Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:51:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) rb26dett válasza oncsi (#2650) üzenetére


rb26dett
aktív tag

Értem, fogalmam sincs melyik mappa frissült... Akkor valahonnan a mostani gyári softot is le kéne szednem és oda bemásolni? Elég körülményes ez így :/

(#2652) oncsi válasza rb26dett (#2651) üzenetére


oncsi
őstag

Ha megtalálod, hogy mi változott, szívesen elküldöm az eredetit az enyémről, ha neked az jó. (4.4.2_0040 SM-T805)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#2653) macii97


macii97
senior tag

Amúgy a samsungnál nem szokás javításokat kiadni? Mármint, hogy nem verzióugrás, csak a hibákat javítani...

(#2654) gutriqper


gutriqper
tag

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy WiFi-n keresztül mivel lenne érdemes lebonyolítani a fájlátvitelt a tabom és a PC-m között? Ti mit használtok?

(#2655) patow válasza gutriqper (#2654) üzenetére


patow
senior tag

Szia én a WiFi File Transfer Pro-t használom ,bevált.

(#2656) maddlock válasza gutriqper (#2654) üzenetére


maddlock
csendes tag

ShareIt! Samsung saját megoldása.

[ Szerkesztve ]

(#2657) klasszsrac válasza gutriqper (#2654) üzenetére


klasszsrac
tag

Airdroid.

Oneplus 6

(#2658) sbalu1 válasza gutriqper (#2654) üzenetére


sbalu1
senior tag

WiFi File Explorer Pro.

(#2659) bupemko válasza maddlock (#2656) üzenetére


bupemko
senior tag

Én úgy tudtam Lenovo app :)

(#2660) ctibor válasza bupemko (#2659) üzenetére


ctibor
senior tag

Én is. A mostani telefonomon találkoztam először a Shareit-tel.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#2661) Silent77 válasza sbalu1 (#2658) üzenetére


Silent77
veterán

Szintén, évek óta.

Shareit lenovo app. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#2662) gutriqper


gutriqper
tag

Köszönöm a tippeket! Mindet ki fogom próbálni!

(#2663) maddlock válasza bupemko (#2659) üzenetére


maddlock
csendes tag

Ja tényleg. Majd ha az egyik megveszi a másikat, akkor úgyis mindegy lesz. :)

(#2664) gezatata válasza gutriqper (#2654) üzenetére


gezatata
aktív tag

MyPhoneExplorer is használok. ingyenes

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#2665) gutriqper


gutriqper
tag

Nem tudjátok véletlenül, hogy a T-mobilos T805 mikor kapja meg a Lollit?

(#2666) oncsi válasza gutriqper (#2665) üzenetére


oncsi
őstag

Remélem, mikor már lejárt a garancia. :)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#2667) zseko válasza gutriqper (#2665) üzenetére


zseko
veterán

Az eddig olvasott tapasztalatok és vélemények alapján úgy döntöttem, hogy nálam egy jó ideig nem fog felkerülni a tabletre.

HR24.hu

(#2668) Memmaao válasza gutriqper (#2665) üzenetére


Memmaao
addikt

Még híre sincs. De nem hiszem, hogy valaha felrakom. Nekem a note 4 is csak rosszabb lett vele, pedig volt factory reset előtte és utána.

My name is Bond, James... Dean.

(#2669) Prien válasza gutriqper (#2665) üzenetére


Prien
addikt

Szerintem se várd, jó ez a 4.4 ,amíg a garancia tart. :)

A kevés is több a semminél.

(#2670) Luser2000


Luser2000
addikt

A T-s és Vodás 8.4-re kijött a Lollipopp.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#2671) smisa válasza Luser2000 (#2670) üzenetére


smisa
őstag

Mikor? és hogy honnan frissithető? igaz nekem 10.5 van

[ Szerkesztve ]

(#2672) Luser2000 válasza smisa (#2671) üzenetére


Luser2000
addikt

Pl. innen.

TMH vagy VDH kódok.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#2673) smisa válasza Luser2000 (#2672) üzenetére


smisa
őstag

De itt 805re nincs magyar meg ha jól gondolom ez nem hivatalos szóval gari ugrik

(#2674) gutriqper válasza Prien (#2669) üzenetére


gutriqper
tag

Miért? Ha frissítem, akkor ugrik a garancia?

(#2675) Prien válasza gutriqper (#2674) üzenetére


Prien
addikt

Hivatalosnál nem. :)

A kevés is több a semminél.

(#2676) smisa válasza gutriqper (#2674) üzenetére


smisa
őstag

Hát ha LTE készüléked van szolgáltatótól akkor lehet macera, szívesen belekötnek ha proléma van ők meg frissitést nem fognak kiadni :(

(#2677) Nite


Nite
őstag

gyerekek, asszonykanak vettem egy ilyet ajandekba, de annyira csalodott vagyok...

szinte nem lehet ennel komolyabb hardware-el tabletet venni es akkor szaggat rajta a touchwiz mint az allat? :(((

egy szimpla chome-ot ha hatterbe rakok az animacio kiabrandit, az eloterbe hozasrol nem is beszelve, 3 eve a galaxy s2-m simabban futott :(((

Paid my dues!

