Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sanyix


Sanyix
őstag

hát én jó pár évig ofp-ztem (egy olyan játék, ahol a több száz négyzetkm-es szigeten, falvak, bokrok, fák, erdők közt soook katona meg mindenféle jármű járkál, és 500 méterről is pofánlőnek egy sima PKM-el, vagy 1500 méterről a tank ágyúja/géppuskája, vagy egy mesterlövész :) ), és egy fasza sztereo fülhallgatóval tudtam honnan lőnek, hol sunnyog valaki, hol megy valami jármű a közelben. És nem csak az irányát tudtam, hanem a hangjából még a típusokat is tudtam. És nem voltam egyedül ezzel. Szal a 821.4-es fülesek maradnak nálam a földművelő vakítás kategóriában. sok pont sok-nak csak hangfalnál van értelme, ahol ugye nem garantált hogy a megfelelő pozicióban van a fej, és többen akarják hallani. Normális játékbeli hangrendszer mellett a stereo tökéletes (nem véletlenül van 2 füle az embernek, és nem 8).

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#52) Karma válasza Sanyix (#51) üzenetére


Karma
félisten

Nem csak az a bajod burkoltan, hogy a Linux nem támogatja az 5.1-et? :P
</flame>

“All nothings are not equal.”

(#53) capulet75 válasza Sanyix (#51) üzenetére


capulet75
addikt

Ez a két fül nagyon rossz példa.A két füleddel is ( igazából az agyadal ) "térben" hallasz.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#54) Sanyix válasza Karma (#52) üzenetére


Sanyix
őstag

nem hinném, mivel támogatja :D

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#55) Sanyix válasza capulet75 (#53) üzenetére


Sanyix
őstag

igen, és emiatt 2 hangszóróval is lehet térben hallani ;) hiszen ugyan azt éred el mintha több forrásból jönne, igen egyszerű változtatásokkal(ilyen térhangzást már a destruction derby is tudott '95-ben...). A füllel is azért hallunk térben, mert 2 elég a térhalláshoz.

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#56) Prison85 válasza infectedmann (#47) üzenetére


Prison85
senior tag

Nem adják vissza ugyanazt, mint egy hangfalrendszer, de már majdnem ott van. Talán 1 vagy 2 év és már verni is fogják őket :U Egy jó minőségű stereo füles is teljesen megfelel játékra, de azt még egy kicsit "übereli" az 5.1 és 7.1 (főleg egy jó hangkártyával társítva).

Amin én teszteltem:
[1]
[2]
A hangzás az első linket döbbenetes. Mély hangokat pedig a második linken villantja meg igazán.

Egy kis zene sztereoban hallgatva pedig odabilincsel a gép 2 méteres körzetébe és ott ugrálhatsz, tombolhatsz :D (eddig ér a vezeték, ha nem akarod cibálni a távvezérlőt)

Lényeg a lényeg: mind zenére, mind filmezésre, mind játékra merem ajánlani mindenkinek, aki tud áldozni 30k körüli összeget a technika oltárán. Talán PH-n néha kifoghat az ember egyet olcsón, de nagyon ritka. Ok: aki megvette többé nem akar tőle megválni (szubjektív vélemény)

Terméktesztek:
gamer-network.com_____2009.12.____9.4 / 10
Technic3D_____________2009.08.____91,25%
PC go________________2009.10.____87 / 100 pont

Razer oldalán minden felhasználó a maximálisan adható 5 csillaggal pontozta

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#57) AXisBOLD válasza capulet75 (#36) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ok, semmi gond.

nagyon akartam azt a fülest és mindent megtettem hogy rendesen működjön, de nem lehetett megcsinálni. valószínűleg az a darab hibás lehetett. nincs kizárva mert másnál is jelentkezett ugyan ez.

ettől még lehet nagyon jó :K, csak nekem nem volt szerencsém vele. sajnos :(((.

