Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ttower


ttower
aktív tag

hasonló helyzetben vagyok én is. nálam a megoldás: eddigi volt, szerelem lesz(remélhetőleg). ha nem tudja felfogni hogy nem szerettem(márpedig valszeg tudja), akkor sajnálom.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#2) tildy


tildy
nagyúr

A fiú gyáva, Csernus mondjuk pp-nek nevezné. .
Belement egy kapcsolatba, hogy ne legyen egyedül. Aztán meg persze, hogy kilépett belőle.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3) Thunderzolee válasza tildy (#2) üzenetére

Hát nem tudom, nagyjából bárkivel megeshet, h az igazinak vélt mellett talál egy "még" igazibbat, és rájön, h Neki inkább az új kell.
Maximum ha nem működik, az elsőhöz úgyis visszatérhet, mert nagy valószínűséggel vissza lesz fogadva.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) The DJ válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


The DJ
addikt

Bárkivel megeshet ez tény...az viszont már gerinc kérdése, hogy ki az, aki még azelőtt képes lezárni az aktuális kapcsolatát, mielőtt az újjal összemelegedne. Ezt pedig érezni lehet. Érzem, hogy az a másik lány nekem kezd fontossá válni, talán több is lehetne. Megpróbáljam. Meg. De ilyenkor lenni kell az emberben annyi tisztességnek az aktuális párja felé, hogy személyesen mondja el neki még azelőtt, hogy komolyra fordulnának a dolgok azzal a bizonyos harmadikkal. Nem pedig kivárni míg kiderül vagy kitudódik, előtte pedig színlelni, hogy minden okés, miközben egyszerre két vasat tart a tűzben. Mind a két esetben fájni fog a lánynak...de azért elég nagy a különbség a lehetséges variációk közt.

"Maximum ha nem működik, az elsőhöz úgyis visszatérhet, mert nagy valószínűséggel vissza lesz fogadva."

Hát hozzám aztán jöhetne, ha annyi gerinc nem volt benne, hogy közölje azt az aprócska tényt, hogy egy barátommal szűrte össze a levet miközben velem járt. :U

tildy-vel is tökéletesen egyetértek... csak azért felesleges kapcsolatba kezdeni, mert valaki fél az egyedülléttől. Ha te saját magad nem vagy boldog és nem tudod teljessé tenni a napjaidat, akkor azon egy párkapcsolat se segít, maximum tüneti kezelést nyújt, a baj ugyanis veled van. A boldogságot nem egy kapcsolat adja. Csak teljesebbé teheti.

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

"Sokáig barátok voltak"

Fura egy barát ez a fiú. :(
Persze, jobb, ha nem álltatja a lányt, és jobb, ha esélyt ad neki, hogy találjon olyan valakit, aki tényleg szereti. De felelőtlen volt így ebbe belemenni, ha akkor sem érzett semmit, mert kissé átgondolva rájöhetett volna, hogy ez lesz a vége, márpedig, ha a barátja ez a lány, akkor igenis felelősséggel tartozik érte, felelősségel tartozik a döntéseiért, amik a lányt is érintik és ilyet nem játszunk, amiben pofára ejthetjük, az biztos. Ez a semmit nem jelentett is érdekes. Mi tette akkor baráttá előzőleg? Bár csak hormondúlás értelemben nem jelentett semmit?

[ Szerkesztve ]

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

tudok ide egy hasonló sztorit, de az kicsit durvább... adott egyik ismerősöm, aki ugyanúgy 26, mint én... most lett vége asszem év elején egy 7éves kapcsolatának, amiből ő dobbantott...

