Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mamuska


Mamuska
őstag

Előröl az n82-re hasonlít legalábbis a gombok tök ugyanolyanok. Az anyagmínőség jónak tűnik, ebben most jók az új symbis samuk és szerintem meg szép is.

(#2) lakkusjj


lakkusjj
aktív tag

nekem is az n82-re hasonlít, de ez egy kicsit jobban tetszik :)

(#3) ben11


ben11
őstag

Ha lesz benne wifi, akkor nagyon esélyes nálam.
Tetszik,hogy a kijelző két oldalán egészen keskeny a perem,és bár általában nem tetszenek a samsungok,ez kifejezetten megfogott. :R

(#4) Jadro


Jadro
veterán

Ez ismét egy külsőre frankó telefon. Kíváncsi leszek a belsőre is. Gondolom HSDPA képes lesz a wlant viszont kétségesnek érzem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5) AS


AS
félisten

Nokia hosszútávon megásta sírját hogy odaadta a simbian licencet...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) AMD Power


AMD Power
titán

Tényleg hasonlít az N82-re de biztos nem olyan gagyi műanyagból van az előlapja.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7) Pompi válasza AS (#5) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ezt minden Symbianos Samu topicjában leírod, de még sokminden nem lett belőle. Nem tudom mennyire hosszú az a táv, de eddig a Samu minden Symbianos telójában volt valami gixer ami miatt én még mindig Nokiát választanék inkább.
Ez az i7110 elég ígéretesnek tűnik, de volt már ilyen, várjuk meg milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#8) silentkiller


silentkiller
senior tag

El vagyok ájulva a Samsungtól, pedig mindig is utáltam... Jobbnál jobb telefonokat dob a piacra, mind ez, mind az INNOV8 is nagyon slágergyanús. Erre szívesen cserélném az N82-öm...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#9) AS válasza Pompi (#7) üzenetére


AS
félisten

Még csak proba volt , most kezdődik a tényleges symbian rendszerű gépek forgalmazása.

I8510 meg tudásban még a nem kapható n96 ot is lenyomja meg anyagokban meg kamerában is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) 2T válasza Mamuska (#1) üzenetére


2T
tag

A teteje meg a 6300-ra.. :DDD

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#11) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Nekem a SE ugrik be rola. De vegre egy jol kinezo samsung telo:)

(#12) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

a samsung gyengéje idáig a szoftver volt... most hogy ez kiesik, mert jönnek a symbianos, windowsmobile-os, esetleg androidos mobilok, a nokia el kezdhet gondolkodni...

és ahogy a samut ismerem, ez még csak a kezdet
az n95-re egy évre rá kiadták a g810-et, és akkor mindenki mondta, hogy 1évvel le van maradva a samsung, ...aztán tessék most itt az INNOV8 ami már be is előzi a nokiát...

az n82-re egy évre rá itt az i7110,... what comes next? :C

ráadásul az i7110 nem csak szebb és minőségibb mint az n82, de ergonomikusabb is... + optikai egér... hmmm... finom lesz... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) Mamuska


Mamuska
őstag

Kár ,hogy a kamera nem kapott xenont. A kijelző is minimum 2,4 colos de lehet ,hogy akkora mint az i550-ben. A wifit meg minek hagynák ki belőle, mostanság nem szarozik a samsung. Ja, és kapott egy nokiás számozást.

(#14) #54715584 válasza ThorsHUN (#11) üzenetére


#54715584
törölt tag

megeloztel, ugyanezt akartam mondani :)

(#15) Jadro


Jadro
veterán

Ahogy nézegetem a képeket, egyre jobban tetszik. Szép nagy kijelzője van és megfelelően vékony. :C

Van egy elírás is: "sztereó FM rtádió"

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#16) Vtwo


Vtwo
senior tag

Ez nagyon igéretesnek tűnik :C

(#17) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Teteszik. Ez msot valahogy nagyon megfogott. :U

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#18) Enjoy


Enjoy
addikt

A teló eleje, méretei ill. tudása tetszik.
A hátlap megtervezésekor azonban vihettek volna bele kicsi fantáziát, mert így olyan semilyen :)

► més que un club ◄

(#19) Magimano válasza AS (#5) üzenetére


Magimano
aktív tag

nos ezz akkor lenne igaz ha ugyaz az a symbi nem döglassú lenne a samukon.