Aurea mediocritas

(#58) potkem


potkem
aktív tag

Üdv.
Ma láttam egy szaküzletben a Razer Megalodon-t.
Nem is részletezem nagyon megtetszett.
Most egy Speed Link Medusa Pro Gamer fülessel tolom.
Vettem egy Razer Lycosa billt.
De nagyon gondolkodóba estem hogy a fülest hozom el inkább.
Vajon mikor lesz olcsóbb mint 30 000.
Ér vajon annyit?
Most már legalább tudom hogy van ilyen fórum, és nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre.
( Bocsi az irási hiba miatt, de sajna elfelejtettem hogy is kell a hosszú i betűt.) :DDD

(#59) Prison85 válasza potkem (#58) üzenetére


Prison85
senior tag

Ha egy Lycosa-d van, akkor el van nézve a hosszú Í hiánya. Engem a billentyűzetedről érdekelne egy kis írás.

Magam sem gondoltam, hogy ennyien megnézik a cikkemet és ennyi komment lesz. Ami az árat illeti: sajnos a gyenge Ft, erős Euro árfolyam miatt szerintem mostanában semmiképp nem fog lemenni 30 alá. Hogy ér-e ennyit? Számomra igen. Ez nem az a fajta, amit az ember megunhat pár hónap használat után. Viselete kényelmes, hangzása kiváló, nem kell külön hagkártyát venned (egy péda: Roccat Kave-t néztem eleinte, de ha veszel hozzá egy jó hangkártyát, akkor már a Megalodon árához közelít, nálam a mérleg a Razer oldalára billent).

Tipp: ha olcsóbban szeretnéd beszerezni, akkor játsz aktívan. ;) A klánoknál többnyire vannak játékos üzletemberek, akik jutányos áron be tudják szerezni, saját haszon nélkül. Én ugyan nem ezért játszom, de tény: sokat spórolok

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#60) gantum válasza Karma (#6) üzenetére


gantum
aktív tag

a pc világában a manuális megoldás nem közkedvelt. :D

(#61) Karma válasza potkem (#58) üzenetére


Karma
félisten

AltGr + j az í, AltGr + i meg az Í. Én is így írom őket :P

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#62) zazahoho válasza Prison85 (#59) üzenetére


zazahoho
őstag

Ne törődj azokkal akiknek nem tetszik,nekik biztos jobb van ;] a lényeg neked bejön és meg vagy elégedve a minőségével :K

feeling egy fogalom azt nem írni kell és magyarázni :( ,azt érzni ill. megélni :DDD
trabant-nak is van feelingje meg a ferrarinak ,csak a kettő nem ugyanaz :N

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#63) hadogabi1 válasza Karma (#6) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Nekem is ilyen van már kb 1 éve a világítás legegyszerűbb megoldása hogy ne villágítson hogy ha az előlapi usb-re dugod ugyanis a legtöbb alaplapnál a hátlap van folyamatos áramellátás alatt az előlapi nem :D De ezt be tudod állítani a bios-ba :D Alapb beállításnál nem kap áramot az előlapi szóval ha előre dugod egyik sem világít. Tapasztalatokról még annyit hogy volt előtte 5.1-es razer barracuda-m az egy jó hangkártyával a sok hangszóró miatt kicsit nagyobb élményt nyújtott de ez is jó teljesen. Csak meg kell szokni kicsit dobozhangú néha az egész 7.1 játékok alatt. De megszokás kérdése.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#64) potkem válasza Prison85 (#59) üzenetére


potkem
aktív tag

Mármint nem kell hozzá hangkártya?
Ezt pontosan hogy érted?
Azt tudom hogy volt régebben egy ilyen típus, amihez adtak egy hangkártyát, de ennél nem láttam külön.
Én nemrég vettem egy 7.1-es hangkártyát, mert az alaplapitól már minden bajom volt.
Én is néztem Roccat Kave-t, ami egy 10 000 ft-al olcsóbb.

(#65) potkem válasza Karma (#61) üzenetére


potkem
aktív tag

ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
ííííííííííííííííííí

Ezer köszönet! :R
Nem tudom hogyan feledhettem el, holott nem rég még logitech g11 billentyűm volt.

De a lenyomások minősége,meg sem közelítette a Razer Lycosa finomságát.

