Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dzsambo


dzsambo
tag

Szép kis arzenál. Én a helyedben mind a kettőből vennék egyet, hogy minden alkalomra legyen megfelelő.

(#2) Samus válasza dzsambo (#1) üzenetére


Samus
addikt

Ha lenne, aki fizetné...Nekem elég lenne egy M4A1, de a baj, hogy ahol láttam, ott nem szállítanak fegyvert (ez mekkora hülyeség...), a Nowar meg még nem válaszolt...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) dzsambo válasza Samus (#2) üzenetére


dzsambo
tag

Türelem, lehet lesz hamarosan egy kihagyhatatlan ajánlat valahol :) . Ha nekem is lesz pénzem rá elfogom kezdeni. Sok sikert a keresgéléshez. Amúgy az előzőtől miért váltál meg?

(#4) Samus válasza dzsambo (#3) üzenetére


Samus
addikt

A 44es bázison van 38.2K. Még nem válaszoltak, de ahogy elnézem, nem szállítanak fegyvert...Szemeztem a JG Dragunov SVD-vel, de az megintcsak AK...

Miért váltam meg? Jó fegyver volt, bőven 380 FPS felett lőtt. Hát...kicsit orrnehéz volt, de nem ez volt a baj. Hanem hogy nem tudtam megszokni. M4-et szerettem volna, és valahogy ez bennem maradt...Közbejött, hogy játékra sem tudtam menni, így négy hónapja csak állt a dobozban. Jött egy ajánlat, úgy volt, hogy motort veszek, így adtam, vitték. 24-ért vettem, 2k volt az új felhúzókar, ami letört, mikor a fegyver eldőlt...5000 golyót lőttem el kb. 18ért adtam...az akku nem volt tökéletes (1000 lövés után már alig húzta fel a boxot, ez két tár, mert 500as hi-cap jár hozzá. Én pedig terminátor stílusban lőttem mindenre, ami mozog. Ami nem mozgott, azt pedig addig lőttem, míg meg nem mozdult..), lehet én szúrtam el a gányolt kisütővel, lehet gyárilag nem volt a legjobb...Most pedig hiányzik...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) dzsambo válasza Samus (#4) üzenetére


dzsambo
tag

Én is M4-et szeretnék, de az még messze van.
A Dragonov nem lenne túl hosszú, az csöndes és nyugis embereknek való, nem terminátoroknak :D

(#6) makraipeter1


makraipeter1
tag

(#7) Samus válasza dzsambo (#5) üzenetére


Samus
addikt

Nos igen...az én játékstílusomhoz Minigun kellene, de legalább egy M249 . Csak sajnos ilyenem soha nem lesz, így egy M4A1 Carbine is tökéletes :) (lenne...)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) csimav válasza Samus (#7) üzenetére


csimav
senior tag

Az a baj ezzel az airsoft-al, hogy baszott drága.
Volt egy Mauser SR-em, kb. 60 ért vettem távcsővel együtt.
Írták róla, hogy így jó, úgy jó, aztán próbálgattam, elég gagyi... 10-15 méterre még talán jó, erős, de 30 méterre már nem jó. Kb. 2-3 napot lett használva, 40-50 golyó lett ellőve és eladtam. 40 ért.

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#9) Samus válasza csimav (#8) üzenetére


Samus
addikt

Tudom...főleg ha márkás fegyvert veszel (amit pl. Te is vettél). Egy CA AEG használtan többe kerül mint egy új kínai...
Nem tudom...
AGM gyártóról tud valaki valamit?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) dzsambo válasza Samus (#7) üzenetére


dzsambo
tag

Az a minigun nagyon ott van :Y . Úgy tudom az eredeti verziója nem volt életképes (nem volt hozzá ember aki elbírja :DD ) Ha meglesz a szíved választottja tehetnél egy tesztet fel róla.

csinav: van olyan "férfias" hobbi ami olcsó?

(#11) Samus válasza dzsambo (#10) üzenetére


Samus
addikt

Valamifélét írok majd, bár chronóm nincs...N82-ről is akartam írni, de aztán sohasem tettem meg...(még?). Egyenlőre be kellene szereznem a fegyvert, csak nagyon drágán (46k) láttam eddig, ami elérhető (se a Nowar, se a 44es Bázis nem válaszolt még készletinformáció kérdésemre). Holnap körbenézek Pécsen a két ismert boltban (Vadon és Bátrak Boltja), hátha van, vagy tudnak hozni. Vagy M4A1, vagy HK416, vagy M4 RIS kellene (esetleg M4 S-System, de leginkább a Carbine, Ő a szívem választottja. Van még M733 és M933, ami kihúzható válltámaszos, előbbi ritka, mint a fehér holló, utóbbi még ritkább és kicsit drágább is). Jó lenne olyan max.36ért hozzájutni, mert ruhát és akkutöltőt/kisütőt (6k) sem lenne hátrányos venni 45 felé nem nagyon akarok összességében menni...

