Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hogy rendelt a Hertz, amikor tavaly csődbe ment?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) pusszycat válasza Graphics (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most is tudnék kölcsönözni, akkor h ment csődbe?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) Graphics válasza pusszycat (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát pedig tavaly csődbe ment , most erre mit mondjak ?

Meg szerintem itt is volt hír :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Taszillo


Taszillo
tag

Csődhelyzet az fizetési zavar, nem egyenlő a megszűnéssel vagy a felszámolással.

A kolléga megvádolta a nyomtatót öngyilkosságra való felbujtással: "Rendeljen cián patront!”

(#5) doooo válasza Graphics (#3) üzenetére


doooo
veterán

A Covid miatt jelentett csődöt (ami Amerikában ilyen necces helyzetekben bevett szokás, és nem azt jelenti, hogy ettől kezdve örökre eltűnnek a süllyesztőben), de ebből a fajta csődből vissza lehet térni, és ők is ezt tették. Mostanra kilábaltak.

(#6) Graphics válasza doooo (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem írtam azt, hogy örökre eltűntek volna. :)

De köszönöm a tájékoztatást.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Somatom válasza Graphics (#1) üzenetére


Somatom
veterán

Miért ne rendelhetett volna? Símán bemehetsz üres zsebbel egy drága étterembe és rendelhetsz homárt. Csak a fizetésnél válik zűrössé az ügy. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) Graphics válasza Somatom (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja értem :K

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) pusszycat válasza Somatom (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Majd kifizetik részletre, ahogy termelik vissza a kölcsönautók a pénzt. Igy lehet semmiből meggazdagodni. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) adamklark válasza Graphics (#3) üzenetére


adamklark
senior tag

miért ment volna csődbe? él és virul. legalábbis németben biztosan

(#11) Noukoum


Noukoum
veterán

Soknak tűnhet ez a 100e darab, de 2021-ben valószínűleg legyártanak legalább 900e autót és jövőre teljesen reális cél a 1,5 millió darab. Persze brutális hogy a világ egyik legnagyobb autókölcsönzője lecseréli a parkjának ötödét villanyosra de hát ezzel lehet nagyot kaszálni. Hiszen ez nem csak a jövő hanem a jelen is. :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#12) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csak azt nem értem miért csak Teslát, lehet valaki mást szeretne kipróbálni. Lehet csak azért kölcsönözi ki, h mielőtt megveszi tesztelje. Szóval mi lehet ez a nagy Tesla mennyiség. Olcsóbban kapja ha sokat rendel?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) Graphics válasza adamklark (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Koronavírus miatt pl. tessék rakeresni. :)

Tele volt vele a sajtó.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Noukoum válasza pusszycat (#12) üzenetére


Noukoum
veterán

A Teslától miért csak Teslát rendelnek? ;]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#15) pusszycat válasza Noukoum (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem említi a cikk, h bármi mást is rendelne ami elektromos. Ez szerintem csacsiság.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#16) Somatom válasza pusszycat (#12) üzenetére


Somatom
veterán

Több felet nehezebb alkupozícióba kényszeríteni, ha nem fizetsz. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) Noukoum válasza pusszycat (#15) üzenetére


Noukoum
veterán

De miért rendelne mást ha ezzel jár a legjobban? Egyébként a cikk nem írja hogy nem lesz más. Ha lesz is nem kerül a sajtóba, mert nincs reklámértéke. És amúgy is a többi gyártó sokkal rosszabbul áll gyártásban, nem tudnak ilyen mennyiségű autót ilyen célra fordítani.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#18) adamklark válasza Graphics (#13) üzenetére


adamklark
senior tag

akkor párhuzamos valóságban élünk, repültem vissza és tukmálta volna rám a társaság a hertzt de nekem nem kellett

[link] ja egyébként ez az 'ön' Insolvenz dolog az nem azt jelenti hogy lehúzták a rolót, csak kivártak amíg kapták a segélyt, vígan élnek

[ Szerkesztve ]

(#19) Schuler888 válasza adamklark (#18) üzenetére


Schuler888
senior tag

Nem kis nev a Hertz mint kolcsonzo, mar [aladdin] is ismerte :))

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#20) Graphics válasza adamklark (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem írtam sehol azt, hogy lehúzták a rolót. :)

Mindössze annyit írtam, amit olvastál is, a hírben pedig erre egy utalás sem volt.

De részemről zárom is. :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) GoldhandRent válasza pusszycat (#12) üzenetére


GoldhandRent
őstag

le lett írva miért.
A Tesla tart ott az önvezetésben, ami képessé teheti a Hertz-et a jövőben arra, hogy az emberek majd fuvart rendeljenek sofőr nélkül (plusz szenzorok nélkül), ne autót kölcsönözzenek.

