Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Bog válasza moonman (#296) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Látom, átment a lényeg, ügyesen megtaláltad a mondanivalóm esszenciáját, gratulálok. Az véletlenül sem fordulhat elő, hogy a fórumozók jelentős részének full elege van a tudálékos és egyúttal sokszor bántó megjegyzéseidből, aminek jellemzően az a vége, hogy ha valakinek tetszőleges MS termékkel baja van, akkor a termék nem hibás, az minden esetben user error.

És ezzel nem a szakmai hozzáértésedet akartam kétségbe vonni, ezt senki sem teszi. De a fentiekhez hasonló kinyilatkoztatásaid miatt hiteltelen vagy, és rohadtul senkinek sincs kedve kommunikálni veled.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#302) herdsman83 válasza Bog (#301) üzenetére


herdsman83
tag

Rajongok a Windows7-ert, ezert akartam wines telefont nem Applet es feltett szandekom nem visszaulni a Galaxy S-be. Holnap a mammutban kezdek remelem siman megy. Bog, nalatok ugyanazt produkalta mint nalam az omnia? Lasd linkelt video... T ugyfelszolgalaton sajna ugyanez volt. :(

(#303) herdsman83 válasza ronaldo (#297) üzenetére


herdsman83
tag

Az egesz arrol szol hogy a designerek raalltak a tipografiaval valo diszitesre, a betuk dekoralnak onmagukba ha szepen vannak elrendezve. Ennek a vege egy minimalista, modernebb es ami marketingben fontos kulonbozo design, mint iphone. Nezzetek a galaxy s-t, iszonyat jo de egy tovabbgondolt iphone, ennek vegre semmi koze hozza.
Viszont semmi elonye a csak szovegnek, az embernek nincs kedve olvasgatni, egyszeruen csak szep, a galaxy s olyan volt mar a rengeteg szines ikonnal mint egy cigany cellovolde, szal vallalom a kompromisszumot.
Amugy a Zune designjat hoztak at, csak most ugy adjak elo mintha ujra feltalaltak volna es tok mas dumaval adjak elo... Reszemrol megbocsajthato, ami a haborum az a betasag support nelkul....

(#304) gabor72 válasza herdsman83 (#303) üzenetére


gabor72
aktív tag

:D :D cigány céllövölde! :D
Amikor először bekapcsoltam a Wave-emet akkor a bangkoki éjszakai piac Rolexárus bambuszbódéja jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#305) erdoke válasza herdsman83 (#302) üzenetére


erdoke
titán

Esetleg még annyit tudok javasolni az ismételt T-s nyomkodás előtt/utánra, hogy a Vodánál is nyomkodj meg (a kérdéses bugok szempontjából) egy LG Optimus 7-est, hogy kiderítsd, OS gondokról van szó, vagy valami az Omnia 7-tel nem stimmel.

A legjobb aláírás a héten

(#306) herdsman83 válasza erdoke (#305) üzenetére


herdsman83
tag

Megpróbáltam, pont ezt kideríteni elmentem hozzájuk de még csak az árlistában van, nem lehet kapni, úgyhogy sajna nincs összehasonlítási alap.
Kollégának itt milire ugyanilyen készüléke a fotó alapján nem produkál hibát. Bognál directions ikon nem volt, a mindenáron bing weboldalra navigálás nem tudom él-e nála. T-nél detto mint nálam. Röviden összefoglalva: fingom sincs mivan. :U

[ Szerkesztve ]

(#307) i are robot válasza erdoke (#305) üzenetére


i are robot
senior tag

Te tudsz valamit? :DDD Mert én már napok óta azt sasolom, mikor lesz végre Vodánál kapható az Optimus7, de egyelőre semmi nyoma. :(

(#308) i are robot válasza herdsman83 (#306) üzenetére


i are robot
senior tag

Árlistában van? :Y Neten még nincs fent. Mennyi az annyi?

(#309) erdoke válasza i are robot (#307) üzenetére


erdoke
titán

Nem, én csak hittem valamit, de ezek szerint hiába. Nagyobb mennyiségben talán november közepétől lesznek WP7 készülékek, beleértve a HTC-ket és a Dellt is.

