Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rdt89 válasza Janus27 (#50) üzenetére


rdt89
addikt

Basszus :Y Teljesen kiment a fejemből az a film. Mostmár nem rondítok bele a listába, de igen igazad van az tényleg egy remekmű, a maga nemében! :)

(#52) bambano válasza Janus27 (#50) üzenetére


bambano
titán

franciáktól egy csomó minden jöhetne, akár Louis de Funes filmjeiből kilószám, akár a Wasabi, a Pofa be!, akár az a film (nem jut eszembe a címe), amiben Jean Reno egy korzikai család fejét alakítja, de ott vannak az Asterixek is.

és persze Piedone raklapszám. na meg az Olsen banda.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#53) #24650752 válasza bambano (#52) üzenetére


#24650752
törölt tag

"akár az a film (nem jut eszembe a címe), amiben Jean Reno egy korzikai család fejét alakítja"

Nagy zűr Korzikán? :)

Zsákfos tényleg adja. Remélem, jövő decemberben is fogja, ha újra vetítővásznon lesz. :C

(#54) r4z


r4z
nagyúr

Sok ismerős film van a listádon, elég hasonló az ízlésünk... Meglesem majd a többit is idővel. :R

Én az első helyre személy szerint a How Highot (Fűre tépni szabad) raknám, filmen ilyen jóízűen nem sokszor röhögtem :D Bárkinek tudom ajánlani, zseniális stoner comedy, nem csak stonereknek :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#55) rdt89 válasza r4z (#54) üzenetére


rdt89
addikt

Az nekem is tetszett, főleg a galambos rész. :)

(#56) boratsagdiy


boratsagdiy
tag

Szerintem a crank 2 nem tartozik a vicces vígjátékok közé

Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#57) Pajszer3


Pajszer3
újonc

Szerintem az örök klasszikus A gyalog galopp, A Dumb és Dumber, Airplane, Nagy durranás, TOP SECRET, Király, és még néhány Leslie Nielsen film biztos ott kell hogy legyen a TOP 25-ben.

(#58) MPFranko válasza upsyka (#3) üzenetére


MPFranko
újonc

Igénytelen egy film

[ Szerkesztve ]

Üdv Magyarítások Portál - Franko

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.