Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) galaxys80


galaxys80
veterán

Akkor Győr a világ közepe, mert már hónapokkal ezelőtt megnyitott. :D

(#2) ClioRS válasza galaxys80 (#1) üzenetére


ClioRS
őstag

Nem beszélve a budapesti üzletekről :D

(#3) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Egy hasonló Lenovo-s hírnek sokkal jobban tudnék örülni. :DDD

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#4) lowlight


lowlight
tag

Nem csoda, hisz' mindenki magyar származású... ha nem úgy tudja, akkor is... előbb-utóbb kiderítjük. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) ribery22 válasza galaxys80 (#1) üzenetére


ribery22
tag

Nekem is pont ez jutott eszembe :DD

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#6) obligat


obligat
senior tag

Samu-boltok eh?
Még a porszívóm sem samu. Semmi sem az.

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#7) jacis


jacis
nagyúr

Én azt mondom, hogy a Samsung is a Nokia sorsára fog jutni. Szegény az is nyitotta a boltokat utána meg sorba zárta be... :U

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) galaxys80 válasza obligat (#6) üzenetére


galaxys80
veterán

Akkor ne térj be ezekbe a boltokba. ;)
Mondjuk azt sem értem,hogy ehhez a cikkhez,miért tértél be. ;)

(#7) jacis
Egyszer lehet,de nem a közeljövőben az tuti. :D

(#9) AS válasza galaxys80 (#8) üzenetére


AS
félisten

Főleg hogy most 10 évig Google szövetségese lett :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Sub-ZeRo válasza obligat (#6) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem csak a kalapácsom samu... Amúgy semmi más... :(

;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11) jacis válasza AS (#9) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez alatt mit értesz? Eddig is az volt vagy nem?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) AS válasza jacis (#11) üzenetére


AS
félisten

Nem, bár itt nem írtak róla ami elég nagy hiba.

Összefogott a Google és a Samsung

A két cég keresztlicenc-megállapodást kötött, ami alapján a következő tíz évben osztoznak a szabadalmakon és csökkentik a szabadalmi perek jogi költségeit.

A két technológiai óriás régi vendég a szabadalom bitorlási bírósági tárgyalásokon, különösen az Apple-lel szemben.

A szövetség nem új, a Samsung mobiltelefonok a Google Android operációs rendszerével lettek sikeresek.

A megállapodás pénzügyi részleteit nem tették közzé, csupán azt, hogy a Google és a Samsung ezentúl szorosan együtt dolgozik a kutatás-fejlesztéseken.

A rivalizálás helyett az együttműködésé a jövő – mondta a Samsung szellemi tulajdon központjának vezetője.

Ezt jól mutatja, hogy a dél-koreai óriás a svéd Ericssonnal is hasonló szövetségre lépett, ami folyamatban lévő szabadalmi vitáknak is véget vet a két cég között.

De persze ennek ára is van Samsugnak törölni kell az új UI-t ami elégé WP8 szerű volt.
+Valószínű a WP és Tizennek is annyi lesz.....

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) vittorio7 válasza AS (#12) üzenetére


vittorio7
őstag

Remek!

(#14) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Minek? Eddig is mindenhol Samsungot tukmákoltak rá az emberekre ;]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#15) moli.hu


moli.hu
őstag

Carephone Warehouse

hö? carphone warehouse?

(#16) Probber válasza jacis (#7) üzenetére


Probber
őstag

A Samsung sokkal több lábon áll mint a Nokia bármikor is.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#17) kbyte1024 válasza gyurkikrisz (#14) üzenetére


kbyte1024
veterán

Most már a csapból is Samsung fog folyni :DD

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#18) korcsillio válasza jacis (#7) üzenetére


korcsillio
őstag

Most jól megy a szekér a samunak(egyenlöre).

(#19) gerii válasza AS (#12) üzenetére


gerii
addikt

Csak egy Samsungos "designer" és TW feljesztő be ne tegye a lábát a Google központba...