A legjobb aláírás a héten

(#310) herdsman83 válasza Bog (#301) üzenetére


herdsman83
tag

Moonman - láttad a Sötét Lovagot? Idézném Jokert:
"Ha valamiben jó vagy, azért előbb kérj pénzt!"
Nagyobb cégek köztudottan jól fizetnek azért, ha az érdekeiket képviselve főállásban fórumozol. ;) Csak jelenteni kell a főnöködnek hogy milyen disznóságukat magyaráztad ki a nép előtt, kötetlen munkaidőben, otthonról végezhető, stb... :DDD Válság van, ne érts félre, én speciel vállalnám. :P

Amúgy indokolja azt bármi is, hogy a gördülő oldalakat nem lehet megfogni a görgetés közben megjelenő jobboldali sávval (azon kívül hogy pici), így mondjuk a 200 bejegyzés/oldalra állított fórum végére lehetne tekerni egy mozdulattal, lásd az összes érintős oprendszer... Vagy ezt se volt még idő leprogramozni mint a zeneszámok/videók tekerését? :F
A böngészőben nem esik szét a billentyűzet fekvő módban, mert elő se jön, pipa. :C

Azt hiszem érik, hogy csináljak egy összeített videót az eddig feltárt hibákról, amit nem tesznek majd zsebre, azt garantálom (itt jegyzem meg, hogy IGEN, megvesztegethető vagyok, az érintettek privátban tehetnek ajánlatot). ;]

[ Szerkesztve ]

(#311) erdoke válasza herdsman83 (#310) üzenetére


erdoke
titán

Kizoomolva görgess, úgy gyorsabb. :K

A legjobb aláírás a héten

(#312) herdsman83 válasza i are robot (#308) üzenetére


herdsman83
tag

Asszem Vitamax-al 110, tehát úgy 20 ronggyal olcsóbb ugyan, de a gyengébb kijelző, az ehhez képest gyagyi készülékház miatt szerintem nem ér meg ennyit.

(#313) herdsman83 válasza erdoke (#311) üzenetére


herdsman83
tag

Ok, rendben, és álló módban ám, úgy tényleg gyorsabb, alíg fél perc alatt megvan... Na nemá', működjön ez is szépen! Ez olyan, mint az autó amiből nem látsz ki hátra: közlekedhetsz vele csak szar... Mellesleg a névjegyzékben is ugyanez hiányzik, és sorolnám hol elérhető a jobboldali scroll sáv: winmo, ios, android, (érintős)symbian... Indokolja valami, hogy ne legyen, azon kívül hogy kint legyen hamar a piacon és a közben befolyó pénz(em)ből fejlesszék?

(#314) i are robot válasza herdsman83 (#312) üzenetére


i are robot
senior tag

Köszi! Hogy melyik készülékház mennyire gagyi, én csak azután tudnám megállapítani, ha mindkettő volt a kezemben, egyelőre viszont egyik sem. De tény, hogy a videók alapján a Samsung nekem is szimpatikusabb, viszont érdemes lesz majd megvárni az első Optimus tulajok tapasztalatait. Azt meg maximálisan osztom, hogy a WP7 UI nagyon tetszetős, ez a tipós design szvsz veri az összes iOS-t másoló bazári céllövöldét, de ha a tapasztalt hibákat és hiányosságokat figyelembe vesszük, jelenleg az iPhone4 talán még mindig jobb választás, hozzáteszem sajnos. Az már volt a kezemben, a kijelzője gyönyörű, és sokkal kiforrottabb a rendszer is.

(#315) ronaldo válasza herdsman83 (#303) üzenetére


ronaldo
őstag

Nekem ezzel a tapétás dologgal semmi bajom, tetszik. Ugye android, bada főképernyője is olyan, hogy a háttér is mozog. Viszont ugye csak ott, a menü maradt. Itt meg azon belül is működik, ez szép újítás, nekem is tetszik.

Nekem az nem jön be, hogy mikor a főképernyőn elmész jobbra és a fekete hátterű "menübe" jutsz. A többi almenüvel és grafikai megvalósítással semmi bajom, első ránézésre szerethető.

