Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Ja, a hülye firkász lehúzta a fóliát, ami egyben tartotta az egészet? " <--:DD :R

Lassan egy telefonért elkérik egy nem is túl gány laptop+fényképezőgép+alap teló kombó árát:F?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) #24536576


#24536576
törölt tag

Élőben nagyon jól néz ki. :K MM-ban is csak búra alatt van kiállítva. :D

(#3) erer1000


erer1000
őstag

annó még röhögtünk a Vertu-nak amillió körüli mobilárán
lassan meg ez lesz a konzum ár
:U

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#4) whatwhatwhat válasza t72killer (#1) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Igen, egy luxus sportautó pedig egy ház+nyaraló+normál autó árába kerül. És még fenntartani is drága. Szörnyű. :U

(#5) Armagedown


Armagedown
őstag

Úgy vagyok ezzel a mobillal, mint a zsiráffal, szép, szép, de otthonra nem kéne :D

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Címre reagálva. Ezek is...

Tesztet most olvasom, kíváncsi vagyok rá.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) afterwhite09


afterwhite09
tag

Hogy ennek mi az értelme amúgy... Szerintem összecsukva nagyon csúnya és torz... Ez a mini tablet szerű méret max azért lehet jó, hogy kényelmesebben jegyzeteljünk S-Pennel... De amúgy ezt egy értelmesebb méretű Note 10-el is meg lehet csinálni, ami fele ennyibe kerül.. :F

Amúgy... végre van drágább mobil is a pórnépnek az iPhone-nál :DDD Persze ha lenne ilyen Apple termék, akkor az valszeg másfélszer ennyibe kerülne legalább...

[ Szerkesztve ]

People had more, than they needed...

(#8) ttiimdr


ttiimdr
tag

mennyivel cukibb a moto megoldása..

(#9) Ádám16


Ádám16
addikt

Valahol el kell kezdeni.
Mondjuk a Moto Razr nálam ezt lesepri, de ez máshogy jó. :)

(#10) koshmar


koshmar
őstag

Nem baj, Instagramra "influencereknek" majd jó lesz szelfizni, mert látni kell mindenkinek, hogy nekik telik erre.
Jól írták a tesztben, státusz szimbólum.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#11) m_makai


m_makai
tag

Remek teszt és vélemény. Ez a telefon, inkább presztízs mind a gyártónak mind a vásárlónak. Az első Iphone-nál érzetem ezt. Az is a 3GS-től lett igazán használható és érte meg azokat a méret/ár/akku kompromisszumokat ami mára elfogadott lett a legtöbb okostelefonnál. 2-3 Generáció, és kiderül mit lehet kihozni a technológiából.

[ Szerkesztve ]

(#13) Graphics válasza #94051840 (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem "egyforma pofonokat" kapott minden cég.

Nem lett egyik se jobban lehúzva a másiknál.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Graphics válasza #94051840 (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem írt valótlan :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Azért azon besz.rok, hogy mennyiszer szidja a külső kijelzőt. Bazz!!!
Az csak egy úgymond értesítő felület, mi a francnak nagyobbat belőle?
Az Iphone 8-ig ekkora volt a normál kijelző, 300e Ft-ért, mégsem sírtatok!

Vegyétek, jó ez! :D

(#17) hankock


hankock
tag

Ezt a státusz szimbólumosságot sosem fogom megérteni. Mitől lesz egy telefon szimbólum?!
Illetve ezt a "telefont" sem értem, mert sem nem lett első (Royole), se nem lett "szép" (Motorola (saját vélemény)). Egy ekkora házba nem fért bele a két kártya. Ellenben a nocs is ocsmány.
Mindegy nem is írok rá többet, mert megszólnak, hogy irigy vagyok. (egyébként ha lenne ennyi pénzem vennék egy Xiaomit és elmennék a családdal egy hétre Madeirára)

