Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) zolomon17 válasza legiaap (#50) üzenetére


zolomon17
senior tag

Nálam pl. az SE k850 kijelzője olyan mint az álom, elég erőteljes használat után is :U (nem az egész kijelző érintés, csak a 3 softkey, de ugye a többi része ettől függetlenül is karcolódhatna a hétköznapi használatban)
A Viewty-ról még nem tudok érdemben nyilatkozni, mert az még csak pár hete van meg :R
Egyébként abban igazad van, hogy minden kijelző karcolódik (még az SE karcálló üvegei is), csak ugye ennek a mértéke nem mindegy: a cikkből az derült ki, hogy ez a teló extrémen gyűjti a sérülést :(((

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#52) Örni76


Örni76
tag

Nagyon gyanús nekem a képek minősége, mintha egy 5 Mpixeles érzékelő lenne benne, de 3 Mpixelesre csökkentve... Vagy nagyon jól eltalálták a beállításokat Samsungnál... A jópár éves Olympus fényképezőm nem csinál ilyen szép képeket.

Horgolt android figura kapható: http://kepfeltoltes.hu/view/110208/Resize_of_IMG_9321_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#53) Pöttön


Pöttön
őstag

Bog:
Az összegzés fül végén:
"A készülék hazai éra még nem ismert"
Ára helyett éra van irva gondoltam szolok.
A teszt az király a telo szerintem egy nagy sz.r... :))

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#54) legiaap válasza Örni76 (#52) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezen nem kell meglepődni, hogy ilyen jók lettek a képek.
Már nagyon régen (D900) megmutatta a Samsung, hogy fényképezésben nagyon ott van.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#55) Örni76 válasza legiaap (#54) üzenetére


Örni76
tag

Az biztos, hogy mobilban a Samsung fényképezői a legjobbak, de ez túl jó egy sima 3 Mpixeles érzékelőhöz képest. Ha meg nem, akkor rohamléptekkel fejlődünk :)

Horgolt android figura kapható: http://kepfeltoltes.hu/view/110208/Resize_of_IMG_9321_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#56) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Ettől féltem, az a fránya aréna úgy tetszik mint a fene, és erre minden telefonnál előjön, amitől féltem a teszteknél, hogy jójó, de az aréna... :) jól szól de az arééééna :) úgyhogy csak egy arénára kell összekuporgatni, ja amúgy ez is kéne, egy happy meal mellé...

http://instagram.com/_doublez_

(#57) gibi.david


gibi.david
tag

Ez a fikázós teszt feldobta a hangulatomat :))

Úgy látszik a Samsung idei Táccs portfóliója csak arra lesz jó, h az LG Touch Down-nal nyerjen :)

A karcolódó kijelző már szinte hagyomány a Samsungnál sajnos. Fémet bírnak használni (bár lassan mintha mellőznék azt is), de üvegre nem futja. Kár érte.

Egy dolog rendben van: a képek minősége.

Külsőre nem is lenne olyan gáz, csak 80-100 e Ft-ért az a kék sáv az oldalára nagyon nem kéne. Sztem az agyonvágja. Csináljanak ilyet inkább 20-30 ezerért a gimiseknek :P

Kíváncsi leszek az S7220, és S7350 tesztjére...

[ Szerkesztve ]

(#58) legiaap válasza gibi.david (#57) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem egy pár hét múlva lesz majd rózsaszín színben is... :DDD
Az nem jó?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#59) DarkByte


DarkByte
addikt

A videó megint nagyon jó lett, főleg a bevágott képek. :DDD
A telefon pedig "olyan mint egy zsiráf.. szép, szép de otthonra nem kellene". :)

(#60) Jhonny06


Jhonny06
veterán

N-Gage jutott róla eszembe, így elsőre. :)

(#61) bope87 válasza legiaap (#58) üzenetére


bope87
aktív tag

De, attól még ocsmányabb lesz :DD

Videó nagyon ottvan, pláne a jópár megjegyzés :D

[ Szerkesztve ]

(#62) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Miez a ez, ez a valami?:D
Se telefon, gps van, de wlan nincs?:D ez is okos dolog, sok fiatal biztos inkabb gps ezik mint h wifizzen!:D
Ezt szerintem nem kellett volna.. :C :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#63) Gebriel


