Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _Orbi_


_Orbi_
aktív tag

Ki volt az az állat, aki keddre időzítette? Elmehet a p*@&#ba.
Pedíg szívesen elmentem volna, tuti nagy élmény lenne :)

(#2) jookomak


jookomak
őstag

nem vagyok túl nagy rajongó, de az tuti, hogy bulizni óriásit lehet a zenéjükre. szerdára akkor szabit kéne kivenni.

(#3) Toomy


Toomy
senior tag

Ezek aztán a nagy muzsikusok :DDD
Jó hogy beszervezték őket :C

(#4) total90


total90
veterán

Hát én rohadtul el megyek :K Addigra kész lesz a vízumom és mehetek is át Magyarországra. Party lesz :C

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) whiz


whiz
aktív tag

Nem hallgatom már őket, de tizenéves koromban nagyon sok albumért odáig voltam. Az biztos, hogy nagy buli lesz. Kár, hogy f*sz módon keddre tették... másnap suli, meló, kinek-mi. Ki volt az az állat, aki erre az időpontra tette? :U

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#6) norbiphu válasza whiz (#5) üzenetére


norbiphu
senior tag

bme egyetemi napok keretében lesz, az meg hétköznap van már 2 éve. :)

(ergo, szerdára szabit veszek ki a suliból :D)

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#7) elistvan


elistvan
senior tag

Nem tudom mit kell meghalni értük. A régi számaik tetszettek de mióta láttam egy videót a neten. Lopkodják az ötleteket zenéket másoktól, totál semmi eredetiség nincs bennük, legalábbis mostanában mióta erre a jump vonalra álltak rá ők is. Az új számukat is 4+1 számból lopták össze a bizonyíték itt megtekinthető: [link]

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#8) whiz válasza elistvan (#7) üzenetére


whiz
aktív tag

Sajnos az tényleg igaz, hogy régen voltak ők igazán jók. Ezért is "dobtam" őket egy idő után.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#9) LLKobe


LLKobe
veterán

"Magyarországra jön a világ egyik leghíresebb techno zenét játszó zenekara a Scooter"

Zenekarnak nem azokat szokás nevezni akik tudnak is játszani legalább 1 hangszeren? :U

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#10) Tyberius válasza LLKobe (#9) üzenetére


Tyberius
aktív tag

Na, nem kellett sokat várni az első fikázóra :)

FYI: Az elektronikus zene is zene, a szintetizátor is hangszer. De ha mindenáron hanszert akarsz a kezükben látni, nézd meg a Fire videoklipjét :P

(#11) ktg3 válasza norbiphu (#6) üzenetére


ktg3
őstag

ekkora scooteres vagy?? :DDD

marha nagy dolog egyetemről kivenni egy szbadnapot :P

(#12) Viktor0610 válasza LLKobe (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Na-na!? Ne menjünk el ebbe az irányba!?

Nem kell, hogy neked is tetsszen a zenéjük, de csak ennek kinyilvánítása miatt ne írj ide be... :U

Samsung Galaxy A54

(#13) norbiphu válasza ktg3 (#11) üzenetére


norbiphu
senior tag

nem, de ha már jön akkor kimegyünk erre a napra biztosan. :D

ja, nem is tudom hogy fogom megoldani. :O ;]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#14) ktg3 válasza norbiphu (#13) üzenetére


ktg3
őstag

akkor nekem is ki kéne nézni :DDD

(#15) LLKobe válasza Tyberius (#10) üzenetére


LLKobe
veterán

"Az elektronikus zene is zene, a szintetizátor is hangszer"

Nekem ne meséld, a Depeche Mode a kedvencem ezer éve ;)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#16) Toomy válasza LLKobe (#15) üzenetére


Toomy
senior tag

Igen, ez meg is látszik a fejeden :DDD Amúgy meg őket is favorizálom :K

(#17) cizoe


cizoe
őstag

Na ha ennyi is (ennyire közérdekű, érdekes, igényes, átgondolt és elég informatív) elég az OFFTOPIC címlapra, akkor hetente kirakok valami szart. :K Köszi az ötletet. ;)

