Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NoMagix


NoMagix
addikt

Nem rossz szerintem, bár kisebb kijelzővel is jöhetett volna!

(#2) draco31


draco31
veterán

Sony nem tervez ilyen masinát? Nem mint ha lenne rá pénzem, csak Ők is otthon vannak a fényképezők világában. Vagy megelégszenek a külön "felcsatolós" megoldásaikkal?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#3) peestee83


peestee83
aktív tag

Ha Németországban 160.000 Ft, akkor itt mennyire lehet számolni? 180-200.000?
Ennyiből már veszek egy valódi fényképezőgépet, meg egy telefont. És nem fog 50 kép után lemerülni az akksi sem. Mert nem hiszem, hogy túl sokat lehetne vele fotózni, ha előtte még kicsit telefonáltam is...

Cor ne edito

(#4) #68372224 válasza peestee83 (#3) üzenetére


#68372224
törölt tag

Ennyièrt màr profi tükrös gèp van,ez azokhoz kèpest lócitrom. ;)

(#5) AS válasza #68372224 (#4) üzenetére


AS
félisten

Már megint ez a hülyeség? Azt zsebre tudtod rakni?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) Danny750


Danny750
őstag

Akinek profi tükrös gép kell, úgysem mobillal fog fotózni....

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#7) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Lumia 1020 is 200k-ról indult, most 100k körül van... ha így nézzük nem lesz drága a Samsung és gyorsan fog az esni.

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#8) Kasya válasza MuzikJunkie (#7) üzenetére


Kasya
nagyúr

9 honap utan?

Kivancsian varom a keszuleket.

(#9) #80439296


#80439296
törölt tag

Olyan jó trollkodni; igaz, kicsinységeim?

(#10) MuzikJunkie válasza Kasya (#8) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Ja. Telekomos 86k és független 115k között van a 100k. :K

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#11) big-J válasza NoMagix (#1) üzenetére


big-J
őstag

Inkább nagyobbal... elegem van hogy be kellene érni hanghívás nélküli(galaxy camera), vagy apró kijelzős(galaxy zoom) kütyükkel ha egy normális kamerájú telót szeretnék.

(#12) Kasya válasza MuzikJunkie (#10) üzenetére


Kasya
nagyúr

T-com 180k (kezdoar 189k volt), fuggetlenul pedig 114k-128k "sufni gsm" altal - XXL es PartNero. "Hivatalos" boltban 170k-180k - Nokia.hu es Speedshop.

De akkor is. Ha valakinek kell egy uj keszulek, nem fog szvsz 9 honapot varni ra, hogy lemenjen az ara. A nyitoarat pedig minden esetben erdemes kivarni, ha csak nem viszket az ember tenyere :)

(#13) halkow


halkow
őstag

annyi szent szebb lett :) de ,nem kéne

Alcatel onetouch idol2s the king

(#14) Luck Dragon

Sokkal jobban néz ki az elődjénél, de itt sem erőltették meg magukat " szerintem"

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) kisgergely80


kisgergely80
tag

Várós a teszt. Kíváncsi leszek a képekre. :)

(#16) NoMagix válasza big-J (#11) üzenetére


NoMagix
addikt

kKnek ez kinek az.... az átlag a kamerákon 3" kijelző és nagyritkán érintős, szerintem egy 3,5" - 4" is elég jó lenne egy ilyen kütyübe, bár a nagyobb készülékházba elvileg nagyobb akku is kerülhetne!

(#17) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is várom a tesztet, de nem hiszem, hogy a Galaxy Camerát lecserélném erre. Annyival nem tud többet, mint amennyivel drágább.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#18) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

#3) peestee83 & #4) No!Artist
Miért kell minden fotómobilos topiban újból leírni ezt ?

valami

(#19) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ha választanom kéne ez, vagy Lumia 1020 nem lenne kérdéses, hogy a Lumia lenne azt jobbnak gondolom, minden szempontból. Hiába a 10x optikai zoom, ha vélhetően rosszabb lesz még mindig. És ugye a Nokia szépen megoldota a problémát a PV-vel.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Sokat javult az elődhöz képest, de szerintem még mindig nem az igazi. Mondjuk a jelentős vékonyítás dicséretre méltó. :)

(#21) #06658560 válasza Cyberpunk (#19) üzenetére


#06658560
törölt tag

10x optikai zoomot hogy tud pótolni egy maximum 3x digitális?