(#20) #57919488


#57919488
törölt tag

Markabolt? Minek? Inkabb csinalhatnanak mar vegre 1-2 normalis szervizt ahol foglalkoznak is a dolgokkal ha gond van.

(#21) Griff55 válasza kbyte1024 (#17) üzenetére


Griff55
senior tag

Nekem itthon már tényleg így van :D monitor samu, hdd samu, tv samu, porszívó samu, blu ray+ 5.1 samu, telefon samu :D

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#22) fateless


fateless
veterán

Az Alma szeret szinte minden terméket megjeleníteni a boltban. Vajon mekkora bolt kell ehhez a Samsungnak (már ha ebben is másolják)? Bár ha fogják az egyik Samsung hajót, abba beleférnek nem csak a telefonok, tabletek, de Tv-k, egyéb elektromos eszközök, autók, minden.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23) Neurotoxin válasza kbyte1024 (#17) üzenetére


Neurotoxin
őstag

"remek". Nem is gondolkoztam azon, hogy nincs kimondottan Samsung üzlet, de Outlet az van.(ahol a kifutó termék is kb annyi, mint az új, csak nem ugyanannyi garanciával, de ez már egy másik téma).

"de az azokat maximálisan ismerő alkalmazottak segítségét is kérhetik" 'Hát őő' kétségeim vannak...
Elektronikai áruházláncok alkalmazottai is betudnak néha mondani/hazudni hülyeségeket szemrebbenés nélkül, ilyenkor csak nézek, hogy komolyan gondolják-e, tapasztalat. Persze találkoztam már szerencsére kimondott szakemberrel is.

@K_mester +1 :(((

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#24) galaxys80 válasza #57919488 (#20) üzenetére


galaxys80
veterán

Most viccelsz?
Ha van valami,akkor pont a szervizháttér az amibe még a legnagyobb Samsung fikázók sem tudnak belekötni.

(#25) #57919488 válasza galaxys80 (#24) üzenetére


#57919488
törölt tag

Errol van valami hivatalos statisztika is? :U Nem hinnem ...
Habar ilyen nevvel biztos nem a Samsung a kedvenced :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26) fateless válasza Neurotoxin (#23) üzenetére


fateless
veterán

Ne is mondd, a szakértők. A MMában még csak-csak megértem, de pár éve már nem is tudom, miért mentembe egy iStore-ba, de olyan kérdésem volt, amire a sztenderd válaszok nem voltak alkalmazhatók. Cifra nagy baromságot hallottam. Pedig ők azért tényleg jól felkészítettek (bár annyira ismerné mindenki a termékeket).

Jó, azért elég nagy a fluktuáció pl egy MM-ban ahhoz, hogy el tudjam fogadni a nem túl magas hozzáértést...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#27) Fritz Teufel válasza Griff55 (#21) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Csak a gyerek nehogy Samu legyen ;-)

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#28) Fritz Teufel válasza #57919488 (#25) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Pedig igaza van, a Samsung felé éppen a szervizháttér az egyik legnagyobb húzóerő... nyilván nem a dizájn. Nekem igen kitűnő tapasztalataim vannak róla kívülről-belülről. Volt kollégák üzemeltetik az egyik szervizt.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#29) alevan válasza -=MrLF=- (#3) üzenetére


alevan
őstag

Én is.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#30) Csapoati válasza fateless (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Amugy mekkora otlet lenne: egy vilag korul utazo Samsung hajo, tele a ceg termekeivel. Mondjuk hozzank nehezen juthatna el, ez teny. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#31) monti0222w válasza Sub-ZeRo (#10) üzenetére


monti0222w
addikt

:C az enyém is!!! :DD

(#32) galaxys80 válasza #57919488 (#25) üzenetére


galaxys80
veterán

Milyen statisztikát szeretnél? :U
Ez tény. Vagy kérlek mondj egy gyártót akinek jobb.
És igen. A Samsung a kedvenc márkám.
Ennek egyetlen oka van.Mégpedig az, hogy a hosszú évek alatt ezzel a márkával volt a legkevesebb problémám.
Viszont számomra a Samu csak egy gyártó,aki használati eszközöket készít.
Sok tizenéves fanatikussal szemben számomra ez nem vallás.

