Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) beccyboy válasza lulu930108 (#40) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Hello!

Nem vagyok szakember, csak ma volt ilyen teló a kezemben 1-2 órára. Azt azért elmondhatom róla, hogy a kijelző kicsi, a kezelés nehézkes (s5230-at már sokat nyomkodtam, az sokkal gördülékenyebb -- ebben pl nincsen kinetikus görgetés sem), wifi ugye nincsen benne.
A billentyűzet viszont szerintem nagyon jó, könnyen lehet rajta gépelni.
A homescreen és a menü is csak egy oldalas, amiből még lejön az alján egy sor az állandóan ott lévő gomboknak, így a kijelzőre max2 widget fér ki.
Nem láttam még soha élőben, de szerintem a Corby Pro a nagyobb kijelző meg a wifi miatt lehet hogy jobb választás. Itt olvashatod a tesztjét. Igaz, az a topic is elég kihalt. Bár ez már 50 körül van, inkább felette.
Amúgy ha keveset szánsz rá, akkor lehet, hogy megérné körbenézni a használt mobilok között is. Jóval kevesebbért tudsz szépeket venni. Nekem ez a módszer eddig bejött, persze lehetnek átverések, nem mondom, hogy nem. A kis karcokkal én nem foglalkoztam, mert ha nálad van egy telefon 1-2 hónapig, akkor ugyanolyan karcos lesz, még ha nagyon vigyázol rá. Más nem, akkor a tok összekarcolja, ahogy ki-be pakolod.

Remélem, hogy tudtam segíteni. Amúgy ha ez a telefon tetszik, akkor a djucie-nál most 22-ért adják. Annyiért mondjuk majdnem ajándék.

Caffeine addict.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.