(#18) jacis


jacis
nagyúr

Pár év múlva szeretnék én is egy kiforrottabb megoldást majd venni magamnak. Szerintem jó dolog egy tablet az ember zsebében.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19) moleculez


moleculez
veterán

Ha kinyitott állapotban jön egy hívás, ahhoz ugye össze kell csukni a telót. Ilyenkor nem utasítja el a hívást? (mint mikor egy flippes telót összecsukunk)

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#20) Bog válasza moleculez (#19) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem, sőt, írja is, hogy leszel szíves becsukni, ha társalogni óhajtasz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#21) Emericus Max


Emericus Max
tag

Az innováció üdvözlendő :R
Belevágtak, megcsinálták, megvan a tech demó. Mostantól lesz éles a verseny, mert mindenki aki számít rácuppan majd a témára. A Moto Razr is egy tech demó jelenleg és az is egy út.
Én itt látom a hajlítható kijelző jelentőségét, hogy minden gyártónak el kell engedni a bejáratott dolgokat és agyalni kell azon, hogy mi lenne a legjobb felhasználása ennek a technológiának és hogy lehetne ezt megcsinálni tömeg terméknek. Mert ugye egy tech demó nem más mint erődemonstráció. Szóval izgalmas lesz látni, hogy mi lesz a végső irány, vagy irányok...
Nekem jelenleg a Moto Razr irány jobban tetszik, élhetőbbnek tűnik a mindennapokban és persze ügyesen hozza a nosztalgia faktort is. De a nosztalgia is lecseng, szóval azt is tovább kell gondolni.
Ami jó nekünk, hogy a sok ugyanolyan kinézetű, egymástól csak nüanszokban különböző telefonhoz képest, most végre megnyílt az út valami más felé, amiből esetleg teljesen új termékcsaládok nőhetnek ki.
Az utóbbi évek olyanok voltak, mint a pengés borotva, hogy szebb lett, jobb lett, már 5 penge van benne, de alapvetően semmi izgalmas nem történt, csak drága lett. A mobilok is drágábbak lettek, jött 2 kamera, aztán 3-4-5... De izgalom nem sok volt benne.

(#22) Bog válasza Pro Koryak (#16) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mert elvileg az nem egy értesítési felület, hanem a komplett funkcionalitás rajta van. Pont azért, hogy ne kelljen nyitogatnod. És bizonyára elkerülte a figyelmed, de a külső kijelző konkrétan keskenyebb, mint az első iPhone kijelzője.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) Macka válasza hankock (#17) üzenetére


Macka
veterán

Attól, hogy azt mutatod vele kifelé: "megvettem ezt az értelmetlenül drága telefont, mert sok pénzem van. Mit sok? Rengeteg..."

(#24) Reggie0 válasza hankock (#17) üzenetére


Reggie0
félisten

Amitol barmi mas is az lesz: az ara miatt.

(#25) moleculez válasza Bog (#20) üzenetére


moleculez
veterán

Félig kinyitva lehet a hátlapival fotózni? Mondjuk 45-90 fokban kinyitom, portré módban lerakom, és akkor nem is kell állvány?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#26) prolad


prolad
őstag

Meggyőző továbbra is, ez még nagyon prototípus, de kezdésnek teljesen jó. Kíváncsian várom az 1000 dolláros Fold 2-t (ami persze még mindig drága, de egy lépés a jó irányba).

(#27) Silenzio


Silenzio
addikt

Szerintem ez a készülék elfogadhatatlan az óriási holttér miatt összecsukott állapotban. Ingyen kéne. Eladnám, az árából pedig vennék egy valódi okostelefont.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#28) Reggie0


Reggie0
félisten

Igazabol a Fold-bol kene Note szeriat csinalni, ennel meg jobb lenne a toll hasznalhatosaga. No meg ha irnanak vegre rendes szoftvert is.

(#29) Bog válasza moleculez (#25) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem áll meg félig kinyitva, lifeg és eldől.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#30) atike


atike
nagyúr

Nekem nem tetszik. De maga a koncepció sem. Gyártótól függetlenül... :U Talán csak a Motorola "elgondolása" ami esetleg...

