Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Samus válasza dzsambo (#10) üzenetére


Samus
addikt

Valamifélét írok majd, bár chronóm nincs...N82-ről is akartam írni, de aztán sohasem tettem meg...(még?). Egyenlőre be kellene szereznem a fegyvert, csak nagyon drágán (46k) láttam eddig, ami elérhető (se a Nowar, se a 44es Bázis nem válaszolt még készletinformáció kérdésemre). Holnap körbenézek Pécsen a két ismert boltban (Vadon és Bátrak Boltja), hátha van, vagy tudnak hozni. Vagy M4A1, vagy HK416, vagy M4 RIS kellene (esetleg M4 S-System, de leginkább a Carbine, Ő a szívem választottja. Van még M733 és M933, ami kihúzható válltámaszos, előbbi ritka, mint a fehér holló, utóbbi még ritkább és kicsit drágább is). Jó lenne olyan max.36ért hozzájutni, mert ruhát és akkutöltőt/kisütőt (6k) sem lenne hátrányos venni 45 felé nem nagyon akarok összességében menni...

Minigun: nem valami erős (260-300 FPS), de a ROF ottvan, másodpercenként 50 golyót köp, ez közel négyszerese a leggyorsabb AEGnek...

A videón van akku bemutató is, 2x12V, külön a motornak, ami a csövet forgatja és külön a gearboxnak. Nem semmi...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.