röviden a sztori: a srác teljesen antialkoholista (volt), soha nem cigizett/bulizott, a barátnőjével az első komoly kapcsolata volt, ami már 19éves korától tartott... én azért éltem rendesen az életem, ahogy kell, nem érzem úgy, hogy bármiről lemaradtam volna, amit most hiányolnék... a srác tavaly év végén már azt tervezte a csajjal, hogy teljesen összeköltöznek és felújítják a srác anyjának házát (barominagy régi ház... vagy 4-5 szobával, 2 fürdővel, stb...) év elejére meg kidobta a csajt, mert összemelegedett az egyik munkatársnőjével és rájött, hogy a "szerelem kell neki"... ("szerelem" ebben az esetben kb azt jelenti szerintem, hogy vonzotta az ismeretlen... meg a vadászösztön hajtotta...) "el is tűnt" utána a srác... lényegében az alföld közepéről járt fel pestre melózni... most hívtam pár hete, hogy "mi van vele?" már az új csajjal sincs együtt, hanem egy x-edik van neki és épp valami fesztiválon voltak... (hangján is érződött, hogy van benne töltés...) le is rázott gyorsan, magyarázott, hogy majd elküldi az új msn-címét, mert a régi már nincs meg, stb... azóta is küldi...
ebben az esetben a srác 26évesen jött rá, hogy amit eddig megrögzötten, hatalmas konzervativitással ellenzett, arra mégis szüksége van... (?) egyik napról a másikra dobbantott a 7éves kapcsolatából... (ne is mondjam, hogy a csajszi ezen hogy kiakadt) szerintem a szeszre is rákattant kicsit meg nekiállt csajozni ezerrel... mintha mindent most akarna csak pótolni...
de ex-emmel is hasonló volt a helyzet... lelkileg nagyon szarul volt, amikor összejöttünk, mindenki mondta, hogy én húztam ki a sz@rból teljesen... 3.5évig voltunk együtt, eljegyzés is volt meg minden, aztán az utolsó hónapokban elkezdett folyamatosan hazudozni... (összejött a biztonsági őrükkel és vele k*félgetett a hátam mögött...) addig jó voltam neki, amíg lelkileg rendbe nem jött, aztán le volt sz@rva az egész... együtt is laktunk már vagy 1.5évet meg minden... suxxx... gyorsan túltettem rajta magam, mert ilyen r*bancok miatt nem teszem tönkre magam... (mellesleg azóta már le akart járatni mindenféle iwiw-es üzenetekben mostani menyasszonyomnál, akivel 1000szer jobban érzem magam)

mindkét esetben szerintem a fair az lett volna, hogy ha hiányzik az adott félnek a kapcsolatból a "szerelem", akkor üljenek le, beszéljék meg és kész... ne az legyen, hogy: "elvagyunk együtt ideig-óráig, aztán ha jön valaki, akkor lecseréljük egymást..." mert ez szerintem undorító... voltam én is ilyen helyzetben, hogy nagyon jó barátságban voltam egy lánnyal, majd egyszer több lett belőle... pár hónapig "együtt voltunk", aztán nekiültünk és megbeszéltük, hogy vissza kellene térni a barátsághoz... nem volt belőle semmi gond... tudtunk utána is ugyanúgy viszonyulni egymáshoz, mint előtte... pl amikor megint csak barátok lettünk, csináltunk utána is olyat, hogy egyik este véletlenül összefutottunk a városban, kijött hozzánk... filmet néztünk, valami nyugis zenére táncoltunk kettesben meg együtt aludtunk a kb 90x180-as ágyamban :) rohadt jól éreztük egymással magunkat, de szex az nem volt... ritka az ilyen eléggé... pedig mindketten 20 fölött voltunk már...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) tildy válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Olyankor le kell ülni, és megfontolni, hogy az újabb kell, vagy az az érzés, ami egy új kapcsolatnál van. Az újdonság varázsa ugye.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) mephi666 válasza tildy (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyik ismerősöm mondta a cigiről masszív dohányosként, hogy mindig az első slukk esik legjobban minden szálból :) és ezt a példát át lehet vetíteni egy kapcsolatra is... általában minden kapcsolat elején ott van az újdonság varázsa (rágyújtás...), aztán jönnek a monoton/megszokott dolgok... (amikor slukkonként végigszívja az ember az egész szálat...) innentől csak az ember hozzáállásán múlik, hogy: vagy mindig továbblép, ha ráun valakire, vagy pedig próbálják közösen fenntartani a varázst és rájönnek, hogy igazából nem lehet egy embert megunni :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Vamp


Vamp
senior tag

Mi ez, szakítós blog?:D. Nah ott vannak olyan sztorik, hogy a pofám leszakad, hogy ilyen primitívek az emberek. Mondjuk a kapcsolatok is azok, a sok szerencsétlen képtelen kezelni a párkapcsolatok problémáit, aztán más embereket tesznek szépen lassan tönkre. Aki azt mondja, hogy ez így van rendjén, az kretén. A csávónak olyan pofont le tudnék verni, hogy arról kódolna.

