Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Lirion válasza bolondember (#150) üzenetére


Lirion
addikt

A hazai és külföldi tesztek alapján alkotam véleményt. Probléma? Ha az ember nem használ vmit huzamosabb ideig, nem is lehet róla véleménye? :U
Esetleg ha tetszik annak, aki használja, akkor nekem is kötelezően tetszenie kell?

(#152) utomi válasza virkir (#135) üzenetére


utomi
senior tag

OK és? Ő ezeket tapsztalta én pedig EGYENLŐRE nem. Pl. a fél napos lemerülést nem tudom, hogy sikerült elérni mert én még a minimális gyári töltéssel is elvoltam estig pedig nyomkodtam rendesen, úgy, hogy 10:00 körűl hoztam ki a telót a T-ből. Nem tudom talán a T-Mobilos szoftver más. (Pl. nyílván az APN rendben van. )
Ettől még hiszek Bognak de olyan mintha ő egy félkész telót nyomkodott volna. Talán érdemes lenne kipróbálni egy T-s Omnia 7-et is. Elvégre az a hivatalos itthon.

(#153) utomi válasza Depression (#144) üzenetére


utomi
senior tag

Nem mondtam, hogy nem létezik csak azt, hogy nálam nincs tehát ezek szerint nem általános szériahiba. Talán csak Bogék készüléke volt bétás vagy bugos. Ez lehetetlen?

(#154) bolondember válasza Lirion (#151) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

senki nem mondta, hogy nem lehet véleményed.

csak éppen itt leszólni a teszteket, miközben még ilyen készülék az életben a kezedben se volt...

Analógia: egy volt osztálytársam sokat olvasott a II. VH-s repülőgépekrő, légicsatákról. És markáns véleménye volt, hogy melyik jó, melyik nem, satöbbi. Miközben még utasszállító repülőn se ült még.
Ugye érzed/érted mire próbálok célozni?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#155) Bog válasza RaveForce (#140) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Erre azért reflektálok: a két készülék tudása a sAMOLED és a +8GB miatt szerintem tökre kiegyenlített. A DLNA eléggé marginális izé még egyelőre...

A Samsung nálam bugzott, én ezt inkább az OS számlájára írom. Ugyanez az OS van az LG-ben. Más differencia nincs, akkora biztos nincs, hogy az ajánlott és tetszett szintű különbség lenne...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#156) Bog válasza utomi (#152) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Súgok. Első bekapcsoláskor a mi Onmia 7-esünk egy szép T-Mobile logóval fogadott. Ez ugyanaz a sw, mint ami neked van, csak utólag ki lett függetlenítve a sajtósok kedvéért.

Rohadtul nem félkész, ez ment a boltokba, csak lockolva. Nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy telibeszarom, hogy ha másik 5 millió felhasználónak működik, ha pont én szopom be a bugos darabot, akkor meg fogom írni, mert ennyi erővel más is bekarmolhatja és minőségbiztosítási okokból bizony igen rossz fényt vet a gyártóra (és itt az OS gyártójára gondolok).

Egyébként mondjuk kipróbálhatnád, hogy az atomhivatalos, marketplace-ről leszedhető foursquare nálad működik-e, mert az is bugzik a mi cuccunkon.

OFF: egyeNlőre a meccs áll a szünetben, ezért egyelőre még nem lehet tudni, hogy ki fog nyerni.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#157) Duree


Duree
veterán

Hát nagyon örülök ennek a remek kis tesztnek,mert korrekt képet kaptam arról,hogy a win7 még csak gyerekcipöben jár,persze nem is nagyon vártam többet töle,de majd az idö talán segít rajta.De az biztos most még nem szabad ilyen telefont venni

duree54

(#158) Lirion válasza bolondember (#154) üzenetére


Lirion
addikt

Értem a problémádat, csakhogy nekem a felhasználói felület kevésbé fontos, így nem az határozza meg, hogy tetszik-e egy készülék vagy sem. Próbáltam már iphonet, sok androidos telefont is és annak ellenére, hogy egyszerűen és könnyen használhatóak, mégsem tartom őket annyira jónak. Mert ami számomra fontos, az ezekből hiányzik és bármilyen szuper az új wp7, abból is hiányoznak a számomra fontos dolgok, ezen pedig nem változtat az, hogy használtam-e már vagy nem.