Gebriel
veterán

Állat ez a Dj funkció :C
Részemről legalábbis :)) , hobbi szinten zenélgetek, és így hasznát látom.
Két ilyen telcsi és kis hang cucc készen is áll az ember a bulira :DDD

Hip-hop kölyköknél is menő lehet

[ Szerkesztve ]

(#64) Gebriel


Gebriel
veterán

Bog Te egyre jobban kerekedsz.... fejre is :DDD :R :R
Tekerd meg és.....
;)

[ Szerkesztve ]

(#65) grabber


grabber
addikt

Kifogja ezt megvenni?Dj funkció is 10 percig elég,utána úgy is megunja az user ;]

(#66) la_cc


la_cc
addikt

Betét formája van! :DD Kuka. ;)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#67) mrlujoak válasza Gebriel (#64) üzenetére


mrlujoak
veterán

A link nem jön be nálam. Hibát ír ki.
Gondolom Te is erre gondoltál.

Nekem a cím elolvasása óta - bármikor is nézek rá - mindig ez a dallam mászkál a kobakomban...
A telefont jószokásomhoz híven nem kommentálom.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#68) Gebriel válasza mrlujoak (#67) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszi. Igen :K

(#69) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Nekem a gagyi teszkó gazdaságos mp3 lejáccónak csúfolt usbcsodák jutottak eszembe róla, ami tehát szintén nem igazán pozitív dolog. :U

mod: Idézet az elemzésből/tesztből (mielőtt valaki félreértené :DDD ):
Komolyan jobban vágytam arra, hogy szexuális kapcsolatot létesítsek egy hintalóval, mint hogy megírjak a virtuális telefongombokon egy szöveges üzenetet, ahol egy smiley kipakolása is nyolc (!) érintéssel lehetséges. :))

A KF750en egy smiley kipakolása 1 érintés +3 gombnyomás. Csak hogy LGnél maradjunk ;]

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#70) Gebriel válasza TheDragon007 (#69) üzenetére


Gebriel
veterán

Ne fogd vissza magad ;]

[ Szerkesztve ]

(#71) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Akkor a cim csak számomra félreérthető? :DDD
"tekerd meg és táncolj"

A célcsoport szerintem a BKV járatokon, LL Juniort bömböltető hülye gyerekek . :)

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#72) joey04


joey04
titán

nálam a gyenge böngésző és a karcolódó kijelző miatt lenne esélytelen.
nem tartom annyira rossznak mint amennyire le lett húzva de az tuti, hogy nem ez a legjobban sikerült samsung...

(#73) Mamuska


Mamuska
őstag

Vannak hibák bőven, de azért a képek nem olyan rosszak. Tuti ennek is elszállt ára lesz mint az ultra touch-nak.

(#74) Wajk


Wajk
addikt

nekem pl. bejön, hogy a füles szétszedhető és... ennyi ;)
remélem ezt mások is alkalmazzák majd.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#75) legiaap


legiaap
nagyúr

Apropó füles...Bog muti a képet róla

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#76) Chanel


Chanel
tag

Jó a teló.Nekem tetszik.Jó fotó,,jó videó,egy zene telóban.Bár csak az SE is rájönne erre :W

(#77) Bog válasza legiaap (#75) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Itten vagyon: klikk

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#78) legiaap válasza Bog (#77) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez egy normálisan kinéző füles. Eddig amik voltak Samsung telefonjaimnál fülesek, rendre nem illettek a fülembe és az egyik mindig kiesett. Viszont ha felcseréltem őket akkor jók voltak viszont egy idő után kényelmetlen volt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#79) legiaap


legiaap
nagyúr

A meg mixelt zenéket hova menti el a készülék?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#80) Bog válasza legiaap (#79) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egyrészt a My Music folderbe, másrészt van egy olyan playlist a zenelejátszóban, amelyikben a mixelt cuccok vannak csak.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#81) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Ha már DJ a cucc:
- Lehet keverni a zenéket (külön elindítani két számot pl.) és azt felvenni?
- "Kicsit" komolyabb ha az éneksávot le lehet szedni egy számról, ilyen "effekt" is van?