(#316) Karma válasza herdsman83 (#313) üzenetére


Karma
félisten

Ehöm, nem akarom rontani a hangulatot, de se az Android, se az iOS nem használja többre a scrollbart, minthogy mutassa az aktuális helyzeted az oldalon belül (hasonlóan a WP7-hez, ahogy írtad). A Symbian és a bada tudja azt (utóbbi csak és kizárólag a böngészőben, éljen a konzisztencia), hogy azzal mozgatod az oldalt, a WM-re nem emlékszem, de gyanítom hogy szintén.

“All nothings are not equal.”

(#317) moonman válasza Karma (#316) üzenetére


moonman
titán

WM-en működik, de pl. Opera-ban már ott is csak jelzésképp van. a felülre duplakatt böngészőben dolgot viszont kipróbálhatná valaki.

(#318) #16820480 válasza erdoke (#311) üzenetére


#16820480
törölt tag

meg különben is, tartsd másképpen :P

amúgy durva, hogy ennyi bug van még a szoftverben... kíváncsi vagyok, hogy az optimus is ilyen lesz-e, vagy ők többet ültek az optimalizáción kicsit.

(#319) erdoke válasza herdsman83 (#313) üzenetére


erdoke
titán

Én azt a megoldást szeretem, ha alap helyzetben nincs görgetősáv, de előbukkan (és elkapható), ha elkezdek görgetni. Ha nem görgetek, ne foglalja a szűkös szélességet.

BTW, sok fórumban (itt is) van oldal aljára/tetejére gomb...

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#320) moonman válasza erdoke (#319) üzenetére


moonman
titán

"sok fórumban (itt is) van oldal aljára/tetejére gomb..."
hol?

sheratan: 1.0-ról beszélünk, MS híres arról, hogy mindent csak másodikra (esetleg harmadikra) tud tisztességesen megcsinálni, várjuk türelemmel a decemberi/januári frissítést. :)

(#321) erdoke válasza moonman (#320) üzenetére


erdoke
titán

A legjobb aláírás a héten

(#322) #16820480 válasza moonman (#320) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, csak itt most még felmerül az is, hogy minden telefonban megvannak ezek a dolgok, vagy sem. mert eddig 2 hibás 1 jó az arány, igaz elég kis minta.
meg most az sem tiszta, hogy belenyúl(hat)nak-e a szolgáltatók valamilyen szinten, vagy sem (nem a külsőre gondolok feltétlen, de mondjuk ez a kereső átirányít a browserbe dolog például).

(#323) moonman válasza erdoke (#321) üzenetére


moonman
titán

aha, én caféról nézem, ott nincs.

sheratan: ha jól számolom, összesen 9 WP7 készüléket mutattak eddig be, plusz a Dell-t, amit még nem lehet kapni, ebből itthon kapni egyfélét, amiből kettő darabnak igazolt ez a hibája. ez valóban kicsi minta :) de ha belefutok mondjuk külföldi fórumokon, teszteken, kommentekben is, akkor szólok. a gyártó és a szolgáltató belenyúlhat, de nagyon korlátozottan, az alap rendszert nem módosíthatják, csak bővíthetik, saját programokkal, szolgáltatásokkal.

engem pl. ez a kamera elfelejti a beállításokat dolog zavarna a legjobban, ezt örülnék, ha valaki megerősítené vagy inkább cáfolná. majd úgyis jól letagadom, hogy Bognak jó napja legyen. ;)

[ Szerkesztve ]

(#324) 33as válasza herdsman83 (#313) üzenetére


33as
senior tag

Szia, holnap itt Bécsben megnézem neked ezt a bugot egy HTC Mozart-on is.
Màr engem is èrdekel! :DDD

Ja, akkor megnézem a kamerás bugot is!

[ Szerkesztve ]

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#325) #16820480 válasza moonman (#323) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, mondjuk ez a lehet kapni is félelmetes, mert igazából alig van valahol eladható példány. eszembe jutott az is, hogy azért igyekeznek visszatartani az értékesítést, mert esetleg napokon belül jön egy frissíŧés, ami javít dlgokat...? de fura akkor is, hogy elvileg tesztekben nem találkoztak ilyesmivel.

engem pont a fényképezős dolog nem zavarna, sosem állítgatok semmit benne, talán legfeljebb felbontást, de azt sem nagyon. elsőre ez ilyen jogosultság hiba, mintha nem tudná írni a config fájlt :D de szerintem a görgetősáv hiánya inkább zavaró (mármint ha tényleg az, amire gondolok, hogy gordítesz egyet, és nincs ott megfogható scrollbar, amit tudsz utána gyorsan húzni, akár az adott betűhöz).

