Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Karma


Karma
félisten

"Aki pedig azt állítja, miszerint nem ér a Megalodon ennyit..."

Mennyit is? Egy árat igazán mellétehetnél, nomeg hogy hol szerezted, pontosabban :P

“All nothings are not equal.”

(#2) LackoMester


LackoMester
addikt

Jó kis füles, el is fogadnám, de 140-150 eurót biztosan nemadnák érte.
Az előnyöknél írtad, h. Razer feeling ez tetszik, ez nálam is megvan ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

A magas ár csak viszonyítás kérdése.
Én egy Sennheiser HD515-öt vettem 3 éve 25e-ért. Ha akkor lett volna ilyen, akkor lehet ezt választottam volna. A mikrofon és a jó kis távirányító miatt. :K
Nekem tetszik a cucc.

Karma: 34-37k körül van.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) olanor


olanor
tag

Jó kis füles az biztos, én is szemeztem vele. De aztán egy Logitech G35 lett belőle, már csak a logitech feeling miatt is :D ( mindenem logitech , csúnya lett volna itt egy razer )

Jó írás, még jobb fülessel. :R

(#5) DeltaPower


DeltaPower
őstag

A világítást viszont nem lehet kiiktatni. Ráadásul a gép lekapcsolt állapotában is fényárban úszik mind a távvezérlő, mind a headset.
usb készenléti tápellátás biosból/jumperrel kikapcsolható, utána kell nézni a te lapodnál lehet-e és hogyan.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6) Karma válasza DeltaPower (#5) üzenetére


Karma
félisten

Ennél lehet egyszerűbb kihúzni a fejhallgatót, nein?

“All nothings are not equal.”

(#7) devast válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


devast
addikt

Annyi pénzért pedig már fejhallgatót is lehet kapni... Ha jól kifogod még jó állapotú felső kategóriásat is használtan.

(#8) capulet75


capulet75
addikt

Hiába írtál bármit,kapni fogod az ívet. :K UP a cuccosnak.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#9) kovy79 válasza Karma (#6) üzenetére


kovy79
őstag

Vagy átkötni az usb +5V-ját kapcsolt +5V-ra (pl akár egy molex-ről is).

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#10) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kissé magas az ár ennyiért már lehet venni Sennheiser HD555-öst is. Én minden esetre tuti nem cserélném le erre. Igaz az más kategória.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#11) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Razer feeling

Ez pontosan mit is takar? Jobban kéne éreznem magam a márkától?

(#12) capulet75


capulet75
addikt

Kezdődik... :DD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#13) dfdfdf válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


dfdfdf
őstag

Hali. Volt már razer terméked? Itt föleg a "gémer" cuccaira gondolok. Nekem csak egy DiamondBack 3G van de én tudom mit jelent a razer feeling :DDD

(#14) zsopu


zsopu
tag

Nem értem ennyi pénzért miért nem lehet megcsinálni vezeték nélkülire.

(#15) PowerBuldog válasza zsopu (#14) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mert az még mindig nem nyújtja ugyan azt a minőséget, mint a vezetékesek.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#16) capulet75 válasza zsopu (#14) üzenetére


capulet75
addikt

Meg lehet.Íme.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#17) <NewL> válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


<NewL>
addikt

biztos olyan mint az epöl:D

There's an app for that

(#18) olbaidhun válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


olbaidhun
őstag

Nekem is bejön a cucc, de ennyit biztosan nem adnék egy fülesért.. inkább maradok a Steelseries-nél..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#19) Jhonny06 válasza dfdfdf (#13) üzenetére


Jhonny06
veterán

Most is használok, nem is egyet. De ettől függetlenül még mindig nem értem, hogy ez miért feeling. Egész jó termékek, de más márka is nyújt hasonlót. Ergo ha elém tennének egy no name egeret és nyújtaná azt, amit mondjuk most a Lachesis-em, akkor érezném a feelinget, de nem azért, mert Razer. :P

<NewL>: Nekem is ez ugrott be, csak már le se merem írni.. :))

(#20) zsopu válasza capulet75 (#16) üzenetére


zsopu
tag

De a Logitech az nem "gémer" füles, azzal nem tudsz lőni!
Bezzeg a razer! Ha valaki meglát hogy egy ilyen füles van rajtad, leizzad és elmenekül!

(#21) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszik a cucc. :)

[ Szerkesztve ]

"There is nothing permanent except change"

(#22) capulet75 válasza zsopu (#20) üzenetére


capulet75
addikt

:D Azé halkan megjegyzem hogy a logitech termékeknél a "G" a gaming seriest jelöli.

Egyébként nekem is volt szerencsém egy ilyen füleshez.[lItt.L]

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#23) xEon1337


xEon1337
őstag

Szia!

Jó kis cikk lett, végül a Razer mellett döntöttél :)
Remélem hosszú távon is elégedett leszel vele!

Üdv: Szabolcs

"Less but better" - Dieter Rams

(#24) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

a videó tök jó volt.

meg a füles is korrekt, bár nekem nincsenek jó tapasztalataim a virtuális térhatással. G35 nagyon nem jött be, visszhangzott, ráadásul az egyik oldal hangosabban szólt.

