Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

jókor léptek vele piacra, és persze jól is pozicionálták.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) sagesz93


sagesz93
addikt

az szép, bár én utálom ezt a telefont.

(#3) DEJVID


DEJVID
őstag

Szomorú :(

(#4) Probber


Probber
őstag

Biztos is, hogy töretlen a sikere.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#5) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

"ám az S5230 ikere mellett" -> elírás.
Gratulálok a Samsungnak ehhez a szép teljesítményhez.:) Nekem sosem tetszett ez a teló. :DD

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6) Bailey


Bailey
senior tag

Nekem volt egy ideig.Szerintem nem olyan rossz mint a mobilarénás tesztben írják.
Az biztos hogy még ma is sikeres.Főleg a tinilányoknál látni ilyet rózsaszínben vagy bordóban.

(#7) BloodRay válasza DEJVID (#3) üzenetére


BloodRay
veterán

Na igen, ebből látszik, hogy szép köntösben bármit el lehet adni az embereknek...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

szerintem ez egy korrekt telefon, akárki akárhogyan szidhatja foglyon egyet egyszer a kezébe használja és rájön hogy nem rossz teló ez

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#9) KennyONE


KennyONE
aktív tag

Tényleg jól kitalálták ezt a telefont. Egy időbe én is ilyet szerettem volna, csak már annyira tömegtelefon lett hogy már szánalmas nekem.(bocsánat ha valaki ilyet használ...)
Mondjuk az én osztályomba ha valaki bejelenti hogy új telefont vesz akkor már tudom hogy egy ilyet fog venni....

Szóval nekem a külsejével nincs gond,és a tudásával sem.Csak minden második ember ilyennel mászkál ami kicsit szánalmas.Ennyi pénzért akkor már egy LG-t,vagy SE-t veszek.

(#10) fricz19 válasza RepeatSector (#8) üzenetére


fricz19
őstag

ez így van, ennyi pénzért egyáltalán nem rossz.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#11) ClioRS válasza RepeatSector (#8) üzenetére


ClioRS
őstag

Nekem volt, és engem nem győzött meg. Még szerencse, hogy csak cseretelefon volt... :D

Egyébként van olyan ismerősöm, aki szereti. Még jó, hogy nem vagyunk egyformák :K

Viszont ez a foglyon, ne haragudj, de ez felett nem tudtam elmenni. Jó lesz az fogjonnak is ;)

[ Szerkesztve ]

(#12) keIdor


keIdor
titán

Világ egyik legszarabb érintős mobilja és 30 misi? Pff... el lehet adni azért, mert táccsszkrín.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) mrhitoshi válasza keIdor (#12) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Na jó de ezt a telót 10e FT-ért dobálják, és azzal majdnem ugyan ott vagy mint ha egy 250e FT-os készülékből eladnál másfél millát. :U :K

[ Szerkesztve ]

PS4

(#14) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Tényleg komoly adat, de ettől még az a telefon egy szar.:(

(#15) sdd2 válasza mrhitoshi (#13) üzenetére


sdd2
veterán

Ez így van.Jól mondod.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#16) Bluegene válasza RepeatSector (#8) üzenetére


Bluegene
addikt

+1

tényleg jó kis cucc :K

persze az iphone meg htc tulajok fintorognak, mennyi is egy iphone?

mod:

Black Dragon: Iphone 3GS
Keldor Tati: HTC HD2

hogy ráhibáztam a sznobkirályokra! xD

nekem az utódjához a Montéhoz volt szerencsém az se volt rossz a pénzéért, de ez az S5230 igazi nép touch telefon, jó áron van és sokmindent tud, nem mellesleg vékony és könnyű,+ jól néz ki :K , abszolút nem csodálkozom a 30 millán, azonos kategóriájú társai labdába se rughatnak

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#17) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Nekem 1,5 évig dolgozott egy ilyen telefon. Csak most cseréltem le egy androidosra. A pénzt amit anno adtam érte megérte. Belépő szintű érintőkijelzős. Tényleg sokat javult a kiadás óta (mondjuk elég hamar főzött rom dolgozott rajta) Jó kis telefon, iparos munka. Ha lett volna benne wifi, lehet le se cserélem.

