Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Ki volt az az állat, aki keddre időzítette? Elmehet a p*@&#ba.
Pedíg szívesen elmentem volna, tuti nagy élmény lenne :)

(#2) jookomak


jookomak
őstag

nem vagyok túl nagy rajongó, de az tuti, hogy bulizni óriásit lehet a zenéjükre. szerdára akkor szabit kéne kivenni.

(#3) Toomy


Toomy
senior tag

Ezek aztán a nagy muzsikusok :DDD
Jó hogy beszervezték őket :C

(#4) total90


total90
veterán

Hát én rohadtul el megyek :K Addigra kész lesz a vízumom és mehetek is át Magyarországra. Party lesz :C

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) whiz


whiz
aktív tag

Nem hallgatom már őket, de tizenéves koromban nagyon sok albumért odáig voltam. Az biztos, hogy nagy buli lesz. Kár, hogy f*sz módon keddre tették... másnap suli, meló, kinek-mi. Ki volt az az állat, aki erre az időpontra tette? :U

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#6) norbiphu válasza whiz (#5) üzenetére


norbiphu
senior tag

bme egyetemi napok keretében lesz, az meg hétköznap van már 2 éve. :)

(ergo, szerdára szabit veszek ki a suliból :D)

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7) elistvan


elistvan
senior tag

Nem tudom mit kell meghalni értük. A régi számaik tetszettek de mióta láttam egy videót a neten. Lopkodják az ötleteket zenéket másoktól, totál semmi eredetiség nincs bennük, legalábbis mostanában mióta erre a jump vonalra álltak rá ők is. Az új számukat is 4+1 számból lopták össze a bizonyíték itt megtekinthető: [link]

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#8) whiz válasza elistvan (#7) üzenetére


whiz
aktív tag

Sajnos az tényleg igaz, hogy régen voltak ők igazán jók. Ezért is "dobtam" őket egy idő után.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#9) LLKobe


LLKobe
veterán

"Magyarországra jön a világ egyik leghíresebb techno zenét játszó zenekara a Scooter"

Zenekarnak nem azokat szokás nevezni akik tudnak is játszani legalább 1 hangszeren? :U

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#10) Tyberius válasza LLKobe (#9) üzenetére


Tyberius
aktív tag

Na, nem kellett sokat várni az első fikázóra :)

FYI: Az elektronikus zene is zene, a szintetizátor is hangszer. De ha mindenáron hanszert akarsz a kezükben látni, nézd meg a Fire videoklipjét :P

(#11) ktg3 válasza norbiphu (#6) üzenetére


ktg3
őstag

ekkora scooteres vagy?? :DDD

marha nagy dolog egyetemről kivenni egy szbadnapot :P

(#12) Viktor0610 válasza LLKobe (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Na-na!? Ne menjünk el ebbe az irányba!?

Nem kell, hogy neked is tetsszen a zenéjük, de csak ennek kinyilvánítása miatt ne írj ide be... :U

Samsung Galaxy A54

(#13) norbiphu válasza ktg3 (#11) üzenetére


norbiphu
senior tag

nem, de ha már jön akkor kimegyünk erre a napra biztosan. :D

ja, nem is tudom hogy fogom megoldani. :O ;]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#14) ktg3 válasza norbiphu (#13) üzenetére


ktg3
őstag

akkor nekem is ki kéne nézni :DDD

(#15) LLKobe válasza Tyberius (#10) üzenetére


LLKobe
veterán

"Az elektronikus zene is zene, a szintetizátor is hangszer"

Nekem ne meséld, a Depeche Mode a kedvencem ezer éve ;)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#16) Toomy válasza LLKobe (#15) üzenetére


Toomy
senior tag

Igen, ez meg is látszik a fejeden :DDD Amúgy meg őket is favorizálom :K

(#17) cizoe


cizoe
őstag

Na ha ennyi is (ennyire közérdekű, érdekes, igényes, átgondolt és elég informatív) elég az OFFTOPIC címlapra, akkor hetente kirakok valami szart. :K Köszi az ötletet. ;)

Amúgy meg vicces zene a Scooter visszahallgatva, rajongani nem tudok értük, viszont azért tisztelem őket, mert mindig sikerült tartaniuk ugyanazt a gáz színvonalat. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) grabber


grabber
addikt

Nem olvastam mit írsz,de én megyek.Priviben szólj rám és találkozhatunk majd :U

(#19) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Ne felejtsük ki az árfolyamot sem!
Elővétel: 5.000 HUF :O

cizoe: :( :O

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#20) grabber válasza szaszlaci (#19) üzenetére


grabber
addikt

Már akinek ;] Én jó egyetemre járok és fele annyi :DD

(#21) szaszlaci válasza grabber (#20) üzenetére


szaszlaci
addikt

Jó, hát aki bme-s.. :C Mondjuk én 2.5-öt is erősen meggondolnék érte :F De akinek kendvenc, az más.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#22) grabber válasza szaszlaci (#21) üzenetére


grabber
addikt

némelyik zeneszámukban benne van a közönség hangja is.Azt szeretném élőben átélni és ha csak egyetemisták lesznek akik imádják,akkor a hangerővel sem lesz gond :) (How much is the fish 2:45)