Aurea mediocritas

(#25) capulet75 válasza AXisBOLD (#24) üzenetére


capulet75
addikt

User error.Nagyon szépen szól mindkettő. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#26) Tomate


Tomate
veterán

Én tavaly karácsonykor 16k-ért vettem sennheiser HD555-öt. Újonnan, boltból garival. (Red-Tower) Utólag belegondolva kifogtam a tutit :)

/az más kérdés, hogy azóta megszűnt a bolt ahogy nézem :D/

[ Szerkesztve ]

(#27) Cyberpunk válasza Tomate (#26) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az igencsak jó vétel volt. A mázlista :DDD
Én az enyémet még 35k ért igaz vagy két éve.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28) mcsabee válasza Jhonny06 (#19) üzenetére


mcsabee
senior tag

Mert nem vagy márkafüggő, nekem csak Logitech egereim és Genius billentyűzeteim voltak mióta az eszemet tudom, annyira más, ha tudom, hogy ezek vannak a kezem alatt, nem pedig egy samu, vagy ms cucc például. Én is átérzem, hogy a Razer feeling-gel mire próbált utalni, aki meg nem, az így járt, te azt szóvá tenni, hogy "mi az hogy a razer feeling?" kissé durva... Mintha megkérdeznénk egy autóversenyzőtől, hogy miért jó 300-zal száguldozni, mikor mi még sosem csináltuk, és nem is értékeljük az ilyesmit...

Stay a while and listen...

(#29) AXisBOLD válasza capulet75 (#25) üzenetére


AXisBOLD
addikt

hangzással nem volt baj, pl sztereóban nagyon szépen szólt. de játékoknál vagy halkabb volt az egyik oldal, vagy a virtualizációt rákapcsolva visszhangzott, vagy fordítva, már nem tudom rég volt. kipróbáltam mindent, frissítettem is, több gépen is ugyan ez volt, vista és xp alatt is.

nem dobálóznék a távolból ilyen "user error"-okkal :N.

Aurea mediocritas

(#30) Chosen


Chosen
addikt

Steelseries Siberia <3 :) Egyébként grat a cikkhez.

(#31) Prison85


Prison85
senior tag

Sziasztok! Köszi mindenkinek a kommenteket és néhányra igyekszem is válaszolni:

1. Usb tápellátásnak majd utánanézek, köszönöm a hasznos információt

2. Razer feeling: Razer Pad, Razer Egér, Razer Headset, Razer söralátét :DDD Nézegettem a G35-öt, de így már szentségtörés lett volna (főleg, hogy az asztalomon is Razer logo és "For Gamers, by Gamers felirat fityeg). Ráadásul G35-nél többen is panaszkodtak a hangerőre (valamelyik oldal gyengébben szól)

3. Ára 35k körül kezdődik boltban. Én pár ezressel olcsóbban beszereztem egy =PH=-s klántársamnak köszönhetően ;) (neve egyenlőre nem publikus)

4. Nézegettem én is Sennheisereket. Ami igazán bejött, az 50k körül mozog. Ami a Megalodonnal egy áron van az a PC350, amiről egyáltalán nem olvastam jó véleményeket

Köszönöm az építő jellegű kommenteket! Első "címlapos" cikkem :U

Xeon: sokáig tanakodtam, hogy milyet vegyek, de nem bántam meg. Köszi a Siberia-ról alkotott véleményed :R

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#32) Jhonny06 válasza mcsabee (#28) üzenetére


Jhonny06
veterán

"mi még sosem csináltuk"

Azzal a különbséggel, hogy számtalan Razer termékem volt/van. Anno kb. 20k-ért vettem a Lachesis-em + Destructor pad mellé. Előtte egy kb. 2k-s Logitech notebook egeret használtam, tehát tudom, hogy mi a szar. És mégse volt az az átütő Razer feeling, ahogy Ti nevezitek. Hülye példa.

[ Szerkesztve ]

(#33) luw2win


luw2win
őstag

-Razer feeling - azaz kiteheted a faladra h neked már ilyen van? :U

Vagy nem tudom milyen a razer feeling, de nekem microsoft pirosan világítós feelingem van az biztos :)

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#34) Prison85


Prison85
senior tag

Azt hiszem ezt a "Razer Feeling" megjegyzést törölnöm kell, mert itt mindenki leragad...

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#35) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

HD 558

(#36) capulet75 válasza AXisBOLD (#29) üzenetére


capulet75
addikt

Nekem ez már a második G35-öm és tökéletesen működött mindkettő.Sry a "user errorért",általában ott a hiba.Minden cégnek lehetnek gyengébb darabjai,nem tud senki legyértani 10000 egyforma fülest. :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#37) ViZion válasza luw2win (#33) üzenetére


ViZion
félisten

Ez olyan mint anno az intel inside matrica volt: ha úgy nézed, akkor csak egy giccs a dobozon, ha meg amúgy, akkor minőség, és gyorsabb lesz tőle a gép, meg nem fagy le.