(#18) Duree


Duree
veterán

Valóban remek kis teló és most már az ára is remek.Igazi sikertermék.Ja és kár egy Iphon-hoz mérni,mert nem ugyanaz a kategória

duree54

(#19) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Népelefon. Szőke cicababák telefonja! :DDD Páromnak okostelefont vettem karira, mondom haladjuk a korral. Azóta a gépet se kapcsolja be telón wifizik stb.
Párom tesójának van ilyen csoda, de ha talizunk mindig pedzegeti, hogy neki az én telóm kell mert abban van WIFI többek között.
Kíváncsi vagyok ha párom hazamegy mit mond arra. Ezzel arra akarok utalni, hogy vannak akiknek már nem elég sima telefon. Marha nagy élmény lehet tapizni egy kijelzőt és SMS-t írni mert másra nem igen jó, max mobilnettel. Se autofókusz, se villantó, se wifi.....
Magánvélemény!

(#20) Bluegene válasza Kolondrum (#19) üzenetére


Bluegene
addikt

Marha nagy élmény lehet tapizni egy kijelzőt és SMS-t írni mert másra nem igen jó, pedig nagyon sokmindenre jó, nem is sorolom mert hosszú lenne a lista, igen beszűkült véleményed van(facebookozni, netezni, játszani, fenyózni..sokmindent)

Se autofókusz, : ettől még lehet szép képet csinálni

se villantó, : ezzel aztán sokra mész :D nem ugyanaz mint a vaku

se wifi..... na ez mondjuk kár, de akkor mivel adják el az eggyel drágábbat?

mondjuk még a rezisztív kijelző se optimális, azért elmegy

itt az a baj hogy ilyen HTC Desire HD tulajok(meg hasonlók) jönnek ide és lesajnálnak egy kategóriájában kiváló kis telót, nem abból kell kiindulni :W

igenis sok örömet okoz olyannak aki mondjuk vmi monokróm nokiáról váltott, annak ez a space-age, tudom mert amikor Montém volt, nekem az volt a császár! Azóta Galaxy S-em van mégse sajnálok le kategóriájukban tök jó kis telókat :K

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#21) Sundesz


Sundesz
őstag

Ár/érték arányban nem (volt) rossz telefon. Én egy éve használom, főként telefonálásra, zenére és képnézegetésre. Tehát xarnak semiképp nem nevezhető, ha valakinek nincsenek magas igényei.
Viszont ami inkább probléma, hogy a családban most ment tönkre kettő S5230 is. Egyiken az érintőképernyő gondolta úgy, hogy nem fog többet engedelmeskedni az ujjaknak, a másiknál meg a kijelző egyszerűen berepedt (nem a műanyag ház, hanem alatta - erőbehatás nélkül) és a fél képernyő csíkos, illetve fekete.

Hörcsög Powa'

(#22) Kolondrum válasza Bluegene (#20) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jó neked ennyi elég! Nem részletezem. Nekem sajnos nem sajnos több kell a boldogsághoz, pontosítok! Ahhoz, hogy ne érezzem, "ettől meg kell szabadulni".
Apróság, de fontos, hogy képeket csináljon egy telefon stb.
Amúgy ahhoz képest amit tud jó áron megy, vaterán meg aztán még jobb árakkal lehet talizni. :R

(#23) Black Dragon válasza Bluegene (#16) üzenetére


Black Dragon
addikt

Igen, olyan telefonom van, de nem ez volt a kezembe születésemtől fogva, hanem elég sok más telefon is átment a kezem alatt, köztük samsungok és nokiák és lgk. Hát mi ne mondjak. Nem jött be, maximum a legultolsó, a nokia 5530xm. Talán az még jo volt. De a samsungok egyáltalán nem. Egyszerűen számomra az egy kezelhetetlen telefon.