Amúgy meg vicces zene a Scooter visszahallgatva, rajongani nem tudok értük, viszont azért tisztelem őket, mert mindig sikerült tartaniuk ugyanazt a gáz színvonalat. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) grabber


grabber
addikt

Nem olvastam mit írsz,de én megyek.Priviben szólj rám és találkozhatunk majd :U

(#19) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Ne felejtsük ki az árfolyamot sem!
Elővétel: 5.000 HUF :O

cizoe: :( :O

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#20) grabber válasza szaszlaci (#19) üzenetére


grabber
addikt

Már akinek ;] Én jó egyetemre járok és fele annyi :DD

(#21) szaszlaci válasza grabber (#20) üzenetére


szaszlaci
addikt

Jó, hát aki bme-s.. :C Mondjuk én 2.5-öt is erősen meggondolnék érte :F De akinek kendvenc, az más.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#22) grabber válasza szaszlaci (#21) üzenetére


grabber
addikt

némelyik zeneszámukban benne van a közönség hangja is.Azt szeretném élőben átélni és ha csak egyetemisták lesznek akik imádják,akkor a hangerővel sem lesz gond :) (How much is the fish 2:45)

(#23) szaszlaci válasza grabber (#22) üzenetére


szaszlaci
addikt

Amikor már kicsit megcsúszott a hangulat a fogyasztástól? :)
Csajok miatt mentem volna le, meg persze a zenéjüket is szeretem, jó buli lesz. Csak hát csóró vagyok :O

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#24) madstunt


madstunt
addikt

Mellesleg egyszer így a csapat betörése után 15 évvel le kéne arról szokni hogy scooter=techno.kb annyi a közük az igazi technohoz mint Tom waitsnek a Metallicahoz

Hmm ha lenne lehetőségem és nem a J.A.O.T.W.-ös zenéiket nyomnák (ami szerintem pályájuk messze mélypontja) és nem lenne elővételben is 5K akkor tuti mennék.A 2001-es we bring the noise album kedvenc ha könnyed populárisabb zenéket hallgatok.
Amúgy a koncertnél túl sok a ha nálam szal nem olyan jó az

cizoe: :K

[ Szerkesztve ]

(#25) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Szomora egy dolog..., hogy a how much is the fish-t nem hallhatom élőben..., de én nem érnék vissza a Nagy-gyakorlatra :(((

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#26) DarkByte


DarkByte
addikt

Én csak azt sajnálom hogy elmentek az utóbbi években nagyon a jump-style irányba. :( Nekem ez nem nagyon jön be. Kb. a német vurstli zene 180bpm -es változata ;] (bocs mindenkitől akit megbántok esetleg, de a Scooter már egy ideje tényleg nem techno zenekar)
How Much Is The Fish, Call Me Manana, I'm Your Pusher, Rebell Yell, Endless Summer.. ezekre mindig jót tudok pörögni :) Az viszont tény hogy a zenekar léte alatt bármihez nyúltak, tudtak belőle csinálni minimum egy top20 -as zenét ami az erősen pop irányú mainstream -ben nem volt olyan egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#27) Ndruu válasza DarkByte (#26) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Off-ként jegyzem meg, hogy a Jump (Jumpstyle) a happy hardcore és a hardcore techno-ból fejlődött ki. Scooter-ék happy hardcore, rave irányzattal indultak (ha jól rémlik), tehát annyira nem váltottak nagyot.
A jelenlegi irányzat szerintem egyfajta népszerűsítés részükről, a jump- és hardstyle irányzatot promótálják. Nem mintha nem lenne elég népszerű Hollandiában vagy Németországban, de az ő nevükkel könnyebben el lehet adni ezeket a fajta számokat.
A J'adore Hardcore elég furcsa szülemény, tényleg sok benne a máshonnan származó sample, de összerakva nem lett rossz. Eddig is sok sample-t használtak, gondljunk csak a "Ramp! (The Logical Song)"-ra, "I Was Made For Lovin' You"-ra, "We Are The Greatest"-re, "How Much Is The Fish?"-re.