Az analógiád egyébként akkor lenne pontos, ha én még életemben nem használtam volna semmilyen mobiltelefont, vagy ha a barátod pilóta lenne.

(#159) bolondember válasza Lirion (#158) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

problémád itt jelenleg csak neked van.

Továbbra is fenntartom a véleményem, hogy igen jókat lehet trollkodni pár teszt alapján - de amíg nem fogtad egyiket se a kezedben, nem használtad huzamosabb ideig (nem 2 perc, pár nap!) addig amit jelenleg a legtöbb topikban csinálsz - az mezei trollkodás.

Lehet isteníteni az N8-at, amit még vitrinben se biztos, hogy láttál, szídni egy Omnia 7-et (dettó) - szíved joga. Én is mondhatom, hogy Joli Andzselina szar az ágyban, mert ezt írták valahol - de igazából Brad Pittler tudja csak az igazat.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#160) RaveForce válasza Bog (#155) üzenetére


RaveForce
veterán

értem én, h mondjuk nem jobb egy egész plecsnivel az optimus 7, csak az volt az érdekes, h először mégis megkapta..

Ha megjön az első bugfix (és az tényleg javít a kritikus dolgokon), akkor mindenki vegye úgy, hogy automatikusan ajánlottá vált a készülék, most még nem az.

nameg akkor ez a kijelentés áll az optimus 7re is? csak mert ott nincs ilyesmi kiemelve :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#161) Jadro válasza bolondember (#159) üzenetére


Jadro
veterán

"Én is mondhatom, hogy Joli Andzselina szar az ágyban, mert ezt írták valahol - de igazából Brad Pittler tudja csak az igazat."

Na azért páran ott még tudhatják az igazat. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#162) utomi válasza Duree (#157) üzenetére


utomi
senior tag

De ez mekkora nagy marhaság már. Miért is jár gyerekcipőben? Szerinted az iOS4 vagy az Android 2.2 nem bugzik? Elárulom de. Nézz csak be pl. az SGS fórumra, hogy mindenféle tákolt cuccokat kell nyomni, hogy ne lassúljon szarrá az egész. Vagy pl. az iOS4 miért feljti néha el a Wifit vagy dobja vissza mondván szar a hálózati kulcs pedig nem az. Vagy miért baszik csatlakozni a mail fiókokhoz miközben a net a böngészőben megy szerinte meg nincs kapcsolat. Vagy pl. az iPhone 4 a híres 4.1 után is baszik néha lekapcsolni a kijelzőt ha beszélek miközben egyszer csak azt veszem észre, hogy Józsi ordít a fülembe. :D Ez van. Ma már kurva gyorsan kiadják a rendszereket amik bugzanak rendesen de ettől még bőven használhatóak.
Azt elhiszem ha neked mondjuk hiányzik a WP7-ből a multitask vagy pl. a copy-paste de van akinek ez kurvára nem szempont. Mint mondjuk nekem aki ezeket leszarom.
Szóval maradjunk inkább abban, hogy neked most még nem jó de pl. én nagyon szeretem és tökéletesen megfelel minden igényemnek.

Ja és mielőtt jön a fika iPhone4-em és Samsung Galaxy S-em is volt többek között. Tehát ezek valós tapasztalatok.

(#163) utomi válasza Bog (#156) üzenetére


utomi
senior tag

:R :C :D A stílusodért imádlak Bog. Utánozhatatlan figura vagy.

Nos ok. Ezt nem tudhattam mivel nem írtátok. Ettől még lehetet csak nálatok gebasz. Nem baj amúgy, hogy leírtad, jogos, de én is leírtam, hogy nálam nincsennek ilyen dolgok. 1:1.
Egyébként a Foursquare nálam rendben van. De ettől még simán lehet bugos egy első verziós progi. Ez nem éppen az MS sara. Pl. a FS az iOS-en is bugzik.

(#164) Lirion válasza bolondember (#159) üzenetére


Lirion
addikt

Azt valóban nem tudhatod, milyen az ágyban, azt viszont tudhatod, hogy tetszik-e neked külsőre vagy sem.
Különben ezeket miért épp nekem címzed, mikor az enyémnél sokkal markánsabb vélemények is olvashatók itt? Ráadásul én a sajátomat érvekkel megindokoltam, amire többnyire csak flegma választ kaptam eddig a szerkesztőktől..

