Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Igen, ezt elégi TW-t már nem kellene annyi lehet mentség hogy készülék már elég régi csak most került a fel szolgáltató kínálatába.

Szerencsére az új telok már uj TW vel jönnek ami nagyon gyors lesz :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a teszt. Atlagos Samsung, nincs semmi kulonos benne...

"There is nothing permanent except change"

(#3) Bathorypeti válasza JanFe (#2) üzenetére


Bathorypeti
tag

semmi extra :(

(#4) Pocok256


Pocok256
veterán

Azért annyira nem rosszak a képek, bőven fentebb van mint a pocsék, szvsz egy ilyen telefontól ezek szép képek :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Arra tökéletes, hogy ideget vegyél pénzért. :D

(#6) atis123


atis123
tag

Nyilván olyan plecsnit nem lehet készíteni, hogy MEG NE VEDD!, de egy olyat lehetne csinálni, hogy: "Mégis mit képzelnek ezek?"

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#7) szentkuti11


szentkuti11
addikt

A telefonról,Hát uff :(

Vettél a kedvesednek egy Wavet,Don Juan? :DD

[ Szerkesztve ]

(#8) Bling95


Bling95
őstag

ez elég gyengére sikerült, ezt a régi TW-t már rég kukázni kellett volna, mert iszonyatosan idegesítő. hugom corby-jához is félek hozzányulni mert csak felhúzom magam :W

(#9) plus44


plus44
veterán

Én ezt a TouchWiz-et egy helyen tudtam érdembem használni: a Corby, kapacitív kijelzőjével. Ennyi. Máshol meghaltam, mire beléptem a menübe (addig kiraktam az órát, zenelejátszót, ezt el is indítottam, sőt számot is váltottam, majd fél perc gondolkodás után bedobott a kívánt helyre). No comment.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) amanoba


amanoba
őstag

pocsék, tácsviz, pocsék telefon...
az adatkábel miért nem alakították ki a töltőből? :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#11) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Átlagos Samsung. Szerintem nem lett valami jó. :N

(#12) Lall


Lall
veterán

"A névjegyzék – hogy fogalmazzak kellően finoman? – olyan, mint egy üveg csemege uborka."

Ezt megmosolyogtam. Találó. Nem úgy mint a telefon. Elég mazohistának - ha a csajodnak veszed szadistának - kell lenni ahhoz, hogy valaki ilyet vegyen vagy vágjon a másikhoz. Csoda, hogy még együtt vagytok! :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13) BloodRay


BloodRay
veterán

A szívből utált TW visszatért még egyszer. :P
Szegény telefont inkább gyorsan el is felejtem mint hogy szapuljam. :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14) malwy


malwy
senior tag

[link]
Ezért a képért érdemes volt végigolvasni a cikket:D
Amúgy jól láttam, hogy hőmérőt tettetek a cipőbe?:D

[ Szerkesztve ]

(#15) kaller1 válasza Pocok256 (#4) üzenetére


kaller1
veterán

ilyen telefontól ezek szép képek

Milyen telefontól? :D
Valami vagy jó, vagy nem jó és kész. Ezek a képek, és maga a telefon is az utóbbi kategóriába esik.

.::> <::.

(#16) Matthu


Matthu
aktív tag

Hihetetlen, hogy 2-3 éves tudást adnak el folyamatosan újra csomagolva. Reménytelen ez a mobil piac. Hömpölyög a sok gagyi telefon.... Broááf.

(#17) Bog válasza malwy (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

...és milyen finom volt! Igen, hőmérő van a cipőben, nem találtam neki jobb helyet :D

szentukuti11: nem, nálam van egy fixen a bada alkalmazások blog miatt és néha elviszi magával a kedves.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) EczkE


EczkE
addikt

Annyira azért nem rossz. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#19) Bergkamp


Bergkamp
csendes tag

"QWERTY gombsoros, érintős, olcsó telefon viszont van még a piacon, még házon belül is találunk ellenfelet"

Itt melyik telefonokra gondolt a tesztelő?