"német vurstli zene 180bpm -es változata" - Elsősorban a hollandoktól/belgáktól ered a jumpstyle, van pár track ami tényleg érezteti annak a kultúrának a sajátosságait. Általános tempója 140-150bpm, 180bpm már Hardcore számba megy.

Érdekes amit Scooter-ék csinálnak, szerintem egyáltalán nem nevezhető rossznak.
Személyes vélemény vége, semmi vita, semmi sértődés. ;)

Harrrr!!!!

(#28) DarkByte válasza Ndruu (#27) üzenetére


DarkByte
addikt

Köszönöm a vérig alázást, erre vártam. :D Amit az ilyen posztok végéről mindig elfelejtek: jókora iróniával. :)

(#29) Ndruu válasza DarkByte (#28) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem állt szándékomban... Én csak írtam, ami eszembe jutott.
Nincs harag, zombipofa? :DDD

Harrrr!!!!

(#30) DarkByte válasza Ndruu (#29) üzenetére


DarkByte
addikt

Persze hogy nincs ;)

[ Szerkesztve ]

(#31) elistvan válasza Ndruu (#27) üzenetére


elistvan
senior tag

I Was Made For Lovin' You hehe.. rossz példa ugyanis az egy KISS szám feldolgozása egy az egyben, nem mintát nyúltak belőle. És a J'adore Hardcore meg elég szégyen 2 hónapos zene alapját lenyúlni (Activator - Lullaby 2009 júliusi)

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#32) Sidaries


Sidaries
őstag

Tüpptüpptüpptürürüpprüpprüpp. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#33) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ehh :) el is felejtettem hogy cikket írtam :D Most nézem hogy páran írtatok rá :)

Üdv: Csabee.

(#34) Pörp


Pörp
senior tag

Scooter techno zenét játszik? Nekem ez új... Azt hittem a techno az olyan mint amit Carl Cox nyomat pl...

(#35) elistvan válasza Pörp (#34) üzenetére


elistvan
senior tag

Jaja vagy DJ Rush, Kühl, Budai.. Én inkább ilyen happy-rave vagy hardcore-nak mondanám. Csak picit populárisabb stílusban előadva.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#36) Pörp válasza elistvan (#35) üzenetére


Pörp
senior tag

Igen, én is így gondolom, populáris hardcore beütéses, rave zene. :) Ami amúgy nem baj, mert én szeretem ám, csak techno-hoz sorolni nekem fura. Nehezen hiszem, hogy az "I Love Techno"-sok Scootert hallgatnak mint techo zene. :)

(#37) DarkByte válasza elistvan (#35) üzenetére


DarkByte
addikt

Pedig a webcímük is scootertechno.com, a magyar wiki is techno -t ír (az angol wiki viszont már hard dance -t). Osszuk be. :D

(#38) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Jaaj, de elmennék, ha tehetném. :) :O

(#39) Thunderzolee válasza Pörp (#34) üzenetére

Vajh' miért nem léptek/léphettek fel sohasem Maydayen? :N

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#40) Csabee. válasza grabber (#18) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hello mész scooterre?

Vasinger: mér nem teheted?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#41) ZooLee19..


ZooLee19..
tag

:O
B@ssza meg:( HA szerdára rakják simán tudok menni, mert csütörtökön csak 13:30 ra kell suliba járnom:( :O

(#42) waverider válasza _Orbi_ (#1) üzenetére


waverider
senior tag

inkább ki volt az az állat, aki techno zenét játszó zenekarnak titulálta Őket?
lehet hívni sok mindennek, eurodance, stb., de techno semmiképpen sem! :R
akkor már inkább trance, de attól is nagyon távol vannak,
talán a The Circle számuk közelít legjobban ahhoz a műfajhoz.