(#66) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Jó cikk, :R
nekem is egyik álmom volt ez a megalodon, de sajna túl drága...ehelyett vettem egy roccat kave-t (használtan occsó)ami szintén nem rossz, de ha lesz pénzem tuti lecserélem megalodonra :K
amúgy az első sorban Razer helyett "Rezer"-t írtál,

(#67) Prison85 válasza potkem (#64) üzenetére


Prison85
senior tag

Nem kell hozzá hangkártya. Ha megnézed a videót (ami szerepel a cikkben) hallhatod, hogy a távvezérlőbe van integrálva (Maelstrom Audio Engine). Bővebben itt tájékozódhatsz. Nem újdonság, hisz a G35-höz sem kell és a Steelseries Siberia V2 USB-hez is jár.

hadogabi1: Barracuda.nak van saját hangkártyája is. Azzal együtt mintegy 40k körül mozgott az ára - esetleg néhány akcióban ki lehet/lehetett fogni jutányos áron. Nem tudom még kapható-e :F

Megalodon-nak én nem hallottam dobozhangját, de biztosan elfogult vagyok. Zenénél használhatatlan a 7.1, de egy mai játéknál (BC2) már valóban tud érvényesülni a térhangzás

phanzetomox: a hiba javítva. 1700 megjelenítés és még senkinek sem tűnt fel :B Köszönöm az észrevételt. :R

Roccat Kave jó választás, nekem is az volt az egyik kiszemeltem eleinte (ahogy már korábban is írtam). Talán az egyik legjobb ár/érték aránnyal bíró fejhallgató

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#68) potkem válasza Prison85 (#67) üzenetére


potkem
aktív tag

Most már értem. :R

Barracuda füleshez csak annyit most licitálok egyre az egyik adok veszek oldalon.
Eddig 2000ft az ára.
A baj hogy ez is ez a hangkártyás kivitel, hangkártyája viszont nincs meg.
Ha minden igaz akkor rámegyek, aztán majd túladok rajta x összegért.
Csak kell hozzá egy ilyen.

Na meg nincs meg a mikrofonja.

Ha nem kapok ilyen csatit akkor veszek aranyozott 3.5 Jack dugókat( 120ft/db és szépen átkötöm .
Már most hirdetem a Speed Link Medusa 5.1 Progamer fülesemet is.
Ha bejön a számításom hamarosan megveszem a Razert :DDD
Ma kaptam egy ajánlatot 31000ft-ért vihetem a kicsikét ha kell.

(#69) Prison85 válasza potkem (#68) üzenetére


Prison85
senior tag

Amennyiben jutányos áron sikerül beszerezned a Barracuda-t akkor nem adnám el a helyedben (PH-n 15 körül néha fellelni egyet-egyet, persze hangkártya nélkül). Csupán szerezni kell hozzá egy átalakítót (ami az általad linkelt képen látszik) vagy hangkártyát. *818*-as csapattársaim közül az egyiküknek van Barracuda fejhallgatója a hozzá tartozó hangkártyával együtt. Szerinte "Cheater" a cucc, mert minden apró neszt hallani és azonnal információt szerzel az ellenfél helyzetéről - ez érvényes a Megalodonra is. ;) 31k pedig már emészthető összeg, hisz többnyire 35 felett járnak.

Ahogy elnéztem a Speedlink headseted sem lehet rossz. Miért szeretnél váltani?

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#70) potkem válasza Prison85 (#69) üzenetére


potkem
aktív tag

Razer Lycosa bill.
Razer Lachesis rágcsáló.
Razer rágcsáló pad
Már csak egy Razer füles kellene.

Ha sikerül holnap este jár le a Barracuda aukció . Nekem nem kell mert másra gyúrok. :DDD
Szerintem sikerül megvenni mert az emberek félnek tőle a dugó miatt, és hogy nincs hangkártya hozzá.
Az a gond hogy holnap 24 órában dolgozom és sajna nem tudom nyomon követni az aukciót.
Olyan 8-10 körül lesz az ára.