(#10) Thunderzolee válasza Vamp (#9) üzenetére

Szakitós blog? :F

Aztamindenit, meg is keresem.. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#11) Csemike


Csemike
csendes tag

Hát nem egy nagy jellem a gyerek, az is biztos. Gyakorlatilag kihasználta egyeskét, unaloműzőnek használta (persze, szebben hangzik a magány) aztán amikor színre lépett ketteske, akkor már egyeske feleslegessé vált.
Gratulálok az illetőnek, remélem azért egy kicsit magába szállt.

(#12) rep3at válasza Csemike (#11) üzenetére


rep3at
őstag

Csemike: Igen, az illető magába szállt, és elismerte hogy hibázott, amikor nem tudatta előbb a lánnyal, hogy ez nem jó így. De ehhez már késő.

Forward thinking. كرر

(#13) rep3at válasza tildy (#7) üzenetére


rep3at
őstag

tildy: Itt nem az "új varázsa" miatt mentek szét.

Forward thinking. كرر

(#14) tildy válasza rep3at (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

tudom, de az nem is neked ment válaszként.

Itt amiat tmentek szét, amit mrá leírtam. A fiú valószínűleg kapcsolatfüggő, hiszen ha nem lenne az, akkor nem ment volna bele szerelem nélküli kapcsolatba.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) rep3at válasza tildy (#14) üzenetére


rep3at
őstag

Érdekes megközelítés, de szerintem abból már kinőtt. Bonyolult dolgok ezek. De valahol, egy picit igazat adok neked.

Forward thinking. كرر

(#16) ollie


ollie
MODERÁTOR

Én ezt a fiút gerinctelennek tartom.

***

(#17) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Persze, hogy hibázott. Amikor belement abba a kapcsolatba, amit nem gondolt komolyan. A párkapcsolat nem arra van, hogy elüssük az időt - ha az kell, hát úgy beszéljék meg a felek! De ez így átvágás, becsapás, hazugság.

A fiú hazug és önző.

(#18) rep3at válasza Crystalheart (#17) üzenetére


rep3at
őstag

Sajnos ebben lehetséges hogy igazatok van.

Forward thinking. كرر

(#19) Crystalheart válasza rep3at (#18) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hanem ezek nem végítélet. Ha az ember felismeri magában ezeket a rossz tulajdonságokat, okulhat, és legközelebb nem követi el. A megtörténteken nem változtathat már, de más megvilágításba helyezheti. Bárki lehet önzetlen és őszinte.

(#20) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Azért tisztázzuk a dolgot: fiú és lány között nem lehet igazi barátság, az egyik mindig többet akar(t). Ahogy itt nekem lejött jelen esetben a lány többet akart, aminek a fiú idővel engedett... Ennyi, tovább lépett, nem hibás.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#21) Crystalheart válasza TazLeacher (#20) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hogy ne volna hibás? Hitegette, mikor tudta, hogy nincs viszonzott szerelem.

