Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Jim74 válasza RoBos (#294) üzenetére


Jim74
nagyúr

Na baxa meg, most megint agyalhatok, hogy 9S most, vagy még várjak a Pro-ra...

(#302) TeeJay


TeeJay
félisten

igazából csak az NFC és a 48MP Samsung vs. 64MP Samsung érzékelő az eltérés
számomra az egy forinttal nem ér többet bőven elég a 48MP is úgyis 12MP módban fogja 99%-ban mindenki használni már csak a képek fájlmérete miatt is

a proci a ram a kijelző meg az UFS tárhely a lényeg :K

amúgy meg nem kell elszörnyülködni a sok elnevezésen
ez van akkor mikor a világ két legnépesebb országa egymás mellett van és indiában és kínában egyenként százszor többet adnak el ezekből mint a világ többi részén összevéve
persze hogy külön fognak indiának meg kínának gyártani
hiszen oda pl tök felesleges az NFC vagy a galileo navigáció de még a B20 is lényegtelen
és ha emiatt már 2-3dollárral olcsóbban lehet gyártani (lehet még olcsóbb nem tudom)
és eladnak indiában 20-30milliót meg kínában szintén ennyit akkor láthatod mennyit spórolnak azzal hogy 2-3dologban eltér mint a global verzió

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#303) RoBos


RoBos
senior tag

Note 9S 6/128GB - 229$ Flash Sale a Gearbesten (EU Priority Line-nal)

Erősen elgondolkoztató vételi lehetőség lehet sokaknak! ;)

(#304) F.B.I. válasza RoBos (#300) üzenetére


F.B.I.
veterán

Jah, most nézem a képet. 66K volt most ez a 9s, szerintem ettől jobb áron, egyik sem lesz.
Mivel meló ügyileg fotózom, nálam a 48 VS 64 mpx, nem tesz semmit sehova. Még a 12 mpx is elég mindenre....mondjuk a sarokban lévő kamera lyuk jobban tetszik de emiatt nem cserélnék.

Mondjuk nem tudom az MTK-nak van-e így értelme? :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#305) TeeJay válasza RoBos (#303) üzenetére


TeeJay
félisten

Note 9S árak annyi a baj hogy most a dollár olyan árfolyamon van hogy olcsóbb idehaza webshop-ban venni
Note 9 Pro global nem tudom mennyivel lesz olcsóbb vagy drágább de hasonló árra számítsatok

F.B.I.:
sima Note 9 lesz a mostani Note8/8T helyére viszont 140-150USD árban nekem akkor sem kellene a Mediatek ha pár ezerrel többért meg ott a 720G a 9S-ben meg az UFS2.1 belső tárhely

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#306) RoBos válasza TeeJay (#305) üzenetére


RoBos
senior tag

239$-ért "nálad/te listádon" drága... :P

(#307) TeeJay válasza RoBos (#306) üzenetére


TeeJay
félisten

azóta 229-re ment couponsfromchina oldalon is csak ha hozzáadod az 5dollár EU Priority Line szállítást és átváltod mai dollár árfolyamon kijön hogy ugyanannyiba kerül itthon webshop-on így most nem éri meg banggood-on gearbest-en vásárolni :U

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#308) Luck Dragon válasza RoBos (#296) üzenetére

Remek , újabb variánsok hada lepte a piacot. Nem hiszem el hogy ennyi variánst kell készíteni.

Lenne egy alap meg egy pro és olyan chipset ami minden piacon lehetne használni , lásd Apple.

Na de mindegy is. Van időm kivárni , egyszer csak megérkeznek. :)

Mire lesz belőlük valami addigra az A4 is bejelentésre kerül :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#309) pepimama


pepimama
tag

Szerintetek ma Magyarországon mennyire fontos az NFC-s telefon?
Csak annyi, hogy nem kell elővennem a bankkártyám? Egyáltalán elfogadják sok helyen? stb.
Előre is KÖSZ a választ!

(#310) Jim74


Jim74
nagyúr

Jól látom, hogy a 9S és 9Pro között csak a 48/64 MP kamera, illetve a 18/30W gyorstöltés a különbség? NFC egyikben sincs?

[ Szerkesztve ]

(#311) RoBos válasza TeeJay (#307) üzenetére


RoBos
senior tag

Itthon a 6/128 GB-os verzió olyan 79-80 eFt...
Kintről most kb. 74-75 eFt lenne és a GB-n 0$ az EU Prior... (ott a képen amit csatoltam látszik is).

Szal kb. 4-5 eFt-tal (lenne) olcsóbb most kintről venni, de persze mki szépen eldönti maga, h megéri-e neki ennyi különbséggel kintről és abból vesz még mást is a telóhoz, vagy nem xarakodik és megveszi itthonról!

Nem vitázni szeretnék veled, csak betettem a linket, h hátha vkit érdekel!
:P

(#312) RoBos válasza Jim74 (#310) üzenetére


RoBos
senior tag

A Note 9 Pro global-ba van NFC...

