Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hegedus001 válasza Wesiz (#50) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Ne érts félre, nagyon is keményedek a Fold vonalra deréktájon, sőt, volt is egy (gen. 3) . Napokig matekoztam, hogy felbontsam-e (nyertem céges tombolán) de végül az esküvő nyert, és eladtam. Fájt a szívem érte, valszeg sose lesz mégegy db.

De a kiviteléből, felépítéséből és a sérülékenységéből fakadóan, nagyon-nagyon kevés valós felhasználási területte tudok még mindig elképzelni.

Azt meg én sem kétlem, hogy van benne jövő bőven.

P.S.: Ipad Mini, úgy beteszem a farzsebembe hogy csak pislogs :DDD

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#52) hegedus001 válasza Mercel (#43) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Na ez korrekt :R

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#53) Wesiz válasza hegedus001 (#51) üzenetére


Wesiz
tag

:D azt mindenképp jól tetted hogy felbontás nélkül adtad el, már azzal hogy felbontod vesztett volna vagy 40ezret az értékéből. elhiszem hogy fájt a szíved de szerintem jól döntött, beteg ára van, a flipet viszont szerintem egész jól beárazták - ettől függetlenül az is rohadt drága és senkinek se tudnám jó szívvel ajánlani.
érdekes mód olyan sok sérülésről (én legalábbis) nem hallok az első generációt leszámítva ahol utólag derült ki hogy a fóliát nem szabad eltávolítani. az elég gáz volt, de azóta keveset olvasok tönkremenő foldokról, persze a minta se túl nagy és a fold 2 is még csak 2 éves.

a technológia jövőjére én is kíváncsi vagyok mert az eladások évről évre (százalékosan) brutálisan nőnek persze azt jól tudom hogy pár millió eladásnál nem nehéz 50-100%os növekedést elérni. most viszont a világválság miatt szerintem ez pont egy olyan luxus kiadás amin az ember először kezd el spórolni.

(#54) patex1983


patex1983
őstag

Hát nem tudom.... Ez még mindig olyan nekem, mint két telefon összedrótozva a hátlapjuknál.... :N

X

(#55) gyuri81


gyuri81
veterán

Nagyon jó lett a cikked Bog! Ha nem írod oda, hogy ki volt szerző, akkor is ki lehet kapásból találni :) :R

[ Szerkesztve ]

(#56) PeteePeti válasza gyuri81 (#55) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát a Flip 4 után felüdülés volt ezt olvasni bizony! :))

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#57) vinczetibor


vinczetibor
aktív tag

Olyanok írnak a Fold hátrányairól akik azt soha nem használták.
Sorolják a szerintük létező hibákat, hiányosságokat miközben semmiféle tapasztalatuk nincs a kérdésben. Akinek nem tetszik a koncepció, annak nem kell megvennie.
Ez egy telefon+tablet egy a kettőben készülék. Hogy melyik a jobb a Fold vagy a két készülék külön-külön az felhasználó függő.
Viszont az nagyon zavaró, hogy olyanok érvelnek a két külön eszköz mellett akik nem használtak még Foldot.
Úgy mondani véleményt valamiről, hogy nem használták még, meglehetősen furcsa dolog...
A saját véleményem, hogy Samsung S20 Ultra után egy csodának éltem meg a Fold 3-at. A Fold 4-et a 3-as után felesleges pénzkidobásnak tartom. Elkövettem és remélem, hogy tanultam belőle. Jobb a Fold 4, mint a Fold 3, de maximum 100.000 forintot ér nekem a kettő különbsége és ennek a többszörösét fizettem érte.
Azt javaslom, hogy akinek Fold 3 van, az várjon valamelyik jövőbeni kiadásra és akkor fizessen több százezer forintos felárat a készülékre, amikor már lényeges a különbség az új és a régi készülék között. A Fold 3 és 4 között ez a lényeges különbség nincs meg.

