Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Több száz gigányi patchre szűmítok...Majd 2 év műlva 5 doillárért megveszem,Amúgy is túl hipszter már ez a rész nekem...

Abe due dembella

(#2) alcsa


alcsa
senior tag

Koszonom az elmenybeszamolot! :R
Azt hiszem 23.ikan hazafele meglatogatom az egyik boltot :U.

(#3) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Teljesen korrekt, egyetértek. Alig várom én is, hogy folytassam. :K

Sent from my keyBoard

(#4) Romvr


Romvr
őstag


(#1) kovaszoskeny

Több száz gigányi patchre szűmítok..
Pár gigás pecsre azért biztosan lehet számítani a megjelenés körüli napokban... nem olyan vészes a helyzet ahogy felfújták a médiában.

.Majd 2 év műlva 5 doillárért megveszem,
Lelked rajta...

Amúgy is túl hipszter már ez a rész nekem...
Nem tudom mi a hipszter benne. Kb ugyanaz mint az ME1-2-3 csak más grafikai motorral, más karakterekkel.


(#2) alcsa

Koszonom az elmenybeszamolot! :R
Nincs mit. örülök ha tetszett :U

Azt hiszem 23.ikan hazafele meglatogatom az egyik boltot :U.
Nyugodtan... bár a játék jelen formájában nem 100%-os, de mivel nincsenek benne játéktechnikai problémák ezért teljesen élvezhető. A felvezetőben jól be van lóbálva a csali amire ráharaptam, hogy kik azok a Kett, Remnant és mi közük van egymáshoz. SAM miért olyan "egyedi" és Ryder papa vajon milyen titkokat rejtegetett mindenki előtt?
Nehezen fogom kibírni azt a hátralévő 3 napot, aztán a 25-26-át tuti non-stop játékkal töltöm. Pedig lenne más dolgom is :DDD


(#3) N€T0X|N

Teljesen korrekt, egyetértek. Alig várom én is, hogy folytassam. :K
Bizony, számolom a napokat, remélem 23-án este már csaphatok a Play gombra :K

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#5) alcsa válasza Romvr (#4) üzenetére


alcsa
senior tag

Nekem a hetvegere megvan igy a program: kezdodik a Forma 1-es szezon + ME Andromeda. Viszlat alvas, viszlat kulvilag :DDD.

(#6) Romvr válasza alcsa (#5) üzenetére


Romvr
őstag

Nekem kerti munkát kellene csinálni (ide-oda ültetni dolgokat most hogy itt a tavasz, ereszt javítani, csatornát ganézni...stb.) de szerintem a szombatot nettó 12 órás ME:A maratonnal töltöm. Vasárnap meg meglátom mennyi idő marad rá, vagy mennyire kap el a gépszíj. Lehet elnapolom a kerti munkát. Elvileg még 1-2 hetet tudom tolni mielőtt ASAP-á válik. :DDD

Ja persze 23-24 este is befigyel majd 1-2 óra. Pont nagyon hülye helyen lett elvágva a Trial, egy küldetés kellős közepén.

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#7) alcsa válasza Romvr (#6) üzenetére


alcsa
senior tag

Ja, hat kerti munka van itt is. A hetvegen fejeztuk be "uveghazat" majd a palantaknak. Aztan kertet kellene asni, meg jardaszegelyt rakni, itt ott betonozni. Elnapolva ;].

Az a nagyon hulye hely szerintem nagyon is tudatos :((( , de gondolom ezt te is tudod, igy jatszanak az agyunkkal, hogy most mar vegyuk meg s folytassuk.

[ Szerkesztve ]

(#8) Romvr válasza alcsa (#7) üzenetére


Romvr
őstag

Amúgy ebben a 7 órában nagyjából 3-4 óra volt a fő történeti vonal addig a nyomorult félbevágásig. A maradék 3-4 órát a mellékküldetésekkel bajlódtam amit tudtam megcsinálni, mert közöttük sem tudtam a korlátoltság miatt eljutni odáig hogy befejezzem. A maradék időmben meg fejlesztgettem és felfedeztem azt a 4 rendszert amit lehetett...De ha ilyen lesz a teljesben is a felfedezhetőség akkor hanyagolni fogom, mert a 4-ből 1 rendszerben csak 1 nyamvadt szatellitet találtam mint POI és az is csak 50 Tejút pontot adott a Research-höz. Cserébe elment 20 percem a röpködés animációval :DDD
A többiben is kb 2-4 érdekesség vagy nyersanyagforrás akadt. Inkább csinálom a mellékküldetést, gyűjtöm küldetés közben ami csak mozdítható és megveszem boltban ami kell miután eladtam ami nekem nem.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#9) alcsa válasza Romvr (#8) üzenetére


alcsa
senior tag

Azért remélem lehetőség lesz az átvezető videókat skippelni, mert eleinte megértem, én is szívesen nézem meg és csodálom, de ha már ötvenszerire is végig kell néznem, az már fárasztó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.