(#22) 7 válasza TazLeacher (#20) üzenetére


7
addikt

Dehogynem lehet, megannyi példát tudok hozni :P

(#23) Crystalheart válasza 7 (#22) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(Biztos magából indul ki :D)

(#24) TazLeacher válasza 7 (#22) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha te úgy gondolod, akkor gondold végig:
-sose gondoltad azt, hogy jó lenne ebből egy kapcsolat
-most gondold végig mégegyszer
-és kérdezd meg őt is...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#25) TazLeacher válasza Crystalheart (#21) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hagyjuk már ezt. Nem hitegette. Ő így gondolta. Fellángolás volt, elmúlt, ennyi.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26) Crystalheart válasza TazLeacher (#24) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ha egyik félről működik a dolog, nem törvényszerű, hogy másik félről ne működjön. Sőt. A te logikád szerint nagyon sokan kellene, hogy szerelmesek legyenek belém. :DDD

Amúgy meg sosem értettem, hogyan lehet azt hinni, hogy szerelmes az ember. Pheh. De a fenti írásból pont az derül ki, hogy ő egy percig nem hitt ilyet, tudta ám, hogy az ő részéről nincs nagy érzelem. A "próbáljuk meg" dolog érdekkapcsolatokba való, utolsó esélyként...

(#27) tildy válasza TazLeacher (#24) üzenetére


tildy
nagyúr

Végiggondolta:) Megkérdezte. Több ilyen imserőse van, jómagam pedig egyik ilyen "női barátja" vagyok yetikének :D És igaza van :D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) TazLeacher válasza Crystalheart (#26) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egy kapcsolathoz nem kell szerelmesnek lenni. Nekem nem rémlett, hogy azt írta volna, hogy szerelmet vallott neki. Nem tudom mennyi idős lehetsz, de ha idősebb vagy, mint gondolom, akkor már rájöhettél volna, hogy a "szerelem első látásra" elég ritka eset. Az ki is alakulhat. Itt barátság volt, amiből nem lett szerelem. Megpróbálták, nem működött. Nem tudom, hogy mit kell ezen felfújni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#29) TazLeacher válasza tildy (#27) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bocsájts meg, de én téged már inkább nőnek tartanálak, mint lánynak... :U

És most nem a nyelvtani része, hanem a kor és az érettség része a lényeg. Egy bizonyos kor felett már előfordulhat, hogy nem is lehet más, csak barátság...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#30) Crystalheart válasza TazLeacher (#28) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Már másodjára hangsúlyozom ki, hogy én most a fenti esetről beszélek, nem általánosságban. A lány láthatóan szerelmes volt, a fiú nem. Utóbbi belement a dologba, jobb híján. A lány - gondolom, nem kommunikálták ezt le előtte, különben nem borult volna ki - teljes mértékben azt hitte, a fiú is így érez iránta. Ha tévednék, javítson ki valami illetékes.

Hitvallásom, hogy mindig tisztában vagyok az érzelmeimmel (már amennyiben érzelemnek nevezzük, inkább döntések a részemről), sosem tévedek ezt illetően. Jó lenne, ha mások is így volnának ezzel, rengeteg hasonló félreértés elkerülhető volna. Ettől függetlenül a sok félresikerült kapcsolatban valahol mindkét fél hibás.

Azt visszaszívom, hogy a "próbáljuk meg" ne működhetne. De akkor mindkét fél tisztában van ezzel a helyzettel, különben hazugságban élnek.

A másik témához: tehát te azt mondod, egy tucatnyian szerelmesek belém. Hah, jó tudni. :D Mert azért nem vagyok ám túl idős, és elég sok lánybarátom van, talán több is, mint fiú. (Vagy csak író vagyok, és nem magamból kellene kiindulni.)

[ Szerkesztve ]

(#31) TazLeacher válasza Crystalheart (#30) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez kétszer ment...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#32) TazLeacher válasza Crystalheart (#30) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Fordítva, először a végére reagálnék:

Ki beszél szerelemről...neked valamiért a szerelem a mániád. Jó dolog, de a kapcsolatok egy jelentős többségében sosem volt, vagy nem is lesz. Ennek legjobb példája az egy éjszakás kaland, vagy a tipikus nyár kapcsolat. Nem kell szerelem, hogy legyen 2 ember között valami. Jó lenne, de az élet sajnos más.