[ Szerkesztve ]

(#58) hegedus001 válasza Wesiz (#53) üzenetére


hegedus001
aktív tag

A flipnek viszont tényleg nulla értelmét látom. Inkább egy tepsi mint egy krumpli legyen nálam :D Btw mondom ezt i13 Mini userként. :U Amit imádok is. Életem legjobb kidobott pár száz ezer volt elektronikai kütyüre :DD

Eladó iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#59) doooo válasza vinczetibor (#57) üzenetére


doooo
veterán

Sosem érdemes azonnal váltani a következő generációra, manapság már semmiképp (a gyártók is tudják, azért is kényelmesedtek bele ebbe a lassú progresszióba; pláne ha az előző generáció volt viszonylag nagyobb előrelépés, a következőnél a cél mindig csak finomítás, "tökéletesítés"). Aki most venne először Foldot, vagy mondjuk az első két generációról vált, annak a Fold4 dukál, aki viszont megvette a F3-at, annak semmiképp (bár még mindig több értelme van, mint mondjuk S22U-ra váltani S21U-ról). Persze ha már megtörtént, ne bánkódj miatta, az ember a hibáiból tanul, ahogy írod is.

(#60) MrOomen válasza Bog (#36) üzenetére


MrOomen
tag

Ja tehát arra alapozod a zsanérral szembeni kritikád, hogy nagy porral járó barkácsolást csináltál, miközben a zsebedben volt?
Ne haragudj, de ez nonszensz :D Még az S21et sem tartottam a zsebemben tetőcserénél, nemhogy egy foldot :D

(#61) Bog válasza MrOomen (#60) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem erre alapozom. Hanem arra, hogy a minap egy csak 95 fokban hajló Fold2-t haxoltunk meg Bochával, amiből jellemzően macskaszőr került elő, az enyémből pedig por és homok. A Reddit pedig tele van a témával, erre alapozom, szerinted honnan van ennyi "ötletem" arra, hogy miképp lehet megoldani?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#62) bostone


bostone
addikt

Szerintem azt senki nem vitatta, hogy a Fold egy praktikus eszköz, de mint mérnöki mestermű nem állja meg a helyét, annak ellenére sem, amilyen fejlesztéseket invesztáltak ebbe projektbe.
Évekkel korábban szállingóztak a hírek a hajlítható kijelzős csodáról. Aztán a bemutató napján is csak egy technikus kezelhette a szerkezetet, nehogy valaki kárt tegyen benne.
Ténylegesen nem látni, mi játszódott a háttérben, de jelekből arra lehet következtetni, hogy nem érett meg a cucc a színre lépésre, de a vezetőség már döntött. És azóta ezt a sablont pofozgatják.

A legnagyobb problémám, mint magánfelhasználó, nem vagyok biztosítva arról, hogy a munkakörnyezetem vagy egyéb előfordulási helyeken tett tevékenységem, nem tesz ilyen-olyan mértékben kárt az eszközben. Normál hétköznapi felhasználásról van szó egy átlag ember életében.

De mint megjegyeztem, megértem miért lelkesednek a tulajdonosok ezért a mobil/tabletért.
Nem is célom a vita vagy kétségbe vonni bárki véleményét.

(#63) Elf válasza HGab777 (#20) üzenetére


Elf
aktív tag

"belősre ki lehet tenni pluszba teljes kijelölés, másolás, beillesztés, vágólap, kurzor, és meg sok minden mást."

Pont ilyet keresek mert az eddig használt teljes kiosztású billentyűzetem teljesen használhatatlan a külső kijelzőn a gyári meg buta. :W
Le tudnád írni pár sorban hogy mit rakjak fel hogy legyen CTRL+C-m ?:D

(#64) HGab777 válasza Elf (#63) üzenetére


HGab777
csendes tag

A Play Store-ból le kell tölteni a Fine Lock-ot, ezen belül kiválasztani a KeyCafe-t és az elvezet egy oldalra ahonnan letölti (az apkmirror-ról is letölthető).
Ezután Fine Lock -on belül elindítod a KeyCafe-t, azon belül a ''Make your own keyboard" résznél szerkesztheted a billentyűzetet, a "Style your own keyboardnal" pedig effekteket választhatsz ki hozzá.
Alább tettem be képet, nekem bal oldalt vannak a plusz gombok (számtalan más hasznos dolgot is ki lehet rakni, csak rá kell húzni a billentyűzet megfelelő helyére), de oda rakod ahova szeretnéd és akkorára állítod akár külön külön amekkorára szeretnéd. Eléggé pepecselős, jól ki kell tapasztalni, de miután megvan elmentheted a sémát és bármikor visszatöltheted. Becsukott állapotban a külső kijelzőhöz történik a séma beállítása és elmentése, kinyitott állapotban pedig a belső kijelzőhöz hozhatod létre a sémát amit szintén külön néven elmenthetsz.

