Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) Samus válasza dzsambo (#12) üzenetére


Samus
addikt

Nincs...Pécsen nincs M4A1. Vadon tele van AK-val, minden típus van, amit csak el lehet képzelni, vagy négy gyártótól. Egy darab M733-F van, de ez behajtható tusos (nem szép, havernak volt, lecserélte a tust kihúzhatóra, +8000). De az is 38000 és ABS......Bátrak Boltja pedig már abszolút nem foglalkozik Airsoft-al lehet megvágták őket, nem tudom. Legalább láttam egy Piaggio Skippert, és még egy eladót is ebből a típusból, 140 000ért...gyanúsan olcsó, azért lefényképeztem a telefonszámot. Lehet felhívom, érdeklődöm...

Már csak egy maradt, a "Full metal" AGM típusú M4A1 46000 local cerditért, állítólag 400 FPS felett lő 0.20 BB-vel (Az Airsoft G.I. bolt véleményei között, ott átszámítva 33000 a cucc (180 $), + szállítás+vám+minden sz@r, mert Magyarhonban vagyunk, így 46k baráti ár. Keletifronton 49900 ugyanez...még erősen gondolkodom...

csimav kolléga ajánlata sem rossz. Ingyér van, de a barátnődön kívül mást nem nagyon "lősz" le vele...és azt sem sorozatban :D Bár...(volt egy kis animációs kép, mikor a férfi hozta a hevederes kotont egy kartondobozban, a nő az ágyban csak nézett, utána pedig beindul az M60 :D (ha valaki ismeri lineklhetné...)

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.