Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) TeeJay válasza RoBos (#500) üzenetére


TeeJay
félisten

239$ a 6/64-es...
229$ a 6/128-as Note 9S
6/128 Pro lesz 260$ is
Nekem NFC nem kell a 64MP kamera meg nem ér annyit
Kutya se fogja megvenni? Várj még pár hetet ha a 9S ára még lentebb megy és meglátod mennyien veszik lazán

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#502) RoBos válasza TeeJay (#501) üzenetére


RoBos
senior tag

Hopp elnézést, visszaszívom a kutya se... dolgot, mert most látom, h a 6/64 van 239-ért, bár az meg bővíthető... ;)

(#503) F.B.I. válasza RoBos (#500) üzenetére


F.B.I.
veterán

Már megvettük.... engem például nem érdekel, soha nem használok bankkártyát sehol. Sőt, aki nincs képben az NFC-el (hidd el sokan) azokat sem fogja zavarni a hiánya.
Persze a topiklakók közül, sokan azt fogják venni.

Amint azonban látod, sima Note 8 és Note 8T is gazdára talált bőven.
Annyi, hogy a Note 9s már kapható itthon, a Pro még nem, bár szolgáltatóhoz az NFC modell fog bekerülni.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#504) TeeJay válasza RoBos (#502) üzenetére


TeeJay
félisten

és a Note 9S ára lassan 4hete azonos, ott előbb utóbb menni fog le 10-15$-al még
arra várok mikor lesz 220 alatt a 6/128 és rendelem is be :D
meg azt se bánnám ha a dollár is menne úgy 325forint alá

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#505) RoBos válasza TeeJay (#504) üzenetére


RoBos
senior tag

Bankközin 323 a forint most és a HUF az USD-vel szembe most pont a fibo 38,2-es szintnél jár, és technikai elemzés szempontjából benne van a pakliban, h akár erősödhet is a forint a dollárral szembe a 317-320-as ársávig vagy visszagyengül 330-ig.

[ Szerkesztve ]

(#506) Viktor0610 válasza buca84 (#498) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én berendeltem. :))

Meguntam a várakozást a sosem megjelenő Redmi K30 globalra.

Tehát, ha valaki azt akarta megvenni, most már nyugodtan várhatja, mert tuti, a napokban bejelentik, most, hogy ezt megvettem. :((( :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#507) D@niel válasza RoBos (#500) üzenetére


D@niel
addikt

Szerintem sem csak ő egyedül, hanem én is, és sokan mások. Nem egy nagy történet az nfc, itt a fórumon szokták hangosan kiemelni, a legtöbben örülnek ha van, de nem döntő szempont.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#508) TeeJay válasza D@niel (#507) üzenetére


TeeJay
félisten

LG G4-ben is van, 4éve vettem soha nem használtam még az NFC-t
bankommal működne de ott a paypass kártya, nem a/karok ezért telefont nyomkodni a terminálhoz.

Viktor0610:
csak hogy ne legyen egyszerű beharangozták a
Redmi K30 5G Racing Edition amiben elsőként lesz Snapdragon 768G
ami egy emelt órajelű 765G

Na ebből találd ki melyik K30 variánsból és mikor lesz global :D

eddig ezek vannak
K30 4G
K30 5G
Poco X2 ami K30 4G indiai verziója
K30 Pro
K30 Pro Zoom
K30 5G Racing Edition
K30 5G Speed Edition
Poco F2 Pro ami a K30 Pro indiai verziója lesz
K30i 5G képesség de 48MP kamera, olcsóbb ár
jön valami Poco F2 is

kihagytam valamit?
December elején jelent meg a K30 4G és 5G, azóta jött kismillió verzióban és kína meg indiai piacra kiadva, ha nagyon akartak volna már lenne belőle global de tudtommal mai napig nincs egy sem B20-al

felénk a Redmi 8, Redmi Note 8/8T/8Pro, Redmi Note 9/9S/9Pro, Mi A3, Mi9, Mi Note 10/Pro/Lite, Mi10/10Pro ezek jönnek csak
nem vesztettél semmit hogy letettél róla, van bőven választék így is és ha jönne is valami K30 tuti jóval drágább lenne mint a Redmi Note 9S annyit meg nem ér a 120Hz kijelző, minden másban kb. azonos vagy jobb a Note 9S

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#509) D@niel válasza TeeJay (#508) üzenetére


D@niel
addikt

Az alap K30-ból - tehát 4g variáns - nem lesz sosem global, ezt írtam korábban, hogy Alin mondták a kínaiak.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#510) D@niel