(#326) moonman válasza #16820480 (#325) üzenetére


moonman
titán

itthon talán, odakinn állítólag elég jól fogy - ahhoz képes, hogy a marketing sajnos a béka segge alatt van egyelőre. szóval eddig minden szolgáltató úgy fogalmazott, hogy "figyelemre méltó kereslet van a termék iránt" és több helyen el is fogyott az első készlet. hiába, az újdonság varázsa megvan.

a fényképező dolog azért nem ilyen egyszerű, iPhone-on engem sem zavarna, mert nincs is mit beállítani :D de ha már ennyi lehetőség adott, akkor jegyezze mán meg no.

a görgetősáv pont nem érdekel, WM-en sem használtam sose, csak amíg nem volt kinetic scroll, de akkor még ceruza volt ugyebár. :) egy olyan mechanizmust sokkal inkább értékelnék, ami hirtelen mozdulatra gyorsabban/többet görgetne, mint egy lassú húzásra.

(#327) #16820480 válasza moonman (#326) üzenetére


#16820480
törölt tag

kintről is lehetett olyat hallani, hogy incs elég, nem készültek rendesen a keresletre a boltok. jó, talán nem voltak ennyire amatőrök, mint nálunk, de mégis :)

nem tudom, én ha csak úgy elnyomok egy képet, akkor általában automata beállításokkal teszem, tök mindegy mit lehet variálni. ha meg állítgatok, akkor úgyis a helyzethez kell állítani, hiába jegyzi meg, legközelebb más lesz a jó.

a kinetic scroll rutinok általába ntudják ezt a gyorsabban húzod az ujjad, akkor többet/gyorsabban görget. nekem a Milestone-on tudta, csak nem mindig érzékelte helyesen a kijelző (ha túl gyorsan csináltad pl.). de én most arról beszélek, hogy a névjegyzékben ha elkezdesz görgetni, akkor megjelenik oldalt egy betű, hogy hol tartasz, és ha azt nyomva tartod az ujjaddal, és húzod, akkor gyorsabban tudsz haladni a listában, és közben látod, hogy melyik kezdőbetűnél vagy, nem egy elsuhanó listát látsz a képen csak.

(#328) moonman válasza #16820480 (#327) üzenetére


moonman
titán

igen, a kinetic scroll tudja, de jól esne egy olyan, hogy suhintok egyet és hopp, a lap alján vagyok. :) a kontaktlistában van betűkereső, csak nem oldalt. (ott egyébként kifejezetten jónak tűnik a scroll, sok videón láttam, hogy nagyon sokáig és gyorsan teker.)

[ Szerkesztve ]

(#329) #16820480 válasza moonman (#328) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, ez a suhintasz és leér a végére attól is függ milyen hosszú a listád :D
amúgy meg nem az a lényeg, hogy gyorsan meg sokáig tekerjen, hanem hogy oda tekerjen, ahova te akarsz tekerni :)

(#330) erdoke


erdoke
titán

Érdekes felfedezés: Az alaplapra integrált NAND flash chipet használó Omnia 7 fele idő alatt tölti be ugyanazt a játékot, mint a rejtett microSD-s HTC Trophy.
Ez alapján a 16 GB-os Omnia 7 tűnik jó vételnek, persze az Optimus 7-et még nem ártana melléjük rakni.

A legjobb aláírás a héten

(#331) moonman válasza erdoke (#330) üzenetére


moonman
titán

Samsungon viszont szar a kijelző. egy ideig én is lelkesedtem az amoledért, aztán elolvastam pár cikket, megnéztem pár videót és gyorsan visszabújtam a barlangba.

(#332) i are robot válasza moonman (#331) üzenetére


i are robot
senior tag

Miért, mi a gond vele? Én eddig csak jókat olvastam róla, no nem mintha nagyon a téma után mentem volna…

(#333) moonman válasza i are robot (#332) üzenetére


moonman
titán

Kijelzők összehasonlítása

handras

és direkt két olyan forrást hoztam fel, akikkel általában "nem értek egyet", csak hogy ne érjen az elfogultság vádja.

