Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laskr99


laskr99
addikt

0:15 és 0:28 nagyon mosottak a textúrák és alacsony felbontásúak.

(#2) negyven2


negyven2
veterán

A főszereplő teljes neve Arthur Morgan. Valamint feltűnik egyrészt a Van der Linde gang illetve maga Dutch is. Vagyis eddig úgy tűnik, hogy egy prequel lesz.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#3) Chapel válasza laskr99 (#1) üzenetére


Chapel
addikt

ja, már már ps3 érzésem volt. Sírva fakadok, hogy ez game soha nem fog maxon tündökölni pc-n...rongyá játszanám és premier napos vétel lenne. :(
(Ahogy Gta-ák is azok voltak.)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#4) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Már rég előrendeltem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Ha lenne PC én oda előrendelném. Ha később kiadják akkor is tuti vétel. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) XuChi


XuChi
addikt

Jöhet ide nekem instant get. Remélem lesz valami plusz ps4 pro-n :)

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dolores hol van? :)

Ezek a konzolos textúrák... még jó, hogy az első kommentben már megemlítették, így most nem fejtem ki inkább a "magam módján".

Mondanám, hogy tuti jön Pc-re, de az előző se jött.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) #81556480


#81556480
törölt tag

Akik egy rockstar games trailerben a grafikát nézik, azok nézzék meg a GTA V első trailerét, aztán hasonlítsák össze a játékkal.. ( akár PS4 akár PC verziót) az egyetlen kiadó akinek a játékai idővel szebbek lettek. Nem egy ubisoft downgrade

Nekem ami feltűnt, az a havas rész. Lehet csak egy magasabb hegy, de én simán kinézem Rockstarékból hogy behozzák az évszakváltást.

nekem is elsőnapos vétel. Ezért veszek egy Onet, mint a V-hez 360-at :C

[ Szerkesztve ]

(#9) negyven2 válasza #81556480 (#8) üzenetére


negyven2
veterán

Red Dead Redemption-ben fent a hegyekben is volt havas rész.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#10) #81556480 válasza negyven2 (#9) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ja meg a GTA V -ben is van hó, de én csak tippeltem hogy hátha kicsit komolyabb havazás is lesz. RDR 1-el játszottam de eszerint nem eleget, mert nem emlékszem a hóra :C

(#11) Tigerclaw válasza #81556480 (#8) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Remélhetőleg addigra a ONE X ára is esni fog.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Vajon ez is többszereplős lesz, mint a GTA 5? Mindegy, biztos az év egyik legnagyobb játéka lesz.

(#13) Gery9112 válasza Rodi 4.80 (#12) üzenetére


Gery9112
őstag

Remélem nem, maradjanak csak meg egy karakternél mint a RDR-ben.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#14) Puma K válasza laskr99 (#1) üzenetére


Puma K
veterán

Legalább ez már ettől rondább nem lesz, mert nem fog megjelenni Xbox 360/PS3-ra :D ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#15) #81556480 válasza Puma K (#14) üzenetére


#81556480
törölt tag

nah, miszter-maszterrész ;]

(#16) Komplikato


Komplikato
veterán

Mint vadnyugati téma, a játék bejövős lenne, de zeneileg sehol sincs egy Lucas Arts féle Outlaws-hoz képest.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#17) tailor74


tailor74
őstag

Fix vétel lesz.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#18) satz18


satz18
őstag

"Új információkkal nem lettünk gazdagabbak, a PlayStation 4-re és Xbox One-ra érkező játék megjelenése továbbra is 2018. tavaszán várható."

Akkor továbbra sem lesz 60 fps-el játszható RDR játék? :U Bár az PS3 féle 576p 20 fpst csak túlszárnyalják egy jóféle Xbox one X porttal.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#19) Puma K válasza #81556480 (#15) üzenetére


Puma K
veterán

Bocs hogy adott részletek fontosak számomra :B

Az okádék kinézetű és FPS droppolós szétbutított GTA V-tel Xbox 360-on meg csak néhány percet voltam képes játszani ;)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#20) szupermacs


szupermacs
veterán

Vennem kell egy vánt! :Y

(#21) Rodi 4.80 válasza satz18 (#18) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Miért nem lesz 60 fps?