(#165) janes74


janes74
senior tag

Jó volt a teszt.Arra legalábbis,hogy tudjam nekem WP7 nem kell!Marad a kis robot. :K

(#166) jooker82 válasza Bog (#155) üzenetére


jooker82
nagyúr

én azt nem értem,hogy mért kellett az lg-t lefokozni ajánlottról tetszettre,csak azért mert a samsungnál volt valami gubanc...Ha az egyikkel gond volt az az egyik,hibája....abból nem következik,hogy a másikkal is gond lehet...Bocha irta,hogy az egyhetes tesztidőszak alatt egyetlen belassulás vagy fagyásra nem tudta rávenni az lg-t...
Most utólag megtudtuk,/tegnap/,hogy az lg,cirka 20-30 ezerrel olcsóbb mint a samu...
Így már jócskán átbillen a mérleg ....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#167) RaveForce válasza jooker82 (#166) üzenetére


RaveForce
veterán

ebben énis egyetértek veled, de ismerem annyira Bogot, h nem fogja ezt beismerni és visszaminősiteni az optimust ajánlottra :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#168) #16820480 válasza jooker82 (#166) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem azért lett lefokozva, hanem azért, mert többen felhívták a figyelmet a topikban arra, hogy ilyen adatkommunikációs hiányosságok mellett hogy kaphat annyi pontot rá az értékelésnél. ezért vett vissza Bocha a pontzsámból, és a cetliből is.

(#169) jooker82 válasza #16820480 (#168) üzenetére


jooker82
nagyúr

De konkrétan hozzátette ott a hozzászólásában,hogy a samsung használataának függvényében...de akkor kéremszépen ez visszafele nem érvényes???
Azt a hozzászólását már törölte...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#170) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Pls, nem szeretnék ebből különösebb vitákat nyitogatni. Az Optimus 7-nél egy kicsit túlbecsültük a termék jelentőségét, ami a Samsungnál vált világossá. Hogy mindkét cuccban delay van hívásfogadásnál. Hogy mindkét cuccal körülményes a szinkronizáció. A Samsung hardvere a 8 gigányi tárhelyet és a DLNA-t kivéve ugyanaz, viszont itt nagyobb és sokkal jobb a kijelző.

Nem térhetünk el plecsniben ennyire két csont ugyanolyan HW és SW esetén. Az ár pedig pillanatnyilag operátori, várjuk meg a kisker független árazást is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#171) leviske


leviske
veterán

Nem egészen a topik témája, de Trophy-t fogtok kapni ebben az évben, vagy még nem tudni?

(#16) Keldor papa: Most miért? 24 fps-ben nézzük a mozikban is a filmeket. :DDD

(#172) BloodRay válasza Bog (#170) üzenetére


BloodRay
veterán

Mondjuk ezektől függetlenül csak az Omnia 7-nél írtatok bugokról, fagyásról...
Egyedül a kijelzője nagyobb az Omniának szerintem, de olyan nagy előnye nincs amiatt, hogy samoled. Pl üzemideje gyengébb mint az Optimusé...
Az meg szerintem szubjektív, hogy kinek jönnek be a vibráló, műanyag színek. Hátrányként meg akkor már ott van, hogy életlenebbnek tűnik valamivel a képe a samoled-nek(ekkora felbontásnál így is szép, de akkor sem kéne túlzottan elájulni a Samsung marketingjétől...).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#173) RaveForce válasza BloodRay (#172) üzenetére


RaveForce
veterán

igen ezekre utaltam énis, h a samoled annyira nemisjó, mint ahogy próbálják eladni, akkor már inkább az i4 IPS-e amit történetesen feltételezhetően pont az LG gyárt..bár ez már nagyon off

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#174) joey04 válasza RaveForce (#173) üzenetére


joey04
titán

a samoled annyira nemisjó
végre ébredeznek az emberek.... :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#175) utomi válasza Bog (#170) üzenetére


utomi
senior tag

Ja tényleg körülményes. Elindítod a Zune-t és már megy is akár Wifin is! Ez megeröltetö? A delay meg csak nálatok van! Talán a hiba az Ön készülékében van!