Minigun: nem valami erős (260-300 FPS), de a ROF ottvan, másodpercenként 50 golyót köp, ez közel négyszerese a leggyorsabb AEGnek...

A videón van akku bemutató is, 2x12V, külön a motornak, ami a csövet forgatja és külön a gearboxnak. Nem semmi...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) dzsambo válasza Samus (#11) üzenetére


dzsambo
tag

Hát ha nagyon akarod tuningolni akkor mindenképp HK416 és a többiek utána. Én személy szerint megelégednék egy mezei M4A1-el is. Sok szerencsét a holnapi keresgéléshez.

(#13) JuliusCaesar


JuliusCaesar
tag

IWI Desert Eagle. Nekem megfelelne. Jóféle, jóféle.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#14) csimav válasza dzsambo (#10) üzenetére


csimav
senior tag

Van:D F**zverés :D

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#15) dzsambo válasza csimav (#14) üzenetére


dzsambo
tag

Ezt mire értetted? :F
szerk.: elnéztem :B

[ Szerkesztve ]

(#16) Samus válasza dzsambo (#12) üzenetére


Samus
addikt

Nincs...Pécsen nincs M4A1. Vadon tele van AK-val, minden típus van, amit csak el lehet képzelni, vagy négy gyártótól. Egy darab M733-F van, de ez behajtható tusos (nem szép, havernak volt, lecserélte a tust kihúzhatóra, +8000). De az is 38000 és ABS......Bátrak Boltja pedig már abszolút nem foglalkozik Airsoft-al lehet megvágták őket, nem tudom. Legalább láttam egy Piaggio Skippert, és még egy eladót is ebből a típusból, 140 000ért...gyanúsan olcsó, azért lefényképeztem a telefonszámot. Lehet felhívom, érdeklődöm...

Már csak egy maradt, a "Full metal" AGM típusú M4A1 46000 local cerditért, állítólag 400 FPS felett lő 0.20 BB-vel (Az Airsoft G.I. bolt véleményei között, ott átszámítva 33000 a cucc (180 $), + szállítás+vám+minden sz@r, mert Magyarhonban vagyunk, így 46k baráti ár. Keletifronton 49900 ugyanez...még erősen gondolkodom...

csimav kolléga ajánlata sem rossz. Ingyér van, de a barátnődön kívül mást nem nagyon "lősz" le vele...és azt sem sorozatban :D Bár...(volt egy kis animációs kép, mikor a férfi hozta a hevederes kotont egy kartondobozban, a nő az ágyban csak nézett, utána pedig beindul az M60 :D (ha valaki ismeri lineklhetné...)

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17) dzsambo válasza Samus (#16) üzenetére


dzsambo
tag

Részvétem. Tegnap én is nézegettem mi mennyibe kerül, hát szép összegbe kerül ha mindent újonnan és jó minőségben akarsz megvenni. Ahogy elnézem az én szárnybontogatásom még egy kicsit arrébb lesz. Nagyon irigyeleni foglak ha megveszed.

(#18) Samus


Samus
addikt

Help me...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#19) sptkyle válasza Samus (#18) üzenetére


sptkyle
senior tag

Na? Meglett már a fegyver? :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#20) Samus válasza sptkyle (#19) üzenetére


Samus
addikt

Lemondtam ez irányú tervemről...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#21) sptkyle válasza Samus (#20) üzenetére


sptkyle
senior tag

Pedig akartam mondani, hogy itthon nem is nagyon érdemes nézelődni. Nagyon szegényes a kínálat, és ami van, azt is pofátlanul drágán adják.:S Ha meggondolnád magad, javasolnám, hogy a taiwangun-on nézz szét.Jo áraik vannak nagyrészt, 2-4 nap a szállítási idő (nekem konkrétan 2 nap volt), és ha többedmagaddal rendelsz, akkor a szállítást meg lehet uszni 1-2 ezer forintbol. :C
(példa: itthon a sima jg g36c 38k , taiwanon ugyanez kb28k+1-2k szállítási költség.)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#22) Crash90


Crash90
újonc

Hi!

Véletlen tévedtem erre az oldalra, viszont el olvastam miről megy a téma, és tudnék ajánlani egy fegyvert. Egy játékon használt, teljesen alap JG M4A1 25000 Ft-ért. Ha érdekelnek a részletek írj a crash1990@citromail.hu-ra, ott kifejtem bővebben amit tudni kell róla.

Üdv.: Crash

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.