(#22) #20844032


#20844032
törölt tag

Már azthittem jön az RDR2, aztán elolvastam a címet, és kiderült, hogy nem :DDD

(#23) satz18 válasza Rodi 4.80 (#21) üzenetére


satz18
őstag

PC port hiánya és jaguar CPU architektúra nem elég indok neked?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#24) castiels válasza satz18 (#23) üzenetére


castiels
addikt

Jo az 30-on is :)

(#25) XuChi válasza satz18 (#18) üzenetére


XuChi
addikt

Kit érdekel a 60 FPS ??? Eleddig én is ezen lovagoltam amíg csak PC-n játszottam, de vettem egy PS4 pro-t és egy Uncharted 4-et hozzá, és olyan látványt, játékélményt és strory-t kaptam 30FPS-el, amit PC-n még SOHA!!!!!!!!! Innentől engem nem érdekel a 60 fps. Legyen meg a FIX 30 és letojom!

Horizon Zero Dawn is 30 FPS, ééééés ??? Az is olyan élményt adott amit szintén nem kaptam meg PC-n!

(#26) .LnB válasza XuChi (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most, hogy mondod.. Kijöhetne az Uncharted 4 meg a Horizon Zero Dawn is PC-re. Milyen faszák lennének 60fps-sel! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) Gery9112 válasza XuChi (#25) üzenetére


Gery9112
őstag

Pontosan. Red Dead Redemption is hiába futott érezhetően szarul 360-n, ps3-n már nem éreztem, hogy belassulna a játék mégis meghatározó élményt nyújtott. Ha tudja egy open world játék tartani a 30 fps-t és cserébe a világ, a történet, a karakterek és a játékélmény a helyén van.....el tudom engedni, hogy ne betonstabil 60 fps legyen.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#28) Katorga12 válasza satz18 (#23) üzenetére


Katorga12
csendes tag

60fps.A játék meg már nem is számít. :C :W

(#29) Puma K válasza .LnB (#26) üzenetére


Puma K
veterán

Ha a kiadónak-készítőknek nem jön meg az esze maguktól, majd az emulátorok megoldják a témát :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#30) XuChi válasza Puma K (#29) üzenetére


XuChi
addikt

Mert olyan sok működő ps3-4 meg Xbox360-One emulàtor van àm :C

Eddig sem volt, ezutàn sem lesz :D

(#31) #20844032 válasza XuChi (#30) üzenetére


#20844032
törölt tag

Sosem lesz! :DDD

Na, mindegyis, majd ha bejelenti a rockstar a definitive verzát. Addig mehet az igánytelenkedés ezeken a hulladékokon :D

[ Szerkesztve ]

(#32) Scholes9 válasza XuChi (#25) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pontosan ez volt nálam is :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#33) XuChi válasza Scholes9 (#32) üzenetére


XuChi
addikt

Én ezelőtt úgy köpködtem a konzolokra, mint még senki :D De aztán lett x360, ps3, ps4 stb stb és megváltozott a véleményem. Ok, az elsődleges platform továbbra is a PC, de az EX-ek mitt kell a konzol is! :R

(#34) Puma K válasza XuChi (#30) üzenetére


Puma K
veterán

Én majd-ot írtam, az meg hogy mi lesz azt te sem és én sem tudhatjuk :)

Wii U emulátor sem volt: Cemu
Mégis lett mert fizettek az emberek.

Működőképes PS2 emulátor van jó pár éve, akkor szerinted egy működőképes PS3 emulátorért nem fizetnének az emberek?

Dehogynem mint ahogy a fentebb linkelt Cemu-ért is fizetnek és vígan játszhatod a legújabb Zeldát PC-n 2160p-ben 60 FPS-sel :))

PS3 emulátor amit linkeltek is: [link]
Elég szépen fejlődésnek indult. Ez is.

Xbox 360-nak is van futó emulátor projektje.

Akkor szerinted emulálni egy szutyok PS4 vagy XboxO teljesítményű konzolt mennyi ideig tartana ami gyakorlatilag egy PC? ;)

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#35) XuChi válasza Puma K (#34) üzenetére


XuChi
addikt

Sehol nem írtam hogy nincs CEMU! Sehol nem írtam hogy nincs epsxe2 (ps2). Ezeket én is használom ;)

De látom te igen kemény konzol gyülölő vagy :D, én is ilyen voltam :D

Xbox classic, xbox 360, Gamecube, PSX, PS2, PS3, most meg már PS4 Pro. Ezek voltak / vannak a tulajdonomban, és nagyon is megkedveltem a konzolokat.

Az lehet hogy "szutyok", de a játékélmény akkor is jobb mint pc-n, pláne hogy erre legalább meg is jelenik :D

(#36) Puma K válasza XuChi (#35) üzenetére


Puma K
veterán

A "szutyok PS4 vagy XboxO teljesítményű konzol" a mondandómban a teljesítményükre vonatkozik mint olvasható.