[kép] [kép]

A Samsung nem tudta megoldani (egyelőre) hogy külön lehessen állítani a dpi értéket a külső és a belő kijelzőn (fejlesztői menüben is visszaállítja). A betű méretet sem és a billentyűzet témáját, méretét, fejlécét sem lehet külön állítani belső és külső kijelzőre. Négy generáció alatt illett volna ilyen szoftveres felhozatal mellett ezt megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#65) vinczetibor válasza Bog (#61) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Az internetes fórumokon azok írkálnak, akiknek problémájuk van a készülékekkel, akiknek nincs azok hallgatnak. Ebből következik, hogy például, ha olvasol száz esetet arról, hogy gondok vannak a zsanérral és nem veszed figyelembe, hogy a hallgatag egymilliónak semmi problémája vele, akkor azt hiheted, hogy valamilyen konstrukciós hibája van a készüléknek, pedig nincs.
A Fold esetén valóban vigyázni kell a porral, de ezt a gyártó közli is, hogy ellentétben a hagyományos kialakítású Samsung telefonokkal, ez nem porálló.
A zsanér probléma extrémen poros környezetben történő használatnál jön elő, de ott szinte mindig. Nem szabad olyan környezetben használni és nem lesz vele gond.

(#66) T0rnad0 válasza hegedus001 (#58) üzenetére


T0rnad0
addikt

Utóbbi idők (számomra) legjobb telójának tartom a Flip 3-at, mondom ezt egy i12 mini, 13 Pro max és S22 Ultra után. Most várok a Fold 4-re, mert jó áron megkapom, de akksin kívül egy rossz szavam sincs a Flip-re.

Más:
A zsanér elvileg egyszerűbb lett, kevesebb fogaskerékkel, talán így kevésbé fordulhat elő, hogy nem nyílik ki teljesen kosz miatt [link]

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#67) joey04


joey04
titán

Tényleg ez a legjobb hajlíthatós telefon. És ez gáz, mert még ez is nagyon bétás cucc.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#68) Elf válasza HGab777 (#64) üzenetére


Elf
aktív tag

Köszi! :R
Próbálgatom. Nem rossz. Ahogy nézem ékezetes karaktereket nem tudok rárakni a billentyűzetre de a többi okés.

(#69) Wesiz válasza joey04 (#67) üzenetére


Wesiz
tag

mi benne ami nagyon béta?

(#70) HGab777 válasza Elf (#68) üzenetére


HGab777
csendes tag

Egy kis trükkel megoldható:
Fel kell venni pl.: az ''É'' -t a szavakhoz (Bekeretezett ''Hi'' piktogramnál találod), utána kiteheted külön is vagy akár csúsztatásra. Egy hátránya van az ékezetes karakter shift-re nem vált át nagyra (megoldás, ha külön kirakod a nagy ékezetes karaktert is).

[ Szerkesztve ]

(#71) bostone válasza Wesiz (#69) üzenetére


bostone
addikt

"zsanér probléma extrémen poros környezetben történő használatnál jön elő, de ott szinte mindig. Nem szabad olyan környezetben használni és nem lesz vele gond."

[ Szerkesztve ]

(#72) Wesiz válasza bostone (#71) üzenetére


Wesiz
tag

az idézett szövegben benne is van a megoldás: "Nem szabad olyan környezetben használni és nem lesz vele gond." ennyi

nem tudom melyik volt pl az első vízálló okostelefon és az melyik évben jött, samsungnál azt hiszem a 2016-os galaxy s7. ettől még nem érzem azt hogy az előtte kiadott telefonjaik béta verziók lettek volna, szimplán csak vigyázni kellett rá hogy ne ázzanak el és nem volt gond.

(#73) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet. Olvasgatom a hozzá szólásokat illetve meg is néztem Samsung boltban. Nehéz eldönteni,hogy Fold 3-at érdemes lecserélni 4-re, illetve az anyagi része se elhanyagolható.