D@niel
addikt

Telefoncenteres rendelésnél más is kapott "beérkezés alatt" emailt az első nap? Hívtam is őket - gondolván ez így hosszú lesz - mire azt az infót kaptam, hogy ezt automatikusan küldi a rendszer, és legkésőbb szerdára ide ér a csomag 📦
Pénteken cod mobile championship kvalifikáció 3. forduló, addig még szokni is kellene a kijelzőt.. 😑

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#511) buca84 válasza Viktor0610 (#506) üzenetére


buca84
őstag

Én is rányomtam. :DDD

(#512) fjani


fjani
tag

Egész jó lesz az akku idő . 4/64 note 9s
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#513) zagloba


zagloba
aktív tag

Nagyon megijedtem GPS-t még nem próbáltam! Anyumékhoz mentem úgyis olyan jó az aku akkor hagy menjen a GPS! Dobtam is egy hátast! Waze bekapcsolva! Még szerencse ,h tudtam az utat! :) Kb 500m pontossággal mutatta az utat! Szóval szörnyű volt! Itt eszembe jutott ,h a régi telefonomon volt valami app ami segített a műholdakat megtalálni! Már nem tudom ,h mi volt a neve! Waze használat közben már hajó is voltam elmerülve a Zagyvában! 20 km után waze kikapcs. google térkép be! És tökéletesen mutatott minden kereszteződést! :)

(#514) TeeJay válasza zagloba (#513) üzenetére


TeeJay
félisten

[link]
gps teszt ezzel nézd meg mit tud

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#515) D@niel válasza zagloba (#513) üzenetére


D@niel
addikt

Ez egy ilyen látatlan tipp lenne, waze-nek meg van adva, hogy használatja a gpst és a cella infókat is szimultánban? Nekem előző telón így ment másfél évig a waze, sosem vitt be a susnyásba, pedig kínai modellem volt (tehát eus műholdat nem látott) és ritkán fogta be a 3g, 4g-t is ezért állandó jelleggel 2g-re volt állítva.
Ide tartozik még az is, hogy már otthon előre letöltöttem wifin az útvonalat.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#516) TeeJay


TeeJay
félisten

xda fórumon írták sokan hogy a Note 9S huaxing ips paneles
annál nincs gond mint a tianma panelnél amit indiába tolnak az ottani 9Pro és Pro Max-ra

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#517) Luck Dragon

Elég lassan érkeznek a kütyük a Xiaomihoz . Pedig nagyon kipróbálnám a N9-et és a RN10-L kütyüket.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#518) zagloba válasza TeeJay (#514) üzenetére


zagloba
aktív tag

(#519) TeeJay válasza zagloba (#518) üzenetére


TeeJay
félisten

3 méter pontosság az azért elég jónak számít

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#520) Unic1


Unic1
csendes újonc

Végre ma megérkezett a telefon. Prágából küldték gondolom ezért érkezett a tegnaphoz képest csak ma. Azoknak írom akik most készülnek vásárolni ezt a telefont. A dobozban valóban található egy átlátszó tok / addig jó ameddig nem jön a megrendelt kinyitatós/ a töltő mellett. Füles nincs. Én a kéket rendeltem. A külső benyomásaim. Ez a telefon gyönyörű. Az oldalsó ujlenyomat számomra pont a legjobb helyen van és mivel Samsung A70-ről váltottam a nagysága se furcsa sőt ugyan akkora a mérete. A Kijelző a Samsunghoz képest élesebb és viágosabb. A két telefont egymáshoz rakva sokkal mattabb az A70-es. A kártyafoglalat 2 Sim és + 1 kártyát fogad el. Viszont lehet csak nálam alig tudtam kihuzni a tálcát és a vissza helyezés is "döcögősebb" volt. De ezt leszámítva más hibát nem találtam. Még anyit tennék hozzá, hogy a másik telefonhoz képest a 9s sokkal gyorsabb. Szinte rá se teszem az ujam a kijelzőre és azonnal reagál. Amitől a megrendeléstől a meghozatalig izgultam az a kamera. Nálam 2 fontps dolog van a kameránál normális képeket készítsen tehát ne üsön el a valóságtól ne legyen homályos vagy elmsódott így ezeket nem tapasztalva meg vagyok elégedve. Nagyon sokat facebookon élőzők. Itt is megnyugvással tapasztaltam a felvétel rendben van és facebookon vissza nézve se látok nagyobb problémát. Igaz nagyításnál az élő alatt olyan 0,001 mp erejéig sötétebb a felvétel de ezt korrigálja a gép így nem zavaró. Az akumulátor ami miatt ezt a telefont választottam. 2 óra intenzív használat alatt 21%-ot merült a telefon 71%-rol most áll 49%-on. De tapasztalataim alapján az uj telefonok mind ezt csinálják kell pár töltés, hogy ez normazálódjon és valoszínűeg ennél lassabban fog merülni. A telefont 250 E-ért vettem. Nem számolom át forintra mert Szlovákiában lakok itt is rendeltem meg.