Ne aggas rám jelzőket.
Köszi.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#37) #81556480 válasza Puma K (#36) üzenetére


#81556480
törölt tag

de te megjelenhetsz konzolos híreknél a hsz-eiddel amik enyhén karcolnak .. ? :F

mint mikor " csírának" neveztél mindenkit aki konzolon játszik

(#38) Rodi 4.80 válasza satz18 (#23) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Én PS4 Pro-n gondoltam a 60 fps-re, teszek a PC portra (meg a minimum 150 ezres vga-ra) De ha csak 30, akkor is leszarom, mert amióta nincs gémer pc-m azóta tudok a játékkal is foglalkozni, nem csak a röcögéssel, mókolással. i7 6700k 1080-ról váltottam konzolra, nagyobb a játékélmény.

[ Szerkesztve ]

(#39) satz18 válasza Rodi 4.80 (#38) üzenetére


satz18
őstag

Sajnos a félgeneráció váltás nem a 60 fps-t hozta el, csak a nagyobb részletességet, felbontást. Rengeteg videó szól róla a Digital Foundry jóvoltából, hogy ez miért is van így. Röviden, hogy meghagyták a visszafelé kompatibilitás miatt a hoki jaguar magokat és a ryzent nem hozták be.
[link]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#40) Rodi 4.80 válasza satz18 (#39) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Ezt nem tudtam, nem követem ennyire a dolgokat. Csak azt látom, hogy akadás mentesen futnak a játékok (van 1-2 kivétel) és szép a grafika is - főleg az exkluzív játékok esetében, az egyenesen csúcs.
Egyedül a töltési időkkel nehéz megbarátkozni, az brutálisan rossz a pc-hez képest.

(#41) #20844032 válasza satz18 (#39) üzenetére


#20844032
törölt tag

A visszafelé kompatibilitásnak ehhez semmi köze. Az árának van leginkább köze, de ha ez sem számított volna, akkor sem lehetett volna benne, a ryzen jóval később jelent meg, mint a pro(de a one x-be sem került bele).

(#42) Televan74 válasza XuChi (#25) üzenetére


Televan74
nagyúr

Te nagyon átmentél troll módba.Sajnálom hogy ennyire megbántott valaki PC -n. ;] (nem ez az egyetlen hozzászólásod itt,van még belőle jó pár,csak erre válaszoltam)

Ha lesz akkor örülünk,ha nem az sem baj! Bár szeretnék én is egy két említett címmel játszani! De nem mondom azt hogy dögöljön meg az összes konzolos mert a kiadók úgy gondolják,hogy nem adják ki PC -re.
Ha lesz a PC -m mellett még anyagi forrásom konzolra akkor majd játszom exkluzív játékokkal,ha nem az sem zavar. :D

FFXV is lesz Windows Edition,és szerintem még elég sok játékból lesz.Csak várni kell. Egy kiadó sem akar több százezres eladást eldobni,ha már egyszer könnyebb lett az átjárás.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#43) DonaldJames


DonaldJames
tag

Nagyon bejövös a játék,kár hogy nem lesz pcre. :O

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#44) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Ez a játék tényleg irigylésre méltó, meg is értem ha néhány hardcore PC-s nem fér a bőrébe. Én inkább beszerzek egy PS4 Pro-t és élvezem a játékot, mint hogy köpködjek meg hisztizzek. Az első rész se maradt ki, 360-on meg PS3-on is végigvittem. Vétek kihagyni!

(#45) Scholes9 válasza CsonkaImo (#44) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Vagy kb. 40-50-ért már lehet találni "sima" PS4-et aprón is, ami azért elég baráti szerintem... :)

Televan: pontosan :) Én azt gondolom, h érdemes egy "alap" PS4-et tartani, már csak az exkluzív címek miatt is :K :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#46) Televan74 válasza Scholes9 (#45) üzenetére


Televan74
nagyúr

1080p -re az is elég! :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#47) #20844032 válasza Scholes9 (#45) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én is tartok, de nem fogok ilyen játékokat fosverzában tolni. Ez meg csak timed konzolex lesz, én meg ráérek :D

(#48) Puma K válasza #81556480 (#37) üzenetére


Puma K
veterán

Sajnos néha gondolkodás nélkül megosztom azt amit gondolok. Lehet nem kéne :D

Nem muszáj minden hozzászólásra válaszolni.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#49) catroot


catroot
veterán

Anna az első rész miatt vett box-ot.

Ez miatt lesz PS4 vásárlás, úgy érzem.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#50) castiels válasza catroot (#49) üzenetére


castiels
addikt

hat igen..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.