Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz ez rossz prevgenen sem.

Live-Die-Respawn

(#2) MasterMark válasza oriic (#1) üzenetére


MasterMark
titán

Mintha egy teljesen másik játék lenne. :D

Egyébként ettől függetlenül, teljesen korrektnek látszik 360-on is.

Switch Tax

(#3) DR01DMAN válasza oriic (#1) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Igen, szép a 360-as is.

(#4) oriic válasza MasterMark (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért akkora különbség nincs szerintem. :D

Live-Die-Respawn

(#5) falijja válasza oriic (#4) üzenetére


falijja
őstag

Szerintem sem akkora irgalmatlan nagy a különbség...az előző rész is az egyik legszebb játék volt 360 on..ha olyan lesz, akkor már bőven jó szvsz. :K

(#6) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát nem ezért kell generációt váltani :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) nonsen5e válasza Sirandrish (#6) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ilyen képeken nem jön annyira át a különbség, mert ezek még bőven az x360 natív render alatt vannak. Ha mindkettőn egy 720p-re vagy 1080p-re lenne belőve, akkor sokkal jobban átjönne a különbség gondolom.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8) Raysen623 válasza oriic (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

Szerintem meg igen nagy különbség van a két gen közt (képeken is jól látszik), de nem most fogjuk ezt megvitatni...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#9) haddent


haddent
addikt

360 -on játszható de azért csúnya na... már nagyon ki kéne dobálni a régi konzolokat, dehát ez megy 2 éve.. vicc..
A felső viszont jól néz ki nagyon, biztos PS4 -en demózták ;]

(#10) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Lara segge X360-on is tökéletes. :)
Amúgy látszik a butítás, de remélhetőleg úgyis a játékélmény lesz a lényeg!

Minden szavam magánvélemény!

(#11) lmno


lmno
őstag

Szerintem nem annyira a grafikával, hanem inkább a frame rate-tel lesz gond. Bár ha csak boxokra jönnek először, lehet hogy be tudják lőni rendesen mind a kettőre.

(#12) Robert07


Robert07
aktív tag

Annyira nincs is lebutítva, szerintem azokra még mindig jobban tudnak optimalizálni.

(#13) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Azért elképesztő, hogy egy 10 éves konzol ezt a szintet hozza. Persze nem 1080p 60FPS, de akkor is.

(#14) Televan74


Televan74
nagyúr

Azért hiányos a környezet,mosottabb a textúra.Lesz vagy 720p/30fps,de azért szódával elmegy. ;]

Remélem a PC -s port inkább a XboxOne -ra fog hasonlítani. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#15) Shing válasza Norb€€€ (#13) üzenetére


Shing
őstag

Ezt a szintet? Nagyon rosszul néz ki. Itt [link]
A bal alsó sarokban mi akar lenni az a szimmetrikus, textúra bugos fenyő? Az egészről süt, hogy mindent a lehető legrosszabb minőségben renderel a játék. Ettől még a 2013-as rész is szebb volt...

(#16) Sirandrish válasza Shing (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja meg jobb felül balra a 572. pixelnek milyen színe van már? Fullra kiábrándító..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Luck Dragon

Azért az szuper hogy 360 is érkezik, és nem is olyan rossz.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) Shing válasza Sirandrish (#16) üzenetére


Shing
őstag

Most miért kell elkezdeni ezt a kifigurázást? Ha neked ez elég, írd azt. Szerintem rossz ránézni a képre, az egész egy nagy homály. Az a fenyő pont olyan mintha egy 15 éves játékból tették volna át és igen, engem nagyon is zavarna ha így kellene játszanom.
Reméljük megjelenésre eléri a 2013-as rész minőségét.

(#19) DR01DMAN válasza Sirandrish (#16) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

:DDD

(#20) #08052480 válasza Shing (#15) üzenetére


#08052480
törölt tag

Raadasul a barna kabattal sem tud mit kezdeni, piroskent rendereli :F

Egyebkent ennek igy semmi ertelme, inkabb mutogassak azt hogy szaggat ossze-vissza 20 fps-el a prevgen verzio subHD felbontasban. 60 fps-re meg gondolom XO-nal is kar szamitani.