[ Szerkesztve ]

(#176) gabor72 válasza utomi (#175) üzenetére


gabor72
aktív tag

Delay van az E71-emen is.
Csörög, ránézek a kijelzőre, megnyomom a zöld gombot és emelem a telót a fülemhez. Mire beleszólok már el is múlt az a másodperc.
Olyan szinten hozzászoktam két év hogy észre se veszem.

[ Szerkesztve ]

(#177) Lirion válasza gabor72 (#176) üzenetére


Lirion
addikt

Én meg épp tegnap tapasztaltam az 5230-on, hogy benyomtam a zöld gombot és azonnal hallottam a túlsó végén a barátomat dumálni.
Egyébként meg van a haszna ennek a delay-nek is, ha az ember dumál a másik oldalon, akkor ez az 1 mp pont elég arra, hogy érzékelje, hogy felvetted a telefont és nem hallod, ahogy a világ másik végén még gizikének osztja a napi feladatokat, vagy fordítva. :)

(#178) RaveForce válasza Lirion (#177) üzenetére


RaveForce
veterán

nahugye, innentöl kezdve inkább feature ez, mint bug :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#179) Bog válasza utomi (#175) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tökre nem kéne mindenbe belekötni. A Zune biztos rohadt jó (csak épp kissé átláthatatlan a felülete, de sebaj), de annál egyszerűbb nincs, mint ha rádugom a telefont gépre és külső meghajtóként tallózok a fájlok között. Ez tény. Wireless kapcsolatra pedig a Bluetooth-t használnám, ha lehetne.

Delay csak nálunk van, két telefonnál is. Kettőből kettő, ez nyilván totál véletlen.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#180) utomi válasza Bog (#179) üzenetére


utomi
senior tag

Hát azért BT nem annyira vicces 4-5gb zenét felszinkronizálni DE tudom BT3.0. Azt még nem próbáltam ti biztos igen.
A Zune elsőre fura de nekem jobban bejon mint a Windows-os iTunes ami halál lassú.

A delay meg egy olyan kérdés amiben soha sem fogunk megegyezni. Nekem nincs nektek van. Én nem mondtam, hogy hazudtok csak, hogy nem biztos, hogy a dolog mindenkinél fenn áll.

(#181) #16820480 válasza utomi (#180) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem azért mondom, de 4-5GB zenét wifin is elég lassú felszinkronizálni...

(#182) Bog válasza utomi (#180) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A BT3.0 szart sem ér a gyakorlatban, mert igen, mi tényleg próbáltuk. Két Samsung között pont olyan lassú volt, mint a 2.1.

Alapvetően ha zenét akarok tolni a telefonomra, akkor jellemzően rádobom egy memóriakártyára és ennyi. Amióta van iPod-iTunes kombó a birtokomban, azóta utálom ezt a szinkronizálás dolgot. Mert én csak egy nyamvadt számot szeretnék feltenni az iPodra, amit a kocsiban majd végtelenítve hallgatok mondjuk, akkor ahhoz előbb be kell dobjam iTunes-ba, keresni hozzá albumborítót, aztán jöhet a telefon, de az meg leszinkronizálja az összes változást a zenéimben, amire köszönöm, de nincs szükségem. Mennyivel egyszerűbb lett volna egy sima copy-paste?

De hogy megnyugodjál, lehet hogy a Windows alapú iTunes lassú, de az OSX-re kiadott Zune viszont egy fapados förtelem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#183) Napfénysüti

Nekem határozottan tetszik ez a készülék, simán el tudnám képzelni az O2-m utódjának. Bár az árára kíváncsi vagyok mennyi lesz függetlenül.

Més que un club!

(#184) #16820480 válasza Bog (#182) üzenetére


#16820480
törölt tag

a 3.0 sebességnövekedése csak akkor működik, ha közben egy 802.11-es interfész is be van kapcsolva mellé, ugyanis a bt protokollt csak ilyen handshake módon használja, az adat valójában a 802.11-en megy. (link) persze még az így elérhető 24megabit is igen sovány egy usb2.0-hoz képest.

(#185) Bog válasza #16820480 (#184) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Be vót kapcsolva mindkét telefonon a WLAN. Semmi differencia.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#186) #16820480 válasza Bog (#185) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, akkor ez szar :D
majd jön a meizu, és megcsinálja rendesen. nem olyan régen beadtak egy patentet ilyen jellegű adatátviteli megoldásra, kíváncsi vagyok az mennyire működik majd.

