Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

ez mondjuk kishazánkban se jönne rosszul. én pl a reggeli 20 perces buszútra előre letöltöm a napi adag yt tartalmat, aztán offline nézem, csak ehhez most sufni app kell...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#2) Mr. Sword


Mr. Sword
tag

Hazánkban nem elérhető, hisz itthon csak úgy osztogatják a korlátlan mobilnetet a csomagok hoz. 😀
Pedig utazáshoz elég jól jönne, főleg vidéken, mikor országúton lekapcsol 3G-re, sőt olykor még H+ is előjön...

[ Szerkesztve ]

(#3) joelke HU válasza ZavaBalazs (#1) üzenetére


joelke HU
senior tag

Volt szerencsém kipróbálni. Ehh... Ne bánd, hogy nincs nálunk ez az ízé. A sufni appok ezerszer jobbak.

Motorola G51

(#4) ghiottone


ghiottone
nagyúr

APKMirror-on fent van. Megnéztem és nem igazán szimpatikus, hogy a youtube appal ellentéteben sms-engedélyeztetéssel indul + kell neki hozzáférés még a névjegyekhez, telefonhoz is - ez az alapban nem kell + tegyük hozzá azt is, hogy nem lehet letölteni a videókat mivel nagyrészt nem engedélyezi a tulajdonos csak a lejátszást.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#5) Béééla válasza ghiottone (#4) üzenetére


Béééla
őstag

Mert szerinted a fészbúk miért tolja az arcodba hogy telepítsd a messengert és FB appot? Mert így azonnal hozzáférhet mindenhez. A gúglinak mondjuk már így is mindenhez van hozzáférése :(((

És tényleg jó lenne itthonra is, megnyitottam pár oldalt és pikk-pakk a gigás keretem el is tűnt, pedig semmi videózás nem volt benne. Mi lett volna ha még jútúbozok is...

Bélabá

(#6) kiezTe90 válasza Mr. Sword (#2) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Az kizárt dolog, 99%-os a lefedettség... ;]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#7) ZavaBalazs válasza joelke HU (#3) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ah, oké. mondjuk a sufni app amit használok szeret összeakadni, de hát evvan... amikor váltottam W10M-ról, nem gondoltam volna, hogy pont a youtube élmény lesz visszalépés.

#6: az az 1% valószínűleg a magyar vasútvonalak/országutak mentén koncentrálódik. ;]

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#8) #16820480 válasza Mr. Sword (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

A H+ az a 4G alatt elérhető leggyorsabb mobilnet kapcsolat (HSPA). Amúgy meg van korlátlan net itthon már nem is tudom hány hónapja, Hello Data.

ghiottone: A névjegy jogosultság szerintem a megosztások miatt kell. Sajna jó lenne egy kicsit közérthetőbb jogosultság rendszer, mert csomó jogosultság elég hülyén van kategorizálva :U Pl. kell internet egy akármilyen appnak a reklámok miatt, de csak annyit látsz, hogy a számológépnek internet elérés kell. Vagy kell a telefon jogosultság, pedig mondjuk csak az IMEI elérése miatt kell, hogy azonosítsa a készülékedet (kb sütik helyett).

(#9) aelod válasza ZavaBalazs (#1) üzenetére


aelod
veterán

Nem egy nagy dolog. Mobilneten amúgy sem nézegetünk yt videókat érthető okokból. Utazás előtt meg úgyis letöltöd ami kell és amivel kell. Alternatív megoldás programok mindig jobbak mint ez a gagyi.

Én magára a GO rendszerre leszek kíváncsi és arra, hogy mennyire zabálja a memóriát és a hw-t. Ha pedig meg tudják akkor a rendes robot miért annyira hw igényes? Ja, mert kell az új telefonoknak vásárló bázis... :W

(#8) sheratan

Van tesla is itthon mégsem veszi meg mindenki :U

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10) ghiottone válasza Béééla (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azért ennyire nem vagyok naiv :DDD a lényeg az volt, hogy az alap alkalmazással szemben itt engedélyezni kell plussz dolgokat is.

sheratan: igen, itt valami barát oda-vissza megosztásdit preferál az alkalmazás, ahogy láttam.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#11) #16820480 válasza aelod (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szóval azt szeretnéd mondani, hogy az a 6 ezer forint a korlátlan netért annyira drága, mint a 30 milliós Tesla? :U

ghiottone: Gondolom nem használja a droid beépített megosztás funkcióját (van ilyen egyáltalán Go alatt?), hanem közvetlen, talán telefonszám alapján talál meg másik YTGo felhasználókat, és úgy lehet megosztani.