[ Szerkesztve ]

(#71) hadogabi1 válasza potkem (#70) üzenetére


hadogabi1
senior tag

A dobozhangot nem úgy értem hogy valami vacak hanem volt előtte 2 évig egy barracuda-m és attól teljesen más a hangja. Az másfél évig volt mielőtt meg nem halt benne a jobb első főhangszóró. Abba fülenként 4 db volt ha jól számolom. Ebbe megoldották 1-1 -el teljesen más a hangzása. Viszont a táska amit kapsz ehhez nagyon jól néz ki :D Na meg a 2 matrica ami a gépemen van már . Razer Rlz :D Jó vétel de nem zenére igaz. :D

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#72) Esmein válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ocsem egy olyat zuzott le valami 1 ev alatt, szanaszet tort. Nekem AKG k301 xtram volt 6 evig majdnem, es csak utana lett kontaktos a kabel, tort szet a tetejen es az egyebek. Most egy k99-es AKG-t nyuzok es igen valoszinu ilyesmi lesz a kovetkezo fulesem is.

Az ar meg relativ. Ha tartos meger 150 eurot, ha nem akkor nem.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#73) Karma


Karma
félisten

Kísérletezek a Megalodonnal már napok óta (bár nem sok időm jutott játékra), eddig még nem bántam meg a vásárlást, pedig a három napos csodán túl vagyunk :) Mondjuk a két játék amit toltam (Borderlands és Crysis single player) egyikében sem volt nagyon szükség a térhangzásra (az előbbi esetben akkora közelharcok vannak, hogy minden hang egybefolyik; az utóbbi esetben meg közrejátszik a sok lopakodás: ellenség csak előttem van), nem is vagyok 100%-ig biztos abban, hogy jól működik ezekben a játékokban :P De az biztos, hogy brutálisan szól. Filmnézéshez meg pláne.

Viszont kérdés: a W7 hangbeállításai között van az a lap, hogy a full-range hangszórókat be kell jelölni. Itt mit kéne beállítani? Magától mindenhonnan kivette a pipát, működik is, leviszi a hajam, de így hogy csak egy membrán van, azért elgondolkodtat.

Próbálta már valaki más is OSX-szel? Amikor az Audio MIDI Setupban (nem triviális a név) a hangszórókonfigurációt néztem, a 7.1 Rear Surround konfig tűnt a legközelebbinek a valósághoz. Vélemény?

“All nothings are not equal.”

(#74) Prison85 válasza Karma (#73) üzenetére


Prison85
senior tag

Nekem valahogy így festenek a WIN7 beállítások:

Most beleásom magam a beállításokba ;]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#75) Karma válasza Prison85 (#74) üzenetére


Karma
félisten

Pont azt az oldalt hagytad le, amiről kérdezni próbáltam :P

“All nothings are not equal.”

(#76) Prison85 válasza Karma (#75) üzenetére


Prison85
senior tag

Pótolom a hiányosságot... :U

Front-ot "beixeltem". Szerintem így szebben szól

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#77) Karma válasza Prison85 (#76) üzenetére


Karma
félisten

Köszi :) Ezen felbuzdulva kísérleteztem, de zenénél és 5.1 filmnél nem igazán hallok különbséget. Majd megnézem játéknál is, sose tudni.

“All nothings are not equal.”

(#78) MasterDeeJay

Sztem egy fps játékban elég sokat dob a játékélményen egy térhangzású füles. Neten játszhatóknál meg mindenképpen előnyöket is ad. Persze ettől még nem leszünk profi játékosok, inkább csak élmény mint előny.

Én egy Zalman 5.1-essel kezdtem, meg voltam vele elégedve de a mély hangjai nagyon gyengék voltak. Ha jól emlékszem 8-9eFt volt akkoriban, sokan mondták hogy minek ennyit kiadni egy fülesért. Nyár elején ment tönkre végleg, azaz kábel megtört és nem mindig szólt minden irányból, meg előtte már meg volt repedve a műanyag. Kiszolgálta az idejét.
Aztán egy számomra gyengébbnek tartott márkát választottam Speedlink medusa 5.1, teszteket nézegettem róla. Egy szlovák webshopból 12eFtért hozták ki, itthon valamiért sokkal drágább (majdnem 2x). Ez a füles nem rendelkezik "hangkártyával", simán rá kell kötni a hangkarira (jelen esetben xfi-gamer) 4 kábelt (3+1) és a vibráció működtetéséhez szükséges naftát meg választhatóan vagy tápról veszi vagy USB-ről. Meg vagyok vele elégedve, hangzásilag zalmit simán veri és alapból van rajta mikrofon is. Annyi hogy valószínűleg jobban kell vigyáznom majd rá, mert előtte is voltak speedlink füleseim és törtek össze rendesen. Zalman tartósabb cucc volt.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#79) Prison85 válasza MasterDeeJay (#78) üzenetére


