Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [rep3at:] Átverős

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Szerencsére nekem még nem akadt gondom a hardver aprón ilyennel, pedig volt aki már előre is küldte a procit (HERR Z).. Nem értem miért jó 10-20k-ért feltenni a becsületet, stb..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Gergő_ válasza gamerkiller (#1) üzenetére


Gergő_
őstag

az olyanoknak nincsen becsülete...
múltkor olvastam egy jót a kivel érdemes vigyázni totyikban:
srácnak megérkezett a táp, lefüstölte, aztán szétszedte és azt mondta h már eleve rossz volt(akkor minek dugta rá a csodamasinára??)
és persze követelte vissza a pénzét
feletehetően fordítva dugta a tápot... vagy rossz volt de akkor minek dugta rá, minek szedte szét....

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Óvatosan meglesem, hogy kivel boltolok. Legyen ez akár itt, akár vaterás akció. Lekopogom, még nem vertek át.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) rep3at válasza Vakegérke (#3) üzenetére


rep3at
őstag

Sajnos a becsület és a közös tisztelet, mint olyan ma már nagyon ritkán található meg, ezért is örülök ha olyan ember akad a horgomra aki korrekt és becsületes. Ritka az ilyen, de inkább várok, mint hogy elsiessem és beleugorjak egy csapdába.

Amúgy én is utánanézek a dolgoknak, mikor cserélek/vásárolok. Ha ez történetesen expresszen, aproneten vagy itt mobilarenán megy, akkor az első kör az IWIWes ellenőrzés, mert gyakori a más név megadása. Vaterán általában végigolvasom az értékeléseket, itt nekem ennyi elég. Nem sokan vállalnák pl. hogy árnyék vetül 40 pozitívukra egy friss negatívval.

Várom a tanulsággal szolgáló átveréses történeteket! Hátha tudunk valamit tenni az ügy érdekében!

Forward thinking. كرر

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [rep3at:] Átverős
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.