Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Hiánypótló készülék, nem is tudom nálunk miért nem forgalmazzák? ;] 40.000 körül saccoltam a tesztet olvasgatva, majd hirtelen megláttam az árát és röhögtem egy jót.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Az a legszebb Samsung telefon amit valaha láttam! Hihetetlen jól néz ki. Lehet hogy mások szerint hasonlít a többire, de attól még a többi nem néz ki ilyen jól. Meg is venném ha nem lenne ekkora a kijelzője :( Nem értem miért ez a trend. A specifikáció nem érdekel, de kár hogy nem lehet egy ilyen kinézetű telefont 4-4,5" között csinálni. egyből venném, ha jó áron van.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Armv8 de armv7-en működik? Ezt hogy kéne érteni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Venyera7


Venyera7
senior tag

Note 3 olcsósítva ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) szentkuti11 válasza Wesder (#3) üzenetére


szentkuti11
addikt

Jelenleg 32-bites operációs rendszer fut rajta, ez frissítéssel változhat, de sok esély nincs rá.

(#6) Csapoati válasza iNfAntRy (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Elölről nekem is tetszik, de a hátlap valami förtelem. Mifelénk persze semmi értelme úgy alapból ennek a telefonnak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Indiába jó lesz.... :)

B.Cs.

(#8) szupermacs


szupermacs
veterán

Érdekes kezdése az évnek.

(#9) gabe_


gabe_
őstag

"csupán 720 x 1280 pixelünk jut 5,5 hüvelykre, a képpontsűrűség tehát még a 300-at sem éri el"

Nem vagyunk egy kicsit 5-6"-on fullhádén elkényeztetve? ;]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#10) Yayoh válasza gabe_ (#9) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Családban van egy 4,5-ös 480x800-as TFT-s Samsung, teljesen jó képe van, az én Full HD-s telefonom mellé rakva is alig van különbség. Cserébe 2-3 napig simán elmegy egy töltéssel. Telefonokba teljesen felesleges full hd meg társai szvsz.

(#11) gabe_ válasza Yayoh (#10) üzenetére


gabe_
őstag

Egyetértek. 4,7-5,5" között bőven elég az 1280*720 szerintem. :K
(A felső kategóriában meg elég villantani a gyártóknak nagyobb DPI-ket sokszoros áron)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Csatlakozom a ketteshez, ez a telefon nagyon szép. Nekem a kijelző is megfelel, legalább ha már TN, akkor a fényereje megfelelő kültérre is. A hardver jó, ellenben a ram kevés. 75 ezerét minimum 2 giga. (Sőt, 75-ért az S410 is karcsú, bár engem simán kiszolgál.)
A fotók elég jók ebben a szar időben, de a szélein nagyon mos.

Külön tetszik az üzemidő. HD + 3000 MAh-s akksi nagyon jó párosítás. És mondom, nekem a 267ppi vagy mennyi is megfelelő.

És akkor. Remélem a Samsung és társai 2016-ban nem avval a LOLlival jönnek ki, vagy ha igen, biztosítják a 6-os droidra frissítést. Ez már 75 ezerért elvárás.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) helixP


helixP
nagyúr

Alsó jack-csati? Véééégre :)

(#14) Csapoati válasza gabe_ (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

5" HD-ről váltottam 5,5" FHD-re. A különbség azonnal látható és jelentős.

janeszgol: Ez csak a hírhedten drága GSM boltban 75, ott van az indiai ára is. Egy alsó kategóriás telefon, frissítésekről szerintem kár is álmodni.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) janeszgol válasza Csapoati (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Én a ppi különbségeket úgy szoktam észre venni, hogy behozok egy apróbetűs tartalmat (a steam a legjobb erre) és azon bizony látszik a difi. De ha csak a menüt nézegetem, akkor nem. (És a magas ppi fikázók ezt a hibát követik el.)
De nekem a HD felbontás bőven elég 5 colra is és 5.5 colra is az lenne. Inkább bírjon többet az akksi.

Ja, köszi a kiegészítést. 48 ezerért már okés az új ára. :R

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) helixP válasza gabe_ (#11) üzenetére


helixP
nagyúr

Az én szememnek is elég 5,5-ig a HD.