(#33) Gambas válasza kbyte1024 (#17) üzenetére


Gambas
tag

Ja,meg Wp!1sárga,1 piros,1 fekete! Itt minden 3.cikk már Wp!

(#34) P84


P84
csendes tag

Amíg hazai szerencsevadászok üzemeletetik addig egy kalap szar az egész. Addig fontos egy ügyfél amíg elkölti a pénzét aztán meg azt csinál amit akar csek ne ott, és ne olyat ami őket érinti. A WestEndben is volt be is zárt, kb. mint a Microsoft. képzeljetek el egy Prémium terméket és tapasztaljátok meg a valóságot!

(#35) P84 válasza galaxys80 (#24) üzenetére


P84
csendes tag

Én bele tudok! A samsung pl. Garanciális időn túl klímát nem javít. Na erre varjál gombot. Sajnos bent volt az új építésű lakásunkban de megtanultuk, hogy klímából daikin vagy semmi.

(#36) kaylac1990


kaylac1990
csendes tag

Mekkora baromság már, hogy a Samsung szervizt fikázza valaki. Könyörgöm, melyik bolygóról jöttél. Elárulom barátom, h a legtöbb gyártó nem ad a cuccaira 5 év garit, nem beszélve arról, hogy a samsungnál házhoz jönnek. Almácskához, meg ne is hasonlítsuk egy esetleges márkaüzletet. Pesten járva sokszor elnézem, hogy egy-egy apple boltba mit szerencsétlenkednek az emberek. Nézegetik a dolgokat, h ez milyen király, meg az milyen király; de majd kiesik a szemük amikor az árról érdeklődve megtudják, hogy átlagban 200 000 Ft-os cuccokról van szó(ha nem több). Még az a rakás gané beats audio füles is majd 100 000 Ft-t, ráadásul egy vezetékes cucc. Könyörgöm 2014-ben ilyet. :W Samsung sokkal inkább a vásárlóit nézi, mint az apple.
Na mindegy Ízlések és pofonok! :D :D

Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

(#37) #57919488 válasza kaylac1990 (#36) üzenetére


#57919488
törölt tag

Tehat a Samsung szervizt senki ne fikazza de az Apple-t fikazod tobb soron keresztul, erdekes ...

(#38) kaylac1990 válasza #57919488 (#37) üzenetére


kaylac1990
csendes tag

Nem fikázás, volt. Arra világítottam rá, hogy teljesen más koncepcióval bír ez egyik, mint a másik. Szerintem nem lehet se az Androidot, se IOS-t összehasonlítani. De míg az apple sztm. egy divat kategória(és hozzáteszem abban kiválóan teljesít, nagyon szeretik is a fiatalok), addig Samsung egy teljesen más oldalról közelíti meg a vásárlóit. Reklámokból is lejön. Az apple, meg aránytalanul drága, de ezt sztm. mindenki tudja. Nem szar abszolút, csak ár-érték arányban nem ér annyit. De ez úgy se érdekli a kölyköket, akiknek anyuci+apuci megveszi jó pénzért(tisztelet a kivételnek). Lelkük rajta. Amúgy vegyék csak. Én speciel örülök, hogy ennyi féle telefon márka és szoftver van. Hadd versengjenek a vásárlók kegyeiért. :D :D :D

Nokia N8, Samsung Galaxy S3, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy S5, Galaxy S6 Edge 128 GB

(#39) myckie2 válasza P84 (#35) üzenetére


myckie2
őstag

Miért kellene a Samsungnak garancián túl klimát javítania? :F Erre vannak külön szakemberek...

