Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Narxis válasza moonman (#2) üzenetére


Narxis
nagyúr

Elég hülyén fogalmaztam, bocs. :) Nem feltétlen honlapra gondoltam hanem az ott megjelenő kommentekre, pl. ahogy nálad van, a hírek alján. Ott is olvastam sok érdekes vitát. Főleg az ilyen betévedt flamelőkre gondolok, akik tuti szándékosan írják le, hogy Linux rulez vagy Apple a király, lehet, hogy igazuk van nem tudom, de hogy ezt mért kell egy Windows-zal kapcsolatos honlapon hirdetni azt sose fogom megérteni. Legelsősorban a fórumok amik egyszerűen elriasztanak, legtöbbször itt a prohardveren is már csak read only módban vagyok, nem látom értelmét, vagy nincs energiám, hogy egy hosszabb vitába bonyolódjak. Na meg ez a klikkesedés amiket felsoroltam, PC vs. konzol stb.

Én is gondolkodom, hogy meddig van értelme fórumozni, csak az a baj, hogy néha hasznos infokat is találok, az a legrosszabb amikor 2 ember flamelése között kell megkeresni, mert ugyebár mindig megkérdezik, hogy visszaolvasni luxus?

Valóban valahogy válogatnom kellene az infok között, én se nézek sokszor tv-t, néha ha telepítek valamit vagy épp nem tudom használni a gépet akkor átkapcsolok tv-re és úgymond hallgatom. De ez tényleg ritka. A többivel viszont nem tudok mit kezdeni, érdekelnek a tudományos, IT, néha vallási, politikai, gazdasági, sport hírek is. Akaratlanul is elolvasom őket. Csak ezzel együtt jönnek az olyan hírek is, hogy xy ember rátámadt yx emberre vagy fórumon beleköt az egyik a másikba. Szerintem ez ösztönös dolog lehet.

Na mindegy, komolyan ezen rengeteget szoktam agyalni, hogy mi lehet az indítékuk. Mármint akik nem produktív vita kedvéért hanem flamelésből térnek be fórumokra.

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.