[ Szerkesztve ]

(#313) Jim74 válasza RoBos (#312) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi. Már csak az a kérdés, mennyivel lesz drágább a 9S-nél (a 70-80 ezer a lélektani határ teteje), illetve az NFC használat mennyire terjed el az elkövetkezendő 2 évben.

[ Szerkesztve ]

(#314) haypro válasza Jim74 (#313) üzenetére


haypro
senior tag

Mindenhol, ahol bankkártyával tudsz fizetni érintéssel, tudsz NFC-vel is.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#315) Jim74 válasza haypro (#314) üzenetére


Jim74
nagyúr

Számlavezető banktól nem függ?

(#316) Drughi válasza Jim74 (#315) üzenetére


Drughi
addikt

Dehogynem.

(#317) Jim74 válasza Drughi (#316) üzenetére


Jim74
nagyúr

Akkor jól emlékeztem. CIB-nél sajnos csak Apple Pay van.

(#318) zagloba


zagloba
aktív tag

Csatlakozom én is! Ma megjött! Nagyon profi telefon! A holnapi napon költözök is! :))

(#319) TeeJay válasza Luck Dragon (#308) üzenetére


TeeJay
félisten

Leírtam miért csinálnak ennyi verziót! Így legalább mindenki eldöntheti miért fizet. Gondolom az NFC tudás sem 2 forint meg akinek a 64MP kamera kell az is drágább mint a 48MP. 1 darabra vetítve pár dollár csak az eltérés de 10 millió darab esetén már nem kevés

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#320) haypro válasza Drughi (#316) üzenetére


haypro
senior tag

Elég elterjedt magyarországon. OTP, Gránit, Erste, K&H, náluk egészen biztosan van.

Ráadásul a Simple-ön keresztül nem csak akkor lehet NFC-vel fizetni, ha OTP-s kártyád van.

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#321) RoBos válasza Jim74 (#317) üzenetére


RoBos
senior tag

Bármely bank ügyfelei fizethetnek NFC-vel a Simple-ben

"...A művelethez ugyanakkor a bank tett egy kis kerülőt, a más pénzintézetektől származó kártyákat, pontosabban azok digitális verzióit továbbra sem tudjuk a Simple-ből közvetlenül NFC-s fizetésre bírni, helyette az OTP egy virtuális prepaid Simple kártyát bocsát a felhasználók rendelkezésére, amelyre saját kártyájukról tölthetnek fel pénzt, majd fizethetnek vele érintéssel az üzletekben. A virtuális kártyát a felhasználók az appban hozhatják létre, bankfiók meglátogatása nélkül, azt pedig bármely bank által kibocsátott Mastercard, Maestro, VISA vagy American Express bankkártyáról feltölthetik...."

(#322) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Jó lesz ez:

és ez még csak az első töltés....csak hálózat, semmi wifi. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#323) Jim74 válasza RoBos (#321) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

(#324) Dadpool


Dadpool
aktív tag

Nos előjött egy kellemetlen hiba a készüléken. Telefon hívásnal elmegy a hangszóró nem hallok semmit. Lehet hogy valami soft baja van mert újraindítás után megy minden. Most jött egy frissítés hátha.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#325) D@niel válasza Dadpool (#324) üzenetére


D@niel
addikt

Mai frissítés jött, vagy ez már előzőleg érkezett? Mit ír a changelog?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#326) Dadpool válasza D@niel (#325) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Mai

De a hidden menüben a hangszóró teszt tökéletesen és tisztán szól 😃 Tegnap kezdte 1x utána újraindítottam jó volt. Ma megint hivtak és semmit nem hallottam. Pont jött egy frissítés most megint jó.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#327) F.B.I. válasza Dadpool (#326) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én is frissítek, amint töltő közelében leszek, mert nekem meg hívás indításkor fekete a képernyő.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#328) D@niel válasza F.B.I. (#327) üzenetére


D@niel
addikt

Aztán jöhet a feedback, hogy változott-e valami, mert idegbajt kapnék az ilyentől.

Nektek akkor nem eu rom van rajta, igaz?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#329) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Az akkumulátor nem nyűgöz le....a Redmi Note 5 most is tud ennyit lassan 2 évesen, 4000mAh-el.
Még lehet kell neki pár töltés? :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#330) Dadpool válasza F.B.I. (#329) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Én ki szedtem a második kártyát most jó a fogyasztás. Igaz sok a wifi de ma voltam egy órát mászkálni és reggel óta 83%vagyok 3ora kijelző idővel. Viszont a térerő csak 3 csík idehaza amikor az asszony Nokia 7plus készüléke telit mutat.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#331) Jim74 válasza F.B.I. (#329) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ez nem biztató :U
Én is kb. 2 éves Note 5 Pro-ról tervezem a váltást.

(#332) F.B.I. válasza Jim74 (#331) üzenetére


F.B.I.
veterán


Ez a Note 5, fénykorában. Ezzel örülök ha meglesz 8 óra 30 perc.

Itt ugye +1000mAh és egy jobb fogyasztású prociról beszélünk. Én értem, hogy nagyobb a kijelző, de nem 5"-al.