És most az elejére:
Miért, ki beszélt másról? És, ha a lány szerelmes volt belé? Ő meg nem? Attól kialakulhatott volna...ráadásul szó sincs arról, hogy a lány szerelmes lett volna belé. Egyszerűen megbántva érzi magát, mert pofára ejtették, ami jogos, mert ez a legtöbb embernek ritkán esik jól. Úgyhogy nem kellene mögé rakni mély érzelmeket...miből is gondolod, hogy teljes mértékben azt hitte, hogy a fiú szerelmes belé? "a lánynak tetszett a fiú" szó sincs itt szerelemről. Szerinted minden fekete vagy fehér. Hidd el, nem csak barátság és szerelem létezik. Ott van pl. a szeretet...meg a vonzalom, meg még 1-2 dolog.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#33) bandus válasza tildy (#2) üzenetére


bandus
veterán

de csernus egy seggfej :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#34) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Nem hibázott, az élet ezt dobta.

x gon' give it to ya

(#35) Crystalheart válasza TazLeacher (#32) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mindegy, a mai világ nem elég romantikus. :) Én a saját mércém szerint írtam, amit írtam, és azt tartom. Az érzelem nem játék - nem szabadna, hogy az legyen -, az élvezet egy másik dolog.

A te sorrendedben az első: az én irányomban vicces volna még "valamiről" is beszélni - úgyhogy mégiscsak lehet férfi és nő között barátság. Mert: teljesen abszurd elgondolás, hogy irántam egy szép lány vonzalmat érezzen, és ez nem vitatéma. Pheh. :D Nekem meg nem egy szép lánybarátom van.

[ Szerkesztve ]

(#36) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Kezdetben nagyon jó volt, minden délután együtt voltak, és jól érezték magukat együtt, igaz néha voltak nézeteltéréseik, de jól megvoltak együtt."
Ennyi, nem több.

Hitegette a lányt valamivel? Ilyesmit nem olvastam. Felfoghatjuk baráti kapcsolatnak az egészet.
Egyáltalán nem érzem úgy, hogy a fiú bűnt követett volna el. A szívére hallgatott.

A fiú nem hibázott, de hogy a helyes utat választotta-e, azt majd az idő megmondja.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) tildy válasza Vakegérke (#36) üzenetére


tildy
nagyúr

Egy nőnek egy párkapcsolat - a megpróbálják együtt nekem már annak számít - többet jelent . Baráti kapcsolat? Ez már közel sem az. Hihette azt a lány, hogy a fiú szereti ? Igen.
És szép dolog volt-e a "barátnője" háta mögött más csajnak csapni a szelet? Közel sem.
Mindezek mellett ha másképp írnám le, amolyan "ló nincs szamár is jó " mentalitásnak jön le a dolog, amibe egy nő, ha tisztában van ezzel, legtöbbször bele sem megy. Valószínűleg nem volt vele tisztában a lány.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38) TazLeacher válasza tildy (#37) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Valószínűleg nem volt vele tisztában a lány.
Az elején valószínűleg a fiú se.

Nem hiszem, hogy csapta volna a szelet, vagyis ez nem derült ki. Mint itt állítjátok többen - hogy lehetnek barátok - egy baráti hétvégének indult. Aztán rájöttek, hogy milyen jól eltöltötték az időt. A fiú csak akkor jött rá, hogy a másik kapcsolat nem az igazi, amikor talált valakit, aki mellett jobban érezhette magát.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#39) Crystalheart válasza TazLeacher (#38) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Az elején valószínűleg a fiú se."

Hát erről van szó. A mai kor egyik rákfenéje, hogy a fiatalok nem tudják, mit kezdjenek magukkal és az érzéseikkel.

(#40) fordfairlane válasza Crystalheart (#39) üzenetére


fordfairlane
veterán

Soha nem létezett olyan kor, amikor mindig mindenki pontosan tisztában volt az érzéseivel, pláne az eljövendőekkel.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#41) Crystalheart válasza fordfairlane (#40) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nem a mindig mindenkiről van szó... Hanem arról, hogy a legújabb korban nagy az elidegenedés, a bizalmatlanság és a szeretethiány. A fiatalok kétségbeesetten keresik a szeretetet, az eredmény pedig a sok félresikerült, elhibázott kapcsolat. Régen meg túl sok volt az érdekházasság, az sem volt egy ideális kor, de ez nem jelenti, hogy ne kelljen az optimumra törekednünk.