(#40) Gambas válasza myckie2 (#39) üzenetére


Gambas
tag

Azért mert ha Mo-on vki vesz egy klímát azt gondolja,hogy luxus cikk és neki aztàn 8 évig álljon ott a szakszervízes ember.😊

(#41) moleculez válasza Neurotoxin (#23) üzenetére


moleculez
veterán

Hihi énis dolgoztam ilyet, csak hűtőt, mosógépet, gáztűzhelyet , stb ertekesitettem.
Mikor odamentem megkerdezte az osztályvezető: kinek hol kezdjük az oktatást? Ki tud 3 különbséget felsorolni e két hűtő közt?
De beletanultam, ment az...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#42) #57919488 válasza kaylac1990 (#38) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ertem en a problemadat. Nekem nincs es nem is volt meg Apple termekem de sok kozeli ismerosoknek/kollegaknak van es akarhanyszor a kezembe veszem csak annal a telonal erzem azt amit en premium kategorianak nevezek.
Android biztos jobb ha valaki ki tudja hasznalni de nalam a belso nem igazan szamit mert csak az alapfunkciokat hasznalom mindig.
A masik meg a meretuk ami miatt bejonnek. Nem szeretem a nagy telokat es ott meg keves a konkurencia pl. S4 mini, de az meg kozel sincs szamomra egy iphone-hoz.

De terjunk vissza a Samsung-hoz. Egyedul abban verhetetlenek, hogy minden arkategoriaban lefedik a piacot. Ezzel nem sokan tudnak versenyezni mert a haztartasi gepek es a szorakoztato iparban is megtalalhatoak.

(#43) galaxys80 válasza myckie2 (#39) üzenetére


galaxys80
veterán

Ezt a kérdést szerettem volna én is feltenni. ;)

(#44) halkow


halkow
őstag

60 üzlet az nemsok egész európában

Alcatel onetouch idol2s the king

(#45) Fritz Teufel válasza #57919488 (#42) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Valamint ők építik a világ legnagyobb tankerjait. Az övék a világ legnagyobb hajógyára... Valamint a Samsung építőipari részlege építette a világ három legmagasabb épületét. Bizony-bizony, a Samsung nem galacsinnal gurigázik!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#46) Csapoati válasza Fritz Teufel (#45) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vajon a hajot is TouchWiz feluleten lehet iranyitani? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47) fateless válasza Csapoati (#46) üzenetére


fateless
veterán

Nem, giroszkóppal megy. Ha balra döntöd, balra fordul, ha jobbra, akkor pedig arra.
Szárazföldön működik, tengeren kicsit nehezebb.
Viharban szívás :DDD

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#48) iSonic


iSonic
addikt

Végre normális Samsung üzletek, a mostaniak többsége egy nagy fehér placni.. valahol a közepén egy pult és egy asztal ahol vannak a készülékek..

(#49) kromatika


kromatika
veterán

Nálunk már régóta több samu üzlet is van.UP:

(#50) ett válasza galaxys80 (#24) üzenetére


ett
aktív tag

Nekem annyira nem tetszik a Samu szervizháttere, de lehet csak én vagyok ezzel így. Nekem hdd, tv, monitor, meg telefon samsung. Ezekből eddig csak a telefonnal volt, vagyis van baj, egyébként működnek.Nem vagyok egy samu fan, de vannak jó cuccaik. A fehér nem fehér a kijelzőn, hanem sárgás. Egyből látszik, nem kell sokat nézegetni. Még képet is csináltam róla úgy, hogy mellé raktam a barátnőm ugyanilyen telefonját (galaxy s2, csak az övének jó a kijelzője) és eléggé virított a különbség. Plusz az akksi felpúposodott. Az akksit kicserélték, de kijelzőt nem, mert az akksi nyomta és azért volt sárga. Pedig előtte is sárga volt. Egyébként az s2 topicban van pár rossz tapasztalat kijelző ügyben, volt akinek kicserélték többször is, mégis rosszat kapott.

Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.