Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) vince válasza SP!T (#39) üzenetére


vince
őstag

Három kis/közepes :D gyerek apukájaként abszolút átérzem a családos parkoló indokolatlan elfoglalása miatti fájdalmadat. Tecsóban volt egyszer, hogy kiszálltam és megkértem az orrom előtt a családos parkolóba behajtó idősebb házaspárt, hogy legyenek kedvesen máshova állni, szeretném három gyerekkel a végülis számunkra fenntartott helyre beállni. Flegmán odavetette, hogy majd ha végzett, eláll onnan. Megköszöntem a kedvességét és kerestem távolabb sima parkolót, találtam is.

Ja, kedves autóstársak, ha egy láthatóan családi használatban lévő (gyerekülésekkel teli) autó pont a vonalon áll és úgy foglal el két parkolóhelyet, az nem feltétlenül azért van, mert tahó a sofőr, elképzelhető, hogy csak így tud biztonságos oldaltávolságot tartani a szomszédoktól és megelőzni azt, hogy a gyerekek rányissák az ajtót más kocsijára. A Sharan ajtaja hatalmas (tolóajtósra nem volt pénz :DDD ), mindenkinek jobb így :)

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.