Számomra maximálisan érdektelen és felesleges. Drága, összecsukva vastag, kinyitva telefonálni nem lehet, használhatatlan képarány... Értelmetlen.

(#31) moleculez válasza Reggie0 (#28) üzenetére


moleculez
veterán

Ez az "írhatnának végre rendes szoftvert", ilyen Android 2.x beidegződés?! Utóbbi 3 évben azért eléggé rendben az aktuális Samsung UI (legyen akármi neve).
(egy iPhone user)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#32) TaaT


TaaT
veterán

Gondolom sokan inkább a V2 verziót várják, az kicsit praktikusabb formájú lesz. (Meg talán olcsóbb)

Give them hell Ukraine!

(#33) moleculez válasza Bog (#29) üzenetére


moleculez
veterán

:U :U pedig szimmetrikusnak tűnik így képeken videókon. Persze nem elsődleges élethelyzet nyilván, csak így eljátszottam a gondolattal mire lehetne használni a kialakítást.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34) Pro Koryak válasza Bog (#22) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Viszont ennek a telónak pont a kinyitása a lényeg, szóval az megmarad egy értesítő felületnek + kicsit nagyobb és sokoldalúbb, mint egy értesítő led.

''de a külső kijelző konkrétan keskenyebb, mint az első iPhone kijelzője."
Csakhogy itt van még egy kijelző, Ifonnál meg szopacs vagy inkább szégyen az a kis szutyok 4,7"-os.
Persze ott, akkor mindenki elnézte, mert Apple termék és akkor csak jó lehet, a pont megfelelő méretű retinakijelző. :O :C

(#35) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Köszönjük a tesztet!

Ez tényleg státusz szimbólum. 700.000 Ft, de volt korábban 950 ezerért is.

A képeken látszik a hajlítás íve. Ott van egy egyenes vonal.

Zenehallgatás során a kinyitás-becsukás hangja belehallatszik a zenébe? Ha igen, ez mennyire zavaró?

Mivel itt két kijelző van, mennyire szokatlan a kicsiről a nagyra és fordítva áttérni pl email írása közben? Nem zavaró? Nem fura?

AOD nincs benne?

[ Szerkesztve ]

(#36) Bog válasza Pro Koryak (#34) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem fogok ezen vitatkozni, én használtam egy hétig, te nem. A franc sem akarja örökké nyitogatni, már alapból a híváshoz sem fogod, mert úgy nem is lehet vele telefonálni, mindenképpen két kéz kell hozzá kinyitva, becsukva meg lehetne írni egy üzenetet menet közben, egy kézzel, hogy "jövök, itt vagyok már a Moszkván", csak a baromi keskeny kijelző miatt nem túl komfortos. Ha csak értesítési kijelzőt akartak volna csinálni, akkor rádobnak egy 2,1 hüvelykes csíkot, de ez nem az. Ez dedikáltan azért van, hogy ne nyitogassad állandóan és igen, ez koncepció szintjén így jó is lenne, a kommunikátort sem nyitogattuk anno. De tényleg nagyon szűk, nagyon macerás, az első iPhone pedig 10 éve történt és már az is kezelhetőbb volt, mint ennek a külső kijelzője.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) Snoop-y válasza whatwhatwhat (#4) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hjam csak az egy exclusive valami ez meg egy foscsi telefon ami 3 ev mulva kuka...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#38) Reggie0 válasza moleculez (#31) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat, vagy csak nem tudod mirol beszelek. Nem az androiddal van a baj es a samsungos modolt UI-val, azt kifejezetten szeretem es a stock androidot nem. A problema a tollat kezelo szoftverekkel van, ami a Note 1 ota csak folyamatosan zullenek, es szukul be a funkcionalitasuk. Az mekkora ciki mar, hogy a Note 9-re a Note 5-on megjelent Samsung Notes-t kell telepiteni, mert az uj S Notes egy rakat fos?