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#43) szaszlaci válasza elistvan (#35) üzenetére


szaszlaci
addikt

Én meg azt hittem, Frank Kvitta, Leo Laker, Boxr, Razor, .. játszik technot.
De hogy Budai nem techno, az is tuti. :N

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#44) Sanyix


Sanyix
őstag

grat, nem elég hogy kedd de még későn is kezdődik. Simán járna egy fejlövés annak aki kitalálta.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#45) Dot


Dot
őstag

44 hsz, több mint a fele fikázás.. nem kell szégyelni, magyarok vagyunk!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#46) Vasinger! válasza Csabee. (#40) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát, ugye itt a suli, meg gondolom ez sem ingyenes. Se gazdag, se időmilliomos nem vagyok ebben az időszakban. :(

(#47) Rambovits válasza Dot (#45) üzenetére


Rambovits
senior tag

Hungarian pub szint :D

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#48) elistvan válasza DarkByte (#37) üzenetére


elistvan
senior tag

Az nem jelent semmit. Régen a Daisy Dee féle német Club Rotationben (nem ebben a szánalmas magyarban) fellépett Pulsedriver, a Topmodelz, Rocco, stb.. ott is dance-nek volt mondva a stílus holott Pulle Dancecore-t újabban meg hands up-ot tol.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#49) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Valaki tudja, hogy kik mehetnek be? Csak az egyetem hallgatói? Vagy van vmi korhatár? :F

(#50) blueMerle válasza Vasinger! (#49) üzenetére


blueMerle
veterán

Nekem ez vegulis teljesen mindegy mivel KEDDi napra ki az az IDIÓTA aki ilyen koncertet szervez??? Nagyon szivesen elmennék mondjuk ha PÉNTEKEN vagy SZOMBATON lenne, a szervezok pedig elmehetnek oda... :((( :((´

Ez a zenestilusos dolog meg....Jéééééézusisten gyerek nevetségesek vagytok. Nem rohadtul mindegy hogy techno vagy dance vagy ezek bármilyen mutációja? Kurva jót lehetv rajta bulizini és ez a lényeg, ilyenen lovagolni wazzeg hogy milyen stilus ;] :DDD Lassan elmegy a fórum ilyen igazi CSWOWVÉRPISTIKE stílusba, ahol mindenki megmondja a frankot, sot, akár el is megy a koncertre, de még ott is azon agyal hogy ez milyen stilus lehet, talán holland csengettyucske vagy dán turmixdance? Pfff... :)) Nem hogy egy k......tt nagyot bulizna mindenki és maagsról l......á hogy ilyen vagy olyans tilus.

[ Szerkesztve ]

(#51) Vasinger! válasza blueMerle (#50) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Teljesen mértékben igazat adok neked. :K

(#52) winfier


winfier
senior tag

Gyerekek ebből nem lehet kimaradni :C Én 100%, hogy ott leszek. Másnap majd nem megyek be első 2 órára :DDD

[ Szerkesztve ]

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#53) blueMerle válasza winfier (#52) üzenetére


blueMerle
veterán

Right csak tudod van aki dolgozik...szóval ki lehet maradni...azaz ki kell maradni egy idióta vadbarom miatt aki keddre szervezte. :((( :((

(#54) Béló válasza blueMerle (#53) üzenetére


Béló
aktív tag

ezt BME egyetemi napokon belül szervezik, ezért tették hétköznapra mert az egyetemi napok hétköznap vannak,csütörtökön a legtöbb vidéki már szökne hazafele
, valamint kedden oktatási szünet van (ill. sportnappal egybekötve) igy a kb 24000 műegyetemista elmehet rá ha akar, lényegében nekünk szervezték :B