(#521) F.B.I.


F.B.I.
veterán

A GSMArena is, nagyon pozitívan értékelte, a telefon képességeit, videójában. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#522) TeeJay válasza F.B.I. (#521) üzenetére


TeeJay
félisten

30 milliót eladtak félév alatt a Note 8 szériából (8+8T+8Pro)
szerintem ebből is hasonló mennyiséget szeretnének úgyhogy teljesen jó vétel lesz
annyi hogy most fordult a felállás és a sima Note 9 MTK procis, a 9S és 9Pro meg Snapdragon ami miatt én most utóbbi kettőt ajánlanám mindenkinek még akkor is ha 10-15ezerrel többe kerül mint fél éve a Note 8/8T

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#523) F.B.I. válasza TeeJay (#522) üzenetére


F.B.I.
veterán

Már csak az aksi mérete és jobb proci miatt is drágább, mint a Note 8 volt....de megéri.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#524) Luck Dragon válasza F.B.I. (#523) üzenetére

Sok kicsi sokra megy. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#525) Unic1


Unic1
csendes újonc

Folyamatosan mérem fel a telefon tudását. A Samsung A70 és a Huawei 30 mobilokon volt VOLTE és 4G+ ként ment a mobil net. Tisztában vagyok vele a Volte szolgáltatótól függ ezért ezt nem is tartom hibának. Viszont a másik telefonokon 150 mb/s-50 mb/s ment a mobilnet átlagban. Itt csak 66 mb/s - 28 mb/s szóval sokkal lassabb a mobil net ezen a típuson.

(#526) F.B.I. válasza Unic1 (#525) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen, a mobiladat sebesség lassú, bár lehet, hogy agyon van terhelve a hálózat, a Mi Max-on sem jön jobban.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#527) Viktor0610 válasza Unic1 (#525) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ugyanakkor ugyanott méred a sebességet?

Csak mert most az összes szolgáltató hálózata sokkal terheltebb, mint korábban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#528) Unic1 válasza Viktor0610 (#527) üzenetére


Unic1
csendes újonc

Ebben igazad leghet na megnézem 23 óra környékén is....

(#529) TeeJay válasza F.B.I. (#523) üzenetére


TeeJay
félisten

én az árat a Note 8 Pro-hoz nézem, egyelőre még 20dollárral drágább kuponos oldalon de megéri a Snapdragon miatt
sima Note8/8T árát nem fogja elérni de nem is kell, arra ott a Note 9 a 140-150usd kategóriában

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#530) Viktor0610 válasza Unic1 (#528) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem csak a napon belüli ugyanazon időpont a lényeg. (Ha jól értelek.)

Ha tegnap mértél X telóval bármennyit, semmi nem garantálja, hogy ma ugyanakkor ugyanannyit mérnél ugyanazzal a készülékkel.

Tehát a netsebesség csak akkor releváns, ha ugyanakkor, ugyanott, rögtön, egymás után mérted a sebességeket s két készülékkel.

Samsung Galaxy A54

(#531) Unic1 válasza Viktor0610 (#530) üzenetére


Unic1
csendes újonc

Igazad van. Leteszteltem a másik telefonnal együtt. Egymás mellé rakva egyszerre indítva a teszteket ugyan az a hálozat és egymást követően 5-6-szor megcsináltam minden esetben lassubb a Xiaomin. De ettől függetlenül nincs gond a lejátszásokkal nem akadozik. Szoval semmit nem lehet érzékelni a lassuságában a telefonon. Csak gondoltam aki most készül vásárolni az tudjon minél több infot a pozitív és ha van negatív dolgokrol is. És továbbra se bántam meg ezt a modelt választottam.

(#532) Viktor0610 válasza Unic1 (#531) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mennyik voltak a sebességek?

Samsung Galaxy A54

(#533) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Amíg az 1080p YouTube, folyamatosan megy, online játék nem szaggat, akadozik, addig számomra mindegy, hogy 50 mega vagy 500 mega jön, úgysem veszem észre...csak egy szám, a kijelzőn.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#534) D@niel válasza F.B.I. (#533) üzenetére


D@niel
addikt

+1

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#535) Viktor0610 válasza F.B.I. (#533) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze-persze, csak tudod, ha lehet ugyanolyan gyors vagy gyorsabb, akkor legyen már! :))