(#23) szaszlaci válasza grabber (#22) üzenetére


szaszlaci
addikt

Amikor már kicsit megcsúszott a hangulat a fogyasztástól? :)
Csajok miatt mentem volna le, meg persze a zenéjüket is szeretem, jó buli lesz. Csak hát csóró vagyok :O

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24) madstunt


madstunt
addikt

Mellesleg egyszer így a csapat betörése után 15 évvel le kéne arról szokni hogy scooter=techno.kb annyi a közük az igazi technohoz mint Tom waitsnek a Metallicahoz

Hmm ha lenne lehetőségem és nem a J.A.O.T.W.-ös zenéiket nyomnák (ami szerintem pályájuk messze mélypontja) és nem lenne elővételben is 5K akkor tuti mennék.A 2001-es we bring the noise album kedvenc ha könnyed populárisabb zenéket hallgatok.
Amúgy a koncertnél túl sok a ha nálam szal nem olyan jó az

cizoe: :K

[ Szerkesztve ]

(#25) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Szomora egy dolog..., hogy a how much is the fish-t nem hallhatom élőben..., de én nem érnék vissza a Nagy-gyakorlatra :(((

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#26) DarkByte


DarkByte
addikt

Én csak azt sajnálom hogy elmentek az utóbbi években nagyon a jump-style irányba. :( Nekem ez nem nagyon jön be. Kb. a német vurstli zene 180bpm -es változata ;] (bocs mindenkitől akit megbántok esetleg, de a Scooter már egy ideje tényleg nem techno zenekar)
How Much Is The Fish, Call Me Manana, I'm Your Pusher, Rebell Yell, Endless Summer.. ezekre mindig jót tudok pörögni :) Az viszont tény hogy a zenekar léte alatt bármihez nyúltak, tudtak belőle csinálni minimum egy top20 -as zenét ami az erősen pop irányú mainstream -ben nem volt olyan egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#27) Ndruu válasza DarkByte (#26) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Off-ként jegyzem meg, hogy a Jump (Jumpstyle) a happy hardcore és a hardcore techno-ból fejlődött ki. Scooter-ék happy hardcore, rave irányzattal indultak (ha jól rémlik), tehát annyira nem váltottak nagyot.
A jelenlegi irányzat szerintem egyfajta népszerűsítés részükről, a jump- és hardstyle irányzatot promótálják. Nem mintha nem lenne elég népszerű Hollandiában vagy Németországban, de az ő nevükkel könnyebben el lehet adni ezeket a fajta számokat.
A J'adore Hardcore elég furcsa szülemény, tényleg sok benne a máshonnan származó sample, de összerakva nem lett rossz. Eddig is sok sample-t használtak, gondljunk csak a "Ramp! (The Logical Song)"-ra, "I Was Made For Lovin' You"-ra, "We Are The Greatest"-re, "How Much Is The Fish?"-re.

"német vurstli zene 180bpm -es változata" - Elsősorban a hollandoktól/belgáktól ered a jumpstyle, van pár track ami tényleg érezteti annak a kultúrának a sajátosságait. Általános tempója 140-150bpm, 180bpm már Hardcore számba megy.

Érdekes amit Scooter-ék csinálnak, szerintem egyáltalán nem nevezhető rossznak.
Személyes vélemény vége, semmi vita, semmi sértődés. ;)

Harrrr!!!!

(#28) DarkByte válasza Ndruu (#27) üzenetére


DarkByte
addikt

Köszönöm a vérig alázást, erre vártam. :D Amit az ilyen posztok végéről mindig elfelejtek: jókora iróniával. :)

(#29) Ndruu válasza DarkByte (#28) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem állt szándékomban... Én csak írtam, ami eszembe jutott.
Nincs harag, zombipofa? :DDD

Harrrr!!!!

(#30) DarkByte válasza Ndruu (#29) üzenetére


DarkByte
addikt

Persze hogy nincs ;)

[ Szerkesztve ]

(#31) elistvan válasza Ndruu (#27) üzenetére


elistvan
senior tag

I Was Made For Lovin' You hehe.. rossz példa ugyanis az egy KISS szám feldolgozása egy az egyben, nem mintát nyúltak belőle. És a J'adore Hardcore meg elég szégyen 2 hónapos zene alapját lenyúlni (Activator - Lullaby 2009 júliusi)

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#32) Sidaries


Sidaries
őstag

Tüpptüpptüpptürürüpprüpprüpp. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#33) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ehh :) el is felejtettem hogy cikket írtam :D Most nézem hogy páran írtatok rá :)

Üdv: Csabee.