(#55) blueMerle válasza Béló (#54) üzenetére


blueMerle
veterán

Maximálisan igazad van, de ha ez egy orosz maffiozo magán házánál lenne, akkor is reklamálnék mert nagyon birom a Scootert. :DDD Így meg pláne. Na mindegy, bízom benne hogy puszta kedvességbol eljon a szulinapi bulimra a Két Jóbarát pincébe, idestova 12-20 ember se semmi ;] Na, lássa kivel van dolga elkuldom a meghivot, csak egy emailcim kellene :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56) elistvan válasza blueMerle (#50) üzenetére


elistvan
senior tag

A hsz-ed első felével egyetértek a másodikat megkérdőjelezem. Ugyanis ez egy fórum nem? Viták és eszmecserék színtere azaz pont erre a célra van kitalálva. Javítsd ha tévednék. Akkor neked ha jól veszem ki a szavaidból tökmindegy hogy mondjuk a Scooter vagy a Kozmix játszik csak jót lehessen bulizni rá? Stílusban nem pici hasonlóságot mutat a kettő (Sőt anno Kozmixékat meg is gyanúsították azzal, hogy a Scootert majmolják) . Ja, Kaczor Ferire is jót lehet bulizni mégis Scooterre akarsz menni nem? :D

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#57) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Sohasem voltam igazán oda értük, most meghallgattam a "How much is the fish?" számukat, ha már 100x leírtátok a címét a hsz-ekben, és, hát, nem jött be...
Néhány számuk tetszett, amikből pl. klipp is ment, azt hittem ha már benne van a hal szó a címben, ennek van olyan klippje, amiben egy kislány egy hallal a kezében áll a temetőben, mert az a szám tetszett akkoriban, de ez a how much-os halas nekem totál 0, tényleg ilyen német falusi sörfőzdés mulatós felgyorsítás, megtoldva pár effekttel, és a dumával, vagy nem vágom. ;]

Mondjuk a hardstyle-t eleve nem nagyon csípem, meg úgy bárminek a felhígítását azt végképp. Van 1-2 olyan hardstyle szám, amiben találok fantáziát, de szórakozóhelyeken jellemzően pont nem olyanokat lehet hallani.
Az alapján, ahány scooter számot én ismerek, én is inkább azt mondanám, hogy kicsit olyan dancesre hajazó techno, hardos beütéssel :DDD, de trance semmiképp.
Szerintem a hard után a dance a legszarabb, sőt, ha nem átlagolunk, hanem a legjobb számokat vetjük össze, akkor a dance a leghígabb. A trance érdekes és értékes (elmegy lazább bulira is, de otthoni hallgatásra még jobb, mert a jobb számokat nem is bulira szánják, hanem amolyan "műalkotásnak", szerintem ez az egyik leginkább művészibb elektronikus stílus), de pl. olyan igazi odakenős bulira szerintem a progressive phychedelic és hasonló a nyerő, sokszor a goa is túl lightos (tudom, lassan már eljutok nagyferóig is a scootertől, ha így sorolom tovább. :DDD),

Ebben a Scooterben nyoma sincs semmi művésziességnek, ami a trancre jellemző, nem is olyan elvadult, mint a hardstyle, és nem is olyan "egyszerű, de néha nagyszerű" mint az eredeti techno. Ez ilyen felhígított semmi.

Nekem üresek egy kicsit a számaik, mint a legtöbb hardstyl-os. A ritmus túl gyors ahhoz, hogy rendesen kiadhassa magát a mélyhang lüktetése, és kezd átmenni kopogásba, az effekteket pedig elkeni ez a kipp-kopp, aztán már a végén inkább konstans zaj, ami felett dumál a gépesített hangú férfi, hogy "nyomás!", aztán ennyi. De nem is várnék sokat, ha ilyen stílusból építkezve a popularitás felé nyomulnak.

