Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97) Chaser válasza gbors (#96) üzenetére


Chaser
titán

csinálsz egy tesztet, hány játékkkal is? - nyilván abból főzünk ami van, az a része nem gond -
aztán nyomsz egy konklúziót, ami enyhén szólva is megkérdőjelezhető már csak a kevés tesztalany miatt is
mivel páran nehezteljük, korrigálod
nehogy én érezzem már magam kellemetlenül, ha valaki ír válaszolok neki
páran itt rajtad kívül is tesztelgettünk játékot, a konklúzió az, hogy ez erősen adott játék függő, 20-30-as listából talán már lehetne látni pontosabbat régi-új-legújabb címekkel, vegyes motorokkal
lehet szó szerint előbb se mondtad, hogy a mag volt kevés, csak diszkréten sugalltad ((( :
"1060ti-vel aligha"
ez nem vga függvénye, ha a vga tudja a 60fps-t stabilan, de mégis beesik a játék 60 alá, megzizzen' bedöcög', ki hogy hívja, akkor annak a játéknak kell az adott beállításokhoz egy cpu szint amit az adott cpu nem ér el, nem tud biztosítani folyamatosan
ha visszaemlékszel még az első zenekre, mikor bejöttek az 1800-ak rengeteg yt teszt volt, akkori intelek 4c/8t felállásúak voltak, elég jó ipc-vel és órajellel, mégis rengetegen beszámoltak arról, hogy kevesebb ugyan a min fps mint egy jól meghajtott intellel, de nem zizeg' be a játék
valamikor onnantól kezdett tesztekben megjelenni a 0,1% low érték is, előtte azt kb senki nem is mérte
ha nem vagy kíváncsi rá amit mondok, akkor átugrod, majd ha rajtad kívül jeleznek még 2-3-an legalább h unják, akkor majd nem válaszolok a továbbiakban, attól hogy királyi többest használsz még e/1 vagy egyelőre
de nyugodtan fordulhatsz moderátorhoz is, mert a te topikodban a te mondandóddal nem értek egyet
egyébként egyszer sem írtam hogy nincs "6 mag alatt élet", de amíg lehet kapni 1600af-et újan 31-2e ft-ért, semmi értelme nincs pár ezer ft-tal olcsóbban szimpla 4 magost venni, illetve azt is mondtam, nem rx570 vagy bármi egyéb függvénye egy játék cpu igénye, és ezt továbbra is tartom, és úgy néz ki nem egyedül én gondolom így

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.