-

(#22) mjani1172


mjani1172
addikt

Na most rákeresve a Hertz+ csődre, bőven van találat.
És azért nekem is furcsa:
-hogyha egy cég egy pillanat alatt összef.sta magát annyi tartaléka nem volt, akkor mégis mitől lett ennyire tele, (hiszen még nem ívelt fel a kölcsönzés sem, jóformán áll a turizmus)?
-kb ennyire hihetünk bárminek.

(#23) adamklark válasza mjani1172 (#22) üzenetére


adamklark
senior tag

sajnos fogalomzavar van ezzel kapcsolatban, lehet magyar nyelvben van összekeverve. ha egy cég tudja hogy rosszul áll (de nem úgy hogy másnap lehúzza a rolót) akkor kérhet eljárást, szépen kifizetik akiknek tartoznak és kivárnak, ilyenkor szoktak általában valami segélyt/befektetést kapni másik cégtől. persze ha azt olvasod hogy "csőd" egyből arra gondolsz hogy tönkrement a cég

(#24) Somatom válasza adamklark (#23) üzenetére


Somatom
veterán

Szóval szarban volt, de kapott segítséget, amiből most rendelt 100 ezer Teslat. Hogy tudnék ilyen szarba kerülni? :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#25) adamklark válasza Somatom (#24) üzenetére


adamklark
senior tag

hát ilyen a céges világ, pl Apple mininél is ment a sírdogálás hogy nem teljesített jól, most 30 millió helyett 25 milliót adtak el (ez példa), gondolom a Hertz előre szaladt ezzel. Trump is azzal szedett be sok pénzt hogy a kamu szar cégeit csődeljárás alá tette (részletekre nem emlékszem)

(#26) .Szaki. válasza pusszycat (#12) üzenetére


.Szaki.
addikt

Valószínűleg ha bajban voltak, akkor most ezzel próbálják kihúzni magukat. A Teslával szerintem kifejezetten jó lóra tettek. Aztán ha végre sínen vannak nem elképzelhetetlen, hogy lesz más is.

Mindazonáltal én úgy gondolom, hogy minél nagyobb darabszámban rendelnek, annál jobb az árajánlat, másrészt pedig szerintem szerviz és egyéb költségek miatt kényelmesebb és hatékonyabb is lehet egy márkával dolgozni.

(#27) Hintalow


Hintalow
senior tag

Valóban szépen bedőltek, ki is paterolták a filléressé vált részvényeit a tőzsdéről (tudom mert a párom bevásárolt belőle a mélyponton :D )
De azóta megy felfelé, pénz meg onnan van, hogy egy bazinagy befektető bevásárolta magát, ha jól emlékszem.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#28) Uzi74 válasza pusszycat (#12) üzenetére


Uzi74
senior tag

Volt olyan (kisebb) német kölcsönző, hogy a sok elektromos típusra állt rá (a belépő modellektől taycan-ig), de sokkal több matek volt más típusoknál a szervízbe járással (főleg gyerekbetegségek, updatek miatt) és az kezdő eautós ügyfelek is többször lukra futottak a töltőkkel mint a superchargerrel. Végül csak a teslát hagyták meg a portfolióban (nem vagyok Tesla fan, más gyártó elektromos autójával járok)

(#29) worxland válasza pusszycat (#12) üzenetére


worxland
addikt

"Csak azt nem értem miért csak Teslát, lehet valaki mást szeretne kipróbálni. " - ez kölcsönző, nem próbajárat, nem fogja érdekelni, hogy a vevő nem is bérelni akar, hanem próbálgatni. A jövőbiztos (elektromos) járgányok közül pedig a Tesla a messze-messze vezető márka (legnagyobb tőke, legtöbb szállítható autó, elég megbízható autók, kiépített és jó töltőhálózat, megfelelő méretkategóriák, jó hatótávú akkupakk, legnagyobb tapasztalat). Logisztikai szempontból a Tesla a megfelelő (és jelenleg egyetlen) választás egy ekkora flottához.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#30) k-adi válasza worxland (#29) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát igen teljesen érthető

+ ott a supercharger pontok is

(#31) gyuszos válasza GoldhandRent (#21) üzenetére


gyuszos
tag

"A Tesla tart ott az önvezetésben, ami képessé teheti a Hertz-et a jövőben arra...."

Nem, sehol sem tart még vele.....ígéret hegyek vannak, meg a semmire beszedett lóvé,
de az önvezetés az még látótávolban sincs.

(#32) Graphics válasza gyuszos (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

képessé teheti a Hertz-et a jövőben arra.

Szerintem ez érthető pedig.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) gyuszos válasza Graphics (#32) üzenetére


gyuszos
tag

Persze.
Csak értelmes ember ilyenre nem rendel autót, pláne nem százezret.
Mielőtt félre menne: semmi bajom a Teslával, csak a mondatodra reagáltam.

(#34) GoldhandRent válasza gyuszos (#33) üzenetére


GoldhandRent
őstag

ő nem én vagyok :D

nem erre rendelték, de ez IS feléjük billenthette a mérleget.

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.