(#2678) csalafinta65 válasza Nite (#2677) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Vidd vissza, és állj el a vásárlástól!

(#2679) #01696768 válasza Nite (#2677) üzenetére


#01696768
törölt tag

Próbáld ki, h alkalmazáskezelőben az app-re kattintva letiltod, amiket nem használsz. Picit gyorsabb lesz. Plusz, tedd fel playből apex vagy nova launchert, nekem apex-szal egész elviselhető. Sajnos a samsung szoftver ilyen, de az a baj, hogy a legtöbb androidos tabletnek (nexus9 is) megvan a maga baja.

(#2680) Nite válasza csalafinta65 (#2678) üzenetére


Nite
őstag

vicces, de legalabb epito jellegu!

(#2679) fl0werstar: na oke, de ebben az arkategoriaban ezzel kell szorakozni? :(((

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#2681) csalafinta65 válasza Nite (#2680) üzenetére


csalafinta65
senior tag

Jobban jársz, hidd el!!!!

(#2682) sbalu1 válasza Nite (#2680) üzenetére


sbalu1
senior tag

Szerintem meg igen is jó ez a tablet.A touchwiz-et én minden samus gépemen rögtön elfelejtem.Fel kell rakni egy másik UI-it helyette, nem nagy fáradság és le kell tiltani azokat a felesleges dolgokat amit nem használsz és máris jó lesz!A droidban meg az a jó, hogy lehet "szórakozni" vele, ha valami nem tetszik lehet találni számtalan más megoldást.Ha valaki nem szeret foglalkozni ezzel, az szerintem ne ezt az oprendszert válassza.

(#2683) tacsk0 válasza sbalu1 (#2682) üzenetére


tacsk0
aktív tag

bár nekem 8.4 em van, de ezt a forumot is olvasgatom es latom masnak sem tetszik a hasznalhatatlansaga....

igaza van az elottem szolonak, hogy ez nem az az arkategoria..... en rakjak fel egy masik UI-t??? 100ezerert??? igazabol akkora egy rakas .... ,hogy legszivesebben ledaralnam, de inkabb megvarom a lolit hatha... ha nem akkor jon az ipad... eletem legnagyobb csalodasa bar eletem elso tabletje is... ez mindent elarul a samsungrol... premium kategoria!!!

[ Szerkesztve ]

(#2684) csalafinta65 válasza tacsk0 (#2683) üzenetére


csalafinta65
senior tag

14 napig elállhatsz a vásárlástól. Ha ennyire használhatatlan számodra.

(#2685) sbalu1 válasza tacsk0 (#2683) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nekem változatlanul jó a véleményem róla.Egy új felhasználói felület felrakása nem jelent sokkal többet, mint egy bármilyen más alkalmazás telepítése.Ha valakinek nem jön be ez a kütyü, akkor pedig nem kell megvásárolnia, illetve ha már meg van, akkor pedig meg kell szabadulnia tőle.Valóban vannak olyanok akiknek nem tetszik ez a tablet, de sokkal többen vannak akiknek igen.

[ Szerkesztve ]

(#2686) DarkChild válasza Nite (#2680) üzenetére


DarkChild
senior tag

Én mikor megvettem rögtön kigyomláltam róla az összes bloatware appot (pl. Telekomos szirszarok) és azóta is energy saving módban használom, leszabályozott procival. Még így is teljesen flottul megy, szinte sosem döccen meg semmi rajta. Egyedül a SwiftKey billentyűzet jelenik meg az elvártnál picit lassabban a képernyőn (kb. 1-2 mp késlekedéssel), de azt már megszoktam...

(#2687) smisa válasza DarkChild (#2686) üzenetére


smisa
őstag

segíts hogy kell mert nekem minden vissza mászik rá T progiktól kezdve újságos szarokig.

Amúgy én is csak inkább olvasgatom de a Lolipop szerintem nem rosz nekem az vana telón LG Nexus és tetszik sokat dobot a sebességen és ezt a wiztouch problémát se értem mondjuk most így nem ugrik be mi is az pontosan

[ Szerkesztve ]

(#2688) DarkChild válasza smisa (#2687) üzenetére


DarkChild
senior tag

A Beállítások (Settings) » Alkalmazások (Applications) menüben az Application manager-be lépve egyenként ki kell választani a fölösleges appokat, aztán a Turn off / Uninstall opciók közül választani, amelyiket engedi. Én úgy szoktam, hogy előtte megnyomom a Force stop » Clear cache » Clear data gombokat is (ebben a sorrendben), hogy biztosan letakarítson mindent a program után. Itt egy videó a folyamatról: https://www.youtube.com/watch?v=DmqjOfk2GeM
Valaki egyszer belinkelt egy oldalt az XDA Developersről, létezik erre valami automatikusan lefutó program is, de most sajni azt nem találtam meg...