A jövő most van

(#74) bostone válasza Wesiz (#72) üzenetére


bostone
addikt

Próbálok rájönni, hogy lényegében miről próbáljuk meggyőzni egymást.

Ahogy én látom:
A Samsung mellett hirtelen felnövő kispajtások és az egyik fő rivális nagypajtás miatt bekövetkezett lépéskényszer eredményezte a Fold és a Flip születését.
Hipp-hopp piacon termett egy mobil, amely fityiszt mutatott a konkurenciának.
Ezt megelőzte egy beszélgetés a felsőemeleti mosdóban:
-A fejlesztés jelen fázisában...
-Porálló?
-Nem.
- Eladható?
- Igen.
-Akkor holnap induljon a gyártás!
A vállalati hierarchia nem egyértelműen támogatja egy technológia fejlődését, mivel annak elsődleges célja a profitszerzés.

Sajnos nem tudok olyan környezetet teremteni, ahol egy Fold-ot nyugodtan használhatok: a teremtmény kizárt a rendszerből.
Jelenlegi mobilom sem felel meg az IP68-as tanúsítványnak, mégis előveszem bárhol. Mármint a mobilt.

Részemről ennyi.
Boldogok a sajtkészítők.

(#75) Bog válasza vinczetibor (#65) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ne haragudj, de sima "háztartási por", meg macskaszőr, meg ilyesmik jöttek ki az általam pucolt Foldokból, nem maradék gipszkarton, meg dunai iszap, meg faforgács. Zsindelyezni nem köllött volna (mondjuk akkor is a zsebemben volt), de tökre nem ezen múlt, iszonyú mennyiségű "általános" koszt szedtem ki a már részletezett módszerekkel a zsanérból. Tudomásul kell venni, hogy előbb-utóbb lesz benne annyi, amitől már nem nyílik ki 180 fokra, lehet, hogy valakinél a komplett életciklus alatt sem jön össze ennyi, de úgy egyébként ha ez az elsődleges telefonom, akkor nem fogom a kocsiban hagyni, amikor például az elhagyatott inotai hőerőműben veszek részt egy vezetett túrán.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#76) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Ma kipróbáltam a Fold 4-et. Hát ez a gyűrődés még mindig nagyon gázos közepén. Nem tudtam úgy tartani a telefont hogy ne lássam és igazából levenni se tudtam róla a szemem annyira zavaró. A főkamera fotóin a zajszűres és a képek részletei siralmasak a gcam-os F2 Pro-mhoz hasonlítva. Egy 130 ezres telót gond nélkül hegesztek kamera és szoftverügyileg is, de egy ilyen drága eszköz ne legyen már ennyire tré... Bár már az S22 is elég gyenge kamera téren, igazából számíthattam volna rá...

(#77) joey04 válasza Wesiz (#69) üzenetére


joey04
titán

Számomra minden.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#78) vinczetibor válasza Bog (#75) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Értem amit írsz, de legtöbbször emberi felelőtlenség okozza a gondot.
Alapelvként azt kellene tudomásul venni az embereknek, hogy ahogy nem vízálló eszközt nem teszünk ki víz behatásának, még a legkisebbnek sem pl. nem mosunk nem vízálló órában kezet, ugyan úgy nem porálló eszközt sem teszünk ki por behatásának.
Ez egy teljesen egyszerű, mindenki számára érthető alapelv.
Hogy miként kivitelezhető az már más kérdés...

(#79) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Reagálva az elmúlt néhány béta és milyensz@r hozzászólásra... Pont ez a szép ebben.
Van akinek a nyomógombos nokia, van akinek a poco, van akinek az akármilyen telefon a tuti. És persze az aktuális tuti ráver mindenben a másik aktuális tutira.
Ilyen ez. De sebaj, én meg azt mondom, az IFA a leggyorsabb autó...Ez a szint.

[ Szerkesztve ]

(#80) Foglalt név válasza gilfoyle (#79) üzenetére


Foglalt név
addikt

Mindig az megy a sor elején, nem?!