(#20) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Számomra az egyetlen samsung ami tetszik és amiért pénzt adnék az a Wave, tudása számomra tökéletes, és nem ez az idióta szappan-formája van.....gyűlölöm a szappantelefonokat.....unalmasak.... :O

[ Szerkesztve ]

(#21) Bog válasza Bergkamp (#19) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ha a djuice kínálatából vesszük a házon belült (amúgy erre gondoltam), akkor Alcatel OT-880, ha pedig a Samsung háza tájáról, akkor B5310.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) sec094


sec094
tag

TuouchWiz? :D A harmadik oldalon.
A szoftverben vannak előrea tárolt hagnzásképek. A 4. oldalon. :) Nem szopatásként.

Egyébként én S5230 tulaj vagyok, tudom, nem egy nagy eresztés, de a Corbytól milliószor jobb. Talán gyorsabb is, és a nagyobb képernyő miatt jobban is kezelhető szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#23) Norbi21


Norbi21
senior tag

Szerintem mindenki meglett volna enélkül a készülék nélkül, főleg ilyen rendszerrel, ennyiért. Kíváncsi vagyok sikeres lesz-e. Mert ha lesz mögötte marketing, tuti vinni fogják. Az meg vicces, hogy a djuice minden telefonját csúcsmodellként reklámozza :D

(#24) szabi113


szabi113
tag

Vicces a második téma:

Olyan mint a hivatalos Symbian dizájn. Lessétek csak meg:
http://www.symbian.org/
:))

[ Szerkesztve ]

(#25) Bergkamp válasza Bog (#21) üzenetére


Bergkamp
csendes tag

Az alcatelt sejtettem, sajnos az nálam bukós, ilyen gusztustalan kinézettel.
A Corby Pro-t meg nem találtam meg semelyik szolgáltató kínálatában, függetlenül pedig sajnos duplája árban ennek.

Én már lassan féléve várok egy qwerty billentyűzetes készülékre, ami hasonló árkategóriába mozog. a 3G nem szükséges, elég a 3.5 milliméteres jack csatlakozó és egy normális szoftver. Na meg ne nézzen ki úgy mint pl az alcatel. LG is kidobhatna valami ilyesmit már. (KS360 valami förtelem volt azzal a space gombal a V és a B betű között.)

(#26) wody21


wody21
tag

Nekem csak egy dolog jutott eszembe, ez:
"Úgyhogy maradt a szolgáltatói út, ami meglepően könnyen működött."
és a teszt összegézese/konklúzió után:
-Nah, többet se fogtok (ilyen könnyen) telefont kapni a dijuce/telenortól tesztelésre...
: )
Azért nekem tetszett, egyet értek a leírtakkal, az én Qtek 9100/htc wizard-om hiába vénebb nála, nem cserélném el (erre)!

(#27) Samus


Samus
addikt

Ennyiért kellene dobni a CorbyPRO-t, vinnék, mint a cukrot.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#28) Bog válasza wody21 (#26) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Évek óta így csináljuk, ismernek minket a gyártók / forgalmazók. Voltak próbálkozások, hogy nem kapunk telefont, mert csúnyát írtunk, de elhoztuk máshonnan. Most már nincsenek ilyen problémáink... elég ha megírjuk a szerkesztőségi blogba, hogy X cég nem ad telefont tesztelésre csak nekünk és kitör a népharag :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#29) sagesz93 válasza Bergkamp (#25) üzenetére


sagesz93
addikt

Ott a nokia c3...
30k körül mozog.

(#30) Bog válasza sagesz93 (#29) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hátööö... nem véletlenül nem ajánlgattam... Rusi nagyon el van kenődve tőle.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#31) sagesz93 válasza Bog (#30) üzenetére


sagesz93
addikt

:DD
A családba jutott egy darab, "átlagusernek" megfelel :D
Mi nem tetszik Rusinak?

[ Szerkesztve ]

(#32) sp33dypr0


sp33dypr0
tag

Sziasztok!

Szerintem biztosan lesznek majd olyanok, akiknek bejön ez a készülék, gondolok itt azokra, akik nem jártasak a témában, a QWERTY és érintőkijelző úgyis elcsábítja őket. Személy szerint én biztosan nem választanám ezt a telefont, bár őszintén szólva a QWERTY tényleg jó ötletnek tűnhet ebben az árkategóriában.

