Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pantal


Pantal
senior tag

Fogják így a szolgáltatók kedvelni a WP7et?

(#2) ClioRS válasza Pantal (#1) üzenetére


ClioRS
őstag

Bármely okostelefonra feltelepíthető olyan alkalmazás, amivel "ingyen" lehet beszélni. Így nem hiszem, hogy nagy gond lenne belőle.

(#3) Pete55555 válasza Pantal (#1) üzenetére


Pete55555
addikt

Muszáj lesz nekik, ez a jövő. LTE és voip telefonálás.
Amúgy ez olyan cikk volt, hogy ha nem olvasom, sose gondoltam volna, hogy beépíti a M$ a Skype-ot a WP7-be :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#4) Maxentius válasza Pete55555 (#3) üzenetére


Maxentius
addikt

Vagy inkább integrálni a Messenger-rel, szvsz.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5) tdd587 válasza Maxentius (#4) üzenetére


tdd587
őstag

Erre vajon hány év múlva kerülhet reálisan sor? Ha egy tulajdonban van mindkettő, meddig éri meg külön fenntartani őket?

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#6) RaveForce


RaveForce
veterán

énmár eléggé várom ^^

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) Alexios


Alexios
veterán

Örömmel hallom:)

(#8) Pete55555 válasza Maxentius (#4) üzenetére


Pete55555
addikt

Hát felőlem a Messengert lazán kukázhatná is a MS, mert egy rakás ***. Évek óta Skype-ot használok, msn-t csak akkor, ha valamelyik hülye ismerősömnek nincs skype-ja.

...Szeretem leracsniztatni...

(#9) Namelesske válasza Pete55555 (#8) üzenetére


Namelesske
addikt

Jobban végig gondolva én is csak 2-3 ember miatt vagyok röghöz kötve. De azért nem hülyézem le egyiket sem, nem azért vettem fel őket :D

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#10) oO7 válasza tdd587 (#5) üzenetére


oO7
őstag

1 év múlva... a "vNext" messenger szolgáltatásuk consumer és enterprise vonalon is valamiféle Skype szerűség lesz...

amúgy szerintem ilyen fronton sokkal inkább az egyre szerteágazóbb és egyre jobban elmélyülő facebook integráció lesz az érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#11) Pete55555 válasza Namelesske (#9) üzenetére


Pete55555
addikt

Én se mindre gondoltam, meg át is van azért húzva, de van pl olyan ismerősöm, akinek van skype accountja, de nincs feltelepítve a skype a gépére, és inkább használja az msn-t. És nem birom rávenni, hogy felrakja, pedig kb 2 perc lenne :W

...Szeretem leracsniztatni...

(#12) Alexios válasza Pete55555 (#11) üzenetére


Alexios
veterán

Én használom mindkettőt, nem vettem észre, hogy a skype annyival jobb lenne.

(#13) Pete55555 válasza Alexios (#12) üzenetére


Pete55555
addikt

Régen sokat szenvedtem msn-el. Pl: Fogadnék egy file-t, de nem tudom, mert vírusellenőrzést akar. A mostani UI is valami iszonyat pocsék, meg ezzel a FB integrációval a sírba tudna kergetni, tudom skype-ban is van, de az nem erőlteti ennyire. Az meg pláne idegesít, hogy akármit csinálok, ottmarad a tálcán, nem tudom lerakni kis ikonba, mint a skype-ot. (tudom, tudom, apróság, de engem zavar)

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#14) Alexios válasza Pete55555 (#13) üzenetére


Alexios
veterán

Nekem nemszokott szívózni a vírusellenőrzéssel, 2 mp-re kiírja aztán kész is. Egy kattintás visszarakni a régi ui-ra, ahol nicns kint az fb, stb. Én meg kifejezetten örülök, hogy ott van a tálcán win7 alatt(bár a skype-ot én nem tudom eltüntetni kis ikonnak :F )

(#15) RaveForce válasza Pete55555 (#13) üzenetére


RaveForce
veterán

nekem semmi bajom vele, lehet részben azért mert még a 2009es messengert használom :DDD

virussellenörzésnek meg beállitottam egy irfan-t és hello, ezen nemtom mi a probléma, ha képet küldenek, általába alapbol meg is nyitja, ezért még hasznos is :))

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) oO7 válasza Pete55555 (#13) üzenetére


oO7
őstag

A 2011 -esből (aktuálisból) ezt a vírúsellenőrzősdit vagy kivették vagy csak egyszerűen együttműködik az MSE-vel...

UI már nagyon rég óta gyakorlatilag változatlan... ha arra gondolsz, hogy a főképernyőnek mostmár van ilyen kiterjesztett nézete is amikor mindenféle feedeket látsz... azt egyszer összecsukod és soha többet nem látod...