Prison85
senior tag

Játékélményen valóban dob és szerintem ad egy kis plusz előnyt is. Nem túl sokat, de néha jól jön és kihúz a pácból ;] Főként ezen a területen használom, engem meggyőzött. A kábellel remélem ennél a modellnél nem lesz gond. Ugyanazt a borítást kapta, mint az egerem, azaz egy vastagabb cipőfűzőre hasonlít :) Szövet bevonata van, de gondolom ez nem egyedülálló a kategóriában.

Előző fülesem:

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#80) potkem válasza Prison85 (#79) üzenetére


potkem
aktív tag

Hát ez meg mi?
Akkor nagyon jó irányban léptél előre. :C

(#81) Prison85 válasza potkem (#80) üzenetére


Prison85
senior tag

Gondoltam lépek egy nagyot :DDD

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#82) Karma válasza Prison85 (#81) üzenetére


Karma
félisten

Én meg innen jöttem:

Az agybadugós fülesem továbbra is Sennheiser :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#83) stev65


stev65
tag

Sziasztok!

Nekem használtan sikerült vennem tegnap egy megalodont, 25-ért karcmentes állapotban. Szépen szól, de igazán kipróbálni még nem volt időm.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Ne ess pánikba!

(#84) Prison85 válasza stev65 (#83) üzenetére


Prison85
senior tag

Hell! ;] Véleményem szerint nem fogsz csalódni. 25-ért ráadásul nagyon jó vétel...

Végre van egy Megalodon topic, ahol mindenki beszámolhat a beállítási tippekről illetve tapasztalatokról ;)

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#85) potkem


potkem
aktív tag

Eladó Progamer 5.1 füleseim.
Kell nekem is egy Razer Megalodon :K

[link]

[link]

(#86) Prison85 válasza potkem (#85) üzenetére


Prison85
senior tag

Barracuda-val mi a helyzet?

Szerk: Már látom, még megvan.

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#87) potkem válasza Prison85 (#86) üzenetére


potkem
aktív tag

2500ft-ba jön hozzá a mikrofon és az átalakító dugó.
Ma tette fel a srác postára.
A füles tényleg szép állapotú!
Ma kaptam meg.

(#88) potkem válasza Prison85 (#86) üzenetére


potkem
aktív tag

Ha megérkezik a dugó, már megvan a boldog tulajdonosa. :K

(#89) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Lenne egy olyan kérdésem hogy Roccat kave-nek a remote control-ját csak akkor tudom használni ha rendes 5.1-es hangkártyára van dugva a cucc ,vagy akkor is ha csak az usb, és a zöld jack van bedugva az alaplapba integrált kártyába ?

(#90) Prison85 válasza phanzetomox (#89) üzenetére


Prison85
senior tag

Nem tudok hozzászólni. :U

Talán ezekben a topikokban tudnak segíteni:
Roccat tulajok topicja

Surround fejhallgató a Roccat műhelyéből

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#91) stev65


stev65
tag

Sziasztok!

Feltettem a legújabb firmware-t, nem volt egyszerű, szerencse hogy volt róla videó :) . Tényleg elég jól hallani hogy honnan jönnek a zörejek game alatt, csak nekem még meg kell szokni hogy a játék hevében oda is figyeljek rájuk. Annakidején volt (azaz még mindig megvan) egy Aureal hangkártyám, az tudott ilyet egy sztereó fülessel, persze driver már régóta nincs rá (már xp alá sem, nemhogy win7) pedig nagyon jó kis karesz volt.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Ne ess pánikba!