(#187) babosmiki válasza RaveForce (#173) üzenetére


babosmiki
addikt

Kb. kétszer annyiért lehet, hogy egy hangyafaszányival jobb az i4 IPS-e. ;]
De nekem akkor is a samoled a csúcs! :D

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#188) erdoke válasza Bog (#182) üzenetére


erdoke
titán

Ha már lehet választani a 6-800 kbps BT és a 20-30 Mbps WiFi kapcsolat között, akkor nem erőltetném a BT-t.

Sok zenére vagy videóra eddig is kábelt használt az ember, 1-2 számhoz pedig ezután külsős, gyakran fizetős progi nélkül elérhető a BT-nál effektíve kb. 40x gyorsabb WiFi sync.

Ami a Zune-t illeti:
1. Esetleg próbáld ki. Ha a szokásos zene könyvtáraid valamelyikébe raksz új könyvtárat vagy fájlokat, induláskor rögtön hozzáadja a katalógushoz, nem kell sehova semmit dobálni.
2. Nem tudom, az a szégyenletesebb, ha egy program 10.2 verziója a felhasználók 90 %-ánál lassú és bugos, vagy ha egy 1.0 public béta szar a júzerek 5 %-ának, de biztosan meg tudod válaszolni ezt a kérdést...

A legjobb aláírás a héten

(#189) #16820480 válasza erdoke (#188) üzenetére


#16820480
törölt tag

az a szégyenletes, hogy rákényszerítik az embert ilyen szoftverek használatára...

(#190) utomi válasza #16820480 (#181) üzenetére


utomi
senior tag

Hát nem tudom. Nekem N-es WiFin egész szépen sepert a cucc.

(#191) utomi válasza joey04 (#174) üzenetére


utomi
senior tag

Áldottak legyenek az égiek, végre az emberek felébredtek. :W
Most pedig nyugodtan mantrázd tovább: Az Apple szép. Az Apple jó. Az Apple megnyitja a szívcsakrád. :C :R

(#192) #16820480 válasza utomi (#190) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem meg nincs N-es wifim, ahogy szerintem az emberek többségének. bár egy 100 ezer forintos telefon mellé egy N-es router már nem is olyan drága...

(#193) Bog válasza erdoke (#188) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kipróbáltam a Zune-t Win7 és OSX alatt is. Fel nem foghatom, hogy mit nem értesz azon, hogy számomra bonyolultabb és sokkal kevésbé kézenfekvő a MS által kifundált mappákba pakolni a zenéket, mint egy tetszőleges fájlt átmásolni a telefonra. Arról nem is beszélve, hogy ha nem a saját gépemnél vagyok, akkor megint falakba ütközöm, ha mondjuk XY-nál van egy olyan zeneszám, amit én a telefonomra szeretnék áttenni, akkor azt hazavihetem pendrive-on, felmásolhatom a gépemre a megfelelő mappára, aztán nekiállhatok szinkronizálni. Értem és tudom, hogy az ilyen jellegű korlátozások miért kerültek bele az OS-be, de ettől még engedd meg, hogy ne szeressem, mert szerintem bonyolult. Az iPodomat is azért nem szinkronizálom, mert idegesít, hogy helyettem akarja kitalálni, hogy mit akarok. Biztos egy defektes kocka vagyok, de szeretem én csinálni a fájlműveleteket, megkötések nélkül. Ha pedig mondjuk egy PSD-t tennék rá a grafikus srácnál a telefonra csak azért, hogy mindig nálam legyen, ha bármikor kell, akkor aztán tényleg nincs opcióm.

Tényleg az a helyzet, hogy nem vennék WP7-et. Nem azért, mert nem jó, ugyanis kegyetlen jó a GUI. A legjobb GUI, ami most mobilon van. Gyors, áttekinthető, szép, letisztult, logikus, egy szavam sem lehet rá, szeretem megérinteni a felületet, mert azonnal reagál, él, kommunikál és valóban sikerült ezt az énközpontúságot is ráemelni, ami elsőre elég bullshit, de minden alkalommal élvezem, hogy az alapképernyőn ott figyelünk egymás mellett a barátnőmmel és ha lentebb görgetek, akkor pedig egy gombnyomással akárkit és akárhogy elérhetek a Mobilarena stábból. De ettől még speciel úgy látom, hogy egy csúcs OS tud ennél szabadabb lenni, a Desire HD elég jól megmutatja ezt. Az sem egy kifejezett szarkupac, az is egy bika cucc, az is mindent tud, amit a WP7, csak éppen van egy olyan szabadsága, ami miatt a hozzám hasonló geek júzerek szemében kívánatosabb. Ennyi.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#194) #16820480 válasza Bog (#193) üzenetére


#16820480
törölt tag

hatalmas +1 :R

(#195) Lirion


Lirion
addikt

Ha csak egy-egy fájlról van szó, e-mailben nem lehet elküldeni a telefonra, majd onnan lementeni vagy tovább küldeni másnak, ha arra van szükség?