(#37) Snoop-y : Pont annyira exclusive neked a sportauto(ami szinten kuka lesz, ha hasznalod), mint a gettoban elonek egy Fold.

[ Szerkesztve ]

(#39) Wallenberg válasza Bog (#36) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Igen, korábban is felmerült bennem, hogy a koncepció mennyire életszerű?

Hiszen, ha a kisebb kijelzőn is el lehet intézni mindent vagy majdnem mindent, akkor a nagyobb kijelző nem felesleges? Mennyire egészíti ki a kisebb kijelzőt?

Pl: YouTube klippeket nézni melyik kijelzőn éri meg jobban? Nem fárasztó sokáig kézben tartani a kinyitott kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

(#40) Bog válasza Wallenberg (#39) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tök jó a nagy kijelző mindenféle tartalomfogyasztásra (videó, navigáció, böngészés, képnézegetés, social feed, játék - ahol a képarány oké), arra is jó, hogy leülsz és megírsz egy emailt baromi gyorsan, ez mind tényleg szuper, egyáltalán nem fárasztó tartani. De tényleg full beleköltöztem és elsődleges telefonként használtam egy hétig és nem volt igényem arra, hogy állandóan nyitogassam. Oké, videót nyilván nem a kis kijelzőn néztem, de a messengert igen, a leveleimet igen, a bkk futárt sem hajtogattam ki a megállóban, mint ahogyan a gyalogos navigációért sem nyitogattam.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#41) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Tollat bele meg a külső kijelző legyen nagyobb és viszem is :)

(#42) Reggie0 válasza Wallenberg (#39) üzenetére


Reggie0
félisten

El lehet intezni, de kenyelmetlen. Meg a 6" kijelzon is eleg rossz ujjal tapizni, mert pontatlan, valamint eleg keves informacio jelenik meg. Arrol nem is beszelve, hogy a weboldalak mobilos nezete elegge gyenge, sokkal jobb desktop nezetben bongeszni.

[ Szerkesztve ]

(#43) aquamist válasza Bog (#36) üzenetére

Igazad van, aki ezen a kijelzőn szeretne üzenetet írni, az meg is érdemli.

[ Szerkesztve ]

Nem a repülés a veszélyes. A zuhanás. Az kellemetlen.

(#44) enginev3.0


enginev3.0
félisten

10 év múlva visszatérünk erre

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#45) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Nekem nagyon bejon. Alap dolgokat csinalnam a kis kijelzon, aztan amikor netezek (sajnos egyre tobbet telefonon), olvasok, stb, akkor irany a nagy kijelzo.
Kar hogy egy "picit" draga...

OK

(#46) Bog válasza aquamist (#43) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem lehetetlen, segít a prediktív is, de azért távol áll attól, amit egy normális méretű kijelzőn megszoktunk.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#47) Noukoum válasza Z_A_P (#45) üzenetére


Noukoum
veterán

“Picit” :D
persze itt a technológiát fizeted meg, de kell ennek néhány év mire kiforr. Nyilván, ha erre fog tovább menni az ipar. Jelenleg nagyon kompromisszumos a dolog, különösen az árhoz képest.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#48) Reggie0 válasza aquamist (#43) üzenetére


Reggie0
félisten

Mondjuk a front kijelzo ala kapott volna egy 5x3 matrix billentyuzetet, mar sokkal jobb dizajn lenne, mert igy tenyleg hasznalhatatlan. Ha lenne rajta fizikai bill, akkor viszont tarcsazni, sms-t irni sokkal jobb lenne a kis kijelzon, a bongeszes appozas stb, meg mehetne a nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#49) Zé.


Zé.
tag

Ilyen áron csak technikai érdekesség marad. Szerintem is inkább a V2-es, hosszában ketté
hajtható lesz az életképes, amit a (#32) TaaT kolléga mutatott! :F

(#50) jacis válasza Bog (#46) üzenetére


jacis
nagyúr

Meg lehet már valahol tapogatni kiállított példányokat?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.