[ Szerkesztve ]

(#12) whatwhatwhat válasza #16820480 (#8) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Köszi, én is épp le akartam írni, hogy miért nem kell félni az ilyen jogosultságoktól.

Egyébként igaz, hogy kicsit összezavaró ez a jogosultság rendszer. De azért ennyire nem, hogy megmagyarázná, hogy sokan alufóliasisakot húznak...

(#5) Béééla
"A gúglinak mondjuk már így is mindenhez van hozzáférése"

Na hát akkor meg már nem úgy is mindegy? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) aelod válasza #16820480 (#11) üzenetére


aelod
veterán

Látom leszűrted a lényeget. Van aki nem engedheti meg magának azt a 6 ezret sem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14) #16820480 válasza aelod (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, van, aki nem engedheti meg magának, hogy naponta kaviárt reggelizzen, és Armaniban járjon. És? Ez a 6 ezer forintos csomag azért egyáltalán nem elérhetetlen kategória, amikor pár száz perc hívásért 10-20 ezreket elkérnek havidíjban. Eddig nem is volt opció korlátlan mobilnetre, most van, majd valamikor lesz talán olcsóbb is.

(#15) aelod válasza #16820480 (#14) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom melyik szolgáltató kér el 20 ezret pár száz percért. :U
Hidd el sokan nem fizetnek ennyit telefonszámlára. Amit mondani akartam az az, hogy írtad van korlátlan net 6 ropiért de vannak (elég sokan) akik ezt nem tudják megfizetni. Témát zártam részemről.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#16) janeszgol válasza ghiottone (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszi, én lehúztam. Én engedélyezek mindent, végül is ez Google app, nem valami "csájna", meg X hülyegyerek készítette app.

Igaz lezártad, de erre sajnálják a 6 ezret, viszont csúcstelóra meg nem a havi 10-et.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) aelod válasza janeszgol (#16) üzenetére


aelod
veterán

Az emberi hülyeség határtalan. Lásd chf hiteles autóvásárlók...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18) <Lacy85> válasza aelod (#13) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Aki nem tud kifizetni szaros 6 ezret egy számlára, annak baromira nem az lesz a legnagyobb gondja, hogy nem tudja nézni útközben a youtube-ot. :U

(#19) ZavaBalazs válasza <Lacy85> (#18) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

én pl ki tudnék, csak nem akarok, mert annyit nekem nem ér, bőven megvagyok a saját sim 1 gigájából + a céges sim 2 gigájából, ha a yt tartalmat mindig előre bekészítem. akkó' most mi van?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#20) janeszgol válasza ZavaBalazs (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Nincs gond. Annak van kitalálva inkább, akinek szüksége van rá. Pl ha otthonra nem szeretnél vonalas telefont és TV-t sem, csak netet (mivel csomagban sokkal olcsóbb a net is, így meg drágább) és/vagy nincs értelmes vezetékes net, akkor ez kiválthatja. Bele egy tabletbe/nagy telefonba és mehet.
Vagy ha állandóan mobilozol, filmeket töltesz fel a felhőbe majd onnan nézed stb. Vannak nagy fogyasztók is.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) <Lacy85> válasza ZavaBalazs (#19) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Mivel nagyon nem rólad volt szó, így mi lenne? Semmi. :DDD
Azokra gondoltam, akik olyan szegénységben élnek, hogy egy 6 ezres számla láttán sokkot kapnak, mert nem tudják miből kifizetni.
Na most ezt a réteget szerinted mennyire érdekli a korlátlan mobilnet?
Van épp elég bajuk, ami egy "kcisit" fontosabb...

(#22) Pítőr


Pítőr
aktív tag

Erre van egy sokkal jobb alkalmazás!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=P%EDt%F5r

(#23) ZavaBalazs válasza <Lacy85> (#21) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

szerintem itt kicsit elbeszél egymás mellett a két oldal. a kiindulás a 2. hozzászólásban az volt, hogy létjogosultsága éppenséggel itt is lenne, hiszen nem rohangál boldog-boldogtalan korlátlan mobilnettel. offline yt éppenséggel érdekelhet egy minimálbérből élő lowend telefonnal rohangáló embert is, meg egy mérnöki fizuból élő, flagshippel rohangálót is, nem hiszem hogy kell így skatulyázni.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#24) dave987


dave987
aktív tag

A Samsung Internet böngészőben youtubeon megnyitva egy videót, full screenbe téve hosszan érintve el lehet menteni a videókat. :) Érdemes kipróbálni akit ez érdekel!

