Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#122) gulupeti válasza gg07 (#121) üzenetére


gulupeti
senior tag

Samsung felületét nem igazán ismerem, lévén, hogy sosem volt olyan telóm, így erről nem tudok nyilatkozni. :) Szerintem jól átlátható, könnyen kezelhető, letisztult az egész, mindent meg lehet találni, de ha mégsem, ott a menüben a kereső.
Buggal nem találkoztam egy darabbal sem, talán egy dolog ami említésre méltó, beltérben, automata módban túlságosan visszaveszi a fényerőt.
Frissítés épp most települt rá, ahogy ezt a kommentet írom, amelyet a kolléga is említett néhány hozzászólással feljebb (lehet ebben már javították is a fényerő dolgot), hamarosan elvileg érkezik rá az android 12.
Kijelző véleményem szerint rendben van, 1-2 cikkben és tesztben olvastam, hogy az 1300 nit az kamu, nem érzem kevésnek így sem. Színek rendben vannak, nem érzem hidegnek, mint ahogy néhol írták.
Kamera: csak a saját magam nevében tudok nyilatkozni, nem tudom, hogy számodra mi az elég... a főkamera teljesen jó képeket készít, éjszaka pedig meglepően jókat, ebben meg merem kockáztatni, hogy jobb, mint a Mate 10 Pro volt. Ahogy a tesztekben is mondták, nem ez a telefon erőssége, de az emberek 90%-át maximálisan ki fogja szolgálni, egyet értek ezzel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.