Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#913) Synthwave válasza föccer (#911) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azt tudom, hogy hosszabbítható lesz, csak úgy már díjköteles a történet.

Persze a legtöbb cuccot, amit eddig árultam, azt viszonylag gyorsan eladtam (a rekord - szó szerint - 5 perc :DD), átlagban 1-2 hét. Ez mondjuk annak is köszönhető, hogy mindig részletes hírdetést teszek fel, képekkel, linkekkel, minden info-val és az árat is valamivel a piaci átlag alá lövöm be; mert eladni szeretnék, nem árulni. Most már az egyedi ava is segít kicsit (meg azóta különben is megszaporodtak az "ismeretlen" privátok). :P :D

Ellenben vannak kivételek - pl. a jelenlegi egyetlen apróm is ilyen. Jó egy éve fenn van, rendesen meghírdetve, normális áron, azért tulajdonképpen rendszeresen UP-olva is.
Persze nem annyira kelendő portéka manapság, de attól még ha jön egy vevő, eladom neki - csak nem biztos, hogy fizetnék érte, hogy tovább árulhassam (még ha párszáz forintokról van szó, akkor sem; egyrészt, mert ominózus esetben ez már kb. a termék ára, másrészt meg - tudom, nagyon közhelyesen, esetleg valótlannak hangzik - kőkeményen recesszió van itthon, és (sajnos) bizony az ilyen kis piszlicsáré összegek is számítanak, mert bár önmagukban nem annyira vészesek, de hajlamosak halmozódni).

Esetleg ez az opcionális fizetős hosszítás mehetne mondjuk fix összeghatár fölé.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.