(#24) keIdor válasza Bluegene (#16) üzenetére


keIdor
titán

Nem mondom, hogy inkább kicsodádat sznob királyozd le, remélem rájössz magadról is... nem sznob vagyok, az olcsó LG GT540 Optimus, vagy SE Xperia X8 tetszik. Vagy a saját zárt rendszeres LG KM900 Arena. Megint látszik, hogy azt se tudod miről beszélsz, neked nem szakmai fórumon lenne a helyed, hanem valami Handras féle oldalon.
Látszik, hogy nem volt még ez a sz@r a kezedben, a Monte teljesen más világ. Ha csak 20k-m lenne telefonra, akkor nem mennék a marketing után csukott szemekkel, hanem vennék valami kezelhető telefont, amin fizikai gombok vannak. Ezen a Samsungon az egész TW úgy szaggat, mint az állat, a kicsi rezisztív kijelző még rá is tesz erre egy lapáttal. Totál használhatatlan az egész, több oldal a világ legkezelhetetlenebb telefonnak tartja és én is ezen a véleményen vagyok. Jó lenne ha egyszer az életben személyes tapasztalatból írnál valamit. Vicc vagy.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) Habib[HUN] válasza keIdor (#24) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Azért vegyük figyelembe, hogy ez nem egy Optimus, vagy egy Arena kategória. Ez annál alacsonyabb osztályba sorolható. Néptelefonnak szánták kompromisszumokkal. Ha valaki pedig azt állítja, hogy a világ legkezelhetetlenebb telefonja az nagyon téved. 1,5 évig használtam, és arra amire kitalálták nagyon kényelmesen és jól használható volt. Szaggat a felület? Nem hinném.. nálam nagyon szépen és simán ment minden.

(#26) Bluegene válasza keIdor (#24) üzenetére


Bluegene
addikt

hehe hogy felkapta a vizet(sznobkirály HD2-vel és Galaxy S-el), ezért megérte ;]

ja és volt a kezemben, nekem bejött, nyílván intelligensen állok hozzá, a kategóriát nézem, persze nem összemérhető egy 160 ezres HTC desire HD-höz, vagy iphone4-hez, persze hogy az utóbbi a jobb :)) , de ára már nem

ez olyan mint egy 7-es BMW-t Toyota Yaris-hez hasonlítani, nevetséges

az olcsó LG GT540 Optimus, vagy SE Xperia X8 tetszik. Vagy a saját zárt rendszeres LG KM900 Arena. ezek pedig baromira nem fedik az S5230-ast sem kezdőárukban sem megjelenési időben, az aréna pl LG arena [link] Nem olcsó eszköz, a lelkes vásárlóról 140 lepedőt gombolnak le

az S5230 pedig kábé 45 lepedővel indított, és te a 140 ezressel méred egy súlycsoportba??!!!

az Optimus, SE X8 pedig jóval későbbi modellek, nem mellesleg drágábbak

komolyan néha azt hiszem fingod sincs az egészről :W tudod egyáltalán mi az hogy kategória? miért veted össze szegény S5230-ast sokkal drágább és modernebb ellenfelekkel? és még nekem mondja, okostóni

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#27) johny dragon válasza Kolondrum (#19) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Mert ugye a Nokia az AF-ről híres...
(#20) Bluegene: utolsó bekezdésnek jár a +1!

Xperia mini pro 4.0.4

(#28) Black Dragon válasza Bluegene (#26) üzenetére


Black Dragon
addikt

Figyu, mindenki arra költ, amire akar. Ha neki, vagy másnak egy 160 ezres telo kell, akkor azt veszi meg. Ha neki elég egy 40 ezres telo, és vesz helyette egy 5 millás autót, akkor azt veszi meg. Az, hogy mi nem éri meg, és mi igen, azt csak ő döntheti el.

(#29) Bluegene válasza johny dragon (#27) üzenetére


Bluegene
addikt

:R

Black Dragon ez így van, mindenki arra költ amire telik, amire szüksége van, amit kihasznál

nyílván a csajodnak is inkább egy lila S5230-ast veszel olcsóért ami lehet több örömet okoz neki mint egy bumszli 4,3 colos PDA

ugyanígy felelőtlen kamasz fiadnak/lányodnak se szívesen veszel 180 ezres PDa telót, mert elhagyja, leejti vagy előfizuval meg csinál akkora számlát...