(#21) Raysen623 válasza #08052480 (#20) üzenetére


Raysen623
addikt

PC-n sem lesz 60fps-ed...átlag vason. Egyébként meg jó lenne ha ezt befejeznéd mert már uncsi.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#22) #08052480 válasza Raysen623 (#21) üzenetére


#08052480
törölt tag

Nekem biztos nem, mert messzirol fogom kerulni a pc-s verziot. Hogy honnet veszed milyen lesz a port vagy, hogy miert nekem irod azt mar nem tudom.
Mit fejezzek be? :Y

(#23) Sirandrish válasza Shing (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért kell elkezdeni mert egy 10éves HW-tól várod a csodát. És még kőkeményen lefikázod amiért az új generációs konzolokon mennyivel néz ki szebben. Az hogy te a fenyőfa tűlevelére hullott hó textúráját nézegeted játék közben, az csak egy dolog. Mi halandók meg majd élvezzük a játékot, míg te a poligonokat számolod. :K Pont ennyit tud a prevgen...

Az ilyen : "Az a fenyő pont olyan mintha egy 15 éves játékból tették volna át" féle túlzásokat meg hanyagoljuk már ha kérhetem.

így nézett ki egy 15éves játék és abban a fa.

Bocsánat...konkrétan fenyőt nem találtam, de azért szerintem lejön hogy mit szeretnék.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) nonsen5e válasza Sirandrish (#23) üzenetére


nonsen5e
addikt

Én is a játékot szeretném élvezni, de annak a része a grafika, sokat hozzátesz.
Nem mondom, hogy KÖTELEZŐ, de az ilyen kaliberű játékoknál fontos, hogy elérjen egy bizonyos szintet.

Egyáltalán nem a prev-gen konzolokat hibáztatom, így is eszméletlen mit ki nem tudtak belőle hozni, de csak az nem veszi észre az ordító különbséget, aki nem akarja.
Annak, aki eddig baltával faragott grafikájú játékkal játszott, annak csúcsgrafika lesz a x360-as verzió, de aki bármilyen AAA címet játszott current-gen konzolon vagy PC-n, az nagyon is meglátja a különbséget.
Egyik nap épp egy 576-ban fullHD tv-re kitett Splatoont nézegettem, hát azon a képen több volt a rece mint amennyi nem.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#25) Sirandrish válasza nonsen5e (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem mondtam hogy nem szebb, csak azért túlzásokba sem kell esni.
A Splatoont még nem is láttam élőbe, pedig megnézném....vagyis inkább kipróbálnám :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) nonsen5e válasza Sirandrish (#25) üzenetére


nonsen5e
addikt

Allee (Budapest, XI. ker.) 576-ban pár napja még ki volt téve kipróbálásra.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#27) Norb€€€ válasza nonsen5e (#24) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

" de csak az nem veszi észre az ordító különbséget, aki nem akarja."

Senki nem állította,, hogy nincs különbség. Persze, hogy van, egyértelmű. Itt arról van szó, hogy egy 10 éves hardverhez képest pazar. Vegyél elő egy 2005-ben csúcskategóriának számító PC-t, és próbálj meg egy mostani játékot minimumon futtatni 720p-ben.

(#28) #08052480 válasza Norb€€€ (#27) üzenetére


#08052480
törölt tag

Azert en varnek ilyen verdiktekkel meg latjuk mozgasban is, a kevesebb csillogas meg ritkabb novenyzet egy dolog, a framerate a masik. Onmagaban a 720p-t is elegge optimista felteteleznek erzem, prevgen gepeken meg mar az elozo resz sem futott epp siman.
Na persze minek akarnak kihozni az oskovuletre ha nem tudnak normalis minosegben - remelhetoleg legalabb az elozo resz szinvonalan eldocog.

(#29) Sirandrish válasza nonsen5e (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az nekem cirka 280km :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) dunc


dunc
nagyúr

Lara One-on retkesebb! :DDD

(#31) falijja válasza dunc (#30) üzenetére


falijja
őstag

Szeretem ha büdös a ........ kicsit :DDD

(#32) dunc válasza falijja (#31) üzenetére


dunc
nagyúr

Jó is ha kicsit kaffantós!!! :) :DDD

(#33) Televan74 válasza falijja (#31) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én meg szeretem ha mosott és szőrtelen! ?????? :DDD De szeretem a magyar nyelvet.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#34) Sebestyen01 válasza dunc (#32) üzenetére


Sebestyen01
őstag

:DDD :DDD ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.