Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) j-cool


j-cool
tag

Nekem szerencsére a 3. kocsi amit megnéztem tökéletes volt. 1998-2001 közötti A4-et kerestem 1.9 TDI-vel.

Első amit láttam: ház kertjében állt 4-5 szintén eladó kocsi társaságában. Jól felszerelt, gyönyörű kék, jól egyben van, de volt törve, motorháztető be van szorulva (elejét érte egy ütés), km óra visszatekerve (olyan emberrel mentem, aki tekert már ilyen típusú autót és egyből kiszúrta :) )
Tudtam, hogy nem veszem meg, de mindegy kipróbálom. Jól meg, jól megáll jól kanyarodik. Természetesen az eladó szerint tökéletes. Kérdezzük hol a szervízkönyv ami a hirdetésben volt: jaaaah elírtam, bocs, valójában mégsincs… Motor nem volt hideg amikor mentünk…

Második: egy parkolóban áll, kijött a tulaj, hozta a bikakábelt (egyből egy akkucsere…). Külsőre méregzöld, bőr belső. Viszont kívül belül csupa-csupa karc. Ki sem próbáltuk.

Harmadik: Egy házánál dolgozó kereskedő. Szürke kocsi, full hideg (minuszok voltak akkor) motorral gyönyörűen indul, az eladó sorolja a kocsi hibáit (kavicsfelverődések), ő maga hoz rétegvastagságmérőt, és neki is ilyenje van (a típus szerelmese). A kocsi tökéltesen, jó vezetni, jól kanyarodik, tudtam, hogy az enyém lesz, de ennek már 2,5 éve.

Azóta a kötelező olaj és szűrőcserén kívül: generátorcsere, lengőkarcsere, kuplungcsere, fék betét és tárcsa csere.

Otthagyni nem hagyott ott soha, jól megy, 5-6 litert eszik, 1 tankolással 1000 km… mondanom sem kell, hogy egy kutas haverom sincs :)

Viszont konklúzió, hogy az ember is fontos akitől veszi az ember, akitől én vettem egyből szimpatikus volt és tiszta lapokkal játszott, ez nagyon tetszett benne.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.