Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah..nagyon helyes :))
már rakom is el az erre szükséges zsezsgerát :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) Mans20


Mans20
addikt

Jó lenne ha magyar felirattal jönne ki,de most szerintem nem úgy fog :(((

(#3) HS 2142 válasza Mans20 (#2) üzenetére


HS 2142
őstag

Én úgytudom már kész is van a magyarosítás.

[link]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4) pr0bi válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


pr0bi
senior tag

szintúgy :DDD
remélem itthon is lesz az előzőekhez hasonlóan collectors változat

(#5) b3er


b3er
aktív tag

Pont a születésnapom! Megvan az ajándék :D mondom asszonynak :C

[ Szerkesztve ]

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#6) CptMisi


CptMisi
őstag

Na király, magyarítás már van, DX11ben élvezhetem majd a cuccot, ha addig sikerül beszereznem az 5850et,
- = Zk = -: látod, én kivártam a magyarítást :DDD

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#7) sz.mich


sz.mich
tag

Nagyon várós már. Ez a hangulat meg... hajaj. :R

Csak kp., az ár fix.

(#8) westcoastog válasza b3er (#5) üzenetére


westcoastog
veterán

Nekem is pont születésnap lesz :DD várom, igaz az oroszhoz már volt szerencsém, de ezt már tűkön ülve várom :C

(#9) sz.mich


sz.mich
tag

Lesz kiadása néhány barátnőnek akkor rendesen februárban. :D

Csak kp., az ár fix.

(#10) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Valami hírt tudtok róla, hogy mennyire bugos a játék? Érdekes, hogy annyira nem öntötték el a youtube-ot a gameplay videók. Bár lehet nem ott kéne keresgélnem. Ah de Hihetetlenül várom már :)

Na megyek vissza tanúni', hogy jöjjön az ÖsztönDIY az 5850-re :D

(#11) zed1983


zed1983
őstag

Legalább egy picit kevesebb villám és egy picivel több akció lehetett volna ebben a videóban

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#12) boeing


boeing
senior tag

Hát igen,itt is a látványra mentek. :((

(#13) zuchy válasza boeing (#12) üzenetére


zuchy
őstag

Amíg nem próbálod ki, addig ne ítélj. Főleg egy agyontömörített videóból. ;)

PC-STYLE.hu

(#14) StaChys


StaChys
tag

Egész biztos a magyar felirat, kérdés csak a magyar szinkron... aki figyelmes már kipróbálhatja, ukrán-orosz piacra kiadott "teszt" verziót - természetesen magyar felirattal.

Kíváncsian várjuk a véglegest!

(#15) yakuza.tora válasza sz.mich (#9) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Hogyne! A farsangi időszakra ész nélkül veszik majd a báli ruhákat... :D ;)

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#16) Fortissimus


Fortissimus
őstag

johet :D

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#17) Sanyix


Sanyix
őstag

teljes képernyőre raktam. A végén mikor lelövi a törpét, majd megfordul és a kamerába ugrik egy snork azon ugrottam egy picit :D

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#18) gliskard


gliskard
senior tag

remélem nem próbálkoznak a szinkronizálással, mivel a Clear Sky esetében szánalmas volt.
Az orosz verziót végig toltam angol felirattal és szerintem érdemes lenne az orosz szinkron hangokat meghagyni vagy az sem lenne rossz ha lehetne választani... SZVSZ hangulatosabb mint az angol orosz akcentussal és fényévekkel jobb mint a CS magyar szinkronja.

A game nekem azt a hangulatot hozza ami a SOC+Oblivion Lost adott, bejött a játék és kicsit feledteti a CS bakizást. Az első két pálya és a küldetések elég jóra sikerültek, sajnos a harmadik már kicsit összecsapottnak látszik. Amit sajnálok, hogy valószínűleg ezzel vége a stalker világnak, mivel az FPS-ek között ez volt ami tényleg bejött...

(#19) Vladi


Vladi
nagyúr

Óóóóhh jeee! :DD :C Végre, végre... kiveszek pár nap szabit. :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#20) - = Zk = - válasza pr0bi (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tök mind1, csak lehessen már kapni :))

#6: az lesz a poén, ha alapból magyarul érkezik ;) mint a CS :C
bírná a bélésem....

#17:mikor előszőr láttuk, mi is bekaksiztunk:C

#19. vladi: pár napot?...gyorsan végigrohansz Pripyatban és kész?..ej ej :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.