és vígan elvan ezzel kicsit esetleg még moddolja is, java játékkal játszat a buszon..stb

szal mindennek megvan a szerepe, ezért volt primitív hogy ez egy sz@r(by an apple iphone owner), de mit is várhatok egy iphone-ostól

ez egy csinos, olcsó korrekt telefon, korrekt tudással, mégis trendi mert érintős, meg mobilnetes, nem több

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#30) LilWayne


LilWayne
csendes tag

hát az biztos hogy jókor jöttek ki vele. Viszonylag ,,olcsó'' és elég sok mindent tud. Szerintem jól is néz ki. Bár nekem se tartozik a kedvenceim közé.

Szeretnél igazi menedzser lenni ? www.hattrick.org

(#31) keIdor válasza Bluegene (#26) üzenetére


keIdor
titán

Nem kaptam fel a vizet, csak utálom, mikor a monitor előtt pattognak. De hát ezért szeressük a fórumot...
Ki hasonlíthatta itt i4-hez meg DHD-hez? Nézd meg mennyi most egy használt Arena... (2 éves telefont nyilván nem is kapsz újonnan, hiába nézed a kezdő árát)
Említettem, hogy ha ennyi pénzem lenne, akkor vennék egy olyan telefont, ami nem érintőképernyő. Pl. ezt.
Ilyen S5230-at még hozzáértő kezében egyébként nem is láttam. Olyanok veszik meg, akiknek csak az fontos, hogy érintőképernyő. Főleg a tinilánykák...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#32) Bluegene válasza keIdor (#31) üzenetére


Bluegene
addikt

akkoris egy úkorában kb 40-45 ezres telefont hasonltottál egy újkorában 140 ezres telefonhoz!

az más kérdés hogy használtan kb 10ezer és a másik kb 30 ezer, háromszoros árú telefont hasonlítasz

beláthatod hogy iagzságtalan voltál :(

neked tényleg nincs túl sok fogalmad az árkategóriáról, már megbocsáss

a modernebb készülékeket amiket említettél X8, optimus, megistnt ostobaság összevetni egy régebbi előző évi modellel ami jóóval olcsóbb

szal vagy nem értesz ehhez vagy szándékosan ferdítettél, de sztem inkább nem vágod a témát ;)

Ilyen S5230-at még hozzáértő kezében egyébként nem is láttam jah mert te ránézésre látod ki a hozzáértő, az utcán, nem tudm ittál ma?

az a nokia amit linkeltél meg nevetséges, mennyit adtak el abból a kuka nokiából? talán több mint 20.000-ret, mennyit adtak el az S5230-ból 30.000.000-t! hidd el jobb az S5230 a nép meghozta az ítéletét :K

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#33) Black Dragon válasza Bluegene (#29) üzenetére


Black Dragon
addikt

Én csak a véleményemet adtam, mert már fogtam, és nyomogattam. Olyanba nem mentem bele, hogy megéri vagy nem. Ennyi. Ne komplikáld túl a dolgokat.

(#34) keIdor válasza Bluegene (#32) üzenetére


keIdor
titán

Én nem vágom? Jézusom. :DDD Kicsit jobban benne vagyok a témában, mint te, aki még romot frissíteni sem tud a telefonján.
Na jó, itt döntöttem el, hogy nem vitázom olyannal, akit már a fél fórum hülyének néz és utál. (Oliverda meg még ezer másik ember)
Ilyenkor kéne egy fránya Ignore gomb amivel nem látnám a postjaid.
Szia

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35) Bluegene válasza keIdor (#34) üzenetére


Bluegene
addikt

úgy látom a #32 hsz-emmel nem tudtál mit kezdeni, maradnak a filléres magyarázkodások(utál engem a fórum brühaha, állítólag nem tudok romot frissíteni,. bocsi már megtettem :) ), és ki az az Oliverda? meg milyen ezer ember nevében beszélsz? ki vagy te?

javaslom olvasd át mégegyszer a #32 hsz-t, annyi butaságot hordtál össze hogy épeszű ember aki elolvassa az előző postjaidat és ferdítéseid, nehezen veszi be szakértő voltodat, aki még az árkategóriát és a megjelenési időpontokkal sincs tisztában az tartja magát szakértőnek

nevetséges ... komolyan...

én legalább nem állítom magamról..