(#22) Cyberpunk válasza #06658560 (#21) üzenetére


Cyberpunk
félisten

PureView. amúgy nem a optikai vs digitális zoom-ra gondoltam, ha nem hogy így is elverik majd, optikai ide vagy oda.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#23) fairi


fairi
addikt

Nem értem miért kellett erőltetni a 20 MP a 10-szeres zoomot. lencse elég fényerőtlen lett,vagyis magas ISO-ra lehet számítani ha nem verőfényes napsütés van.
Bőven, de bőven elég lett volna 12 MP, úgyse ezzel akar senki posztert készíteni!
6-szoros zoom, 12 MP ezzel az isocell-el sokkal ütősebb lett volna,de marketing az marketing, az emberek többségét csak a nagy számok érdeklik.

(#24) daniel909


daniel909
addikt

agyatlannak tartom ilyen mobilt kiadni. az 1020 a szint, nem ez. ez nevettséges.
illetve nem az, csak iszonyat réteg termék.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#25) nozs23


nozs23
addikt

Azta. Ti aztán tudtok. Legalább egy mérvadó tesztet várjatok már meg mielőtt megmondjatok milyen szar és hogy hogyan viszonyul más keszulekekhez.

(#26) fairi válasza nozs23 (#25) üzenetére


fairi
addikt

Simán fizika,nincsenek csodák. lehet tudni hogy kb milyen lesz.

(#27) #06658560 válasza Cyberpunk (#22) üzenetére


#06658560
törölt tag

Melyik a jobb eredmény? Zajmentes, kontrasztos, de a téma csak mikroszkóp alatt látszik, vagy a kissé zajos, kissé mosott, de rendes méretű?

(#28) Cyberpunk válasza #06658560 (#27) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az első. :) A mikroszkóp meg erős túlzás a technológia miatt szépen rá lehet nagyítani a témára.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#29) joey04 válasza AS (#5) üzenetére


joey04
titán

Aki ennyi pénzt kiad egy fotós cuccért, annak a minőség a fontos (elvileg). A samu marketing persze megeteti veled, hogy jó és kell. Pedig nem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) icemad válasza daniel909 (#24) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mert a 1020 nem az? Nem bántásból, de én pl. majdnem agyvérzést kaptam, amikor vettem egy lumia520-at. Kíváncsi voltam, hogy milyen a wp. Kb. 1 hétig bírtam, adtam is el a telefont. Szóval aki szeretne optikai zoomos androidos telefont, annak nem nagyon van más alternatíva, és ezt nagyon jól belőtte a samsung.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#31) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Anno volt hasonlo tipusu telefonjuk, meg az iPhone elotti idokbol. Ha jol emlekszem B600 neven futott...

(#32) falijja válasza Cyberpunk (#22) üzenetére


falijja
őstag

Be is szarnék ha 10 x optikai zoomot elverné a PureView féle zoom....És ne csak mobilarenás tesztképeket nézd felhasználók kihoztak az előző s4 zoomból is 1020 szintű képeket ....ezt meg csak tovább fejlesztették....

(#33) daniel909 válasza icemad (#30) üzenetére


daniel909
addikt

Nekem kéne jó kamerás androidos telo de ilyet sose vennék a külseje miatt. Nem feltétel az optikai zoom. Csináljon jó képeket. 1020 ott van példának. Egy olyan kéne csak androiddal.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#34) icemad válasza daniel909 (#33) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

1020 ott van példának. Egy olyan kéne csak androiddal.

