Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Ez valami hihetetlen bullshit, főleg ami a RE4-et illeti. Az az első összehasonlító kép egyszerűen nevetséges, az eredetire rányomtak valami blur effektet aztán kész.

A RE4 HD-sítése egyszerűen felesleges. Akkor lenne értelme, hogyha hi-res textúrákat, meg egy két új effektet is kapna (nem tudom fog-e csak mondom), pl hdr, motion blur stb.

Egyébként már most is lehet játszani RE4-el HD-ben, és nem a PC verzióra, és a hozzá kiadott mindenféle grafika javító pakkra gondolok. A PCSX2 PS2 emulátorral a PS2 verziót lehet játszani full hd-ban, élsimítással, miegymás. Akit érdekel keressen rá youtube on, elképesztően jól néz ki.

A Veronica-nak még lehet értelme.

(#2) #08052480 válasza NeoExDeath (#1) üzenetére


#08052480
törölt tag

Aki 360-on/PS3-on akar vele nyomulni az szerintem nagyon is örül neki és gondolom van belőlük dögivel. Egyébként azt fogja kapni amit írtál is: magasabb felbontású textúrák, élsimítás, 720p, 60fps. Bőven elég az üdvösséghez és már régóta nyüszítenek érte (igen, az RE4-ért is).

(#3) mephi666 válasza NeoExDeath (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyébkén a veca sem néz ki olyan rosszul... látszódik azért fullhd-s képernyőn, hogy nem az igazi, de nem is vészes :N a hangulat kárpótol mindenért... többször is említettem: legjobban resident 1-2-3 fullhd pc-remake-nek tudnék örülni... (aztán ezt is ki lehetne tolni tv-re, aztán gamepad-del lehetne nyomatni, mint a konzolos verziókat) csodálkoztam, hogy ezt még nem lépték meg, pedig lehetne szép bevétel ebből is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) wikings2


wikings2
őstag

RE4 sztem alapból nem egy csúnya játék. A Hd remakeket inkább jóval régebbi játékokkal csinálnám meg amelyek nagyon népszerűek voltak.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.