Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58) Tikakukac válasza bambano (#57) üzenetére


Tikakukac
titán

na végre kibökted.

Micsodát? Amit eddig is tudtunk? ;] Igen bakker, azért fizetnek emberek akár dupla pénzt valamiért, mert ugyanaz, mint a másik. Nem semmi.

tehát a sima izzó és a prémium nem egyezik meg minden paraméterében. eljutottunk végre idáig.
akkor tehát a prémium izzónak nagyobb a fényereje, mint azt a #26-ból kiolvashattuk?

Nem, csak te jutottál el odáig, hogy ezt megértsd. Mert mit vártál? Azért látsz jobban velük, mert a szemedet javítja? Nem utolsó sorban a kukidnak is ad plusz 5 centit. Mindenre jó.

"Mivel mindenben megfelel az izzó azoknak a követelményeknek, amiket hoznia kell, így nem vakíthat.": ezt az állítást viszont nem bizonyítottad.

ECE engedélyes a termék. Nekem az ég egy adta világon semmit sem kell bizonyítanom. Ha szeretnéd egy jóóóóó nagy Excel táblázatból ki is tudod keresni szám alapján melyik mikor kapott engedélyt.

Az általad emlegetett típus 60%-kal nagyobb fényáramot ad, mint egy szabványos osram izzó. és nem vakít?

Nem, nem vakít. Neked vakítja az agyad egy területét a nem lefokolt pálinka szerintem, mert beakadt ez a lemez. Az izzószál helyzete és minden egyéb pozicionálás úgy van megalkotva, hogy nem fog egy dekával sem jobban vakítani. A te logikád mentén a xenon hatszor ennyire vakít. A LED meg tízezerszer.

attól nem leszek funkcionális analfabéta, mert nem értek egyet veled, meg attól sem, hogy nem hiszem el, amit állítasz.

Részben jogos. Nem azért vagy az, mert nem hiszed el nekem, hanem mert 1 guglit sem eresztesz meg a témában.

mondtam már, hogy láttam. de pl. a #32-ben te írtál hülyeséget, amire kaptál korrekt választ, amitől rögtön mindennek elmondtál. na ez az, ami miatt nem erőltetem a fórumozást, hogy attól, hogy rávilágítottam a pontatlan, alkalmanként téves megfogalmazásodra, rögtön sunyi értelmi szegénynek tituláltál (#34).

Rendszeresen vezetsz sötétben. Ezt írtad. Ez a feltett kérdésre válasz? Azt' vajon szerinted írnál egy ilyen választ egy érettségin mennyire húznának meg? ;]

van, amikor van türelmem az épüléseddel foglalkozni, van, amikor nincs türelmem a leépüléseddel foglalkozni.

Hasonlóan érzünk akkor. Totális sötétben tapogatózol, olyan dolgokat írsz le, amihez közöd nincs és olyan durván fals, hogy remek a tetőszerkezet is. Olvasni nem akarsz, műhelybe menni dettó. Ezzel tovább foglalkoznom nekem sem érdemes.

de mindegy, ha bevallom, hogy sokáig xenonos autóval jártam, én leszek a nagy népirtó sunyi funkcionális analfabéta diktátor. mondjad nyugodtan, lepereg, mint a vizes vakolat. meg a hülye is, ha megmondom, hogy nem tudom, most mivel járok

Jaj, de drága, jön az ostorozós felvonás. Nem kell, senki sem kérte. Csak ne tedd az agyad, ha már egyszer rendelkezel a képességgel, hogy megérted a magyart írott formában.

szerintem lezárhatjuk a vitát, te állítod, hogy ezek az izzók szabványosak, elhiszem. én meg állítom, hogy engem vakítanak.

Valóban zárhatjuk, el sem kellett volna kezdeni. Választ adni nem tudsz a kérdésre, büfögés és terelés van IFA plató számra, nomeg bőséges blődség kiosztása. Majd ha az általad annyira kért kérdésekre egyenes válasz érkezik folytatjuk, addig meg lehetsz nyugodtan, hogy ezt is kened-vágod.

ezt meg próbáld meg elfogadni, mert hiába erőlködsz, nem fogod visszamenőleg lecserélni a tapasztalataimat, hogy más legyen a véleményem.

Az a baj, hogy nincs tapasztalatod. Elméleteket fabrikálsz félinformációkból és meggyőződésekből. Extraként pedig leírsz teljes iparágakban dolgozó mérnököket és minősítő szervezeteket, hogy hát nem, én jobban tudom, amit tudok. Az szép.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.