(#33) CarKiller47


CarKiller47
tag

"A hátlap szolid mintázatú, némi kamera és hangszóró oldja fel a plasztik egyhangúságát."

Ez tetszett! :D

(#34) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A teszt alapján nem csoda, hogy eladhatatlan...

(#35) HaZsolt


HaZsolt
őstag

QWERTY: yes
Wifi: no

gyenge

(#36) bolvar


bolvar
senior tag

ejj a corpy pro-t meg semelyik szolgáltatónál nem lehet kapni...vicc

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#37) Bog válasza bolvar (#36) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egyetértek. Az slágergyanús lehetne valami normális csomaggal (inc. net), ahhozképest, hogy TouchWiz, egész jó. Btw, a Corby 3G (alias S3370) megint megdöbbentett, badásított TouchWiz van benne, beszarás.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#38) AS válasza Bog (#37) üzenetére


AS
félisten

Azt láttam videókon sajnos az is lassú...
Viszont a 2.4 es Champ már gyors :) Hol itt logika... Igaz nincs animáció :) TW lite itt debütál először.
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#39) darthsith


darthsith
tag

Barátnom ilyet nyúz tavaly december óta...azthiszem október, november magasságában jelent meg itt a UK-ban, és akkor nem volt más hasonló telefon ebben az árkategóriában. Az alcatel-nek volt talán 1 qwerty bill-es telefonja ekkoriban, de az nem volt érintoképernyos.

Egynek megfelel. Karácsonyi ajándék volt (tudom, tudom valakiírta, hogy szadizmus ilyet adni :DDD ), és kedvesem azóta is megelégedéssel használja...nem futtat rajta sebességteszteket, meg nem nyomja a MW2-ot a telefonról.

Bár a kamera tényleg "nem a legjobb", de kocafotósoknak megteszi...ha olyan helyre megy meg úgyis a digitális kamerával fotózgat....

En egy SkypePhone S2-ot nyúzok, ha kell 1 teszt rólla megbeszélhetjuk...meg megyek haza augusztusban, és akkor lepasszolhatom nektek tesztelni...Jó teló, és nagyon szép kepeket lehet készíteni vele....és kb 16-17.000Ft volt átszámolva. Most az S2x verziót árulják helyette, ami nem tud ennyit, és drágább. Mert túl sokan vették ezt a telót és a "jobb" telefonok nem mentek :C

http://sandinaploja.blogspot.com/

(#40) lulu930108 válasza AS (#1) üzenetére


lulu930108
csendes tag

tudna valaki segíteni?úgy látom itt szakemberek vannak.ilyen telefont szeretnék karácsonyra, de egy ismerősömtől kaptam ezt a linket, és itt eléggé szólva lehordják a telefont...igazából a nokia n97 minit néztem ki,de nincs 100 000 ftom...tetszik a formája,mindenképpen qwerty billentyűzeteset és érintőképernyőset szeretnék...jövőre egyetemre megyek és a régi telefonom már 5 éves...az is samsung és nagyon szeretem...szóval nekem csak telefonálásra és facebookra kéne...milyen telefon jöhetne még szóba vagy azért ez is megteszi?valaki segítsen...

(#41) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Hello!

Valaki tudna esetleg segíteni, hogy a túl nagy programok elindításánál felbukkanó nincs elég memória problémát hogy lehetne orvosolni?
Próbáltam belépni a szervíz menübe, de a *#6984125*# kódra nem reagál. Ha megnyitom a hívásindítás gombot, akkor meg kiírja, hogy a kérés elindítva, aztán meg hogy hálózati hiba.
A *#5239870*# kóddal nincsen gond, ott próbáltam az internals menüpontban a *#9072641*# kódot beírni, de arra azt írja ki, hogy incorrect.
Előre is köszi

Caffeine addict.

(#42) beccyboy válasza lulu930108 (#40) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Hello!