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#20) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Na ez nem lett túl samsungos kinézető.
Elég jónak tűnik, így symbiannel.

(#21) joey04 válasza Pompi (#7) üzenetére


joey04
titán

Igen pontosan ez a bajom nekem is minden Symbianos telójukban el van cseszve valami...
Jó lenne ha ez megváltozna végre

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) Ricardo


Ricardo
félisten

Nagyon tetszik. Jó irányban halad a Samu. Még az elején van , de ha így folytatja akkor a Nokiának el kell kezdeni a normális burkolat használatát (más bajuk nincs). Ez a verseny nekünk csak jót tesz.

[ Szerkesztve ]

(#23) Jadro válasza Ricardo (#22) üzenetére


Jadro
veterán

"(más bajuk nincs)."

Azért én említeném a túlzottan sok fagyást. A hibák kijavításában is elég sokat késlekednek.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#24) Ricardo válasza Jadro (#23) üzenetére


Ricardo
félisten

Azt azért nem említettem mert az soft kérdése. Az meg elvileg egyezni fog.

(#25) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Mikortól lesz elérhető itthon? Mert jó lenne már megfogdosni, vagy esetleg tesztet olvasni róla.
Mert ha jó lesz, akkor lehethogy megcsalom a Nokiát és ez lesz az első symbian-os telefonom. (bár nem szívesen és ezért még elgondolkodom rajta)
Ja és remélem elérhető áron lesz.
Ezt a telefont is ugyan olyan jól lehet majd témázni mint a Nokiákat, ha már ez is Symbian-os (vagy ebbe bele tud zavarni a Samu)??

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#26) Athos07


Athos07
senior tag

Remélhetőleg inkább így fog kinézni.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#27) Anulu79 válasza Athos07 (#26) üzenetére


Anulu79
addikt

Legyen igazad. :K Így tényleg sokkal szebb a készülék.

(#28) legiaap válasza Athos07 (#26) üzenetére


legiaap
nagyúr

Így sokkal szebb tényleg.
A megjelenéséről és az áráról lehet tudni valamit?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#29) Athos07 válasza legiaap (#28) üzenetére


Athos07
senior tag

Sajnos semmi. Azt mondják, hogy - sajnos most nem is tudom milyen - Symbian rendezvényen fogják előadni, ami tán 10 napon belül jön. És azt is mondják, hogy ez nem az i7110, hanem egy valamivel butább, i6210-ről beszélnek - ezért nincs elvileg ebben 3,5-ös csati és wifi.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#30) silentkiller


silentkiller
senior tag

Tényleg nincs benne wi-fi modul? :F

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#31) Athos07 válasza silentkiller (#30) üzenetére


Athos07
senior tag

Nem. Szóval ha minden igaz, akkor az ún. "i6210" lesz a fent linkelt képen lévő, "okosított" u800-nak kinéző teló lehet kicsivel butább (és remélhetőleg olcsóbb), és az eredeti cikkben lévő "i7110" lehet fullos wifivel, 3,5 dugaljjal, és (szerintem) kicsit levésbé sikerült külsővel.

"i6210"

"i7110"

Ezek tehát nem végleges infók - valószínűleg csak "megalapozott találgatások".

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#32) silentkiller


silentkiller
senior tag

Powered by the latest Symbian S60 UI with FP2, the Samsung i7110 sports quad-band GSM, 3G with HSDPA, optical joystick navigation, a 2.6-inch 16M color display, accelerometer for auto screen rotation, a 5 megapixel video camera with dual LED flash, VGA@30fps video recording, slow motion and high-speed QVGA recording, Wi-Fi with DLNA, DivX and XviD video support, GPS receiver with A-GPS, FM radio and FM transmitter.