Ha már úgyis kedd este megyek vissza, akkor a szerda reggeli órák előtt pont belefér egy ilyen előadás, de inkább csak nézelődni ugrom majd le. ;]

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#58) janos666 válasza janos666 (#57) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Megtaláltam az albumon egy olyat, ami tetszett: Ramp!
De ennek is tényleg rohadt ismerős az alapja, és nem innen, nem is pont így, csak mégis. :))
De még a "Faster Harder Scooter" sem olyan rossz, mint a hm fish.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#59) elistvan válasza janos666 (#58) üzenetére


elistvan
senior tag

Hát persze hogy ismerős. Supertramp - The Logical song az eredeti. Itt megnézheted: [link]

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#60) janos666 válasza elistvan (#59) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ó, tényleg, ez a szám is ment (megy) még rádiókban is (vagy picit átdolgozott radio edit).

Amúgy azt lehet tudni, hogy kedden milyen számokat adnak majd elő? (újakat, régieket, rádióból is ismerteket, kevésbé ismerteket, mindenfélét...?)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#61) dangerzone


dangerzone
addikt

Jó lesz, már nagyon várom. Kár hogy szerdán kapásból reggel 8-tól este 8-ig lesznek óráim. :)

(#62) Csabee. válasza dangerzone (#61) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De megéri elmenni :) (mondom én aki nem tud menni) :)

Üdv: Csabee.

(#63) dangerzone válasza Csabee. (#62) üzenetére


dangerzone
addikt

Meg hát ! :P ;)

(#64) Csabee. válasza dangerzone (#63) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jó partyzást annak aki elmegy ! Reméljük jó idő lesz :R

Üdv: Csabee.

(#65) noobsaibot


noobsaibot
tag

Szívesen kimentem volna nosztalgiázni,na de szerdán!
Egyébként is akkor jön a pc-s RE5 :DDD

Xiaomi MI8

(#66) dangerzone válasza noobsaibot (#65) üzenetére


dangerzone
addikt

Ne legyéé kocka! :))

(#67) grabber válasza Csabee. (#64) üzenetére


grabber
addikt

Nem lesz rossz idő :))

(#68) norbiphu


norbiphu
senior tag

töp töp töp töröröpp töp töp :))

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#69) dangerzone


dangerzone
addikt

Na, megjöttem Scooterről. Koleszig végig futottunk, hogy ne fázzunk meg ,mert annyira szétugráltuk magunkat a koncerten, hogy teljesen leizzadtunk.
Hát bizony sokan mondják, hogy a Scooter fénye leáldozott, meg hogy már kiöregedtek...,de ezt az este folyamán egyáltalán nem lehetett érezni. Akkora show-t csináltak, húúú. Óriási volt, végig ugrált mindenki!! A végén meg HP még egy hangfalat is félig feldöntött. :DDD

Ye ye ye yááá, yeee yeee I feel hardcore! :))

[ Szerkesztve ]

(#70) Delta-Laca


Delta-Laca
aktív tag

Hello mindenki!

Na én is kint voltam, és hááát... elég vegyesek az érzelmeim a "koncerttel" kapcsolatban. H. P. -ék nagyon ott voltak a szeren, főleg ahhoz képest, hogy már mióta ott vannak a pályán, a pirotechnika az magáért beszélt, a lángok melegét simán lehetett érezni az első sorokban (jobb oldalt voltam húgommal pont a hangfal előtt :DDD), szóval az előadás hozta az elvártakat. Viszont az már kevésbé tetszett, hogy bulizás helyett inkább birkózás volt az első sorokban, főleg a mi oldalunkon, volt hogy egyszerre 40-50 ember nehezedett rám, na hát így nem lehet bulizni a végtelenségig, kb. 45-50 percet bírtam a hadakozókkal, amikor is ájuláshatárra kerültem, és kivetettem magam a húgommal együtt a biztonságiakkal. 10 percre rá már valamivel jobban voltam, de rohadt ideges is, mert néhány tajrészeg miatt indult az egész balhé (ha jól láttam, volt akit meg is ütöttek :(((), nagy részt nekik volt köszönhető a "húsdaráló", meg aztán egy relatíve kis helyre ennyi embert bezsúfolni:F, számítottam is rá valahol, hogy ez lesz. De ennek ellenére nem panaszkodom, hisz utána készült jó néhány kép, többek között Sterbinszkyvel is, aki emberileg is nagyot mutatott, és nem mellesleg húgom megszerezte Michael Simon autogrammját;] ismét jó néhány fotó kíséretében. Összességében jó volt, de az Events Hall-beli koncertjük sokkal jobb buli volt, ők nagyok voltak, de a szervezés az már kevésbé:B

Delta-Laca voltam:R

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Delta-Laca

(#71) Csabee. válasza dangerzone (#69) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Örülök hogy tetszett :DD Én nem mentem ki..

