csendes tag

Ez a firmware jó novo7 tornadoshoz is? Ha nem akkor honnan lehetne letölteni hozzá magyar firmwaret?

(#17) gjoe


gjoe
őstag

Köszönet a leírásért! :R
Tökéletesen működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.