GSMArénák szerint pedig van benne wi-fi... A franc se érti a Samsungot :DDD

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#33) silentkiller


silentkiller
senior tag

Az i780-nál nagyon bejött ez a "tapiegér"... Úgy látom, ezen is lesz ilyen...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#34) legiaap válasza silentkiller (#32) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez az oldal már hibázott párszor az információk feltüntetése terén.
Igen az ott egy tapipad... :K

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#35) Mamuska


Mamuska
őstag

Jó ez a tapipad? mert az i550-ben lévő hanyattegér elég szar volt.

(#36) legiaap válasza Mamuska (#35) üzenetére


legiaap
nagyúr

Majd kiderül

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#37) silentkiller válasza Mamuska (#35) üzenetére


silentkiller
senior tag

Nekem nagyon bejött az i780-nál. Két "állása" van a Windows Mobile oprendszerben, egyrészt teljes értékű egér (irányítható/kattintható) vagy egy d-pad szerűség, tehát 4 irányba tudod mozgatni a kurzort az újjaddal.

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#38) AS


AS
félisten

A igazi I7110!
Magyarul egy Inov8 táblában 5 megapixels kamerával! szuper kijelzővel

HSDPA 3,6 Mbps (900/2100 MHz), EDGE/GPRS (850/900/1800/1900 MHz)
OS Symbian OS 9.3, S60 3rd Edition, Feature Pack 2
Kijelző: 2,6 collos AMOLED, QVGA, 262k szin
Kamera: 5 MPx, auto focus, LED
Video lejátszó (DivX / H.263 / H.264 / WMV / MP4 / Real Video)

VGA 30 FPS / QVGA 120 FPS
Audio FM rádio s RDS, DNSe 2.0, (MP3 / AAC /AAC + /eAAC+ /WMA / Real Audio
GPS, optikai egér , FM rádió DLNA, 3D hry (FIFA 2008, Asphalt)

Bluetooth 2.0 / USB 2.0 / Wi-Fi
50 MB, micro SD up 16 GB
118 x 52 x 12,9 mm
1200 mAh

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#39) Ricardo


Ricardo
félisten

Végre a samsung csinál pár "tábla" telefont is.

(#40) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

A hosszu mérete miatt nem tetszik, ennek a ténynek kiváltképp örvendek mert nem veszélyezteti a pénztárcám tartalmát. Az az optikus joystick nagyon jó ötlet

Cseberből vederbe

(#41) tween válasza LEFTHORSE1 (#40) üzenetére


tween
őstag

Lehet,hogy hosszú,de 2,6-os amoled kijelző,egy táblában!!!! :K

(#42) Ricardo válasza tween (#41) üzenetére


Ricardo
félisten

Így van. Valamit valamiért.

(#43) legiaap válasza AS (#38) üzenetére


legiaap
nagyúr

Azt hiszem ezzel a telefonnal megint visszatérek a Samsunghoz... :DDD
Már csak egy idő kéne, hogy mikor lehet kapni és mennyiért.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#44) AS válasza legiaap (#43) üzenetére


AS
félisten

Novembertől

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#45) silentkiller


silentkiller
senior tag

Akkó' elkezdem hirdetni az N82-esem :DDD és az i900-am kap majd egy vágottszemű tesókát...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#46) silentkiller


silentkiller
senior tag

[kitűnő!]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#47) legiaap válasza silentkiller (#46) üzenetére


legiaap
nagyúr

El sem hiszem...végre visszatért a D600-nál alkalmazott nagyon praktikus megoldás:
[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#48) AS válasza legiaap (#47) üzenetére


AS
félisten

:R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#49) tween


tween
őstag

Tökéletes masina! :R

(#50) 2T


2T
tag

Nagyon szép valóban:

A Nokia "Haze" nevű témája kéne rá mert nekem nem tetszenek ezek a Samsung ikonok.