(#92) lizRRR válasza stev65 (#91) üzenetére


lizRRR
őstag

Szervusztok !

Van egy kis problémám.
Van nekem egy RAZER.DEATHADDEREM.
Tavaly karácsonykor kaptam.
Most meg olyan problémám van , hogy katinttok és 2x kattintást csinál.
Eddig nem volt semmi baja most nem tudom mér csinája ezt.
PLS HELP ! :O

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#93) Prison85 válasza lizRRR (#92) üzenetére


Prison85
senior tag

Hell!

Talán itt tudnak segíteni. :U

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#94) Karma


Karma
félisten

Linuxon próbálkozott vele valaki? Úgy tűnik a legújabb Fedora nem szereti, mono kimenetnek látja csak ;] Még szerencse, hogy csak végszükség esetén használom azt a rendszert, OSX-en és Win7-en meg minden rendben.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#95) Prison85 válasza Karma (#94) üzenetére


Prison85
senior tag

Win7 alatt nem volt vele semmiféle negatív tapasztalatom. XP alatt viszont van: passziánsz alatt lefagy :F A rendszer már megérne egy frissítést, de elég bosszantó, amikor barátnőm használja a gépet, én utána leülök és azt hallom folyamatosan ahogy osztja a gép a lapokat. :(((

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#96) Silverss


Silverss
aktív tag

Nem is tudom, az árkategória meghaladja az elképzelésemet.
Én a Logitech G35-re vagy G350-re voksolok így kiegészülne a Logitech Gaming családom az utolsó darabbal is. :)

(#97) Prison85 válasza Silverss (#96) üzenetére


Prison85
senior tag

Nem egy olcsó darab az biztos. A tudása és a kényelme viszont valamelyest ellensúlyozza a magas árát. G35 jelenleg nagyon jó áron van, G350-ben pedig alapból nem hiszek a vezeték hiánya miatt.

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#98) tommje válasza juhig12 (#48) üzenetére


tommje
tag

Te jó isten !

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

(#99) REZNOV


REZNOV
csendes tag

Üdv!
Beléptem én is közétek Megalodon tulajdonosok, mivel tegnap óta boldog tulaja vagyok egy ilyen gyönyörű darabnak. :)
Eddig lenyűgöző, játékban, zenében, letépi a fejemet is ha teljesen felhúzom, és akkor is gyönyörű a hangja.
Amit nem találtam helyénvalónak, hogy pl. Modern Warfare 2-ben ha bekapcsolom a 7.1-et (ott ugye csak 5.1 van), akkor olyan fura hangja lesz tőle, viszont ha átrakom stereo-ba akkor szépen tisztán szól, na de akkor meg nem megy az 5.1..ezt így kell elfogadni?
Egyébként nekem azért is esett erre a választás mert laptopom van és itt nincs lehetőség hangkártyázni.. :)) Csak ne ürítette volna ki a pénztárcámat.. :DDD

(#100) Prison85 válasza REZNOV (#99) üzenetére


Prison85
senior tag

Nem játszottam MW2-vel, de BF2142, BC2, Homefront és Crysis2 alatt sem tapasztaltam még csak hasonlót sem (BF2142 amúgy is SB XiFi 5.1-re alapoz, de mégis jól megy alatta a Razer). Stereót youtube-nál és zenehallgatásnál használom, egyébként mindig 7.1-el üzemel. A jelenlegi alaplapomat tervezem kicserélni, amint jön az AM3+, mert nem igazán tetszik, hogy a jelenlegi Asusnál nem tudom kikapcsolni a világítást a gép kikapcsolt állapotában sem.

Ahogy néztem hamarosan jön a Megalodon igazi vetélytársa a CM műhelyéből valós 5.1 hangzással a Razer Barracuda mintájára. Ha valahol lesz lehetőségem kipróbálni, akkor talán megfontolom a Megalodon lecserélését, de ezen kívül nincs más alternatíva, ami számomra egy kicsit is kecsegtető lenne.

Ui: üdv a klubban! ;)

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.