(#2689) Memmaao válasza tacsk0 (#2683) üzenetére


Memmaao
addikt

Sajnos a TouchWiz tényleg úgy sz@r, ahogy van, így igen, ebben az árkategóriában neked kell ráraknod másik UI-t. Én első perctől a Nova Prime-ot használom, úgy mint a Note 4-en. Semmi lagg, akadás, minden animáció folyékony. Lollira kár várni, szerintem nem lesz jobb tőle, note 4 sem lett, csak jobban merül. Asus Memo Pad HD7-em volt ez előtt, az az árkategória, ahol akadnak a dolgok, na az tényleg laggolt.

My name is Bond, James... Dean.

(#2690) Snowblizzard válasza Nite (#2677) üzenetére


Snowblizzard
újonc

Én már pár hónapja használom és nagyon elégedett vagyok a tabbal. Egyáltalán nem tapasztalok komolyabb akadásokat, amikről írsz.. Ez egy szuper "gép"! Egy gondolat a lollipopról: A Note4-emen kb. 2 hete frissítettem, de megbántam.. gyorsabban merül, laggol, naponta újra kell indítanom, térerő problémák is jelentkeznek amik, eddig nem voltak. Annyira belassul ha 5-6 app fut a háttérben (ezek a munkámhoz kellenek), hogy el sem hiszem a benne lévő csúcshardwert! Remélem a tabhoz jobban sikerül a frissítés!

(#2691) #78121280


#78121280
törölt tag

Sziasztok!

Szombaton vettem egy ilyen készüléket a Telekom-tól.

Hétfőn délelőtt rá raktam az 5.0.2 (Sammobile-ról) és késő este eltűnt a hálózat,IMEI száma eltűnt,alapsáv verziója ismeretlen! Mi lett vele? Frissítés szépen lement nem jelzett hibát. Knox 0X0 Nem az első Samsung kütyüm és nem először frissítek Odinal,eddig semmi ilyet nem tapasztaltam,érthetetlenül állok a dolog előtt. :(

(#2692) gutriqper


gutriqper
tag

Sziasztok!
Ti ha használtok, akkor milyen érintő ceruzát alkalmaztok a táblagéphez?Tanácstalan vagyok, hogy milyet kéne vásárolnom.

(#2693) smisa válasza #78121280 (#2691) üzenetére


smisa
őstag

Szia

mint irta a kollega fontos, hogy hálózatnak megfelelő frissitést kell felrakni (amit én nem is találtam) gondolom a hálózat most nem fogadja el szerintem keress egy TMH 4.4.2 és tedd vissza és talán még a garanciád is meglesz.

szerintem....

(#2694) pzoley válasza gutriqper (#2692) üzenetére


pzoley
őstag

Én ezt használom minden érintőképernyős cuccomhoz:
[Kapacitív tollak]

(#2695) #78121280 válasza smisa (#2693) üzenetére


#78121280
törölt tag

Szolgáltató függetlent szoktam feltenni jelen esetben ez tettem fel tegnap reggel és jó is volt működött rendesen,csak este gondolt egyet és a GSM része elszállt.... Nem ismeri fel a SIM kártyát,tettem bele másikat is azt se ismerte fel.

TMH 4.4.2 nem tudom vissza tenni,mivel sehol nincs publikálva, sammobileon sem található meg,de ha meg is lenne a downgrade miatt ugrana a knox,tehát a downgrade kizárva.

(#2696) DarkChild válasza #78121280 (#2695) üzenetére


DarkChild
senior tag

Ha IMEI szám eltűnt, akkor valószínűleg az EFS mappa rottyant meg (törlődött), az tárolja ezeket az infókat.

(#2697) #78121280 válasza DarkChild (#2696) üzenetére


#78121280
törölt tag

És az egyik pillanatról a másikra gondol egyet és törlődik? Mert ha X órán keresztül oké volt, akkor hogy tűnt el Y idő után?

(#2698) DarkChild válasza #78121280 (#2697) üzenetére


DarkChild
senior tag

Hát fogalmam sincs, de az IMEI szám eltűnése jellemzően annak a tünete - ráadásul egy rosszul sikerült factory reset is kiütheti az EFS-t :(
(Volt egyébként factory reset?)
Sajnos nem egyszerű visszaállítani, már ha egyáltalán lehetséges. Volt itt a fórumon egy arc, aki tudott segíteni a javításban, de a neve sajnos nem rémlik. A Galaxy Note 2 topicban nézz szét esetleg, ott elég sok szó esett anno az EFS mappa törléséről / helyreállításáról.

(#2699) #78121280 válasza DarkChild (#2698) üzenetére


#78121280
törölt tag

Igen volt factory reset.

Az a fura hogy semmi hiba üzenetet nem produkált. Lehet gyárilag hibás a GSM része?

Akire gondolsz annak nem egy kék béka volt az avatara? :)

(#2700) Izzé válasza #78121280 (#2695) üzenetére


Izzé
őstag

Odin downgradenél ugrik a knox? Ez tuti?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.