Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gyula84


Gyula84
veterán

Az igen! Az én példányom meg még nem ért ide :O :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#2) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Összehasonlításként itt vannak a Battlefield 4 statisztikái:

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#3) Gyula84 válasza $p@rr0w (#2) üzenetére


Gyula84
veterán

2éves játék ez meg most jelent meg

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#4) csabsz13


csabsz13
aktív tag

azért az sem rossz, hogy a Civ5 milyen szépen tartja magát, pedig már nem mai az alapjáték és talán az utolsó kiegészítő is 2 éve jelent meg talán...

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#5) Raysen623


Raysen623
addikt

Tegnap este rálestem erre a gammára és nagyon pöpec :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Ez az ARK ilyen jó? :F

(#7) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ma már 471 713 volt a rekord. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) Honzi válasza D1Rect (#6) üzenetére


Honzi
senior tag

Ha nem kéne hozzá egy atomerőmű lehet még jó is lenne.
Free hétvégén próbáltam AMD 270-el kép némi finomhangolás után egész játszható lett. ;]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#9) janos1988


janos1988
addikt

De csak egy időre. Aztán beáll ennek a 1/10-re.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#10) Bad Pritt válasza janos1988 (#9) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak nem mindegy, hogy félmillió játékos 1/10-e marad meg, vagy csak százezeré.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) csabsz13 válasza janos1988 (#9) üzenetére


csabsz13
aktív tag

még azzal is elég menő lesz úgy, hogy ugye nem MMORPG meg társaihoz tartozik.
kíváncsi leszek az első eladási darabszámokra. azért a STEAM only játékkiadás erre is elég jó, mert rögtön jönnek az adatok, hogy hány játékot regisztráltak be.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#12) D1Rect válasza Honzi (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Jajó :D

(#13) Csapoati válasza csabsz13 (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Steamspy szerint tegnap már 1,1 millió embernek volt meg. És ugye ez csak PC...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) csabsz13 válasza Csapoati (#13) üzenetére


csabsz13
aktív tag

biztosan? ugye elvileg PS-re is lehet fiókkal regisztrálni, vagy legalább is régen láttam ilyen külön szöveget belépésnél.
ettől függetlenül, szép kis szám ez, és biztos vagyok benne, hogy az emberek legalább fele még nem vette meg, mert kivárt vele (az utóbbi idők AAA bukásai miatt nem is csodálom).

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#15) $p@rr0w válasza Gyula84 (#3) üzenetére


$p@rr0w
őstag

És ezzel azt akarod mondani hogy egy már stabilra állt játékosszámot nem lehet viszonyításképpen összehasonlítani, hogy lássuk mekkora az a szám ha a steamen kívül viszonyítjuk?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#16) Csapoati válasza csabsz13 (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak PC a steamspy-os adat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.