(#25) #16820480 válasza ZavaBalazs (#23) üzenetére


#16820480
törölt tag

Magának a funkciónak persze, hogy lenne létjogosultsága, de ez teljesen független szerintem az ember anyagi helyzetétől. Ha olyan helyen laksz/dolgozol, ahol pocsék a térerő, akkor is jobb letölteni előre, aztán repülőre, külföldre, stb stb. Van bőven felhasználási terület, ahol jól jön az offline cache.
Én arra reagáltam még a 2-esben, hogy úgy jött le, mintha kb nem is lenne korlátlan opció, pedig van, és nem is olyan elborult áron, ahhoz képest, hogy 1GB olyan 2000 forint körül szokott lenni.

(#26) csipszikutya válasza Mr. Sword (#2) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Ha kiteszem a labam a varosbol sokszor annak orulok, hogy terero akad, nem meg mobilnet :p

(#27) Sebhelyes válasza ZavaBalazs (#19) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Ügyi vagy.

(#28) Mr. Sword válasza dave987 (#24) üzenetére


Mr. Sword
tag

És tényleg. 😁
De egyszerűen nem találom, felbontást hol lehet állítani?

(#29) atike


atike
nagyúr

De jó is lenne ha globálisan elérhetővé tennék....

Na meg a Youtube Kids-et is vele együtt... :U

(#30) this is life válasza ZavaBalazs (#7) üzenetére


this is life
Ármester

Toltsd le az apk mirror oldalrol az ogyoutube-t , app inditas utn amit ker og modot is , es lesz tecső offline ,hatterben futo youtube app-od . Teny wp-n a tubecast,perfect tube igen csak jol sikerult program ... Az ogyoutube a screen mirroring-ot leszamitva hozza a fenti ket app tudasat ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#31) enginev3.0 válasza Pítőr (#22) üzenetére


enginev3.0
félisten

Meg mégjobb is

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Tényleg hiányfunkció az offline tartalomnézés, teszek majd vele egy próbált, ha lesz időm.

Finn the human

(#33) Random DS válasza Mr. Sword (#2) üzenetére


Random DS
kezdő

Inkább örülj a H+ feliratnak, mint a 3G-nek, mert gyorsabb :D A 3G közepén volt egy elég nagy ugrás, mikor bejött a HSPA, majd a HSPA+ protokoll. (Utóbbi a H+, előbbi a H). A korábbi 3G (amit a telefonok ténylegesen 3G-nek is írnak) 300 kbps le és 100 kbps fel, átlagban. A HSPA 5 mbps / 1,5 mbps, a HSPA+ pedig 15 mbps / 3 mbps :DD :D

(#34) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

na, úgy nézem a gugli kinyírta az OGyoutube offline módját. valaki tud egy jó alternatívát?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#35) enginev3.0 válasza ZavaBalazs (#34) üzenetére


enginev3.0
félisten

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#36) ZavaBalazs válasza enginev3.0 (#35) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nem enged bejelentkezni, mert a telefonon már létezik a felhasználói fiókom (???), de cserébe a bejelentkezős oldalon nem ajánlja fel, hogy lépjek azzal be. erre valami tipp?
illetve arra, hogy a videóletöltés funkciót majd merre találom, mert elsőre azt se láttam, de gondoltam lehet, hogy az csak bejelentkezve megy...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#37) enginev3.0 válasza ZavaBalazs (#36) üzenetére


enginev3.0
félisten

Feltettem a kellő kiegészítőt?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#38) ZavaBalazs válasza enginev3.0 (#37) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na jó, de melyik a kellő kiegészítő? :D
szóval adott egy nem rootolt s8, erre melyik cumókat töltsem-telepítsem a fenti linken?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#39) enginev3.0 válasza ZavaBalazs (#38) üzenetére


enginev3.0
félisten

microG
[link]

Ez kell az OGyoutube-hoz is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#40) ZavaBalazs válasza enginev3.0 (#39) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ó, köszi! sikerült belépni, már csak a videóletöltést keresem. :K

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.