Ha már zenemobil:
- Nincsenek csillivilli vizualizációk a lejátszás mellé?
- Ha megy háttérben a zene, nem lesz valami effekt a menüben? (mondjuk a vizualizáció)
- Lehet böngészőből/menüből/fényképezőből a zenére váltani majd vissza?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#82) Bog válasza TheDragon007 (#81) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Válaszok
- nem
- nem
- nem
- nem
- igen

MOD: Érdekes, hogy Rusinak mennyire más a véleménye, de lehet, hogy még nem látta az LG Arena-t :D

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#83) TheDragon007 válasza Bog (#82) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Köszi a gyors választ :R

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#84) iNfAntRy válasza legiaap (#50) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Attól függ. Nyilván nincs olyan kijelző amit ha vmilyen eszközzel kaparsz vagy nem tudom mit csinálsz akkor ne karcolódna. De pl mostani e250-m 8 hónapja van meg, egyszer esett padlóra, meg az utcán betonra, de semmi nyoma nincs az eséseknek szerencsére.

Mod: sry, pont az 50. volt a hsz-d, hirtelen azt hittem az utolsó is. Már nem is kellett volna válaszolnom, késön néztem meg ;]

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#85) Z-o-t-y válasza Bog (#82) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Sztem látta Bog, mert e topic telefonjának az ottani tesztképei között egy aréna mellett is virít ez a Beat DJ :)

http://instagram.com/_doublez_

(#86) legiaap válasza Bog (#82) üzenetére


legiaap
nagyúr

Rusi is Samsung fanatikus

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#87) AS válasza Bog (#82) üzenetére


AS
félisten

Az is nála van.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#88) AS válasza legiaap (#86) üzenetére


AS
félisten

Hát azért ezt nem mondanám , ö is inkább a okostelefonokat szereti.
Beszéltem vele szerinte nagyon jó készülék ez a M7600 és szerintem fogják is vásárolni.

Vélemény vélemény. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#89) joey04 válasza AS (#88) üzenetére


joey04
titán

pedig de, csak nem elvakult módon

(#90) gibi.david válasza AS (#88) üzenetére


gibi.david
tag

megerősítem, én is úgy tudom, h Samsung fan. Főleg a régebbi tesztekből jöhet ez le jobban. Amúgy a konkurens tesztet elolvasva, azért az én véleményem kicsit pozitívabb lett a telefonról...

legiaap: én ULTRAviola-szemkisütős-bugyilifteztetős-lilaszínű oldalcsíkot szeretnék a telefonra :D

(#91) didyman


didyman
őstag

Bog, Te mennyit tudsz beszélni, könyvet írnál az egyenes vonalról is :D

"Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

(#92) Otisz


Otisz
őstag

Mint egy LG távirányító :DDD

(OO[IIII][IIII]OO)

(#93) Szili18


Szili18
csendes tag

Sziasztok!

Nekem tetszik a telefon nagyon is! Serenata-t is akartam csak annak az árát sokaltam de ez most 80 ezer és zuhanni fog! Szerintem aki szeret zenét hallgatni az nyugodtan vegye meg! Szerintem egy edzőtáborba vagy nyaralásokon eléggé beválhat a külső hangszóró ami nem egy 6650 :)! A 8800-ám 90% hogy ilyenre cserélem le (vagy Sirocco-ra esetleg Arte)!

Üdv Mindenkinek!

Sly :R

(#94) Szili18


Szili18
csendes tag

Sziasztok ismét!

Néztem hogy dícséritek az Omniát! Szerény véleményem szerint egy rakat kaki! Ha érintőképernyő akkor iPhone ha kamera akkor Innov8 (nagyon jó telefon jómagamnak is volt)! Omnia nálam lassú recsegős (rászorítottam recsegett)... Omnia semmire sem jó!

Támogatom az M7600-at!

Sly

(#95) AS


AS
félisten

86 ezer :

LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#96) Sly Bp. válasza AS (#95) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Esetleg valakinek már volt ilyen és tapasztalt valamit vele kapcsban? Köszi

(#97) AMD Power


AMD Power
titán

Van már nekünk is. 119990 Ft. Nem lett valami olcsó. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#98) legiaap válasza AMD Power (#97) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem tudom felfogni ez a MediaMarkt miért ilyen drága... :F

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#99) AS


AS
félisten

GSM boltban 76 ért beszerezhető...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#100) AMD Power válasza legiaap (#98) üzenetére


AMD Power
titán

Van rá magyarázat. De nem publikus. Mondjuk lehet ,hogy máshol főleg vidéki árúházban csak 100K.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.