(#34) Pörp


Pörp
senior tag

Scooter techno zenét játszik? Nekem ez új... Azt hittem a techno az olyan mint amit Carl Cox nyomat pl...

(#35) elistvan válasza Pörp (#34) üzenetére


elistvan
senior tag

Jaja vagy DJ Rush, Kühl, Budai.. Én inkább ilyen happy-rave vagy hardcore-nak mondanám. Csak picit populárisabb stílusban előadva.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#36) Pörp válasza elistvan (#35) üzenetére


Pörp
senior tag

Igen, én is így gondolom, populáris hardcore beütéses, rave zene. :) Ami amúgy nem baj, mert én szeretem ám, csak techno-hoz sorolni nekem fura. Nehezen hiszem, hogy az "I Love Techno"-sok Scootert hallgatnak mint techo zene. :)

(#37) DarkByte válasza elistvan (#35) üzenetére


DarkByte
addikt

Pedig a webcímük is scootertechno.com, a magyar wiki is techno -t ír (az angol wiki viszont már hard dance -t). Osszuk be. :D

(#38) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Jaaj, de elmennék, ha tehetném. :) :O

(#39) Thunderzolee válasza Pörp (#34) üzenetére

Vajh' miért nem léptek/léphettek fel sohasem Maydayen? :N

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#40) Csabee. válasza grabber (#18) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hello mész scooterre?

Vasinger: mér nem teheted?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#41) ZooLee19..


ZooLee19..
tag

:O
B@ssza meg:( HA szerdára rakják simán tudok menni, mert csütörtökön csak 13:30 ra kell suliba járnom:( :O

(#42) waverider válasza _Orbi_ (#1) üzenetére


waverider
senior tag

inkább ki volt az az állat, aki techno zenét játszó zenekarnak titulálta Őket?
lehet hívni sok mindennek, eurodance, stb., de techno semmiképpen sem! :R
akkor már inkább trance, de attól is nagyon távol vannak,
talán a The Circle számuk közelít legjobban ahhoz a műfajhoz.

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#43) szaszlaci válasza elistvan (#35) üzenetére


szaszlaci
addikt

Én meg azt hittem, Frank Kvitta, Leo Laker, Boxr, Razor, .. játszik technot.
De hogy Budai nem techno, az is tuti. :N

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#44) Sanyix


Sanyix
őstag

grat, nem elég hogy kedd de még későn is kezdődik. Simán járna egy fejlövés annak aki kitalálta.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#45) Dot


Dot
őstag

44 hsz, több mint a fele fikázás.. nem kell szégyelni, magyarok vagyunk!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#46) Vasinger! válasza Csabee. (#40) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát, ugye itt a suli, meg gondolom ez sem ingyenes. Se gazdag, se időmilliomos nem vagyok ebben az időszakban. :(

(#47) Rambovits válasza Dot (#45) üzenetére


Rambovits
senior tag

Hungarian pub szint :D

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#48) elistvan válasza DarkByte (#37) üzenetére


elistvan
senior tag

Az nem jelent semmit. Régen a Daisy Dee féle német Club Rotationben (nem ebben a szánalmas magyarban) fellépett Pulsedriver, a Topmodelz, Rocco, stb.. ott is dance-nek volt mondva a stílus holott Pulle Dancecore-t újabban meg hands up-ot tol.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#49) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Valaki tudja, hogy kik mehetnek be? Csak az egyetem hallgatói? Vagy van vmi korhatár? :F

(#50) blueMerle válasza Vasinger! (#49) üzenetére


blueMerle
veterán

Nekem ez vegulis teljesen mindegy mivel KEDDi napra ki az az IDIÓTA aki ilyen koncertet szervez??? Nagyon szivesen elmennék mondjuk ha PÉNTEKEN vagy SZOMBATON lenne, a szervezok pedig elmehetnek oda... :((( :((´

Ez a zenestilusos dolog meg....Jéééééézusisten gyerek nevetségesek vagytok. Nem rohadtul mindegy hogy techno vagy dance vagy ezek bármilyen mutációja? Kurva jót lehetv rajta bulizini és ez a lényeg, ilyenen lovagolni wazzeg hogy milyen stilus ;] :DDD Lassan elmegy a fórum ilyen igazi CSWOWVÉRPISTIKE stílusba, ahol mindenki megmondja a frankot, sot, akár el is megy a koncertre, de még ott is azon agyal hogy ez milyen stilus lehet, talán holland csengettyucske vagy dán turmixdance? Pfff... :)) Nem hogy egy k......tt nagyot bulizna mindenki és maagsról l......á hogy ilyen vagy olyans tilus.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.