Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Sohasem voltam igazán oda értük, most meghallgattam a "How much is the fish?" számukat, ha már 100x leírtátok a címét a hsz-ekben, és, hát, nem jött be...
Néhány számuk tetszett, amikből pl. klipp is ment, azt hittem ha már benne van a hal szó a címben, ennek van olyan klippje, amiben egy kislány egy hallal a kezében áll a temetőben, mert az a szám tetszett akkoriban, de ez a how much-os halas nekem totál 0, tényleg ilyen német falusi sörfőzdés mulatós felgyorsítás, megtoldva pár effekttel, és a dumával, vagy nem vágom. ;]

Mondjuk a hardstyle-t eleve nem nagyon csípem, meg úgy bárminek a felhígítását azt végképp. Van 1-2 olyan hardstyle szám, amiben találok fantáziát, de szórakozóhelyeken jellemzően pont nem olyanokat lehet hallani.
Az alapján, ahány scooter számot én ismerek, én is inkább azt mondanám, hogy kicsit olyan dancesre hajazó techno, hardos beütéssel :DDD, de trance semmiképp.
Szerintem a hard után a dance a legszarabb, sőt, ha nem átlagolunk, hanem a legjobb számokat vetjük össze, akkor a dance a leghígabb. A trance érdekes és értékes (elmegy lazább bulira is, de otthoni hallgatásra még jobb, mert a jobb számokat nem is bulira szánják, hanem amolyan "műalkotásnak", szerintem ez az egyik leginkább művészibb elektronikus stílus), de pl. olyan igazi odakenős bulira szerintem a progressive phychedelic és hasonló a nyerő, sokszor a goa is túl lightos (tudom, lassan már eljutok nagyferóig is a scootertől, ha így sorolom tovább. :DDD),

Ebben a Scooterben nyoma sincs semmi művésziességnek, ami a trancre jellemző, nem is olyan elvadult, mint a hardstyle, és nem is olyan "egyszerű, de néha nagyszerű" mint az eredeti techno. Ez ilyen felhígított semmi.

Nekem üresek egy kicsit a számaik, mint a legtöbb hardstyl-os. A ritmus túl gyors ahhoz, hogy rendesen kiadhassa magát a mélyhang lüktetése, és kezd átmenni kopogásba, az effekteket pedig elkeni ez a kipp-kopp, aztán már a végén inkább konstans zaj, ami felett dumál a gépesített hangú férfi, hogy "nyomás!", aztán ennyi. De nem is várnék sokat, ha ilyen stílusból építkezve a popularitás felé nyomulnak.

Ha már úgyis kedd este megyek vissza, akkor a szerda reggeli órák előtt pont belefér egy ilyen előadás, de inkább csak nézelődni ugrom majd le. ;]

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.