(#196) gabor72 válasza Lirion (#195) üzenetére


gabor72
aktív tag

A kocsikulcsomon ott lóg az X gigás pendrive, tökéletes file-ok ide-oda hurcolásához.
Megértem ha valaki ezt a telefonja segítségével szeretni megoldani, én remekül elvagyok így.
2-3 havonta szoktam új zenéket felmásolni, bőven együtt tudok élni a zune megkötéssel.
Amivel viszont nem, az a telefon bizonytalansága, menü akadozása.
Először azt hittem hogy a Badában megvan az ami nekem kell de tévedtem, a levelezés csapnivaló vele.
Megszavaztam a bizalmat a WP7-nek, remélem ebből nem ábrándulok ki mert fogynak a lehetőségek.

(#197) erdoke válasza Bog (#193) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudom, mit próbáltál, nálam már a WP7 kompatibilis előtti verziók is simán katalogizáltak olyan mappákat, mint az X:\Music albums, amit én hoztam létre, nem a MS...

Itt nincsenek "fájlműveletek", tehát nem kérdés, hogy máshol hogyan szereted csinálni.
Szvsz cloud-ba biztosan fogsz tudni pakolni bármit, tehát akár PSD fájlt is. Ha más nem, Dropbox kliens rövidesen lesz a rendszerre, ami tipikusan fölöslegessé teszi a pár MB-os fájlok gépek közötti hurcolászását. Bár WinMo-n pakolászhatom kedvemre és bármilyen kapcsolaton keresztül, mégis a Dropboxot használom, mert baromi kényelmes, hogy akár 3-4 (méret és funkcionalitás megkötés nélküli) eszközön is ugyanazt látom, sőt, még ismerősökkel részeket meg is tudok osztani és vissza. Lássuk be, a tyúkbeles fájlcsere rohamosan avul el, és a jövőben a gyorsabb (és talán még olcsóbb) mobilnettel még ennél is jobban el fog.

Android játszódni talán jó, de mindegy milyen bőrt húzol a tetejébe, sose lesz belőle normális Enterprise rendszer. Sőt, ezen a területen még az Apple előtt is hosszú út áll. A BB rövidesen vissza fog jönni az új betonbiztos alap + Adobe Air UI rendszerével, a WP7-be pedig csak bele kell rázni a meglévő MS szolgáltatásokat. Viszont még játszódni se vennék Desire HD-t, mert szinte 0 előrelépés a vas a HD2-höz képest. Ugyanaz a fakócska LCD kijelző, amit már egy éve is nyomott a HTC, ugyanaz a vézna akksi, és egy elég gyengusra sikerült SoC update. Játék OS ócska vassal. :D

A legjobb aláírás a héten

(#198) gabor72


gabor72
aktív tag

Honnan lehet megtudni hogy melyik T-pontban lehet már kapni?
Az ügyfélszolgálat nem tudja megmondani, a boltokat közvetlenül nem lehet felhívni. Még jó hogy telekommunikációs cég.

(#199) Arhquis válasza gabor72 (#198) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Sajnos ezt nem tudom megomndani, mert otthon van a papírom, de...

... menj el a legközelebbi t-mobile-ba, és kérj egy készülék árlistát. És az Omnia 7 neve mellett lévő kis számhoz tartozó lábjegyzetben benne vannak a pontok, ahol lehet venni.

Persze ha felhívsz egy boltot, és betanítod őket erre a kis mutatványra, akkor még jobban jársz. :D

(#200) gabor72 válasza Arhquis (#199) üzenetére


gabor72
aktív tag

Egyszerűbb a helyzet mint gondoltam: "Jelenleg nincs raktáron, hamarosan érkezik"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.