Nem vagyok szakember, csak ma volt ilyen teló a kezemben 1-2 órára. Azt azért elmondhatom róla, hogy a kijelző kicsi, a kezelés nehézkes (s5230-at már sokat nyomkodtam, az sokkal gördülékenyebb -- ebben pl nincsen kinetikus görgetés sem), wifi ugye nincsen benne.
A billentyűzet viszont szerintem nagyon jó, könnyen lehet rajta gépelni.
A homescreen és a menü is csak egy oldalas, amiből még lejön az alján egy sor az állandóan ott lévő gomboknak, így a kijelzőre max2 widget fér ki.
Nem láttam még soha élőben, de szerintem a Corby Pro a nagyobb kijelző meg a wifi miatt lehet hogy jobb választás. Itt olvashatod a tesztjét. Igaz, az a topic is elég kihalt. Bár ez már 50 körül van, inkább felette.
Amúgy ha keveset szánsz rá, akkor lehet, hogy megérné körbenézni a használt mobilok között is. Jóval kevesebbért tudsz szépeket venni. Nekem ez a módszer eddig bejött, persze lehetnek átverések, nem mondom, hogy nem. A kis karcokkal én nem foglalkoztam, mert ha nálad van egy telefon 1-2 hónapig, akkor ugyanolyan karcos lesz, még ha nagyon vigyázol rá. Más nem, akkor a tok összekarcolja, ahogy ki-be pakolod.

Remélem, hogy tudtam segíteni. Amúgy ha ez a telefon tetszik, akkor a djucie-nál most 22-ért adják. Annyiért mondjuk majdnem ajándék.

Caffeine addict.

(#43) lulu930108 válasza beccyboy (#42) üzenetére


lulu930108
csendes tag

Nagyon szépen köszi!
Egyébként djuiceba néztem én is de nekem a percdíjaival vannak a gondjaim...és a t mobilehoz akarok átmenni de ott meg nincs ilyen készülék!De azért köszi...

(#44) beccyboy válasza lulu930108 (#43) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Nincs mit!
De gondold át a qwertz billentyűt szerintem, mert ilyen árban nem nagyon fogsz találni, meg a virtuális is jobban használható szerintem, mint a normál telefonos gombsor.
Amúgy én most az olcsóbb LG-ket nézegetem, mert a videók alapján jóval kezelhetőbbnek tűnnek, mint a tw-s samsungok

Caffeine addict.

(#45) Wilika


Wilika
aktív tag

Nnah, tegnap barátnőmhöz hozzávágtak egy ilyet a djuice-ban ingyen (a régi kopott telefonja helyett).
Első dolgom volt, hogy letöltsük rá az OperaMini-t. feltelepül, elindul, de használhatatlan, mert valahányszor megnyomunk egy gombot úgy veszi, mintha beragadna. (pl elkezdtem beírni, hogy m.facebook.com mire az első gombnyomás után lőtt vagy 8-10 "m"-betűt...

Djuice-os srác mondta, hogy a westendben van egy samsung szerviz, ott próbáljuk meg, hátha mondanak valami okosat.
Bementünk, elmondtuk, hogy mi a baj, srác meg kioktatott, hogy minek nekünk másik brózer, használjuk a beépítettet. Mondom a számat húzva; Na jó, de az többlapos? Tömörít? Peeeersze-peeersze! mondja a srác. Aha...
Csigalassú, ha nyomsz egy visszát, akkor azt is újratölti, és persze csak egylapos. (Nem az EDGE hálóval van a baj, mert az N78-on is azt használok ha böngészek, de még skype-hoz is, és teljesen kényelmes)

Az e-mailkliens egy picikét butácska benne, vagy mi vagyunk hozzá azok, mert egyrészt rajtból lehúzta az össze üzenet fejlécét (mázli, hogy barátnőm velem ellentétben törölgeti a leveleit, így neki csak 400 mail-je volt gmailen), másrészt nem tudjuk olvasottnak megjelölni a letöltötteket, ezért azóta is ott figyel egy kis ikon felül.

Ha okosabb lenne a teló, az alakja alapján eskü kéne egy ilyen (kicsit a qwerty-n a gombok kidudorodhatnának, de amúgy jók). De a rendszer tényleg fárasztó picit.

mitcsinalanyul.com - Tényleg, mit csinál?

(#46) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Ugyanaz mint a Corby csak billentyűzet van rajta.....

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.