Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csak egy "pillanat" az időből, mégis mennyi hangulat van benne. Ha nem mondtam volna még, szeretem olvasni az írásaidat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) potyautas válasza Vakegérke (#1) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Tudom, és örülök neki. :) Köszönöm.

(#3) petipetya


petipetya
nagyúr

deja vu

Annyival egészítem ki, hogy néha a flightradar24-en lesem, éppen melyik gép szállt fel vagy le. Az egész másfél-két éve kezdődött, amikor egy szokatlan manőver láttán megkerestem ezt a hallomásból ismert oldalt.

Érdekes volt látni, amikor az Ukrajna felett lelőtt gép miatt szinte teljesen kiürült a keleti légterük, de az is felkeltette a figyelmemet kb. 2 hete, hogy a Ferihegyről felszálló német gépek (nem mindegyik) simán repülhetnek Budapest belvárosa felett, pedig régebben erre nem sűrűn volt példa.

Az egészben az tetszik, hogy egyszerre látom a gépeket az ablakból és a laptopon is. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4) potyautas válasza petipetya (#3) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A fiamat vártam Londonból, és nézegettem az aktuális helyzetet. Sokat késett. Éjjel fél kettőkor láttam, amint egy nyugatról érkező gép ráfordul a jegyzetben leírt irányra, és ereszkedik lefelé. Olyankor már nincs akkora forgalom, így biztosan az ő gépét láttam Csepelről. A lányom ekkor indult kocsival érte Kőbányáról, és hozta haza hozzánk. Izgalmas éjszaka volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.