Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Trade88


Trade88
tag

Köszi az írást !
Valószínüleg meglesem hamarosan.
Jól esik elő venni a règi címeket nèha.
Rengeteget nyomtam règen, a második rèsze mèg tetszett, de a harmadik már nem jött be, túlságosan egyszerű a játèkmenet ès nem jelent elèg kihívást.
Ha esetleg nem ismernèd akkor ajánlom a Sacred-et, nekem bejött :)

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

hell mod-ot próbáltam régebben és tényleg kemény volt... amire nemrég bukkantam, az a belzebub mod: átfaragták benne a játékmechanikát rendesen, van osztott stash, csomó szett, új kasztok, varázslatok és millió változtatás... ami meg a legjobban kellett nekem, hogy fut ablakban rendesen win 8.1/10-en :K (alap d1+hellfire-el voltak már problémáim)

ui: egyébként 20éve oda vagyok a szériáért és mostanában is kisebb-nagyobb kihagyások után mindig visszatérek hozzá :B

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) savior válasza mephi666 (#2) üzenetére


savior
őstag

Ezt a Belzebub modot honnan lehet letölteni?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#4) mephi666 válasza savior (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

itt találtam :) ...a hell-t leszedtem és már ez is megy ablakban (meg is lepődtem, hogy folyamatosan jönnek hozzá még most is a frissítések... el is kezdtem egy monk-al: lvl4-en lement butcher :) )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) mcsabee válasza Trade88 (#1) üzenetére


mcsabee
senior tag

Tudom, ez nem D3 topic, de nem jelent elég kihívást? Amikor ilyet olvasok, egyből az jut eszembe, hogy mindenki más már primal ancient cuccokban veri a lvl 100+ GR-t, csak én nem? Szerintem a D2 és a D1 sem volt nehezebb, sőt, a D1-et én még könnyebbnek is érzem, mint a D2-t. Ha Diablo 2-ben nem voltam egy héttel a reset után lvl 96-97 jó cuccokban, akkor valamit nagyon rosszul csináltam abban a ladderban.

A Diablo 3 meg pontosan ugyanaz a grindfest, mint a Diablo 2 volt, de a D2-ben ráadásul még a drop is borzalmas volt. Több mint 10 évnyi játék alatt egyetlen HR sem esett, pedig nem egy 99-es karaktert hoztam össze, és nem egy ladderban játszottam, illetve a single részt is nagyon sokáig nyúztam.

Stay a while and listen...

(#6) Trade88 válasza mcsabee (#5) üzenetére


Trade88
tag

Mèg elèggè kicsi voltam, amikor az 1. rèszèvel játszomttam, lehet azèrt is volt nehèz nekem, de tavaly vettem meg a 3. részt ès konkètan csak mentem ès lenyomva tartottam a jobb ès ball klikket ès vège.
Pofon egyszerű volt kijátszani meg sem haltam.
Unalmas lett hamar, persze miután egyszer kipörgeted már lehet tekerni rendesen a nehèzsègi szinten, de nekem elment a kedvem tőle.
El is szórnám fèl áron, ha az aprón lehetne hírdetni accot.

(#7) Ghoosty válasza Trade88 (#6) üzenetére


Ghoosty
őstag

Valószínűleg az volt az oka, hogy kicsi voltál. Én még Diablo 3 megjelenése előtt végigjátszottam a D1-et, hogy ráhangolódjak. Hellfire-t is telepítettem, mert ott más single-ben is lehetett állítani a nehézséget. Konkrétan végiggyalogoltam Hell-en is, egyszer sem kellett new game-et nyomni, hogy erősebb legyek.
D3-ban akkor még szarabb droprate volt, de én szándékosan nem használtam az AH-t és így nehezebb volt mint a D1.

[ Szerkesztve ]

(#8) mephi666 válasza Ghoosty (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

d1-ben régen azzal szórakoztam, hogy harcos/íjász karakterrel addig mentem normalon, míg össze nem jött a 100% chance to hit (dexterity-vel meg cuccokkal, amik erre adtak), aztán már tettem is fel nehezebbre a fokozatot, hogy jöjjenek a szintek :) pillanatok alatt volt 25-30 szintlépés, amikor normalon a végére olyan 25 körülre lehetett fejlődni... 2. részben jó karakterrel szólóban simán ment a hell 0-ról 1 nap alatt... mondjuk ez régen volt, amikor suli mellett idő is volt rá bőven :K a 3. részben is meg lehet találni a nehézséget, ha valaki arra vágyik... indulás után pl az inferno mi volt, ha nem kihívás? :D pont a sok sírás miatt alakították át a nehézségi szinteket... azóta meg ott van a torment13 és a greater rift-ek, ahol meg lehet találni a kellően nehéz fokozatot, ha t13 már nem elég...