Azt viszont mókás olvasni, hogy: "a kijelző viszonylag kis felbontásának köszönhetően". Értem én, hogy nem 4K, de nehogy már ez kis felbontás legyen, könyörgöm :)

[ Szerkesztve ]

(#17) ben11 válasza iNfAntRy (#2) üzenetére


ben11
őstag

Nézted a J5-öt? Az kb így néz ki, csak kisebb.

(#18) Headbang


Headbang
aktív tag

Mièrt kínozzák szerencsètlen usert a clean master ès társai hulladèk appokkal...el se lehet távolítani...szètidegelne

(#19) Csapoati válasza helixP (#16) üzenetére


Csapoati
nagyúr

"a kijelző viszonylag kis felbontásának köszönhetően"

Viszonylag már kis felbontásnak számít egy ekkora kijelzőn a HD, szerintem is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) janeszgol válasza Headbang (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Ó. Én a mai napig olvasom, hogy használja az illető, utána meg jön a topicba fikázni a telefont, hogy milyen szar, lassú.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) fogtunder válasza helixP (#13) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ez most irónia volt? ami Samsung telefon járt az elmúlt évben a kezeim között (J5 és felette jó pár cucc), mindegyik alsó jack csatis volt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#22) Headbang válasza janeszgol (#20) üzenetére


Headbang
aktív tag

Jah...aztán meg adják a magas értékeléseket az appnak play áruházban hogy "ez aztán de király, igaz azt se tudom mit művel a háttérben" de attól még nagyon jó...kell mert hát kiírta hogy egy rakás RAM felszabadítva..(leállítva olyan folyamatokat amik úgyis hamarosan újraindulnak)

(#23) Wesder válasza szentkuti11 (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönöm :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) helixP válasza fogtunder (#21) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem, nem ironizáltam, csak ennyire marhára figyelmetlen vagyok, köszi a ráébresztést :DDD Most visszanézve tényleg. A3,J5,S6. Tökjó, vegye át mindenki!

(#25) ben11 válasza helixP (#24) üzenetére


ben11
őstag

+1
Én is alul tartom értelmesnek. Nem is értem, miért teszik felülre egyes modelleknél..

(#26) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Az ára sok így elsőre de a beharangozás alapján rosszabbra számítottam.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#27) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi a tesztet.

(#28) fogtunder válasza ben11 (#25) üzenetére


fogtunder
nagyúr

gondolom úgy adja ki az alaplap tervezésnél, és a lusta mérnök nem használhatóságra dolgozik, hanem featurre.

egyébként azoknak, aki a telefon tetejére terveznek jack aljzatot vagy az oldalára töltő csatlakozót, egy külön sarkot tartanék fenn a pokolban...

I hate morning people. And mornings. And People.

(#29) janeszgol válasza fogtunder (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Hozzájuk lökném azokat, akik a telefon tetejére vagy a bal oldalára (pláne bal oldalra legfelülre) teszik a power gombot. (Egy időben a kedvenc márkám, a Huawei csinálta ezt, hogy... inkább nem írok semmit.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) RegAti válasza Csapoati (#14) üzenetére


RegAti
csendes tag

+1
5,5-re sztem legyen FHD, még azon az áron is, hogy akkor 1 nagyobb akksi kellene bele.
És a Samu elfelejthetné már a másfél-giga Ram-ot...!
De nekem -kinézetre- bejövős!
:)

Száguldunk és Félünk !!!

(#31) Matada2.3 válasza szentkuti11 (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ez miért jó? :F

Finn the human

(#32) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

...hát ez inkább OFF.

(#33) menyus8705 válasza iNfAntRy (#2) üzenetére


menyus8705
csendes tag

Szerinted ez szebb, mint egy Alpha, Note 4 vagy mondjuk A5??????

(#34) iNfAntRy válasza ben11 (#17) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Igen, néztem azt is. Arany színben eléggé hasonlít ehhez. Az is tetszik egyébként. Csak még magas picit az ára. egyelőre egy Grand Prime-ban gondolkozom. Úgy tünik szép kinézetű telefont arany szinben nem kapok 5" alatt :) akkor már a prime lesz a nyerő, mert az viszonylag jó árban van.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#35) iNfAntRy válasza menyus8705 (#33) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Amiket mondtál szépek,de ebben a szinben ez a nyerő. Amúgy nekem is A3-am van, jól néz ki, de valamiért nagyon rákattantam erre az arany szinre :)

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#36) beyruth82


beyruth82
veterán

Labdába sem rúghat egy meizu m2 note mellett például és az ára is nevetséges.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.