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#51) 2T


2T
tag

Nagyon szép valóban:

A Nokia "Haze" nevű témája kéne rá mert nekem nem tetszenek ezek a Samsung ikonok.

Csak a kontúr maradt, a szénatom alapú csontbőr falak egy keserédes savanyú sógömb alatt

(#52) Mamuska


Mamuska
őstag

Ez a telefon jobb mint az n85, meg ebben is van fm transmitter. Lassan már nem is éri meg nokiát venni, mert jobb telefonokat lehet venni samsung név alatt, sőt már most jobbak.

(#53) kavicssli


kavicssli
addikt

Árak alakulásáról lehet valamit tudni?! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#54) silentkiller válasza Mamuska (#52) üzenetére


silentkiller
senior tag

Ha valami ugyanolyan/jobb paraméterekkel rendelkezik papiron, mint az N82 és nem gagyi, szappandoboz műanyagból készült, akkor már megéri megvenni (legalábbis részemről)...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#55) silentkiller válasza kavicssli (#53) üzenetére


silentkiller
senior tag

Egyenlőre nem sokat, de az jó jel, hogy az i900 és az i8510 alá pozicionálják, tehát ebből fakadóan talán reális lehetne egy 100k-s induló/bevezető ár, ami 1 hónapon belül leesne a normális 80-90k-s árra...

[ Szerkesztve ]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#56) Mamuska válasza silentkiller (#54) üzenetére


Mamuska
őstag

A legtöbb samsungnak eleve jobb az anyagminősége. Ennek jobb és nagyobb kijelzője van mint az n82-nek + fm transmitter és fp2. Azért ez az 5 dolog nem kevés, ennyivel jobb mint az n82. Én biztos ilyet vennék, ha lenne rá keret.

(#57) silentkiller


silentkiller
senior tag

Mennyi is a belső memóriája? Segítsetek...

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#58) Ricardo válasza silentkiller (#57) üzenetére


Ricardo
félisten

50MB

(#59) silentkiller válasza Ricardo (#58) üzenetére


silentkiller
senior tag

köszönöm! :P

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#60) silentkiller válasza silentkiller (#59) üzenetére


silentkiller
senior tag

Uraim, valami újdonság erről a készülékről?

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#61) legiaap


legiaap
nagyúr

Itt van pár rövid videó róla.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#62) silentkiller


silentkiller
senior tag

Körvonalazódni látszanak a bevezető árak... :(((

[499 EUR]

[598 USD]

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#63) tween válasza silentkiller (#62) üzenetére


tween
őstag

ennyiért.......................

(#64) silentkiller


silentkiller
senior tag

Megjött az [angol nyelvű teszt]. Tényleg csak abban tudok reménykedni, hogy a piacérett típusokba kijavítják az itt említett hibákat... :(((

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#65) Womb válasza silentkiller (#64) üzenetére


Womb
senior tag

Bár nemtudok angolul,de amit a fordító oldalakból kihámoztam,az elég elkeserítő.
Remélem Bog-ék már használhatóbb 7110-est kapnak,mert ez így,ebben a formában nudli.

(A tesztben már 400 eurót írnak,de még ez is sok egy turbózott SOUL-ért)

[ Szerkesztve ]

(#66) AS válasza silentkiller (#64) üzenetére


AS
félisten

Eldar mindig alfa készülékeket tesztel és SE felé húz szíve már 4 éve.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#67) bentsze88888


bentsze88888
tag

a GPS-en kívűl annyira nem gázos sztem.

AS:nekem ebben a tesztben nokia pártinak tűnt :D

(#68) silentkiller


silentkiller
senior tag

Ez sem fog jönni karácsonyig :P Akkor meg olyan áron lehet majd kapni N79-et, hogy ez meg senkinek sem kell majd... :(

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#69) AS


AS
félisten

Képek:
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#70) silentkiller válasza AS (#69) üzenetére


silentkiller
senior tag

Ha-ha, még mindig sehol... Jó kis blama lett ez a telefon :N

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#71) AS válasza silentkiller (#70) üzenetére


AS
félisten

Már közel van!
Sok sok kép ( link )

Valaki párszor jól megkínozta...