most kipróbáltam ebben a hell-ben, hogy lvl8-on magasabbra tettem a fokozatot :D egyelőre ezt nem kell erőltetni, mert első normal mobnak is van 700+ hp-je, amikor butchernek volt 200 (dmg kell ide még, aztán mehet)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Ghoosty válasza mephi666 (#8) üzenetére


Ghoosty
őstag

Inferno-ra csak az első nerf után értem oda, de az is szívás volt rendesen. Reaper of Soul-t meg csak végigjátszottam a története kedvéért, de aztán nem folytattam. Kevés már nagyon az időm játszani.

Én 1-2 éve próbáltam ki ezt a Hell modot. Varázslót indítottam, de nem jutottam, túl sokáig. Folyamatosan várnom kellett a mana töltődésre, vagy túl gyenge voltam. Nem volt rossz, de valahogy nem éreztem rá.

[ Szerkesztve ]

(#10) mephi666 válasza Ghoosty (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

nerf előtt inferno arról szólt, hogy gyűjtöttünk a pénzt repair-re, aztán 1-1 pályarészt volt, hogy futva tucatnyi halállal meg piros páncéllal teljesítettünk, mert esély nem volt az elit csapatok ellen :DDD elverekedtük magunkat akkor még act4-ig, de izzadtunk is rendesen

sorci általában gyengébb az elején, de ha elkezd fejlődni, utána nem állítja meg semmi :K közelharci karakterekkel meg onnantól lesz szívás, ha jönnek csőstül a távolsági ellenfelek, aztán futkározhatsz utánuk, miközben lövik az arcod... varázslóval meg fent a mana shield és lehet osztani nekik a chain lightning-ot, flame wave-et vagy valami hasonló finomságot :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Trade88


Trade88
tag


Fel is dobtam, de van egy kis gond :D
Van valami tippetek?

[ Szerkesztve ]

(#12) szupermacs


szupermacs
veterán

A Diablo nem H'n'S, hanem ARPG. A Hellfire kieg számomra sose létezett, pedig nagyon szerettem régen a Sierra játékokat, de nem tudtam elvonatkoztatni attól, hogy nem Blizzard játék. Emiatt a monkot mindig csak kinevettem.
Nagyon tetszett a grafikája és a második résszel ez csak fokozódott. Az elsőhöz nem próbáltam modokat, azt hittem már senki nem játszik vele. A folytatáshoz kipróbáltam pár modot, de mind tönkretette a játékélményt.
Igazából sehol nem állhattam ki a modokat, de ez érdekesnek tűnik.

(#11) Trade88: Ha kompatibilitásnál rendszergazdaként és Win98 kompatibilitásban futtatod, nem lesz jobb?

[ Szerkesztve ]

(#13) match123


match123
tag

Ez működik OSX-en is? Nem vagyok otthon a modolásban, viszont kedvet kaptam végigtolni megint a D1-et az írás után, viszont akkor már jobb lenne ha kicsit újabb lenne.

off: szvsz a diablo 1 elég lapos volt, konkrétan úgy vittem végig, hogy diablora azt hittem hogy valami miniboss :) Néztem egy nagyot amikor kiírta hogy ez volt a vége :)

(#14) mephi666


mephi666
nagyúr

azért akadnak bugok a játékban: bead egy olyan ellent, ami tűzre+villámra immunis, nem élőhalott, így a holy bolt se megy rá, aztán lvl12-n üsd le valahogy sorcival (amikor fire bolt, charged bolt, lightning és holy bolt a 4 támadóvarázslat) :U persze pusztakézzel nem megy, mert gyorsabban regenerálódik és folyamatosan elszaladgál, otthagyni pedig nem lehet, mert combatban marad a karakter akkor is, ha a pálya túlsó felén hagyom... (town portal és előző/következő szintre átjárás nem megy) vissza kell tölteni a legutóbbi állást, aztán bukta vagy 20percnyi progress...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Ifju


Ifju
aktív tag

Még mindig tiltva van a mentés komolyabb questek alatt?
Engem akkor vesztett el Mordor, mikor ezeket behozták. És áttértem a Belzebub modra (ami nem mod, hanem teljesen újraírt kód).

[ Szerkesztve ]

(#16) thomasa


thomasa
senior tag

Hol tudnám megvenni eredetiben a hellfire-t? Tudna valaki tippet írni? Köszi. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.