Samsung Galaxy A54

(#536) D@niel


D@niel
addikt

Xiaomi Redmi Note 9S Teszt - Kisujjból kiázott rutin kedvenc

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#537) VW


VW
aktív tag

Mai nap két új Redmi Note 9S ismertető videó jött ki, magyar nyelven:
[Xiaomi Redmi Note 9S Teszt]
[Redmi note 9S kicsomagolás és első benyomás]

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#538) Unic1 válasza Viktor0610 (#532) üzenetére


Unic1
csendes újonc

Ugyan az a szolgáltató. Samsung A70 átlagban 110 mb/s - 40 mb/s,
Xiaomi 9s átlagban 67 mb/s - 17 mb/s
Egyszerre indítottam a tesztelést. Ez tegnap este volt. Most viszont egyenlő a teljesítmény
Samsung A70 62,88 mb/s - 18,60 mb/s,
Xiaomi 9s 61,05 mb/s - 32,46 mb/s

(#539) TeeJay válasza Unic1 (#538) üzenetére


TeeJay
félisten

Mérési hiba ennyi :K gyakorlatilag mivel osztott a cella kapacitása, nincs két egyforma mérés hiszen nem egyedül használod. Talán hajnalban 3-4 között lehet kevésbé használva, akkor kell mérni

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#540) zagloba


zagloba
aktív tag

Csak nem hagyott a kis ördög! Ma megint kipróbáltam a waze-t! És minden rendben ment! A múltkor v nem kapcsolt be valamit v a csillagok furcsa állása tehette a zavartságát! Ma már ment rendesen ez is! :)

(#541) TeeJay válasza zagloba (#540) üzenetére


TeeJay
félisten

tuti hogy engedélyezted a gps használatát múltkor és nem csak a mobilok meg wifi alapján ment a helymeghatározás?
3méter pontosság az mobilos szinten elég komoly ugye galileo-t is használja már, azt nem tudom mikor fogják maxra belőni véglegesen de ott ilyen 1méteres pontosság lesz ami azért elég komoly :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#542) zagloba válasza TeeJay (#541) üzenetére


zagloba
aktív tag

Azt nem tudom,h a múltkor a GPS bevolt-e kapcsolva! De az biztos ,h a Waze nem kért induláskor még plusz engedélyt! És csinálta a hülyeségét kb 500 m-el tett máshová! Utána váltottam a Google térképre és ment tökéletesen! Azóta jött vami iránytű frissítés a napokban! Megy is szépen minden!😊

(#543) TeeJay


TeeJay
félisten

valaki rakott már itt fel rá xiaomi.eu ROM-ot?
tapasztalat a gyárihoz képest?

zagloba:
azért is írtam hogy bár új telefon és lesz még rajta hibajavítás de 500méterrel máshol helymeghatározás az valami bug volt mert ilyet még egy 10éves telefon sem csinált volna nemhogy olyan ami már most 3méter pontosságot tud később meg 1métert is majd ha beröffentik az összes galileo műholdat :K

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#544) Laurh


Laurh
aktív tag

Mai nap én is berendeltem a készüléket, amit már át is adtak a GLS-nek. (65e ft-ért nem is vészes)
Holnap, de legkésőbb pénteken, ha minden igaz én is a kezembe fogom már tartani. :))

Pár nap után én is összefoglalom majd a véleményemet egy posztban. (jelenleg iphone 8-at használok)

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#545) F.B.I. válasza TeeJay (#543) üzenetére


F.B.I.
veterán

Amíg nincs rá MIUI12, addig nem kezdek neki.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#546) TeeJay válasza F.B.I. (#545) üzenetére


TeeJay
félisten

11-et simán felrakhatnád, 12 még biztos lesz pár hét mire jön az első verzió és kell 1-2hónap mire kikupálják. én nem várnék addig rá, a MIUI11 meg már elég frankón ki van forrva és az van rá droid 10 alapon
én amire még várok a hivatalos TWRP mert eddig csak beta van és na a hivatalos csak biztosabb

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#547) VW


VW
aktív tag

Macskassy: Melyik bolttól rendelted,ha nem titok?

Szemezek a telefonnal, lehet hogy hülyeség, de azon filózok nem biztos van akkora zsebem a ruháimon, amiből nem lógna ki. :U :DDD

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#548) Luck Dragon válasza VW (#547) üzenetére

Táska? :DDD
Lassan tényleg oda jutunk hogy ez már nem lesz poén. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#549) Laurh válasza VW (#547) üzenetére


Laurh
aktív tag

Csohany kollégától [link]
Több készüléket vettem már korábban tőle minden rendben volt. :R
wayteq/eustock partner :K

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#550) F.B.I. válasza TeeJay (#546) üzenetére


F.B.I.
veterán

Még nem kértem nyitást sem, egyébként meg a MIUI12 után, nem kívánod a 11-et....hidd el. :N

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.