Üdv: Csabee.

(#72) Thunderzolee

Örülök, h jól éreztétek magatokat!

Hardcore will never die! :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#73) bandus válasza blueMerle (#50) üzenetére


bandus
veterán

egyetemi napok :U tehát a kedves szervezőkollégák nem neked/tek szervezik, hanem a bme hallgatóinak elsősorban. ők pedig potenciálisan hétközben látogatják a rendezvényt, mivel hétvégén nagyrészük hazamegy.

mindegy, már leírták :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#74) winfier


winfier
senior tag

Hogy ez mekkora party volt. :C :C
Még ilyet a népnek. Mondjuk nem volr 1x-ü a reggeli felkelés. :DDD De ezért megérte. :K

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#75) rybank


rybank
senior tag

, ha még nem hangzott volna el, a scooter remix csapatként indult

(#76) lapa


lapa
veterán

a helyi szakértőket kérdezném, hogy az endless summernek van-é nem live verziója? ha van valaki megdobhatna vele mailen. kösz.

[ Szerkesztve ]

(#77) Delta-Laca válasza lapa (#76) üzenetére


Delta-Laca
aktív tag

Ön kapott egy elektronikus levelet:DDD:R

Üdv.: Delta-Laca

(#78) lapa válasza Delta-Laca (#77) üzenetére


lapa
veterán

sajna ennek is kurjongatnak-tapsolásznak a népek az elején, ez van meg nekem is... ennek ellenére köszönöm.

(#79) norbiphu


norbiphu
senior tag

kemény buli volt az biztos. :D
hd videók itt: [link]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#80) Thunderzolee válasza norbiphu (#79) üzenetére

Huhh, micsoda HD dömping.. :C

Indexen is kielemezték a Scooter BME-s buliját:
http://index.hu/kultur/showbiz/2009/09/16/hogye_van_a_hal_-_scooter_a_bme-n/

Engem csak az érdekelne, hogy jutott eszükbe pont a Scooter? :F
Na nem mintha baj lenne, csak egyszerűen kiváncsi vagyok, miért pont Ők? :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#81) Csabee. válasza Thunderzolee (#80) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Úhh.mennyien voltak.. Lehet hogy jobb hogy nem mentem ki :P

Üdv: Csabee.

(#82) Dot


Dot
őstag

Kegyetlen jó buli volt!!!:D
Bánhatja aki nem jött el!!
Én is készítettem pár felvételt/videó hangja nem az igazi:D/
ftp://dot.game-host.org/scooter.rar felhasználónév: dot; jelszó nincs
vagy ftp kezelő: dot.game-host.org felhasznév: dot; jelszó nincs!
A lökdösődés tényleg nem kellett volna :(

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#83) blueMerle válasza bandus (#73) üzenetére


blueMerle
veterán

Légyszives a humor gombot állítsd ON-ra a fejedben jó? :W :W :W

(#84) Csabee. válasza Dot (#82) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Köszi a cuccost! De valamiért nem tudom letölteni...

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#85) Dot válasza Csabee. (#84) üzenetére


Dot
őstag

Miért, mit ír ki?
próbáld total commanderrel, vagy valami ftp kezelővel!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#86) nRu3


nRu3
addikt

Gondolom azért volt kedden mert hétköznapi napra olcsoban válal felépést, hétvégén drágább helyeken lép fel. Ez mindenél mindenhol igy van!

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#87) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.