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#72) silentkiller válasza AS (#71) üzenetére


silentkiller
senior tag

Aztaa de ótvar... :(

∞ One shot... One kill ∞ SilentKiller™

(#74) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Na nincs fejlemény? Pedig jó volna ez teló....

(#75) Champipi


Champipi
senior tag

Ha olcsóbb, mint az Innov8, akkor jó alternatíva lehetne. De még most sem kapni...

(#76) VD


VD
őstag

Nem reklám!!!!!, de már kapható a PartNero-nál 101E Ft-ért. Muhaha! Ennyiért szvsz nem éri meg. :(
De tényleg az Innov8 alá pozicionálták (az 108E Ft) ;]

(#77) Mamuska válasza VD (#76) üzenetére


Mamuska
őstag

Kicsit késett a készülék, na nem baj így is elég jó a tudása. Csak legyen egy n79, n82 árban és akkor 100x inkább ez mint az a két gagyi műanyag.

(#78) Kormi76 válasza VD (#76) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Szerintem annyira nincs túlárazva...majd lejjebb megy az még.

(#79) NGyuri


NGyuri
aktív tag

Sziasztok! Látom többeknek nagyon bejön ez a telefon és az N82 alternatívájaként emlegetitek (bár inkább az N79 társa). Valóban anyagminőségre fényévvel jobb a Nokiánál, de nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy az említett Nokiában 100MB belső tárhelyed van (na jó, ebből 90MB elérhető) és abban van 3D gyorsító is, igaz az N79-ben is 50MB memória van és nincs benne 3D gyorsító. Vajon ebben van-e?

Nekem volt innovom, ami nagyon jó telefon, de hatalmas és kényelmetlen volt zsebben hordani, emiatt eladtam (egyébként az innov8 n95 8GB szint 8Mpx-es kamerával), de abban nagyon szerettem, hogy végre a Samu is átállt a 3,5mm-es jackre és szabványos microUSB-re. Na erre most itt van ez a pofás gép és újra elővették a saját csatlakozóikat...

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#80) runner 125 válasza NGyuri (#79) üzenetére


runner 125
nagyúr

Filléres memóriakártya árak mellett ne a belsőmemória legyen döntő. ;)
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#81) AS


AS
félisten

Na végre itt van, sajnos itthon nem lesz kapható hivatalosan.... Csak GSM boltokban..
Samsung itthon is érintős készülékekre fog ráállni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#82) joey04


joey04
titán

csak egy "kicsit" csúszott meg. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#83) AS


AS
félisten

Már 91 ért is kapható pl gsm depoban.
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#84) NGyuri válasza runner 125 (#80) üzenetére


NGyuri
aktív tag

esetleg infó a 3d gyorsítóról?

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#85) bope87 válasza AS (#83) üzenetére


bope87
aktív tag

Érdekes, mikor azt írják hogy csak az év végén fog megjelenni. Tényleg akkor szolgáltatónál semmi esély rá hogy lesz? :(

(#86) Mamuska válasza AS (#83) üzenetére


Mamuska
őstag

Ez már nem olyan rossz ár. Ahhoz képest, hogy késett, még mindig irtóra bejön.

(#87) bope87


bope87
aktív tag

Most veszem észre hogy hülyeséget írtam :( Illetve az első fele csak. Másik fele még él

(#88) Kormi76 válasza NGyuri (#84) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Minek az telefonba, de most komolyan? :U Értem én, h jól hangzik, de aki játszani akar vegyen PSP-t. Amúgysem hiszem, hogy sokat dobna, mert a proci a meghatározó, ez csak ilyen marketing fogás. Nekem most is N szériás Nokiám van, szóval nem Samsung párti vagyok, csak ilyen, hogy 3D gyorsító van-e benne szerintem tökmind1 egy ilyen telónál, mert nem játéktelefon. Ez szerintem egy üzleti jellegű teló, elegáns, sokat tud, presztizsmobil. 3D gyorsító.... :O