(#334) MartOOn válasza Karma (#316) üzenetére


MartOOn
addikt

nemtom de nekem névjegyzékben nem csak infó jelleggel bír a scroll helyzete, hanem ha elkapom akkor mehetek szépen le föl és mozgasssa is azt a fránya oldalt rendesen. közel 400 kontaktnál vezetés közben pl ez nem hátrány. x10 minire volt egy olyan build amiben ha magyar nyelvre volt állítva a telód akkor ez a fícsőr nem müködött. na nem taglalom hogy a "Z" betűs ismerőseimet milyen volt kikeresni a listából.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#335) i are robot válasza moonman (#333) üzenetére


i are robot
senior tag

Köszi, tanulságos volt. Ez a retina display-nek csúfolt kijelző egyébként tényleg nem rossz, viszont ez az összehasonlítás eléggé csalóka, szerintem az eltérő pixelsűrűség rátesz egy lapáttal, sokkal inkább a 3GS kijelzőjével kellene végig hasonlítgatni.

Egyébként ez a handras milyen egy irritáló figura, kellett nekem végignézni, most rémálmaim lesznek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#336) erdoke válasza moonman (#333) üzenetére


erdoke
titán

Én se vagyok nagy AMOLED rajongó, de a nagyítózásnak az erősen eltérő ppi miatt itt nagyon nincs értelme. Meg kell nézni külön-külön, és ha zavar, akkor elfelejteni, ha nem, akkor boldogan használni.
Az IPS feketéjére tett bátortalan dicséret is csak addig állja meg a helyét, amíg mellé nem rakod az AMOLED-et, akkor azonnal elvérzik, egyébként viszont nem zavaró.

(#334) MartOOn
Én szinte soha nem keresek a listában. Vagy a kedvencek közül választok (1 oldalon 9 db), vagy elkezdem beírni a tárcsázóba, és 3 karakter után megint leszűkül 1 képernyőnyire.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#337) moonman válasza i are robot (#335) üzenetére


moonman
titán

itt most nagyon igaza van, de amúgy az, egy hüje drone. no offense.

(#338) Bog válasza moonman (#333) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

handrast élből nem nézek, mert felidegesít, de józsi szórakoztat. A linkelt írást is olvastam, előttem hevert közben az Omnia 7 ésbiztos a szemem igénytelen, de utána is igen jónak gondolom a kijelzőt. És igen az i4 kijelzője is rettentő jó, ez nem vitás, de sosem mennék rá nagítóval egyikre sem. Látom, hogy szép mindkettő, oszt jóvan.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#339) AS


AS
félisten

handras.................................... Már bocsi csak ezt ne lássam ezt borzalmas, egyik haverom már it neki egy szép levelet hogy elmehet a....
Tényleg csak öt ne linkeljétek ide.....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#340) i are robot válasza AS (#339) üzenetére


i are robot
senior tag

És a videóban említett sávosodást nem tapasztalod? Mert ha valóban jelentkezik, az nem túl bíztató...

[ Szerkesztve ]

(#341) oO7 válasza moonman (#333) üzenetére


oO7
őstag

nem annyira a témához kapcsolódik, de

1. a videón elég jól látni, hogy milyen gyönyörű a WP7 UI-ja... főleg amikor lerakja az asztalra és mégis mozog... nagyon sokat jelent, hogy nem is próbál 3D hatást kelteni és ezáltal valami nagyon varázslatos felling, hogy egy szigorúan sík 2D felület mozog előttem... nem nagyon tudom megmagyarázni, de nekem ez rettenetesen tetszik...

2. ha jól láttam, ezeket a videókat iPhone -ból készítették, szóval annak is le a kalappal a minősége előtt

[ Szerkesztve ]

(#342) moonman válasza AS (#339) üzenetére


moonman
titán

nézd, azért az már jelent valamit, ha még ő is elismerően nyilatkozik róla - még ha meg is vannak a kötelezően beszúrt gúnyos megjegyzései.

(#343) gabor72


gabor72
aktív tag

A nagy parám, miszerint nem fogja kibírni nálam a teló az egy napot szerencsére nem igazolódott be.
Jobban bírja az akksi mint a Milestone-é.

