Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Krisinto


Krisinto
őstag

Jó "kis" cikk lett,bár nem tudom,hogy az enyém miért nincs fent még mindig :F

Mondjuk én címlapra írtam :B

[ Szerkesztve ]

(#2) capulet75


capulet75
addikt

Ahoz képest hogy sztem a procchűtés nem igazán az extrém tuningra való egész jó lett.A utolsó 3dmarkban a kékhalál sztem nem a vga hibája,kellet volna még egy kis fesz a proccnak.Jó irás lett,a helyesírási hibákat meg ki nem salalla le.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3) Klinyo


Klinyo
csendes tag

Jó lett a cikk. Nekem is egy Phenom II X4 955BE van a gépemben és fesz emelés nélkül 3,8GHz-et bír (Zalman CNPS9900 hűtővel), úgy hogy azt hiszem kihoztad a maximumot a procból. De egy kis fesz emeléssel szerintem a 4GHz is elérhető.
Ha jól láttom a G.Skill ramokat "csak" 1333MHz nyomatod, de az 1600MHz se lenne neki gond, szóval érdemes lenne megpróbálni egy kis plusz teljesítményért :DDD .

[ Szerkesztve ]

Már az előző életemben sem hittem a reinkarnációban.

(#4) mrbig25


mrbig25
őstag

Jó cikk, köszönjük :R

Krisinto: egy idő után majd a szerkesztési oldalon meglátod, hogy mikor lesz publikálva a cikked.
Egyébként pedig ez az írás is címlapos.

[ Szerkesztve ]

...

(#5) total90


total90
veterán

Jó cikk lett. Szerintem attól többre nem is nagyon kell húzni a procid, hiszen ilyen tuning mellett szerintem bármilyen graf. kártyát ki tudnál már hajtani vele.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) Klinyo


Klinyo
csendes tag

Egy kis táblázat hogy kb. mit lehet várni egy AMD proc-tól léghűtéssel és extreme hűtéssel.

Már az előző életemben sem hittem a reinkarnációban.

(#7) misx


misx
senior tag

Szívesen látnék egy játéktesztet is, hogy az "öreg" 3870-ből mit tud kisajtolni a procid. Én még nem húztam az enyémet (E7200), mert még nem kellett. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) frescho válasza misx (#7) üzenetére


frescho
addikt

Elsore jol sikerult. Ha fel akarod dobni, akkor tobb jatek tesztet es par grafikont/tablazatot vegezzel.

https://frescho.hu

(#9) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Gratulálok jó cikk lett nekem nagyon tetszik.

(#10) bacsis


bacsis
Közösségépítő

léggel azét ne nagyon menj 1,5V-os feszültség fölé :U

(#11) danati


danati
senior tag

Jó cikk lett.

Amúgy bátor vagy. Én vízzel se mentem még el 1,575V-ig. De ami késik nem múlik. :D

(#12) Rocko007


Rocko007
aktív tag

Szia!

Jó cikk! De: Operációs rendszer: Windows 7 Ultimate x86 Aero bekapcsolva(Emiatt a 4GB ram 3,25GB) Nem az aero miatt csökken a memória mérete, hanem mert 32 bites rendszert használsz.

(#13) Turion


Turion
csendes tag

Ejnye-benye! Ilyen rendszernél tessék szépen 64-bites oprendszert használni! Így még bővíteni sem tudod később! Jómagam is PII955BE tulaj vagyok, csak C3 stepping-el és automatára állított feszültség és miegymás alatt, Gigabyte EasyTune-ból lazán felpöccintem a szorzót 19x -re ha C4D-ben renderelek - ami volt, hogy kibírt egy 8 órás renderelést is, szóval elmondhatjuk: Stabil. Játékok alatt pedig szerintem egyszerűen felesleges, elég a 3.2GHz - legalábbis a 9800GTX+ -om mellé biztos. Én egy CM Hyper 212 Plus -al hűtöm, 100% terhelés mellett is max 60-63°c -ra megy fel, elviselhető zaj mellett. Remek kis proci ez, na!

~ Önjelölt hobbifotós ~

(#14) adamka16


adamka16
őstag

szorzóval nem nagy kunszt tuningolni. ez egy tipikusan "ilyen is volt" cikk

(#15) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Jó teszt lett. De az látszik, hogy igen csak gyenge láncszem az a vga a gépben. 3dMark eredményekből látva.

(#16) Bluegene


Bluegene
addikt

sztem ha c3-as steppinges a proci akkor a 4 gigahertz is elérhető :)

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#17) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ment volna ez jobban is, ha megfelelően ívelt pályán dobod azt a tápegységet a legközelebbi kukába. :K

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18) Venice22


Venice22
csendes tag

Köszönöm szépen a véleményeket :)

Rocko007: Tudom, hogy nem az aero hanem a 32bit miatt van, csak véletlen mögé írtam. :D

(#20) Dyno


Dyno
veterán

Húú én nem sokáig járatnám a masinát azzal a fos táppal, nehogy haza vágjon valamit köszönhetően a "jó kis" Topower elektronikának.

(#3) Klinyo: De egy kis fesz emeléssel szerintem a 4GHz is elérhető.

Emelt rajta feszt, és elég durván..... :U

(#22) Taifa Díaz


Taifa Díaz
őstag

Látom, tolod a Mirror's Edge-t, legalábbis fönn van a parancsikonja. Jó kis játék, én 3x játszottam ki eddig. Persze a teszted is tetszett, de a táp tényleg gyönge pont :K

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#23) dangerzone


dangerzone
addikt

Egész szépen ment. Viszont a szuper pi-s futtatás még messze nem jelenti azt hogy a proci stabil .

(#24) Venice22


Venice22
csendes tag

Igyekszem máskor több tesztet is futtatni, hogy színesebb legyen az egész :)
Egy kérdésem lenne, a fraps nevű progival az fps-t le is lehet vele jegyeztetni ? Úgyértem, hogy azt valamilyen formában játék után megtudjam nézni, hogy mit produkált?

(#25) atkahun


atkahun
tag

Jó cikk, csak tényleg nem ártana lecserélni a tápot
(A hűtőre nem mondok semmit mert nem t'om hogy milyen...)
És még1szer grat hozzá.

...

(#26) Venice22 válasza atkahun (#25) üzenetére


Venice22
csendes tag

Tudom, hogy a táp nem a legjobb:D Most nyáron készülök venni egy Cooler Master Silentpro 600W, és egy CM690 II Advancedet.

A hűtőről pedig egy teszt:
[link]

(#27) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Valakinek az aláírása az, hogy " Nem geci vagyok hanem őszinte".
Ez miért címlapos? Azon napokat heteket dolgozik az ember, többször átnézi, mérlegel, hogy felnőtt e a cikk a címlaphoz, elég nagy horderejű e, hosszútávon hasznos e, segít e más embereknek valaminek az eldöntésében. Tehát érted. Amúgy grat hozzá, de ez nem címlapos írás.

(#28) AzUs


AzUs
csendes tag

Tetszik, jó cikk lett. Innen jogosnak ítélem a pozitív visszajelzéseket. :D
Várjunk további irományokat. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.