Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 007spider007


007spider007
csendes tag

Nem nézki rosszul, szerintem jó kis game lest belőle. :K

(#2) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Csak nekem van olyan érzésem, hogy ebben a kameranézetben mintha a sofőrnek térdig érő gibbonkezei lennének, a kocsin pedig 1 méteres átmerőjű kerekek? :F

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#3) LW


LW
őstag

Nagyon jónak ígérkezik, viszont ehhez a játékhoz kormány dukál.

(#4) imibogyo válasza DeltaPower (#2) üzenetére


imibogyo
veterán

Nekem pedig lassúnak néz ki, meg a pálya túl nagynak. Nagyon sok a hely. :U

Tudom, hogy F1-ben már be van palánkozva a pálya, de akkor is. Ott olyan gyorsan elfogynak a szakaszok, itt meg olyan, mintha csak 40-el köröznének. Például a célegyenes utáni felfutón lehet jól látni. Még ha figyelembe is veszem a tempókülönbséget a két éra között, akkor sincs arányban a dolog.

(#5) LW válasza imibogyo (#4) üzenetére


LW
őstag

Sztem 2 autó kellemesen el tud menni egymás mellett, de nagyon sok hely nincs. Talán az viccel meg, hogy alacsonyan van a nézet.

(#6) imibogyo válasza LW (#5) üzenetére


imibogyo
veterán

Nem tudom mi viccel meg, de 10 év Monaco-i szimulátorozás után (na jó, volt benne arcade is) nekem nagyon nagy a hely érzetre. Nem azt mondtam, hogy nem fér el két autó a többi játékban, csak azt, hogy más játékokban nagyon kell figyelned, hogy elférj érzésre. Itt meg olyan, mintha egy négysávoson versenyeznél. :D

Nézdd meg a célegyenes előtti visszafordítót. Mint egy fél focipálya. :P Bár nem tudjuk pontosan milyen időszakban játszódik a játék, és akkor hogyan nézett ki a pálya.

Hogy aztán ezt a FOV, vagy a kamera elhelyezése, vagy a palánkok hiánya okozza az mindegy, de én ezt érzem. Bár ezek még csak az első mozgóképek, meglátjuk mi lesz mondjuk egy public beta esetében. :K

[ Szerkesztve ]

(#7) JColee válasza imibogyo (#6) üzenetére


JColee
őstag

Videó elején: Monaco Grand Prix 1966
Egyébként akkoriban ekkora hely volt.

(#8) imibogyo válasza JColee (#7) üzenetére


imibogyo
veterán

Köszi!
Ezt pont nem láttam, mert csak beletekergettem (melóhelyen vagyok).
Ha 1996, akkor az sok mindent megmagyaráz. :K

(#9) Gergello


Gergello
addikt

Remélem hamarosan lesz anyag a rendes autókról is, nem csípem az open wheel autókat.

(#10) micimacko


micimacko
aktív tag

A szimulátoros közösség epekedve várja már a játékot. Bár 1-2 szerencsés, belsős magyar már tesztelheti.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#11) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Kíváncsi vagyok milyen verseny típusok lesznek benne. Rally nem lenne rossz. :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) FrozeN` válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére


FrozeN`
tag

Kizártnak tartom, ez nem arról szól. :U

(#13) imibogyo válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére


imibogyo
veterán

Szerintem maximum csak moddal lesz benne, mint az előzőben az F1. :(

(#14) Sub-ZeRo válasza imibogyo (#13) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát az nem lesz jó. De neked legalább lesz f1 benne. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15) imibogyo válasza Sub-ZeRo (#14) üzenetére


imibogyo
veterán

Így van. Rám fejlesztenek. :D
Bár a videóban még csak F3 és F2 szériásak voltak láthatóak.
Kíváncsi leszek mi sül ki belőle.

(#16) tttzshd


tttzshd
tag

Szerintem nagyon gagyi ! :( ez a hang meg a grafika 2012-ben NA NEE :Y

(#17) Sub-ZeRo válasza tttzshd (#16) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

De mi az hogy milyen grafika? Ne az legyen már az első, hanem a fizika, meg a beállítások száza. Ez nem nyomorék nfs széria, ami a grafra megy rá, a játék menet meg 76 perces. Hagyjuk már ezt a grafikázás dolgot. Arra ott a bencsmárk játék, a krájszisz.
Ja grafika. Az nem tűnt fel hogy kicsit kidolgozott a verseny autó? Mondjuk minden kis részlet látható benne. Meg a fizika tuti jó lesz alatta. Meg nem a grafika a valami, hanem a játékélmény. Gondolom te televágnád HDR-el mert az jó, meg lenne benne mosódás.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18) imibogyo válasza tttzshd (#16) üzenetére


imibogyo
veterán

Ez nem (feltétlenül) a grafikáról szól. Amúgy meg még eléggé early version szaga van. ;)

(#19) Gergello válasza Sub-ZeRo (#17) üzenetére


Gergello
addikt

Rossz videót nézett szerintem. :DDD

(#20) Sonja válasza tttzshd (#16) üzenetére


Sonja
veterán

Ráadásul a hang sem ez marad, ott alul a kommenteknél is direkt rákérdeztek. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#21) petya1992


petya1992
tag

Vajon erre majd lehet csinálni modót?

[ Szerkesztve ]

(#22) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Adnák már ki végre... bár erős a gyanúm, hogy idén nem vagy csak nagyon év végén lesz meg. Hónapok óta mást se várok, csak lesem az infómorzsákat. :D

Sent from my keyBoard

(#23) tDr1v3r válasza petya1992 (#21) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"A játék vásárlásakor megkapjuk a komplett egyjátékos részt, valamint a szerkesztő programot"

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#24) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Végre jönnek újabb szimulátorok.Lehet rosszul tudom,de az LFS-nél is lesz valami újítás.

06-3o/9759I39

(#25) goyo206


goyo206
aktív tag

Yeahhh, hétvégén ki is próbálom, addig sajna ki kell bírni v.hogy! ;) :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.