(#81) gilfoyle válasza Foglalt név (#80) üzenetére


gilfoyle
őstag

Pontosan :)

[ Szerkesztve ]

(#82) gyuri81


gyuri81
veterán

Fold 4 bontás, csak erős idegzetűeknek :DDD
[link]

(#83) Titan3344


Titan3344
junior tag

Én most első fold tulajkent használom hétfő óta a készüléket és szinte hihetetlen ez a mérnöki teljesítmény amit látok.
Egyébként aki az ára miatt ágál: a Samsung oldalán kapásból készülék beszámítás 80 ezer mínusz és volt/van a samsung nyári 10% akció is, szóval 600 ezer körül hozzá lehetett jutni egy 256gb-os verzióhoz.
Egyelőre ismerkedem vele, de a sulyán kívül eddig más negatívummal nem találkoztam.

ASUS ROG Strix SCAR G733ZX-KH050W / Samsung Z Fold 4 12/256 /ASUS RT-AX86S AX570

(#84) joey04 válasza gilfoyle (#79) üzenetére


joey04
titán

Nézd szerintem nem szar, nekem a koncepció nagyon tetszik, tök jó lenne ha kiváltaná a tabletet és a telefont. De technikai korlátok vannak jelenleg. Nem tudnak jobb kamerákat belepsszírozni, ahogy nagyobb telepet sem, pedig ha 2 eszközt kivált, akkor többet lesz nyomkodva. A gyűrődés látható azért akkor is, ha van tartalom a kijelzőn, ha meg ott matatsz akkor brutál érezni. Azt elfogadom, hogy személy szerint téged ezek nem zavarnak, ezzel nincs baj, de ettől függetlenül, ha lehetne megoldanák, hogy ne legyenek meg ezek a gondok, mert mást meg zavar. Majd később, egy felturbózott "dex" móddal el tudom képzelni, hogy a legtöbb usernél kiváltja a pc-t vagy laptopot is átlag felhasználásra, mert hazamész és vezeték nélkül rákapcsolódik a bill, egér, monitor. Szóval nagyon jó koncepció, és ha fentiek teljesülnek, akkor a 7-800k nem is lenne sok érte, hiszen egy tablet, telefon, laptop hármasra több is el tud menni a legtöbb esetben.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#85) Beaumont válasza joey04 (#84) üzenetére


Beaumont
aktív tag

Hasznalod a telefont? Nekem ez nem az elso Fold telefonom. erezni valoban lehet a gyurodest kozben, de ha tartalom van rajta, akkor semmit nem veszek eszre belole. Pedig en is ettol feltem amikor megvettem. Akar filmnezesrol, jatekrol, vagy csak a PH olvasasarol beszelunk nalam semmi zavarot nem jelent a gyurodes. Es ebben van kulonbseg rendesen a "normal" meretu telefonokhoz kepest. Egyszeruen kicsinek talalod ha hosszabban hasznaltad a telefont. Ezert is jottem vissza Foldra.
A Fold 4 eszrevetelem szerint aksiban sokkal jobban birja, a kamera sem annyira veszes mar. Mondjuk ez nekem masodlagos ennel a keszuleknel, arra jo ha hirtelen akarok lefotozni valamit. Minden masra hasznalok egy Milc kamerat.

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#86) kchris78


kchris78
veterán

az aksiido megfogott: abban 5000mAh van, de kisebb kijelzovel meg talan az se hoz 13 oras video nezest... hogy aranylik a ketto?

(#87) Foglalt név válasza Titan3344 (#83) üzenetére


Foglalt név
addikt

Az ellenérzést az általános drágulás szüli. Az utóbbi pár év gyakorlata, hogy igazi fejlődés helyett, "új" kategóriákat szülnek és a csúcskészülék fölé pozícionálnak csúcsabbat, meg hipercsúcsot. (ugyanez zajlik mindenhol, legyen az VGA vagy autó) Ezek pedig lehetnek jelentősen drágábbak, mint az addigi csúcs.