(#89) NGyuri válasza Kormi76 (#88) üzenetére


NGyuri
aktív tag

hello, nemcsak a játéknál jön jól.
Egyébként nekem is tetszik a fém külső, mert éppen ezt hiányolom a N-es Nokiákból. Ami jobban fáj, hogy nem szabványos microUSB és 3,5mm-es jack csatija van.
Tudásilag tényleg nem rossz, de nem is új, mert ez az N79/N85 szint, amik lassan fél éve a piacon vannak. Ennek ellenére lehet, hogy kipróbálom. Kár, hogy a Samu csak 1éves garit ad, szemben a Nokia 2évesével.

Milyen tartozékokkal árulják? Valahol azt láttam, hogy nem jár hozzá memkari sem.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#90) AS válasza bope87 (#85) üzenetére


AS
félisten

Igy van, :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#91) bope87 válasza AS (#90) üzenetére


bope87
aktív tag

Ezt nem jó hallani, mert akkor nem lesz ilyenem :O

(#92) NGyuri


NGyuri
aktív tag

infóként itt [link] van a technikai adatlapja a gépnek, összehasonlítva az innovval és az Omnia HDval.

Az N82-be is hasonló van [link], de dual core és 3D-s gyorsítós. Az N79be viszont csak sima egyes proci van, egy kicsit magasabb órajelfrekivel.
Viszont az i7110 tartalmaz DSP chipet is.

Na, majd meglátjuk, mit mutat a magyar teszt.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#93) Maci 1986


Maci 1986
csendes tag

Sziasztok!

Bementem egy samsung mobil márkaboltba és miután ez a telefon után érdeklődtem, hülyének néztek, hogy ők nem is hallottak róla. Most olvasom a hozzászólások közt, hogy hivatalosan nem lesz kapható Mo.-n csak GSM boltokba. :O

Ez már biztos?

Milyen hátrányai vannak ha GSM boltba veszem meg és nem márkaboltba?

(#94) legiaap válasza Maci 1986 (#93) üzenetére


legiaap
nagyúr

Semmilyen hátránya nincs.
Olcsóbban tudsz hozzájutni azt ennyi.
Én csak GSM boltokban vásárolok...a márkakereskedésnél vett készülékek sokkal drágábbak és semmivel sem nyújtanak többet, mint a GSM barátai.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#95) Mamuska válasza legiaap (#94) üzenetére


Mamuska
őstag

Ehhez szerintem nem lesz gyártói garancia, azért az hátrány. A g810-hez sincs gyártói garancia, pedig egy szuper kis telefon, akkor az L870-hez sincs, pedig egy olyat vennék anyámnak mert szerintem gyönyörű. Az L870 tök jó ár-érték aránnyal bír, 50 lepedőt simán megér.

[ Szerkesztve ]

(#96) Maci 1986 válasza legiaap (#94) üzenetére


Maci 1986
csendes tag

Köszönöm a választ! :R
Magyar nyelvű menüt és ékezetes karaktereket kezeli? A symbian-ban alapból benne van ez a lehetőség vagy telefon függő ?

Sajnos ilyen gsm kisboltokról negatív tapasztalatom van, ezért vagyok gyanakvó. (igaz csak egy boltról, de arról sok)

Erősen töprengek rajta hogy vegyek-e egy ilyen mobilt. Nagyon vártam már egy hagyományos kialakítású okostelefonra ami nem nokia.

(#97) NGyuri


NGyuri
aktív tag

Sziasztok!
Van már valakinek a birtokában ilyen telefon?

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#98) Bog válasza NGyuri (#97) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nekünk. Teszt a héten. ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#99) NGyuri válasza Bog (#98) üzenetére


NGyuri
aktív tag

Jól szerepelt, nagyon is. Jó választás lehet.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.