(#42) Vakegérke válasza tildy (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazat kell adnom Neked, de...

Az, hogy megpróbáljuk, és az, hogy szeretem, nem esik egybe. Tény, hogy megszerethették volna egymást, ám ahhoz idő kell. Olvasatomban ez a kapcsolat túl rövid ahhoz, hogy komoly érzelmek kialakulhassanak.
Persze ugye a remény, meg némi hit...

Kérdés, hogy a barátnő hol volt idáig. Miért nem akkor bratyizott a sráccal, amikor probléma nélkül megtehette?
Szerintem egyszerűen legyezgette a hiúságát, hogy elvehette barátnője fiúját. Innen kiindulva nem jósolok nagy jövőt a kapcsolatnak.

Kinek volt jó ez az egész?
Adott egy csalódott lány, aki még barátságban sem akar maradni a fiúval.
Adott a fiú, aki hamarosan nagyot fog csalódni.
Adott a "csábító", aki (szerintem) csak zsákmánynak tekinti a fiút, és ha megúnja, eldobja, mint egy rongyot.

Ami pedig azt illeti, nem osztom a véleményed, mely szerint a lánynak nem lett volna szabad ebbe a kapcsolatba belemennie.
A srác ugye magányos volt, a lánynak pedig tetszett. Kezdeményezhetett volna, nem tette, mindegy. Ám a magányos srác egyszer csak keresi a társaságát, vele akarja eltölteni az idejét. Mi ok a gyanura? Szerintem semmi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) tildy válasza Vakegérke (#42) üzenetére


tildy
nagyúr

Vannak olyan esetek, mikor egybeeshet.

"Ami pedig azt illeti, nem osztom a véleményed, mely szerint a lánynak nem lett volna szabad ebbe a kapcsolatba belemennie."

Szerintem akkor sem fair ilyen ló nicns szamár is jó módon ha már úgyis kéznél van mondattal azt a lányt elcsábítani, akinek amúgyis tetszik.

De ha már rájött, nem szerelmes, akkor sem megy el más csajjal...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44) TazLeacher válasza Crystalheart (#41) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Vulgáris leszek, de a félresikerült kapcslatok többségének nem az az oka, hogy keresik a szeretetet, hanem csak du*ni akarnak egy jót.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#45) Vakegérke válasza tildy (#43) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen, már a tisztesség fogalmánál tartunk. :K

Elmesélek valamit, biztos belefér.
Mikor megismertem Marikámat, cirka egy hét után szólt egy munkatársam, hogy van ám egy lány, aki régóta figyelget, és örülne, ha összejönnénk.
Megkerestem a lányt, beszéltem vele. Elmondtam neki, hogy korábban is üzenhetett volna, örömmel lettem volna a fiúja, de a becsület úgy kívánja, hogy ne csapjam be azt, aki bízik bennem. Ha nem jön össze a dolog, akkor (ha még úgy gondolja) megpróbálhatjuk.
A dologhoz hozzátartozik az is, hogy a faterja jól menő maszek volt egy közeli faluban, és ma talán én lennék az, aki átvette volna a céget, és betegre kaszálnám magam.
Egy a becsület. Ha az nincs, ember sincs.
Megmaradtam nincstelen Marikám nincstelen társának.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) tildy válasza Vakegérke (#45) üzenetére


tildy
nagyúr

Na valami ilyesmire gondoltam én is :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) rep3at válasza tildy (#46) üzenetére


rep3at
őstag

Köszönöm az értékes hozzászólásokat. Egy kis tanulságot tartalmaz szinte mindegyik a fiú számára.

Forward thinking. كرر

(#48) Crystalheart válasza TazLeacher (#44) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ezt nem is állítottam. Hanem annak viszont az az oka, hogy elidegenedés, bizalmatlanság és szeretethiány van. Egy ilyen tekintetben normális(abb) társadalmi közegben nem nevelkedne ennyi hibás értékrendű, helyét nem találó fiatal.

És ezt nem csak én mondom, hanem nagyon sok pszichológus is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.