FB integrációt egyáltalán nem erőltetik... ottvan, lehetőség van rá, PONT. senki és semmi nem kényszerít egy pillanatig sem, hogy márpedig csatlakozz mert csatlakozz...

Nemtudom észrevetted e de a Win7-es tálcának az volna a lényege, hogy ezzel az új megoldással kiváltsa a "hagyományos" quicklaunch-ot meg a tray-t... amúgy ha Vista compatibility módban futtatod, akkor elrakja magát a sarokba...

[ Szerkesztve ]

(#17) oO7


oO7
őstag

amúgy, hogy a hírhez is szóljak... egyrészről nagyon várom már a Skype-ot, kíváncsi vagyok rá... másrészről viszont a VoIP az pont egy olyan dolog ami jó volna ha rendszer szinten integrálva lenne (háttérben futás, contact infónál feltűnjön, stb)... ha viszont rendszer szinten integrálják akkor szinte egészen biztos vagyok benne, hogy nem csak a Skype fog érkezni hanem Live Messenger, Lync, és igen nagy valószínűséggel (főleg mivel, hogy az is Skype alapú) Facebook VoIP integráció is... hát még ha felfrissítenék a facebook-os üzenetküldést, hogy támogassa a telefon is ezt az új egybevont üzenet+chat rendszert...

(#18) Barthezz2 válasza Pantal (#1) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Marha egyszerűen elintézik.. A vodafone új tarifáiban az olcsóbbaknál(6k-s csomagnál is) hiába van net a csomagban, tiltva van a VoIP..

Everybody lies.

(#19) Maxentius válasza Pete55555 (#8) üzenetére


Maxentius
addikt

Végülis elegendő lehetne simán összemixelni a People hub-bal, úgyis erről szól az egész. ;)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#20) Sequoyah


Sequoyah
tag

call mobile
+36305555555

text+chat
SMS, Messenger, Facebook, Skype, GChat

call skype
jani_skype

write on wall
Facebook

send email
jani@gmail.hu
.
.
.
.

Na egy ilyet szeretnék látni:)
Illetve ráadásként, bár én nem igénylem:

videochat on skype
jani_skype

[ Szerkesztve ]

(#21) Zull válasza Alexios (#12) üzenetére


Zull
senior tag

Lehet nem használsz, csak egy platformot. Én napi rendszerességgel használok OSXet és Win7et is, emellé pedig néha még linux is befigyel. Na most az msnnek elég nagy gondja hogy nem multiplatform defaultból. Jó jó, tudom vannak ekvivalensek, meg amik elkezelik, de pl a maces kliensük (ami elméletileg hivatalos, ms által írt) is egy nagy rakás szarkaláb, 100% cpu használat, sorolhatnám. A kliensek meg amik kezelnek msn accot, meg mind hiányosak valamilyen szempontból. (Pl macen Adiumon nem lehet azonnali üzetenként írni semmit)

Skype minden OSen reccenés nélkül fut.

(#22) Alexios válasza Zull (#21) üzenetére


Alexios
veterán

Valóban csak win-t használok, azt aláírom, hogy mikor linux alatt használtam akkor voltak gondok(azaz végülis tudtam használni programot, csak nem volt teljes funkcionalitású)

(#23) Pantal válasza Barthezz2 (#18) üzenetére


Pantal
senior tag

Az aranyos.

(#24) Sequoyah válasza Zull (#21) üzenetére


Sequoyah
tag

Mostmég minden OS-en fut, de már az MS kezében van a skype:D:D:D

Mondjuk annyi esze biztos van az MS-nek, hogy tudja, a skype halála lenne, ha nem támogatná minden platformon.

(#25) Pantal válasza Sequoyah (#24) üzenetére


Pantal
senior tag

Azzal saját magát szúrná tökön, ha kisajátítaná.

(#26) RoadRunnerNG


RoadRunnerNG
tag

Részemről az utóbbi időben csökken a Skype népszerűsége, egyszerűen néha képtelen elküldeni az üzeneteket. Az MSN-em legalább megbízhatóan működik, igaz az FB chat,már nem annyira, de működik...

A Windowsnak leke van, mint a nőknek, ezért szeretem...

(#27) zedii válasza Sequoyah (#24) üzenetére


zedii
aktív tag

jah, csak épp a blackberryvel álltak le teljesen :W

(#28) adrianv válasza Pantal (#1) üzenetére


adrianv
tag

Az apple-t és az androidot is kedvelik, mégis van facetime és google talk. Amúgy meg ha a skype-t valaki rendszeresen használja annak mobilnetre van szüksége, ami jól jön a szolgáltatóknak.

Sorry for party rocking!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.