Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez a Troy Baker a játékszinkron Johnny Deppje, kb benne van mindenben, folyamatosan alakítja a hangját és mindig magas minőséget képviselnek a munkái. Infinite, Last of Us, Arkham Origins Jokerje etalon, nagy kedvenc a csávó. Far Cry 4-ben fel sem ismertem először a hangját. :Y

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) Lambach


Lambach
tag

Tolkien forog a sírjában ha látja ezt a sok sületlenséget, meg ahogy kifacsarják a történeteit...

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#3) Bingisz válasza Lambach (#2) üzenetére


Bingisz
addikt

Akartam is kérdezni, hogy nem arról volt egy hír korábban, hogy megőrzik a Tolkieni hűséget? :F

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#4) Lambach válasza Bingisz (#3) üzenetére


Lambach
tag

Ez olyan, mint amikor okkultista képregénygonoszokká silányítják a II. Világháborús németeket. A szenzáció, és pénzhajhászat közepette elvész az eredeti lényeg. Ha Tolkien teleportálós lidérceket akart volna, akkor tesz a történeteibe. Maga a sztori fasza lenne, ha nem Középföldén játszódna, de így nem kell csodálkozni, ha fanyalgók hada fog fintorogni a játék megszületése végett. Persze a hamburgeren hízott kockák hadának, akiknek fingja sincs könyvolvasásról, ez biztosan egy remek játék lesz...

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#5) Bad Pritt válasza Lambach (#4) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A fanboyoknak meg az legyen a legnagyobb gondjuk, hogy teleportáló lidérc a főhős. Millió más dolgon is elhasalhat ez a játék, kapásból azon, hogy ultrakönnyű lesz, legalábbis az eddigi anyagok alapján, vagy ez az Assassin's Creed-féle fedezd fel a világot játékmenet nem biztos, hogy beválik egy ilyen kopár tájon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6) Lambach válasza Bad Pritt (#5) üzenetére


Lambach
tag

Szétkúrják a tolkieni mesevilágot, engem ez zavar, ha sikeres lesz ha nem.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.