Nekem is! :DD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#35) #80439296


#80439296
törölt tag

No offense, de ha megvenné a sok nagyokosból az egyik a Samsungot, mint céget, olyan kulcstartó karikát csinálhatna, amilyent csak akar.
És akkor b@föghetne össze-vissza, milyen jó az övé, és milyen sz@r a másiké.

(#36) Cyberpunk válasza falijja (#32) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mobilnál amit állíttatni kell az régen rossz. :) Ha meg tudom, hogy fotózni kell, pl aktuális ballagás, akkor viszi az ember a rendes gépet. Tehát a Nokia megoldása jobb még mindig. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) Májkülnájt válasza icemad (#30) üzenetére


Májkülnájt
tag

Azért a 1020 és az 520 nem ugyanaz, nem említhető egy mondatban érdemileg, olyan mintha azt mondanád, h nem kell egy Xperia z2 mert volt egy E-d és nem tetszett a rendszer....

(#38) Quasi_modo válasza #06658560 (#21) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

0x optikai zoomot hogy tud pótolni egy maximum 3x digitálisideónál pl több. És nem digitális zoom.(valami más)

valami

(#39) icemad válasza Májkülnájt (#37) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A wp az wp, tök mindegy milyen vas van alatta... Maga a rendszer borította el az agyamat. Sms-nél nincs karakterszámláló, menüben semmi sorbarendezhetőség nincs, a csempék használhatatlanok, névjegyzék botrányos, a zunetól a hajamat téptem... De ezzel csak én vagyok így, másoknak biztos tetszik, elvégre nem vagyunk egyformák és ez így van jól. :R

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40) Kasya válasza icemad (#39) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az Android meg Android, az iOS meg iOS, tok mindegy milyen vas van alatta :P

(#41) Májkülnájt válasza icemad (#39) üzenetére


Májkülnájt
tag

Te írsz sms-t?
Jó gazdag vagyXD
Nem tetszik a wp de a 1020 az tízhúsz falun is a kamera miatt leszarnám a wp-t...

(#42) #80439296 válasza Májkülnájt (#41) üzenetére


#80439296
törölt tag

Vagy havi 200 ingyen SMS.
Erről hallottál már?

(#43) daniel909 válasza icemad (#39) üzenetére


daniel909
addikt

wp 8 alatt már nem kell zune :F
karakterszámláló tényleg nincs de ha a 160 közelében jársz kiírja hány karakter van hátra... stb. tuti nem valami wp7 telót használtál?

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#44) Kasya válasza daniel909 (#43) üzenetére


Kasya
nagyúr

130-tol kiírja. Az alatt nem, de kb. Felesleges is.

(#45) #06658560 válasza Cyberpunk (#36) üzenetére


#06658560
törölt tag

Holott pont ez a nokiák erőssége is, a normális szoftver, amit állítgatni kell.

Mutass már egy Nokia PW képet, amiből normálisan látni azt, ami egy 10x zoom esetén adódik!

(#46) Cyberpunk válasza #06658560 (#45) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Közelebb kell menni a témához. Auton meg lazán lenyomja a Nokia. :)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#47) nozs23 válasza Cyberpunk (#46) üzenetére


nozs23
addikt

Legközelebb akkor begyalogolok a tigris mellé az állatkertben. :D Szerintem lenne létjogosultsága ennek az elképzelésnek. Engem az sem zavarna ha minden flagship telefon kapna digitális zoomot. -Persze igényesebb kivitelezésben- Egy HTC One szerű házban szerintem egyáltalán nem lenne csúnya.

(#48) Cyberpunk válasza nozs23 (#47) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Állatkertbe viszem a DSLR-t. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#49) daniel909 válasza nozs23 (#47) üzenetére


daniel909
addikt

Vastag lenne ami elfogadhatatlan

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#50) silmatauki válasza draco31 (#2) üzenetére


silmatauki
őstag

Nem lenne rossz egy prime (nem zoom) Sony, 1"-os, legalább 30 Mpixeles szenzorral, OIS-szel, Xenonnal, 4K-val, RAW-val, szóval egy olyan cucc, amire tényle érdemes lenne lecserélni a 808-at...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.