Lehet, hogy az EU rom-al, jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#333) Omis válasza F.B.I. (#329) üzenetére


Omis
senior tag

Én szerintem jól bírja az akku!

(#334) Omis válasza Dadpool (#326) üzenetére


Omis
senior tag

Két három hónap jön szerintem a Miui 12 rá,hacsak nem kerül be a béta sorba 😁😁.

(#335) F.B.I. válasza Omis (#333) üzenetére


F.B.I.
veterán

Mennyi órában a kijelző idő?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#336) Omis válasza F.B.I. (#335) üzenetére


Omis
senior tag

Két óra csak.

(#337) F.B.I. válasza Omis (#336) üzenetére


F.B.I.
veterán

Azért mutattam a képet, mert azt egy 4000mAh-es telefon produkálta, 11 óra felett. Ez most 5000mAh, jobb proci és még a 9 óra sem lesz meg.

Nem vagyok elégedetlen, csak csalódott. Most vagy a Mi Band 4 zabál BT-el többet vagy még tényleg kell pár ciklus töltés vagy a szoftver kezeli xarul a proci órajeleket. :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#338) Omis válasza F.B.I. (#337) üzenetére


Omis
senior tag

Hát az úgy furcsa ,de valóban kell neki pár töltés.
Viszont a xiaomi miujsag letesztelte folyamatos 17 óra videó időt biztosított neki ez a teló (sorozatokat nézett)

[ Szerkesztve ]

(#339) Viktor0610 válasza F.B.I. (#337) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem változhattak a felhasználási szokásaid és/vagy mások a beállításaid a két készüléken, mert a GSMArena összehasonlításában erősebb a 9S akkuja a Note 5-énél. Nem is kevéssel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#340) D@niel válasza Omis (#336) üzenetére


D@niel
addikt

Két óra alatt lement durván 10%-ot egy ekkora kijelzővel, oké nem játszottál de ez egy klassz érték!

Bekapcsolt 4g-vel ami ugye nagyobb fogyasztást eredményez.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#341) Omis válasza D@niel (#340) üzenetére


Omis
senior tag

Soha nem játszom telon😁 buta egy dolog ,arra ott a gép.

Illetve szerintem is jó érték.

Amúgy a rezgő motor jópofa zizeg mint ha muszáj volna 😁

[ Szerkesztve ]

(#342) D@niel válasza Omis (#341) üzenetére


D@niel
addikt

Nekem cod mobile nagyon tetszik, így 8 hónap után is, főleg a world war heroes után, úgy tippelem, hogy a napi 4-5 órával nem kell majd töltenem este a gépet, elég lesz másnap, ez azt jelentené, hogy kb 30%-al tudna többet, mint a mostani.

Viszont amiket írtatok hibákat - elsötétül a kijelző, gyenge térerő - kissé aggasztóak.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#343) Omis válasza D@niel (#342) üzenetére


Omis
senior tag

Na jó az tényleg jó lett (videókat láttam róla)
Azok a hibák csak szoftveres gondok lehetnek (nálam egyik sem jelentkezett)kopp kopp.

(#344) D@niel válasza F.B.I. (#337) üzenetére


D@niel
addikt

Voltak olyan észrevételek a külföldi csatornákon, hogy amellett, hogy jól pörög a gép, gyorsabbnak kellene lennie ezzel a cpu-val. Ehhez kapcsolódóan említették az ujjlenyomatot is: amellett, hogy felold és nem lassú, ez a tempó nem is gyors, egyszerűen átlag. Sok videót láttam, egyszerűen nem az a gyors sebesség, talán a felesleges animáció miatt, nem tudom. Apróság, de ha naponta 50x feloldja a user...

Ha valaki rá pattintaná az eu romot, kérem, írjon róla.

Ismerősöm elviszi a Honor 8X-et, remélhetőleg jövőhéte elején, így ehhez hasonlítva írok majd néhány dolgot.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#345) F.B.I. válasza Viktor0610 (#339) üzenetére


F.B.I.
veterán

Olyan sokat nem változott, hogy 3 óra legyen a különbség.
Ugyanúgy órára kapom az értesítéseket, többet sem telefonálok, játék még mindig egy másik telefonon van....mindenesetre érdekes.

Ennyit tudtam első, teljes töltés után.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#346) Luck Dragon válasza F.B.I. (#345) üzenetére

Tudom hogy nem egyforma a felhasználási szokásunk , sem a két készülék de hasonlót értem el Xiaomi A1-el , így tényleg nem acélos .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#347) F.B.I. válasza Luck Dragon (#346) üzenetére


F.B.I.
veterán

Tényleg egy pár ciklus töltésben reménykedem, egyébként meg EU rom lesz, nálam mindig jobban teljesítettek.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#348) D@niel


D@niel
addikt

Közben megjelent a xiaomi shopban is, 89-ről indul.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#349) F.B.I. válasza D@niel (#348) üzenetére


F.B.I.
veterán

Az kemény ár azért.... :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#350) Jim74 válasza D@niel (#348) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nehogy a többi bolt is ehhez igazítsa az árait... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.