(#88) PeteePeti válasza Titan3344 (#83) üzenetére


PeteePeti
őstag

Sőt, még annál is olcsóbban! :Y
Nekem hétfőn jön elvileg!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#89) adamklark válasza PeteePeti (#88) üzenetére


adamklark
senior tag

így kedvezménnyel nem is annyira borzalmas, s22 ultra is nem sokkal olcsóbb típustól függően

(#90) icemad válasza Titan3344 (#83) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálunk kb 1100 euróra lehetett levinni az 512 GB-os verziót pár hete a Samsung oldalán. Nem is értem, miért probléma az ára. Magyarországon is nemrég a fold 3 250k körül volt.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#91) PeteePeti válasza adamklark (#89) üzenetére


PeteePeti
őstag

Azt meg anno 285-re (12/256) is le lehetett hozni!
Sokan fanyalognak az árak miatt, de ha az ember kicsit is utánna néz, akkor kuponokkal meg egyebekkel több százezret is spórolni lehet! Én csak a Fold4-el meg az S22 Ultrával mentettem meg fél milliót! És akkor a Watch 5 Pro-t (-65) meg az S8+ tabot (-115) nem is számoltam még bele! :Y

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#92) adamklark válasza PeteePeti (#91) üzenetére


adamklark
senior tag

bár nem szeretek ilyenekkel szórakozni, bemegyek boltba és elviszem, emiatt várok is a vásárlással, addig legalább javítanak egy mást a telefonnal

(#93) kchris78 válasza PeteePeti (#91) üzenetére


kchris78
veterán

szerintem ez mar feszegeti a vasarlo tudatos megvezetese kategoriat... ha igazabol mindenki igenybe veheti a kuponsztorit semmi konkret kovetelmeny nelkul (van ahol a kuponok tenyleg egyediek) akkor igazabol azok a vevok vannak hulyere veve akik teljes aron veszik meg a keszuleket, ha meg helyben boltban veve is az eladok siman rautnek 10% kupont ott a teljes vetelar full kamu. pl a telefon beszamitasa ugy h igazabol nem is kell telefon hozza.

[ Szerkesztve ]

(#94) PeteePeti válasza kchris78 (#93) üzenetére


PeteePeti
őstag

A lehetőség adott mindenkinek, hogy körbejárja a témát és lecsapjon egy kuponos jó vételre! Ha meg valaki nem néz utánna, csak beszalad a Média Marktba és megveszi listaáron az így járt! Nekem, mint vásárlóknak ne kelljen már elnézést kérném, mert a Samsung szanaszét kuponozza a termékeit és emiatt súlyos tíz, vagy százezreket letudok faragni az eredeti árból! :B
Amúgy totálisan értem amit mondasz, de nekem a saját zsebem ami számit! Maséval nem szeretnék foglalkozni! :P

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#95) bostone válasza PeteePeti (#91) üzenetére


bostone
addikt

Ez a kedvezmény hogyan jött össze konkrétan?

(#96) nokia123 válasza bostone (#95) üzenetére


nokia123
aktív tag

Ez engem is érdekelne.

(#97) Titan3344 válasza bostone (#95) üzenetére


Titan3344
junior tag

Elmondom.
80 ezer a készülék beszámítás.
10% a nyári Samsung kupon.
És még a Samsung chaten is adtak egy 15%-os kupont ami összevonható az előbbi kettővel..(én ezt már későn tudtam meg, ezért lett nekem 621 a vége)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix SCAR G733ZX-KH050W / Samsung Z Fold 4 12/256 /ASUS RT-AX86S AX570

(#98) kchris78 válasza PeteePeti (#94) üzenetére


kchris78
veterán

nem is a vasarlo hibaja, hanem a samue. hirdesse meg a termekeit olyan listaaron ahogy elerheto kuponnal.

ez igy full ugyanaz a szitu mint black friday eseten, 500 athuzva 400, eddig meg kerult 350-be.

[ Szerkesztve ]

(#99) Titan3344 válasza kchris78 (#98) üzenetére


Titan3344
junior tag

Nyilván ennyire csak a megjelenéskor akciozzak le.
Pl egy hónap múlva már nem lesz ilyen kedvezmény a Samsung oldalán sem…

ASUS ROG Strix SCAR G733ZX-KH050W / Samsung Z Fold 4 12/256 /ASUS RT-AX86S AX570

(#100) joey04 válasza Beaumont (#85) üzenetére


joey04
titán

Akkor téged nem zavar, örülj neki :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.