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#36) keIdor válasza Bluegene (#35) üzenetére


keIdor
titán

Ne csinálj úgy, mintha nem tudnád. Nagyon is jól tudod kicsoda Ő, párszor jól leoltott már.
Nem válaszolok, nincs értelme.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#37) Bluegene válasza keIdor (#36) üzenetére


Bluegene
addikt

ilyen könnyű téged kiugrasztani a bokorból :D

pedig már egyszer abbahagytad...

egy tanácsot fogadj azért meg tőlem: ne nevezd magad szakértőnek, mert az nem vagy, alapvető dolgokat nem tudsz

magyarázd el nekem ki az az Oliverda? Ki ő? Tudni szeretném

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#38) Sundesz


Sundesz
őstag

Kategórikusan kijelenteni egy alsókategóriás telefonra, hogy "szar" az nem ugyan az, mint azt mondani, hogy "számomra kevés a tudása/nagyobbak az igényeim" stb. És sokan pont az előbbit tették.

Hörcsög Powa'

(#39) keIdor válasza Bluegene (#37) üzenetére


keIdor
titán

Nem, csak ismerlek sajnos. Addig vered itt magad amíg nem lehet tiéd az utolsó szó. Tessék, tiéd. Megkímélem ezzel a fórumot a hülyeségeidtől. Én nem tartom magam szakértőnek, inkább téged tartalak hozzánemértő okostóninak, Bundáska.

Ő az. De ezt nagyon jól tudod te is. Ez az utolsó hsz-em feléd, most egy 2.000Ft-os billentyűzetről írok, de annyit nem ér ez az egész, hogy koptassam a billentyűket. (és ezzel rövidítsem az élettartamát)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#40) Bluegene válasza keIdor (#39) üzenetére


Bluegene
addikt

jól van hagyjuk abba és Peace!

én csak megvédtem az S5230-ast a lefitymáló iphone és egyéb csúcskészülékek tulajdonosaitól. tudomásul kell venni hogy nem sz@r ez a készülék, nem véletlenül fogyott 30 millió, ha sz@r lenne annyi fogyott volna belőle mint ebből[link] talán 3-5000 db ;]
van sok-sok erőssége: ár, kinézet, trendi, ár/érték

nem bírom az olyan egyszerű hsz-eket hogy "sz@r", nyílván nem 30 millió ember hülye hogy emellett döntött :K

én tulajdonosa voltam a monténak és ami hasonló, és jól elvoltam vele és nem zavart hogy csak 3 colos, elvoltam vele, jó volt

Kategórikusan kijelenteni egy alsókategóriás telefonra, hogy "szar" az nem ugyan az, mint azt mondani, hogy "számomra kevés a tudása/nagyobbak az igényeim" stb. És sokan pont az előbbit tették.

barátom ennél tömörebben és szebben nem tudtam volna megfogalmazni, ezt akarom elmagyarázni én is, nyílván le kéne nekik szállniuk a magad lóról

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#41) joey04


joey04
titán

Én azon a véleményen vagyok, mint anno a Walkman mobiloknál. Amikor kijöttek ilyen alsós szutykok W márkajelzéssel, akkor le is járatta magát a gyártó. Így van ez az érintőképernyővel is. Egy bizonyos szint alatt nincs értelme, mert gagyi, szarul és nehézkesen kezelhető. Ide tartozik ez a készülék is. Akinek van, és nem ilyen fanatikus, mint ezen a fórumon sokan, azok mind csalódtak benne, igazából gyűlölik. És a következő készülék vagy egy magasabb kategóriában induló tapifón lesz, vagy visszatérnek a hagyományos vonalra. Megértem őket.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) Bluegene válasza joey04 (#41) üzenetére


Bluegene
addikt

amikor kijött ez volt a sláger olcsó érintős teló! az LG cookie volt a közvetelen konkurense, akkor 40K hihetetlenül jó ár volt egy vékony érintős, 3 colos telóért

nem is véletlen a 30 millió sztem

figyelembe kell azonban venni hogy azóta eltelt másfél év és azóta itt van pl a ZTE Blade, ami jelenleg kábé ugyanazt a szerepet tölti be mint anno az S5230, szerintem

az S5230 olcsó érintő, a Blade olcsó android-os, a nagybetűs NÉPtelefon mind2

kiváncsi fáncsi leszek másfél év múlva(mikor eléri a 30 milliót a Blade) hogy fognak nyilatkozni napjaink slágeréről a Blade-ről, sztem hasonlóan az iphone 5 ill Galaxy S3 tulajok kijelentik kerek perec hogy olcsó sz*r, esik szét és pixelhibás vacak

a történelem ismétli önmagát :)

ugyanez lesz már most megmondom :D

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#43) vans?