(#344) moonman válasza gabor72 (#343) üzenetére


moonman
titán

a 3rd party multitask hiányának vannak jó oldalai is. :)

(#345) herdsman83


herdsman83
tag

Most jövök a T-mobile-tól, megmutattam nekik a hibákat, van egy Galaxy S-em. :))

Azért a story nem ilyen rövid, természetesen fel kellett fújjam magam a duplájára (115kg vagyok), mert elsőre a kiccsákó aszondta ez nem hiba, hanem tulajdonság, ott kell hagyjam és 15 napjuk van rá, hogy bevizsgálják mi a gond (azok után, hogy az ügyfélszolgálat technikai csoport egy nap után széttette a kezét, és 72 órán belül vagyunk!). Méricskéltem, úgy néztem rá mint aki meg akarja ölni, mert meg is akartam, aztán eszembe jutott a családom és elkergettem a főnökéért, akinek hangosan felolvastam a kézikönyvet (kb 10 vevő előtt), és mindig visszakérdeztem: és, így csinál? Ő pedig a kezében lévő 2db (enyém és egy origi) Omnia 7-en csekkolta, hogy nem. Úgyhogy sakk-matt, visszaadták volna a pénzt vagy csereberélhettem, utóbbit választottam, és tudtam is hogy működni fog ez, csak azt nem értem miért kell hozzá egy állatnak lenni? Biztos lenne rá valami egyszerűbb, nem agresszión alapuló rosta, ami visszafogná azokat akik a színe miatt viszik vissza a telefont...

Úgyhogy ezennel boldog Galaxy S tulaj lettem, ezen működik minden, köszönöm, nincs fémből és bazári színvilágban pompázik a menüje de azt hiszem most ez a kisebb kompromisszum...

Amúgy a Mammut-ban indítottam, és lekergettek a Budafoki útra, abban az üzletben van egyedül az országban az ottani droid szerint (mert rohadjanak meg, ők ilyenkor informálódhatnak erről, te meg vadásszál...)

(#346) herdsman83


herdsman83
tag

A tegnap reggel feltett Youtube videóm napi eddig stabil napi 100-as látogatásnak örvend. :D Jó érzés, hogy nem hiába "dolgozik" az ember... Érdekes, friss komment érkezett rá!

"I've had to reset my HD7 twice becuase of this stupid map bug!!! That fixes the issue... temporarily... until you install some more apps, and then the directions button is gone again. Kinda renders the map application pointless! Let's hope the bug gets noticed soon."

Ezek szerint szolgáltató és gyártó független, WP7 bugról beszélünk! Lehet, még 2-3 hard reset után ment volna, de hál' Isten már megszabadultam tőle...

(#347) moonman válasza herdsman83 (#346) üzenetére


moonman
titán

hm, elképzelhető, hogy valamelyik app írna rossz helyre rosszat? meg kéne nézni lepucolt rendszerrel is, bár ha a T-nél frissen kicsomagolt Omnia 7 is így működött, akkor ott gyárilag szar valami.

valaki ki tudja ezt próbálni LG-n, esetleg Dell-en? :)

(#348) Ricardo válasza herdsman83 (#345) üzenetére


Ricardo
félisten

Ismerős a szitu.
Nem csak mobil téren van ez :(
Ha beviszel valamit , akkor első körben megpróbálnak hülyére venni:

1. Ez direkt ilyen
2. te vagy a hibás, mert nem rendeltetés szerűen használtad.
Egészen addig megy ez, amíg fel nem borítasz valamit, vagy kilátásba nem helyezed, hogy fel fogsz borítani valamit.

Nálunk mindíg én intézem a hibás termékekkel kapcsolatos tennivalókat (még a női csizmát is), mert sajnos ez kell ha el is akarsz érni valamit.

(#349) Karma válasza moonman (#347) üzenetére


Karma
félisten

Írhat egyáltalán egy alkalmazás a sandboxán kívül?

“All nothings are not equal.”

(#350) AS válasza herdsman83 (#346) üzenetére


AS
félisten

Mondtam hogy nem Samsung hibája ez... Samsung és más gyártó nem nyúlhat bele Wp7 be csak külsö programokat írhat....
HTC Sense is megbukott egyenlőre a Wp7 en...

(Van program amivel Galaxy S menüjét alap androidra rakhatod vissza)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.