Nem vok fanatikus, de megértem a razer feeling mit jelent annak aki fan, nem kell ezen kiakadni. Én pl. nem tuningolom a gépet (max egy-egy teszt erejéig), de mégis állítom, h nagy hűtővel, jó ventivel jobb a gép. Pedig nem, de nekem de :F érthető-e :)

Prison: Grat a cikkhez, ezentúl kikerüllek a játékban ;)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38) Karma


Karma
félisten

No lett egy Megalodonom nekem is, kedvet kaptam az újdonságra (és az ezzel járó koplalásra). A firmware update nem csoda hogy nem csinált semmit, RTFM, most csinálom :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#39) <NewL> válasza Karma (#38) üzenetére


<NewL>
addikt

először is : :D

"∗∗∗ egy napig" :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#40) Klemice válasza LackoMester (#2) üzenetére


Klemice
senior tag

adnék

(#41) Huma


Huma
addikt

A razer márka tényleg hozzá ad valami pluszt.
Ezt onnan tudom hogy mindig sz@rrá ver Battlefield 2142-ben.
És ezt szeretném betudni a jobb felszerelésnek mint az én bénaságomnak. :D

Ui: Prison85
Ha a bios "rosszul" van beállítva akkor az USB-s cuccok áram alatt maradnak. Bill, egér, fülhallgató. De ezt már említették előttem is.

Ha esetleg megunod a fülesed én 1e-ért bármikor megveszem. Csak szólj! :D
Annyiszor megöltél már, hogy elővásárlási jogom van.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#42) Prison85 válasza Huma (#41) üzenetére


Prison85
senior tag

Nem tudom, hogy a BIOS-szal lehet-e probléma, de majd holnap puhatolózom egy kicsit. Az egerem pulzálása megszűnik, ha lekapcsolom a gépet, MP3 lejátszó aksija sem tölt, de mindenképp utánanézek.

Elővásárlási joga barátnőmnek van :P Ő többet ad érte :U Neki is nagyon tetszik az ő HS04A-jához viszonyítva (én is erről váltottam)

Vizion: maradj csak BF-en. Tetris-ben még ettől is több csaló van :DDD

Karma: egy Logitech G5 + G15 kombó mellett hogyhogy a Megaldon mellett tetted le a voksod? A Firmware-hez egy kis segítséget majd tudnál adni?

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#43) ViZion válasza Prison85 (#42) üzenetére


ViZion
félisten

admin jogokkal futtasd, az lehet a gond. gondolom 64 bitest töltöttél, ha olyan a wined.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#44) Karma válasza Prison85 (#42) üzenetére


Karma
félisten

Igazából így egál, az egérpadom meg egy eXactMat :P
A Megalodon jobban tetszik külsőre egyébként is.

Nem kell rendszergazdaként futtatni a frissítést, engedélyt fog kérni magától is.
Az a lényeg, hogy 1) Húzd ki a fejhallgatót! 2) Nyomd le a háromkígyós gombot, tartsd nyomva, és úgy dugd vissza. 3) Ha nem találná meg a drivert magától, kézzel add oda a Windowsnak a firmwarefrissítő könyvtárát, észhez fog térni.

Egyébként ha jól csináltad, a 2.0 és a 7.1 LED-ek felváltva villognak.
Ekkor van frissítő módban.

“All nothings are not equal.”

(#45) Prison85 válasza ViZion (#43) üzenetére


Prison85
senior tag

Nem az volt a gond. Az elsőre feltelepített Windows illesztőprogramot el is kellett távolítani. Volt is belőle egy kis macera, mert hiányzott egy DLL.

Karma: köszönöm a segítséget, sikerült frissíteni. Razer oldalon találtam is egy erre vonatkozó linket, ami alapján már nem volt túl nehéz :R Neked egyébként mi a véleményed a Megalodonodról?

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#46) Karma válasza Prison85 (#45) üzenetére


Karma
félisten

Még nagyon friss az élmény, az biztos, hogy nagyon szép hangja van zenénél és filmeknél :) A játékokban hasznosságát még nem tudtam tesztelni, talán holnap.

“All nothings are not equal.”

(#47) infectedmann


infectedmann
őstag

Ezek az 7.1 meg 5.1 fejhallgatók hogyan adják vissza játékok és filmek alatt a hangzást? Vannak olyan jók mint egy hangfalrendszer? Lehet nekem egy kisebb szobába egy füles praktikusabb lenne mint egy hangfalrendszer amit pl. este hangosan nem hallgathatok mert a család megöl :D

(#48) juhig12 válasza Karma (#6) üzenetére


juhig12
tag

XD ott a pont! :D

(#49) Huma válasza Prison85 (#42) üzenetére


Huma
addikt

Ez esetben nem szóltam. :)

Akkor nincs ötletem.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#50) Huma válasza infectedmann (#47) üzenetére


Huma
addikt

Állítólag egész jól szuperálnak. Ezt nem tapasztalatból mondom. :)
Hallottam róla jókat.
Én egy sztereo fülest használok (két fülem van) (asszem), de pl azon jobban hallatszik a sztereo mint a hangfalon. A lényeg hogy egy jóminőségű 3D füles kb egyenértékű egy 7.1-es hangfallal.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.