vans?
őstag

Nalunk az egyetemen az iPhone mellett ez a masik slager, marha sok embernek van... Noveremnek is ilyen van, utalom, kezelhetetlen, igazi vakulj paraszt-dolog ez az olcso touch. Szerintem.

hábm bábm

(#44) joey04 válasza vans? (#43) üzenetére


joey04
titán

így van :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#45) Bluegene válasza vans? (#43) üzenetére


Bluegene
addikt

aki megszokta egy iphone gordulekenyseget annak valoban rossz lehet egy s5230

dehat arban messzebb van egymastol mint Jeruzsalemtol San Francisco

annak viszont elmeny ha valami masfel colos nyomogombos vacakrol valt

minden relativ.

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#46) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Most nem értem mi a vita tárgya ?
Az hogy szar a telefon, vagy hogy mások nem külön külön kategóriába sorolják ?
Az biztos, hogy nem egy 120e FT-os telefon, ami mindenhonnan nézve tökéletes. Nekem a kezembe volt ilyen telefon, és hát nem egy nagy cucc, de valamilyen szinten kezelhető. Ha valaki ilyen kategóriában nézelődik, akkor ez a teló olyan köztes választás lehet, se nem jó, se nem rossz. Szerintem nem éri meg, mert ha már érintőképernyőre vágyik valaki, akkor valami pénz ráfordításával vehet ennél sokkal jobbat, vagy vissza tér a hagyományos vonalra. :U :K

PS4

(#47) bolondember válasza Bluegene (#45) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

rendben.

Ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#48) Silent77 válasza joey04 (#41) üzenetére


Silent77
veterán

Nem vagyok fanatikus, nekem tetszik. Lassan 2 éves lesz, az aksija még mindig bírja akár 1 hétig is. Nem lassú, nem fagy, tudok vele telefonálni, nekem pont megfelel. Megérte az árát.
Én viszont nem értem, mit lehet egy telefonon gyűlölni?

bolondember: Az előbb még kapott még 1 esélyt mi történt? :(

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#49) joey04 válasza Silent77 (#48) üzenetére


joey04
titán

mert gagyi, szarul és nehézkesen kezelhető.

De úgy is fogalmazhatunk, ha úgy finomabb, hogy az alap dolgokat ugyanúgy tudhatja esetleg, de oda meg felesleges a touch. amihez viszont kéne, oda meg kevés.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) #19617792 válasza Silent77 (#48) üzenetére


#19617792
törölt tag

Érintőképernyős telefon, és pont azon része nem igazán jó, ami a leglényegesebb lenne, maga a kijelző és a felület, amit kezelsz. A Samsung TouchWiz első verziója döcögős, nem élmény használni, itt-ott logikátlan, és nehézkes. Ezt nem a levegőbe mondva mondom, nővéremnek S8000 van, ugyanezzel a felülettel, nagyobb kijelzővel, erősebb hardverrel, és akkoriban magas árcédulával mérték, ennek ellenére nekem csalódás az a telefon, döcögős, nehézkes, lassúcska működés... :( A Monte és az újabb Samsungok, amelyeken már legalább TW 2.0 (vagy TW 2.0 Plus) van az már ehhez képest ég és föld, gyorsabb, kezelhetőbb.

Árához mérten nem lenne rossz telefon, tudása rendben van, ha nem Touchwiz lenne rajta, ez lerontja az összhatást, akkor sokkal inkább egy hagyományos gombos candybar telefon, mint olcsó érintőképernyős...

Nekem Bladem van (igaz csak 256 RAM-mal, nem 512-vel, de nem multitaskolok annyira, hogy kellene) se pénzem, se igényem Desire HD, és hasonló titánokra. Árához képest remek telefon a Blade. :)

joey20:

"szal Paul meg a haverja főz htc-re romot? grat, biztos jók.." by Bluegene

Jah, nem tudtad, hogy a SGS gyári ROM-ja maga a tökély? :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.